ספרים מומלצים לילדה בת 5

lilidusty

New member
ספרים מומלצים לילדה בת 5

שלום, אשמח לקבל המלצות לספרים עבור אחייניתי, בת 5.
היא לא חיה בארץ אבל מדברת עברית בבית. את הספרים הקלאסים היא מכירה ויש לה ואני מחפשת לה גיוון. היא מאוד אוהבת שירים וחרוזים ובעלי חיים, ויש לה נטייה לסיפורים נוגעים ללב ומרגשים.
תודה

הזרה 111

New member
הכלב נו-נו-נו מאת דבורה עומר

"דני אסף ברחוב כלב. אבא ואמא לא שמחו לבוא האורח, אך נאלצו להחזיקו בבית. לכלב קראו טובי, בתקווה שהשם יתאים לו; אלא שהכלב מעולם לא הצדיק שם זה, גרם צרות בכל מקום, ולכן זכה בשם נו-נו-נו. למרות הצרות אוהבת המשפחה את הכלב."
&nbsp

הזרה 111

New member
מרשמלו מגשימה חלום / שני צוקרמן

" מרשמלו החתולה מעוניינת להגשים את החלום שלה. האם חבריה יעזרו לה בדרך? איך? ספר ילדים בעל טכניקת קריאת מיוחדות המאפשר יצירת זמן איכות של הורה וילד, תוך פיתוח הדמיון, הביטחון העצמי ועצמאות הילד. בהמלצת "מכון אדלר"
נושאי לימוד: חברות, בטחון עצמי, יצירתיות, שיתוף אחים, הגשמת חלומות, הקשבה, שיתוף, ופיתוח הדמיון ועצמאות מחשבתית"
&nbsp
&nbsp

אשלינג2

New member
גן גני לוין קיפניס

יש שני ספרים וגם גן שלנו חי צומח
ספרים עם הרבה ספורים ושירים

דינה136

New member
ספרים מומלצים, רובם בחרוזים:

נוגה דמעות / יעקב שביט
ההיא על האי / אפרים סידון
המכשפיה אימליה / עופרה הופברג
ברחוב ירמיהו / ליבי דאון
רינת הופר /הגמד הגבוה- הענק הנמוך

הזרה 111

New member
"לא קוראים לי איזבלה"/ג'ניפר פוסברי,נוסח עברי: יהודה אטלס:

ללמוד פמיניזם

"האם הכל פה היה נראה טוב יותר לו נשים היו מנהלות את המדינה (ורצוי גם את העולם)? בין שתסכימו ובין שלא, אף פעם לא מזיק ללמוד על נשים שעשו היסטוריה. הספר "לא קוראים לי איזבלה" (מאת ג'ניפר פוסברי, נוסח עברי: יהודה אטלס), מגולל בדרך הומוריסטית את סיפורה של איזבלה, שמדמיינת שהיא אחת הנשים שעשו היסטוריה - בכל פעם דמות אחרת. כך, באמצעות הטקסטים והאיורים המקסימים, יוכלו גם הילדים שלכם לדעת מי היתה אנני אוקלי, לאיזו מהפכה הובילה רוזה פארקס ומה גילתה מארי קירי."

פרטים: לבני 5–8, הוצאת ספר לכל.

כריכה:

למעלה