הלחץ הכריע בסוף

JackBar

New member
הלחץ הכריע בסוף

פלוריסטם ממשיכה להראות מצויין היום עלתה בעוד 4.5% ובנתיים מהשפל לפני חודשיים וחצי היא משלימה 265% אחלה אופציית מעוף

לגבי מדד ת"א 25 התופעה שהתרחשה לפני שנה בדיוק עמדה בסטטיסטיקה כשהמדד מתקפל למטה ובתמונה המצורפת אפשר לראות כיצד היום יורד המדד מתחת לרצועה 4 ולמעה נכנס למקומו הטבעי ב-90 מהזמן בין רצועה 2 לרוצעה 4.
רצועה הגבול ממוקמת כרגע ברמת 1475 ואילו רצועה מס' 2 ממוקמת ברמת 1452 מה שאומר כל ירידה לאזור של רצועה 2 תזמין קונים אחרת נהייה בתופעה שלא התרחשה מאז אוגוסט (מיני מפולת) שנה שעברה. צריך להבין שהרצועות כולן מוטות כלפי מעלה לכן הכי הגיוני מבלי שיקרה משהו דרסטי זה ירידה של המדד לרצועה מס' 2 ומשם נסיון לטיפוס חזרה לרצועה 3 (רצועת הגבול - הרצועה האדומה).

מה זה אומר לגבי הפקיעה ? אתם מוזמנים לגזור טווחי פקיעה והתנהגות המדד ביומיים הקרובים מהגרף שמונח לפניכם.

avi abs

New member
אם הבנתי נכון ..ירידה במקסימום עד רצועה מס 2 ב52..וריבאונד

חזרה עד לרצועת מס 3 -- 75.....כלומר פקיעה לא יותר מ 75...

JackBar

New member
בהחלט אפשרי

אבל תיכף יגיע אלטו ויתן פרשנות אחרת לגרף. זה היופי שבמסחר

JackBar

New member
כי הוא בקולים

אם ארה"ב עלתה ביחס למה שהחוזים היו בסגירת המסחר בת"א מה אתה מצפה שמדד ג'קבר יראה לך? את פריגו? טבע? את זה אתה תראה בארביטראז' כפי שמופיע בכל האתרים.
למדד ג'קבר אין שום קשר למניות או מדדים מישראל אלא רק לחוזים העתידיים.

לא כל יום יש מניה כבדה במעוף שיורדת כמעט 20%. מחר ינסו לאזן בעזרת הבנקים כמה שאפשר. קשה לי להאמין שהמעוף יקבל את מלוא הארביטראז וסביר להניח שחלק מהמשקיעים כבר לוקחים בחשבון עליה אפשרית של פריגו, טבע ,מיילין ביום המסחר הבא בארה"ב.

yona1608

New member
אם לא נראה היום בלילה תיקון חריף בפריגו-כלפי מעלה-

קופות הגמל והפנסיות יחטפו חזק באפריל
חבל, או שיש תקווה בכל זאת.

alto4

New member
לא מדוייק !

אני טוען שהגרף רק /או בעיקר נותן פרשנות . (למה שהיה ).
אבל הוא לא נותן חיזוי (עם סבירות גבוהה) ולכן אינו יכול כמעט לעזור לתכנן לעתיד.
&nbsp

JackBar

New member
ממש לא מסכים איתך

אני טוען שהגרף בעיקר נותן פרשנות. (למה שהיה)
אבל הוא נותן חיזוי (עם סבירות גבוהה) כאשר הוא נמצא באזורי קיצון.

אם בכל פעם שהמדד הגיע לרצועה מס' 5 של רצועות ג'קבר (לצורך העיניין זה לא משנה אם זה רצועה 5 או OBOS או כל דבר רציני שמודד קיצון בטח לא RSI). אתה תקנה פוטים (במרחק של 30-50 נקודות) וההיפך כאשר הוא מגיע לרצועה 1 אתה תקנה קולים הסיכוי שלך להרויח לאורך זמן יגדל פלאים.

הנקודה ש-90% ממי שמתעסק באופציות (לא מוסדיים) סוחר באופציות בשביל הריגוש בשביל ההימור ולא באמת ייצר הכנסה נוספת. לכן אין להם סבלנות להמתין לנקודות קיצון שיכולות להגיע גם פעם בכמה חודשים. כשאתה עושה זאת בסבלנות ועם הרבה כסף ובצורה מחושבת פעם אחת מספיקה כדי לכסות שנה שלמה.

תנסה ותראה

dumuzi

New member
מסכים עם הקונספט לא עם האסטרטגיה

לדעתי קניה של אופציות חשופות זו לא האסטרטגיה המתאימה אולי אם הן עמוק בכסף
&nbsp
הכי טוב זה להשתמש במרווחים רחוקים מאוד מהכסף ואני מתכוון רחוקים מאוד דלתא 10
&nbsp
כלומר כל פעם שמגיעים לאזור קיצון אפשר לפתוח מרווחי קרדיט לכוון המתאים שירוויחו גם אם תהיה תנודה של כמה אחוזים נגד הכוון
&nbsp
ככה מרוויחים גם מעמידה במקום
&nbsp
זה אחלה כסף אני עושה את זה מדי פעם הבעיה שזה קורה פעם בכמה חודשים כמו שג'קי כתב אז אי אפשר ממש לבנות על זה אבל זה בונוס נחמד עם הסתברות רווח גבוהה מאוד

JackBar

New member
העיקר שהכוונה הייתה ברורה

כל אחד יכול לעשות בזה שימוש כרצונו הכוונה הייתה להסביר לאלטו שאפשר לנצל את הניתוח הטכני דרך נקודות הקיצון לעשיית כסף.

דרך אגב, זה לא חייב להיות כל כמה חודשים זה יכול להיות פעם אחת ביום כאשר הרזולוציה היא במסחר תוך יומי.

בעתיד לבוא אני אזמין אתכם לחדר מסחר אינטרנטי שבו אציג לכם איך אפשר לעשות כסף במסחר תוך יומי (במקרה שלי זה מסחר על מניות מארה"ב)

alto4

New member
אינני מסכים (עם גקי) , אבל זה בסדר, כלאחד ודעתו הוא

benishay251

New member
מה דעתך לכך ג'קי

מזמן למדתי
benishay251
23/04/2016 | 16:43
22
לא להיצמד אל-rsi ואפילו לא ל-cci אלה לבנות בתוך ה-bb את ה-stoc הוא היחידי שמזהה שינוי כיוון=מקדים את התנועה,אבל זו רק דעתי ולבדיקתך האישי.

למעלה