לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום הומאופתיה
 בהיותי רופא MD והומאופת מראשית ימי המקצועיים, אני מיעד לפורום זה תפקיד של מסביר , מגשר ומקשר בין הרפואה האלופתית( הקונבנציונאלית) להרפואה ההומאופתית. את הידע והנסיון הבסיסיים ברפואה רכשתי בטובי בתי הספר ובתי החולים בארץ( האוניברסיטה העברית, בי"ח הדסה ובי"ח שיבא) וכך גם בהומופתיה (בי"ח המלכותי להומאופתיה בלונדון) במהלך עשרות השנים מאז רכשתי עוד הרבה ידע ונסיון במקומות שונים בארץ ובעולם. הן בניהול מרפאות פרטיות והן בהקמה וניהול יחידה לטיפול רפואי-הומאופתי משולב בב"ח שיבא, תל השומר
כאן תוכלו להכיר ולהבין לעומק את ההתפתחות שהתחוללה בחמישים השנים האחרונות בהומאופתיה שבעבר הייתה משוייכת לרפואה אלטרנטיבית, אחר-כך לרפואה משלימה וכיום לרפואה אינטגרטיבית( משולבת), שהיא הגשר והקשר בין האלופתיה להומאופתיה.
בהמשך אביא בפניכם נושאים, תחומים וחידושים הקשורים להומאופתיה וכמובן אשתדל לענות לכל שאלה שתשאל ולשתף אתכם בכל דיון שיתפתח.
אני מקווה ומאמין שיהיה לנו כייף ומאחל לי ולכם
ב ה צ ל ח ה
ד"ר מיכה אלטמן

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הומאופתיה

בהיותי רופא MD והומאופת מראשית ימי המקצועיים, אני מיעד לפורום זה תפקיד של מסביר , מגשר ומקשר בין הרפואה האלופתית( הקונבנציונאלית) להרפואה ההומאופתית. את הידע והנסיון הבסיסיים ברפואה רכשתי בטובי בתי הספר ובתי החולים בארץ( האוניברסיטה העברית, בי"ח הדסה ובי"ח שיבא) וכך גם בהומופתיה (בי"ח המלכותי להומאופתיה בלונדון) במהלך עשרות השנים מאז רכשתי עוד הרבה ידע ונסיון במקומות שונים בארץ ובעולם. הן בניהול מרפאות פרטיות והן בהקמה וניהול יחידה לטיפול רפואי-הומאופתי משולב בב"ח שיבא, תל השומר
כאן תוכלו להכיר ולהבין לעומק את ההתפתחות שהתחוללה בחמישים השנים האחרונות בהומאופתיה שבעבר הייתה משוייכת לרפואה אלטרנטיבית, אחר-כך לרפואה משלימה וכיום לרפואה אינטגרטיבית( משולבת), שהיא הגשר והקשר בין האלופתיה להומאופתיה.
בהמשך אביא בפניכם נושאים, תחומים וחידושים הקשורים להומאופתיה וכמובן אשתדל לענות לכל שאלה שתשאל ולשתף אתכם בכל דיון שיתפתח.
אני מקווה ומאמין שיהיה לנו כייף ומאחל לי ולכם
ב ה צ ל ח ה
ד"ר מיכה אלטמן

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום הומאופתיה. כולכם מוזמנים לשאול, לענות, לכתוב ולהשתתף בשיח. יש להקפיד שכל הנכתב נוגע להומאופתיה בלבד, שאינו משמש לפרסום הכותב במישרין או בעקיפין, שהשפה נקיה ממילים פוגעות, שהתוכן אינו פוגע באיש גם כאשר מביעים דיעה שונה לגבי סוגיה שעולה לדיון.
יש לזכור ולהזכיר שכל הנכתב בפורום ובמיוחד הנכתב כתשובה לשאלה בידי הנהלת הפורום, הוא בבחינת דיעה או המלצה בלבד ובודאי שאינו מחייב ואין ההנהלה אחראית לו.  יש לפנות לגורמי רפואה מוסמכים לצורך קבלת החלטות מחייבות.

המשך >>

שאלה
12/03/2004 | 00:13
4
17
שמעתי לאחרונה על פטריה כזאת שמגדלים בבית... בתור צינצנת או משהו דומה
עם מים ותה... משאירים אותה בתוך הנוזלים כמה ימים טובים
ואז שותים את החומר שהיא מפרישה
(אה והיא גדלה כל הזמן...)
מישהו מזהה מה הסגולות של העניין איפה אפשר להשיג ובאיזה מחיר
הומאופתיה >>
קמבוציון
<< ההודעה הנוכחית
12/03/2004 | 14:42
3
233
מדובר בפטריה, כפי שאמרת, ומכיוון שהיא גדלה כל הזמן (אם מזינים אותה), אז אפשר להמשיך להשתמש בה "לנצח".
אלו שמאמינים בה טענים לכל טוב הארץ - בריאות יתרה, הצמחת שיער ועוד ועוד.
כולל מישהו שפעם סיפר לי על איזה חולה שהמרה השחורה שלו הפכה לצהובה (או להיפך - אני עם סיפורי נפלאות אף פעם לא הסתדרתי כל כך טוב)
חמי השתמש תקופה ארוכה והילל את נפלאותיה.
אני ניסיתי ואחרי שבועיים חטפתי אנגינה נוראית שהפילה אותי כפי ששנים לא שכבתי (ולא בטוח שזה קשור כמובן - אבל לא נתתי לפטריה אחר כך הזדמנות נוספת)
יש גם כמוסות לרכישה בהמון כסף - אבל אם אתה רוצה לגדל את הפטריה בעצמך, צריך למצוא מישהו שיתן לך בקבוק עם פטריה לריבוי.
כרגע לא מכירה אף אחד שהתמיד עד היום (נתקלתי בה לאחרונה לפני איזה 10 שנים ויותר).
הומאופתיה >>
מעניין!!!!!!
19/03/2004 | 18:48
2
21
יש לך עוד מידע על זה
או איפה לחפש
הומאופתיה >>
אבא שלי
29/03/2004 | 15:16
1
28
פעם גידל את הפטריה הזו
סירחון נוראי
חוץ מזה אני לא יודע במה זה עזר לו..

עודד
הומאופתיה >>
היי
29/03/2004 | 22:26
19
ידוע לך מה הוא היה עושה איתה ?
הומאופתיה >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
רופא MD והומיאופת מומחה, מראשוני ההומאופתיים בישראל. אני מטפל בגברים, נשים, ילדים ומבוגרים במכלול בעיות רפואיות. תפיסת העולם שלי מבוססת על רפואה משולב
עוד...
הודעות אחרונות
21:12 | 02.05.16 דר מיכה אלטמן
13:45 | 02.05.16 yasmini 100
17:29 | 01.05.16 shikoshoko
14:38 | 27.04.16 אורחים בפורום
14:23 | 27.04.16 הלא עובדת
13:00 | 21.04.16 אורחים בפורום
20:28 | 30.03.16 shir552
09:43 | 26.03.16 אורחים בפורום
10:54 | 09.03.16 אורחים בפורום
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ