לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום הומאופתיה
 ברוכים הבאים,

הומאופתיה קלאסית הינה מהרפואות המתפתחות והנפוצות ביותר בעולם ומליוני אנשים נעזרים בה מידי יום.

מגוון המחלות אשר ניתן לרפא באמצעות הומאופתיה קלאסית הוא רחב ביותר ונע מבעיות קלות יחסית כמו בעיות עור, מיגרנות ועיקול עד לטיפול במחלות כרוניות ומורכבות.

כל אדם הוא עולם ומלואו, התרופה ההומאופתית (רמדי) מותאמת לכל מטופל ומטופל בתהליך אבחון אישי אשר במהלכו נלקחת בחשבון לא רק התלונה הראשית אתה מגיע המטופל אלא גם גורמים אחרים אשר משפיעים על בריאותו ואיכות חייו (תזונה, מצב רגשי, איכות שינה...),  טיפול כזה אשר לוקח בחשבון את המורכבות האישית שלנו, גוף ונפש, מביא לריפוי טבעי ונכון אשר נמשך לאורך זמן, ללא כאב וללא תופעות לוואי.

אני כאן לייעץ ולעזור בכל שאלה הקשורה למצב בריאותכם ודרכי הריפוי אותן מציעה ההומאופתיה הקלאסית.

מאחל לכולנו פורום פורה נעים ומלמד.

אין לראות בנאמר בפורום כטיפול אלא ייעוץ והכוונה בלבד.

יוסי תגורי

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הומאופתיה

ברוכים הבאים,

הומאופתיה קלאסית הינה מהרפואות המתפתחות והנפוצות ביותר בעולם ומליוני אנשים נעזרים בה מידי יום.

מגוון המחלות אשר ניתן לרפא באמצעות הומאופתיה קלאסית הוא רחב ביותר ונע מבעיות קלות יחסית כמו בעיות עור, מיגרנות ועיקול עד לטיפול במחלות כרוניות ומורכבות.

כל אדם הוא עולם ומלואו, התרופה ההומאופתית (רמדי) מותאמת לכל מטופל ומטופל בתהליך אבחון אישי אשר במהלכו נלקחת בחשבון לא רק התלונה הראשית אתה מגיע המטופל אלא גם גורמים אחרים אשר משפיעים על בריאותו ואיכות חייו (תזונה, מצב רגשי, איכות שינה...),  טיפול כזה אשר לוקח בחשבון את המורכבות האישית שלנו, גוף ונפש, מביא לריפוי טבעי ונכון אשר נמשך לאורך זמן, ללא כאב וללא תופעות לוואי.

אני כאן לייעץ ולעזור בכל שאלה הקשורה למצב בריאותכם ודרכי הריפוי אותן מציעה ההומאופתיה הקלאסית.

יוסי תגורי

`
x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים,

יוסי תגורי

המשך >>

שאלה
12/03/2004 | 00:13
4
17
שמעתי לאחרונה על פטריה כזאת שמגדלים בבית... בתור צינצנת או משהו דומה
עם מים ותה... משאירים אותה בתוך הנוזלים כמה ימים טובים
ואז שותים את החומר שהיא מפרישה
(אה והיא גדלה כל הזמן...)
מישהו מזהה מה הסגולות של העניין איפה אפשר להשיג ובאיזה מחיר
קמבוציון
<< ההודעה הנוכחית
12/03/2004 | 14:42
3
233
מדובר בפטריה, כפי שאמרת, ומכיוון שהיא גדלה כל הזמן (אם מזינים אותה), אז אפשר להמשיך להשתמש בה "לנצח".
אלו שמאמינים בה טענים לכל טוב הארץ - בריאות יתרה, הצמחת שיער ועוד ועוד.
כולל מישהו שפעם סיפר לי על איזה חולה שהמרה השחורה שלו הפכה לצהובה (או להיפך - אני עם סיפורי נפלאות אף פעם לא הסתדרתי כל כך טוב)
חמי השתמש תקופה ארוכה והילל את נפלאותיה.
אני ניסיתי ואחרי שבועיים חטפתי אנגינה נוראית שהפילה אותי כפי ששנים לא שכבתי (ולא בטוח שזה קשור כמובן - אבל לא נתתי לפטריה אחר כך הזדמנות נוספת)
יש גם כמוסות לרכישה בהמון כסף - אבל אם אתה רוצה לגדל את הפטריה בעצמך, צריך למצוא מישהו שיתן לך בקבוק עם פטריה לריבוי.
כרגע לא מכירה אף אחד שהתמיד עד היום (נתקלתי בה לאחרונה לפני איזה 10 שנים ויותר).
מעניין!!!!!!
19/03/2004 | 18:48
2
21
יש לך עוד מידע על זה
או איפה לחפש
אבא שלי
29/03/2004 | 15:16
1
28
פעם גידל את הפטריה הזו
סירחון נוראי
חוץ מזה אני לא יודע במה זה עזר לו..

עודד
היי
29/03/2004 | 22:26
19
ידוע לך מה הוא היה עושה איתה ?

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי יוסי תגורי ואני מטפל מוסמך R.C.Hom, בהומאופתיה קלאסית כבר משנת 2002. להומאופתיה הגעתי לאחר שחיפשתי להתמחות בתחום טיפולי אשר מבין את הנחיצות בראיית
עוד...
הודעות אחרונות
09:21 | 02.02.16 נזירה בדימוס
15:48 | 25.01.16 אורחים בפורום
09:43 | 25.01.16 אורחים בפורום
12:28 | 17.01.16 אורית אור1
17:27 | 11.01.16 אורחים בפורום
17:17 | 11.01.16 צפוי להפליא
06:36 | 09.01.16 אורחים בפורום
15:55 | 07.01.16 אורחים בפורום
00:21 | 05.01.16 אורחים בפורום
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ