עוגת יום הולדת/ ספור שכתבתי.

חרצית10

New member
עוגת יום הולדת/ ספור שכתבתי.

חיכיתי בכליון עיניים לרגע הזה. ספרתי כל יום, כל שעה וכל דקה. יום הולדת שנה לנכדתי הבכירה. תכולת עיניים,זהובת , גומות חן בלחייה ותמיד מחייכת.רציתי כ''כ לאפות לה עוגה, לשמח אותה ואת כל המשפחה. בתי הציעה שנקנה עוגה''חבל על הכוחות, אמא.''אני סרבתי. רציתי לאפות עוגה מיוחדת לנכדתי. קניתי שוקולד משובח, סוכריות צבעוניות, קצפת ותבנית בצורת לב. טרחתי באהבה במשך שעות במטבח. כתבתי את שמה של נוגה וציירתי חיצים לעבר השם. מסביב לעוגה קשטתי בפרות יער. החגיגה החלה. דו ושרו, הרימו את הקטנה אל על ואז היא צעקה:''גה. גה.''בתי הוציאה את העוגה מהמקרר. כולם מחאו כפיים ואני התבוננתי בעוגה בגאווה. בדיוק ברגע זה צלצל הפלפון שלי. נאלצתי לענות ופניתי לחדר. כשחזרתי, צלחות העוגה כבר נעלמו מהשולחן והאורחים שוחחו בחוץ. התפלאתי שכולם כבר סיימו לאכול את העוגה. אם כך, העוגה ודאי היתה טעימה מאד. החגיגה הסתימה. עזרתי כמובן לסדר את הבית והתנדבתי לרוקן את פח הזבל. והנה בשקית ראיתי חתכות גדולות מהעוגה. מה קורה? אזרתי אומץ והוצאתי חתיכת עוגה מהפח. שמתי מלח במקום סוכר.

היש לכם חוויות הקשורות לעוגות? נשמח לשמוע.

לחרצית 10

אפיה וסיפוק , אפיה וטרחה ובצידה אכזבה .
סיפור חמוד ביותר .לחרצית בעל דמיון היצירה
הידד.
מחכים לעוד סיפורים .

קטע מספר

"התיישבנו אל השולחן ,שנערכו עליו קנקן חרסינה אלגנטי,שני ספלים וצלוחיות תואמות , וכן עוגת ספוג גדולה .היה משהו סוריאליסטי מלבב למדי במראה הזה ,....
זאת העוגה האהובה על סבא אמר אוליבר והצביע עליה .
"סבתא היתה אופה אותה בשבילנו . מארי המשיכה אחרי מותה "עמוד 115
מתוך ספר חדש ,ספר האבדות והמציאות "של לוסי פולי .

למעלה