סופר סטרייקה

סופר סטרייקה

שייקס לומד לנגוח בכול הכוח "
בהוצאת ידיעות ספרים /2015
תירגום ניר הופמן .
בכדורגל אני לא מבינה,אבל מהספר "שייקס לומד לנגוח בכול ההכוח " נהנתי

והמשתתפיעם שייקס הכוכב של סופר סטרייקה -מופיע באיור על עטיפה קדמית.אל מטאדור ,שחקן המוגדר כרברבן וידוען .
המאמן : הבוס של סופר סטרייקה ,בעל רעיונות ואיכפתיות .
ריאנו מבקיע מצוין כוכב של ברקה .אל אריאטה איש מיוחד,בכול מה שנוגע לאימונים והצלחה ,רבים משחררים לפתחו ,חי על האי איביזה .מתבודד.
תוצאות המשחק בין קבוצות הכדורגל האדומים הסטרייקה ,הקבוצה הספרדית ברקה .היו לטובת הספרדים .כשלון לאדומים וביזיון לשחקן המהולל שייקס ."הוא לא יודע לנגוח!"זעקו הכותרות .
למרות הניחומים מצד חברי הקבוצה ,שייקס די מדוכדך ,ראשו כואב מהמכה שקיבל "כולו מתייסר " והוא מודה בפה מלא :"עוד אימון לא יעזור לי , בשבילי צריך יותר "
והוא מחליט לטוס לאיביזה ,שם יושב האיש המתבודד אל אריאטה. ובליבו החלטה חד משמעית לקחת אליפות, ולהעזר בתורת המיומניות של האיש המיוחד הזה. .
וכדי לבלבל את העיתונים ולמנוע מהם את המידע על בואו וכוונותיו, של שייקס ,שינחו לו לנפשו בעת לימודיו ואימוניו בביקורו באי ,יוצא איתו גם אל מטאדור ומודיע בקול תרועה לתקשורת :" ה"שחקנים של סופר סטרייקה נופשים ".
ומה עם שייקס תשאלו ? הרי לצלם אותו ירצו,אל מטאדור הכין מראש את דמותו מקרטון ונשא אותו איתו בכול מקום.
האם ניצח שייקס במשחק התחרותי הבא ? אילו כלים לקח עימו שייקס מהאיש שיושב באי איביזה .? והאם יישם את כולם ?וכיצד ?
אשאיר לקוראים.
וכך אמר אל אריאטה , לשייקס
"תרכוש שלוש מיומנויות וזה לא נתון לשום ויכוח :
כוח,דיוק והחשוב מכול -עוז רוח "

<font>ולגבי החיים לקחתי איתי את עוז הרוח והדיוק. </font>
<font>ממליצה .</font>
<font>על החלטה , נחישות , התמודדות ,והצלחה . </font>
<font>"שייקס לומד לנגוח בכול הכוח " </font>

r i n i

New member
לא ראית את הסדרה בטלויזיה, כנראה

זבלון ילדים צעקני, מלא תככים מטופש ומיותר.
מצטערת אם אני נשמעת דידקטית מדי אבל בתור אמא לילד בן 9 שרואה את הסדרה הזו - היא מיותרת.

מצאת גרגר אחד טוב בתוך ערמת השטויות שיש שם, בחיי

למעלה