הומאופתיה פרדיקטיבית

הומאופתיה פרדיקטיבית

בשורות הבאות אספר לכם על ענף חדש יחסית בתחום ההומאופתיה הקלאסית שנקרא "הומאופתיה פרדיקטיבית". זוהי בעצם תת-התמחות בהומאופתיה קלאסית שהתפתחה בשלושים ומשהו השנים האחרונות. מי שאחראי להופעתה הוא רופא והומאופת הודי בשם ד"ר פרפול ויג'אקר, שאצלו השתלמתי בשיטה במהלך השנים 2003 עד 2010. פרוש המילה "פרדיקציה" הוא חיזוי או צפי. זאת משום שהשיטה מאפשרת לצפות מראש מה אמור לקרות בתהליך הטיפול ובאיזה סדר. האפשרות הזו משמשת את הרופא בתכנון המשך הטיפול ומעניקה למטופל הרגשת בטחון במהלך הטיפול. החיזוי הזה הוא פרי שורה של כללים/ חוקי טבע אוניברסליים, שהם גם הבסיס למדעי הבסיס ברפואה כגון פיזיולוגיה, ביוכימיה, גנטיקה ובמיוחד - אמבריולוגיה( תורת התפתחות האברים והרקמות ). עובדה זו מקשרת ומגשרת בין ההומאופתיה לאלופתיה ( רפואה קונבנציונאלית).
במצעות כללים אלה ניתן לגעת בביטחון אם השינויים שמופיעים בעקבות הרמדי( התרופה ההומאופתית)מצביעים על ריפוי והבראה או דווקא להפך- על דיכוי של המחלה .כך ניתן לעשות מעקב מדויק ולתקן אאת הנדרש תיקון. ואכן במהלך השנים שאני משתמש בשיטה אני יכל להעיד שיש שיפור גדול ויציב בתוצאות אצל מטולי, במיוחד בולט השיפור במחלות כרוניות וחשוכות מרפא.
בסרטון הרצ"ב אני מספר על ההומאופתיה הפרדיקטיבית בראיון עם פר' קרסו. מקווה שיעניין אתכם.

למעלה