לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1074110,741 עוקבים אודות עסקים

פורום ספרות לילדים ולנוער

אני מזמינה אתכם לחוות ולהתרגש בפורום ספרות לילדים ונוער . הפורום מעניק במה לכול אוהבי הספר .מרחב לחשיפת ספרים שניחוחם משכר .מקום לשאלת שאלות ,להפעלת רעיונות ויוזמות . ``לקרוא ספרים ולהנות `` ``אדם הקונה ספר, אינו קונה אך ורק נייר ודיו ודבק במשקל ידוע -חיים חדשים הוא קונה לו" {כ. מורלי }מחכה לכם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ספרות לילדים ולנוער

אני מזמינה אתכם לחוות ולהתרגש בפורום ספרות לילדים ונוער . הפורום מעניק במה לכול אוהבי הספר .מרחב לחשיפת ספרים שניחוחם משכר .מקום לשאלת שאלות ,להפעלת רעיונות ויוזמות . ``לקרוא ספרים ולהנות `` ``אדם הקונה ספר, אינו קונה אך ורק נייר ודיו ודבק במשקל ידוע -חיים חדשים הוא קונה לו" {כ. מורלי }מחכה לכם.
x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'מספרים על פחדים וזוכים בפרסים!'
מספרים על פחדים וזוכים בפרסים!
21/02/2010 | 11:54
21
9
יש ילדים שחוששים שהדובי יאכל אותם בשנתם. יש ילדים שמפחדים מכל מאכל ירוק ויש ילדים שהדודה המשופמת מאמריקה גורמת להם לסיוטים קשים בלילה...

ומה הכי מפחיד את הילד שלכם?

החל מהיום ועד ל28.02.10 בשעה 15:00 נזמין אתכם לספר לנו, כתגובה להודעה זו על פחדים משונים, מקוריים ומשעשעים של ילדיכם.
מבין הסיפורים ייבחרו כ-10, שיזכו את מספריהם בעותק של הספר "האקדמיה לסיוטים" מאת דין לורי, מתנת הוצאת כתר.

על ה-:

צ'ארלי בנג'מין הוא עוף מוזר: אין לו חברים, הוריו אינם מרשים לו לצאת מפתח ביתו, והוא יודע שיש איזה סוד האופף את קיומו ומונע ממנו לחיות כבן 13 רגיל. לילה אחד הוא מתעורר מסיוט ומגלה שהיצור המפלצתי שעליו חלם ניצב מולו ומאיים על חייו. את המצב הנואש מצילים שלושה זרים המגיעים לחדרו ולוכדים את היצור. הם גם מגלים לצ'ארלי את סוד קיומו: היצורים הנוראים שמופיעים תדיר בחלומותיו הם מפלצות אמיתיות לגמרי שחיות ביקום מקביל המכונה "צלמון", ומחפשות פתח כניסה אל כדור הארץ. סיוטיהם של ילדים צעירים הם פתח כזה, והמפלצות משתמשות בצ'ארלי ככלי דרכו יוכלו להיכנס, להרוס ולהשתלט על עולם בני האדם. צ'ארלי, מסתבר עתה, נמצא בסכנה חמורה. הוא אמנם לא היחיד בעל הכישרון, אבל השערים שהוא פותח הם הגדולים והמסוכנים ביותר שנפתחו אי פעם, והוא יכול להצטרף למפלצות – או להילחם בהן. על מנת שילמד לשלוט בכישרונו ובכוחותיו נשלח צ'ארלי לאקדמיה למפלצות, אך כבר ביום השני ללימודיו מסתבר ששתיים מהמפלצות הנוראיות ביותר של עולם הצלמון מתכננות מתקפה נוראה על בני האדם, וכדי להשתמש בכוחותיו של צ'ארלי הן חוטפות את אביו ואמו, היקרים לו יותר מכל. יחד עם תיאודור וּויולט, תלמידים באקדמיה לסיוטים והחברים הראשונים בחייו, הוא יוצא למסע הרפתקאות אפוף תעלומות וסכנות כדי לשחרר את הוריו ולמנוע מהמפלצות להוציא לפעל את תכניתן.  

אולפני יוניברסל קנו את הזכויות לסרט, המפיקים של הסרט הפיקו גם את סרטי "המומיה".

שימו :

ניתן להעלות סיפורים ללא הגבלה, בהודעות נפרדות, כל עוד הן מקוריים ושייכים לכם עד 28.02.10 בשעה 15:00.
הנהלת הפורומים תודיע על הזוכים עד כשבוע מזמן סיום התחרות.
התחרות בכפוף למפורט בתקנון התחרות:
http://www.tapuz.co.il/blog/viewEntry.asp?EntryId=...

בהצלחה!

ספרות לילדים ולנוער >>
לצפיה ב-'להנהלת הפורומים וללי '
להנהלת הפורומים וללי
<< ההודעה הנוכחית
21/02/2010 | 13:18
1
ולהוצאת כתר

תודה על שבחרתם בפורום שלנו "ספרות ילדים ונוער "להוביל את תחרות  הפחדים .

מקווה להענות  רבה מצד משתתפי אתר "תפוז" ולכתיבת סיפורים יחודיים ומעניינים .
{אולי ,הוצאת "כתר" תחליט בסופו של דבר , לאגום את הסיפורים בספר בהוצאתה  }

על הכבוד שנפל בחלקינו , תודה רבה ,בשמי ובשם החברים .

ולכם חברי הפורום נשאר רק להשתתף . ובהצלחה לכולם .
ספרות לילדים ולנוער >>
לצפיה ב-'פחד ולדאגה כלפי הרצפה :)'
פחד ולדאגה כלפי הרצפה :)
21/02/2010 | 19:40
3
2
כשהבכור שלי היה עוד קטן, בן ארבע וחצי – חמש, היה לו פחד מוזר ו(זה יישמע אכזרי אבל) משעשע. אנחנו גרים בקומה השלישית בבניין דירות, ומתחתינו כמובן גרים דיירים אחרים. היינו יכולים לסדר ביחד את הבית, לנקות ולארגן, אבל כשדבר כבד הוטח על הרצפה הוא פחד שהרצפה תישבר. כשהרמתי כיסא והזזתי אותו למקום אחר, הוא שמע את הצליל ונבהל, שמא לא ייפער חור ברצפה וניפול למטה אל השכנים. (אותי המחשבה על סיטואציה כזו תמיד שעשעה) בכל מקרה, בזמן הפחד הזה השתדלנו לא להרעיש למעלה מן הנחוץ, עד שהפחד הזה עבר.
ספרות לילדים ולנוער >>
לצפיה ב-'הכוונה ל"דאגה" '
הכוונה ל"דאגה"
21/02/2010 | 19:40
3
לצפיה ב-'הפחד כלפי הרצפה הזכיר לי'
הפחד כלפי הרצפה הזכיר לי
22/02/2010 | 00:08
2
שכאשר הייתי קטנה (בערך בת 4, אני חושבת), גרנו אז בקומה שלישית על עמודים. הפחד הכי גדול שלי היה לשבת במרפסת ולשלשל את רגלַי החוצה דרך הסורגים של המעקה. משום מה הייתי בטוחה שהן יפלו למטה מגובה רב...
היה לי גם קשה לראות אחרים (בני משפחה או חברים) יושבים בצורה כזו, ותמיד ניסיתי לשכנע אותם שלא לשבת כך, שמא רגליהם יפלו למטה..  
ספרות לילדים ולנוער >>
לצפיה ב-'מאחר ואצלנו השכנים אכן "קפצו" לבקר,'
מאחר ואצלנו השכנים אכן "קפצו" לבקר,
22/02/2010 | 08:59
(דרך הקיר ולא דרך הריצפה), אני יכולה להבין את הדאגה...

זה קרה במהלך שיפוצים מאסיביים שהם ערכו. אחד הפועלים עבד במרץ רב כל-כך שלפתע הוא מצא עצמו מציץ עלינו דרך הקיר. לפחות זכינו במיני שיפוץ חינם.
ספרות לילדים ולנוער >>
לצפיה ב-'הפחדים שלי....'
הפחדים שלי....
21/02/2010 | 21:45
1
שלום לכולם!
אני בתור ילדה קטנה מאוד פחדתי מ"מרסדס" השלד שהמצאתי בדמיוני לא יודעת למה קראו לו ככה אבל גם שם שלו מאוד הפחיד אותי וכשמישהו היה מדבר על סוג של רכב "מרסדס" הייתי חוטפת התקפי חרדה בוכה וניחנקת זה היה משהו מהסרטים עד אכשוו יש לי צמרמורת שאני שומעת את השם הזה "מרסדסססס" אמ'לה

אבל זה עוד לא הכל הייתי בערך בת 3 וחשבתי שאצלנו בארון החשמל בחדר מדרגות היה גר יצור בשם "מיתיתי" ואני פחדתי לעבור ליד הארון כדי ליכנס לבית אמא שלי מיסכנה הרימה אותי כל פעם על הידיים עד לקומה האחרונה שבא היינו גרים כי בכל קומה היה ארון חשמל ולא ידעתי בדיוק באיזה ארון חשמל הוא נימצא זה היה ממש לא נעים ובעיקר לאמא חחחח

ועוד דבר אחרון אני בדרך לגן נורא פחדתי מהמחונה של העייריה שמנקה רחובות פחדתי שהיא תבלע אותי אז ההייתי בורחת
למידרכה שנייה

נירא לי שעד כאן מספיק כי אני מתחילה להיזכר בזה וממש לא טוב לי חחחח
ספרות לילדים ולנוער >>
לצפיה ב-'הפחדים שלי הם -מכלבים מכל המינים'
הפחדים שלי הם -מכלבים מכל המינים
21/02/2010 | 23:00
פעם , בהיותי ילדה קטנה, הלכתי מהבית של הורי לבית של אחי-ז"ל,
הדרך עברה בשדה נטוש, עוד אני הולכת והנה כלב התחיל לנבוח עלי,
אחריו עוד אחד ועוד ועוד.. ופתאום אני רואה את עצמי עומדת במעגל ומוקפת
עדת כלבים רעבים..הם נובחים ואני עומדת כמו גולם במעגל, לא זזה לא נושמה ממש מאובנת.
כך עבר המון זמן..נראה כנצח..פתאום מישהו עבר, זרק אבן קטנה על אחד הכלבים ועוד אחת..
והכלבים התחילו לנוח אחד על השני ולהתפזר..רק אז זזתי משם..הגעתי לביתו של אחי כולי רועדת
לא יכולתי לענות לשאלות של מה קרה..פשוט נשכבתי מתחת לסמיכה ורעדתי..
עד היום כשאני רואה כלב מתקרב אלי,,אני זוכרת את אותו יום ואני מתמלא פחד..
איכשהו התגברתי ואני מסוגלת להיות בבית של כלבים, אין לי ברירה, לילדי יש כלבים בבית,
ובלבד שלא יתקרבו אלי ולא יגעו בי.. עברו מאז למעלה מ50 שנה ואני עדיין זוכרת הכל..
ספרות לילדים ולנוער >>
לצפיה ב-'פחד-לילה: כשבני היה קטן, מרגע שהערב'
פחד-לילה: כשבני היה קטן, מרגע שהערב
22/02/2010 | 09:12
היה יורד, במעבר הזה בין אור לחושך, רגע אחרי שהכל נצבע בצבעים עזים של סגול ואדום ותחושה של סוף יום יורד על הכל כמו שמיכה רכה ומלטפת, פנסי הרחוב נידלקים בעצלתיים מכריזים בלא קול על שנת הלילה המתקרבת, הוא היה ניתקף פחד גדול מפני השחור הגדל שם בחוץ ומאיים להיכנס אלינו ולהשתלט על כל חלקה ביתית נעימה. הוא נהג לרוץ בין החלונות באימה, מנסה להזכיר לעצמו שהכל יעבור עד הבוקר הבא. היתה לנו תירגולת קבועה- בהינתן הסימן, היינו מורידים את כל התריסים ומדליקים את כל האורות ולאט-לאט מעמעמים את חרדת המעבר מיום ללילה, עד הסיפור המלווה אל השינה המזמינה. כמובן שתמיד השארתי אור קטן דולק במסדרון, לגרש כל רע...
ספרות לילדים ולנוער >>
לצפיה ב-'הפחדים של הילדים שלי '
הפחדים של הילדים שלי
22/02/2010 | 11:42
2
1
הבן הקטן שלי מפחד מאד מחלון פתוח- הוא לא מוכן לישון כאשר החלון בחדר שלו פתוח..... הוא מפחד שמישהו רע ייכנס דרך החלון בלילה. אנחנו בודקים כל ערב לפני השינה את החלון, מוודאים שהוא סגור, ואז אפשר להקריא לו סיפור אהוב, להגיד לילה טוב, לתת חיבוק ונשיקה וכמובן, לא לשכוח להדליק את המנורה בצורת אפרוח, שפעם קנינו אותה בחו'ל לאחיו הגדול, ומאז היא משרתת נאמנה את כל "ילדי האור" יראי החושך במשפחתנו   
אחותו הגדולה מפחדת מעגבניות - כשהיתה תינוקת, היתה אוכלת עגבניות בכיף, אבל מאז, כבר כמה שנים, שונאת אותן בכל צורותיהן- רגילות, תמר, שרי, אדומות, צהובות, ירוקות- לא משנה לה. היא כבר בת 10 ואחיה        יודעים שהיא מפחדת מאד מעגבניות, ומאד אוהבים לרדוף אחריה ברחבי הבית עם עגבניות . המסכנה ממש מבועתת מהירק התמים.... כנראה שהדבר יצריך טיפול פסיכולוגי או לפחות קאוצ'ינג בעתיד ....
ספרות לילדים ולנוער >>
לצפיה ב-'עגבניות - וידוי'
עגבניות - וידוי
23/02/2010 | 17:23
1
גם אני לא אוכלת עגבניות - אבל בניגוד לילדה, מאז שהייתי תינוקת. אני לא מפחדת מהן, אבל הסלט שלי הוא נטול עגבניות לחלוטין. מקווה שלבת שלך הפחד יעבור מתישהו..
ספרות לילדים ולנוער >>
לצפיה ב-'הפחד שלי..'
הפחד שלי..
23/02/2010 | 18:00
3
כשהייתי קטנה, בערך בת 4, מאוד פחדתי מהאנשים בטלויזייה. תמיד האמנתי שאם ההורים שלי ישאירו אותי לראות טלויזייה לבד, אותם אנשים מהטלויזייה ינצלו את המצב הזה, יצאו מחוץ למסך הטלויזייה ויחטפו אותי/יעשו לי דברים רעים
כמובן שכל ההסברים שאמא שלי נתנה לי על הטלויזייה ועל העובדה שאנשים לא יכולים לצאת ממנה לא הצליחו לשכנע אותי, ופשוט לא הסכמתי להישאר לבד מול הטלויזייה.
אני לא כל כך זוכרת את ההיסטריה, אבל אמא שלי מספרת שזה היה משעשע מאוד ובהחלט סיפקתי להם כמה ימים של צחוק בריא (ואולי קצת נודניקיות) עד שכבר לא פחדתי.

בשלב מסויים אני מאמינה שהתגברתי על פחד הילדות הזה ועברתי מקצה אחד אל הקצה השני - מכורה לטלוזייה
ספרות לילדים ולנוער >>
לצפיה ב-'פחדים אנטומיים (סיפור 2) '
פחדים אנטומיים (סיפור 2)
24/02/2010 | 20:42
לאחר שכבר סיפרתי על הבכור, עכשיו התור של הבת שבאה אחריו. אחר צהריים אחד היא החליטה שש לה שאלה חשובה מאוד לשאול את אשתי. היא סיפרה לי את השאלה, ושנינו התאפקנו לא לצחוק בזמן שאשתי ענתה לה.
ומה הייתה שאלתה? טוב, שאלתה הייתה כזו : האם הציצים גדלים באותו הזמן, או שקודם גדל אחד ורק אחר כך גדל השני?
היא נראתה באמת מוטרדת מזה! כמובן שהסברנו לה שאין לה מה לפחד, ובכל זאת, זאת הייתה שאלה בלתי נשכחת.
ספרות לילדים ולנוער >>
לצפיה ב-'אפשר גם פחד של אחות קטנה נכון?'
אפשר גם פחד של אחות קטנה נכון?
25/02/2010 | 13:14
כשאחותי היתה קטנה היא פחדה מ"ינשוף רוח".
בלילה בחושך כשהיתה רוח בחוץ היא היתה מקשיבה בריכוז ומתחילה לפחד... ישר רצה למישהו שישמור עליה כי "יש ינשוף רוח בחוץ!"

תמיד היה כיף לצחוק עליה ולעשות קולות מפחידים...:)
היום היא לא זוכרת את זה בכלל
ספרות לילדים ולנוער >>
לצפיה ב-'הפחדים שלי '
הפחדים שלי
25/02/2010 | 15:16
1
2
אני מאוד מפחדת לנסוע בלי חגורת בטיחות,כשאני נכנסת למכונית אוטומטי חגורת בטיחות כך גם אחותי,היא נכנסת אם אבא עושה גז היא ישר מתחילה לצעוק "לא לא אבא אסור לנסוע עוד לא חגרתי חגורת בטיחות!"
אחרי שעשו לנו יום מוקד בנושא זה"ב באמת הבנתי כמה זה חשוב ויש לי סיוטים,אני לא יכולה לנסוע בלי לחגור
עוד פחד שקיים בי הוא שהטכנולוגיה כ"כ תתפתח,שלא יישאר כלום ממה שיש היום,שלא יהו ספרים,הכל יהיה דיגיטלי,תוכלו להסתובב עם מקרר בתיק או אני יודעת מה זה מפחיד לחשוב שהכל ייעלם
ספרות לילדים ולנוער >>
לצפיה ב-'אעה עוד פחד שנזכרתי בו '
אעה עוד פחד שנזכרתי בו
25/02/2010 | 15:27
תמיד אצלנו בשכונה,יש מכונית כזו שמנקה את הרצפה ואת כל העלים וכל זה והיא עושה רעשים איומים,יש לה למטה גם שתי מברשות כאלה וזה נראה פשוט כמו מפלצת
עד גיל 9 בערך אם המכונית הזאת הייתה עוברת או אפילו הייתי רואה אותה ממרחקים הייתי מתחילה פשוט לבככווותתת ולברוח כמו מטורפת פחדתי שהיא הולכת לאכול אותי ולהכניס אותי למיכל הענק שמאחורי המכונית
בנוסף בדירה ממולי השכנים שמו דחליל כזה שירחיק את כל היונים כשהייתי קטנה הייתי בטוחה שהם חטפו איש רצחו אותו ותקעו אותו על מקל ממש פחדתי לצאת למרפסת ולראות את הרוח שלו XDDD
ורק עוד שניים
כשהייתי בערך בת 12 ראיתי מלא תוכניות בנשיונל ג'אוגרפיק על טיסות ותעופה בחקירה,שהסבירו שם המון על מטוסים שהתרסקו וזה
קיבבלתי מזה פוביה אדירה זה היה פשוט אובססיבי ברמות,לא יכולתי להרדם בלילה אם שמעתי רעש של מטוס כי הייתי בטוחה שהוא הולך להתרסק ושנמות,או שהוא ייתרסק על הגג של הבניין שלנו ממש ממש פחדתי ברמות קשות ואמא שלי לקחה אותי לרופא שמתמחה בזה והכל עד שטסנו לטורקיה עליתי על המטוס ראיתי שהכל בסדר ומאז זה לא חזר
עוד פחד שאני זוכרת,הוא שכשהייתי קטנה בא וחזר כל פעם מחדש אותו חלום מפחיד שישנה מכשפה ענקית מתחת למיטה שלי,עם סיר גדול שהיא תחטוף אותי מהמיטה ותכניס אותי לסיר .הייתי קמה באמצע הלילה עם היסטריה נוראית ודמעות בעיינים ופשוט שמתי את השמיכה מעליי לא יכולתי להסתכל במשך זמן ארוך מאוד להסתכל מתחת למיטה שלי
ספרות לילדים ולנוער >>
לצפיה ב-'הפחד של הבן שלי-'
הפחד של הבן שלי-
26/02/2010 | 03:15
1
הוא מפחד להשאר בחדר כאשר ה דלת סגורה- זאת לא ממש קלסטרופוביה- כי מאד אוהב מעליות, למשל. זה פשוט פחד משונה להשאר לבד מאחורי דלת סגורה.
הכי משונה ומצחיק זה כשהוא הולך לשירותים . מלא פיפי, אבל כשזה הדבר השני- חבל"ז    

ספרות לילדים ולנוער >>
לצפיה ב-'פחד ממכונת כביסה'
פחד ממכונת כביסה
26/02/2010 | 13:47
הבן שלי, תמיד אהב מכונות כביסה. הוא היה מסוגל לשבת ולבהות במכונת כביסה מסתובבת במשך שעות.
אבל אז, בערך בגיל שלוש, עבר חתול שחור בינו לבין המכונה, והרומן הנפלא הסתיים.
כל אימת שהפעלתי מכונת כביסה, הילד היה פורץ בבכי תמרורים ,בורח לחדר ומתחנן שנכבה את המפלצת המסתובבת.
בהתחלה זה היה מצחיק, אח"כ מדאיג, בסוף נכנעתי.
תקופה ארוכה לא הפעלתי מכונה כשהוא בבית.
רק בבוקר , ורק כשהוא בגן.
ואז אחרי שנה, ניסיתי שוב. הנסיון צלח ועבר בשלום, אך אבוי- הילד התחיל לבכות כשתליתי את הכביסה. תקופה ארוכה אי אפשר היה לתלות כביסה על החבלים. רק במתקן בתוך הבית.
בסוף הילד מצא פתרון לפחד מהמכונה: יום אחד כשהפעלתי אותה בנוכחותו, הוא פשוט הביא שמיכה מהחדר ועטף את המכונה. ככה הוא לא ראה את המכונה מסתבבת ואת הבגדים מצ'תקמטים להם בפנים.
היום הילד בן שש, והרומן עם המכונה שב לפסים רגילים. תודה לאל, אפשר להפעיל את המכונה מתי שבא.
שונאים, סיפור אהבה.
ספרות לילדים ולנוער >>
לצפיה ב-'פחד מ............ש.............לא לגלות'
פחד מ............ש.............לא לגלות
26/02/2010 | 14:33
הדבר היה בחג הסוכות , הסוכה שלנו ניצבה לתפארת בגינה , מקושטת ויפה. לאחר שאכלנו בה וקיימנו את המצווה הודיע בני הצעיר:
הלילה אני ישן בסוכה ! לא עזרו כל הסברים  הוא בשלו ! ניסיתי לומר שקר וחשוך בלילה , שלפעמים יכולים לבוא נחשים.... והוא בשלו !
הלילה ירד והשעה התאחרה ... אני במיטה החמה לא מצליחה להרדם , חושבת על הילד הישן לבדו בסוכה ולפתע ... רעש חזק מרעיד את הבית , רעש לא מוכר ומהדהד ...מיד הבנתי שמקור הרעש הוא בדירת השכנים, שם התארח לימי החג סב המשפחה שכנראה התעטש עקב צינת הלילה ... אך ההתעטשות היתה כה חזקה עד שנשמעה כמאיימת... לאחר ההתעטשות הבאה שמעתי במדרגות הבית פסיעות רגליים מהירות , בני פתח את הדלת ואמר בבהלה : "אמא , אני חושב שיש מפלצת בבית ! "
"נכון! " עניתי לו ובקושי הסתרתי את חיוכי " ועכשיו כדאי מאד שתישן בבית ... "
הילד נכנס למיטתי וחיבק אותי בכוח רב עד שנרדם... ובאותו הלילה מרוב צחוק באמת לא הצלחתי להרדם ...
ספרות לילדים ולנוער >>
לצפיה ב-'פחדים מהשמש והירח '
פחדים מהשמש והירח
26/02/2010 | 21:32
בני פוחד מהשמש שתשרוף אותו כמו עוף צלוי בגריל.
והירח שיאכל אותו כאילו שהוא ג'לי פטל טעים במיוחד.

ביום הוא חובש משקפי שמש בכל רגע שיוצא אל אור השמש.
ובלילה מתכרבל עמוק בהמון שמיכות חמות.

וככה הוא לא נהפך לעוף צלוי ולא נאכל על יד הירח.
ספרות לילדים ולנוער >>
לצפיה ב-'ברצלונה'
ברצלונה
27/02/2010 | 12:50
בחודש נובמבר היינו עם הילדה בברצלונה.
ביום השני טיילנו בלה רמבלה. רוב הזמן הילדה ישנה ופספסה את הרחוב.
כשחזרנו הביתה רצינו להראות לה מה פספסה - הכנסו לכאן
טוב, אף פעם לא ראיתי אותה מפחדת כל כך...

חוץ מזה, טפו טפו, בונבוניירה של ילדה!
ספרות לילדים ולנוער >>

הודעות אחרונות

09:10 | 18.09.19 סביון 10
13:52 | 15.09.19 יעלקר
13:44 | 15.09.19 יעלקר
08:24 | 15.09.19 סביון 10
08:20 | 15.09.19 סביון 10
09:13 | 14.09.19 יעלקר
12:18 | 13.09.19 שחרזדה האחת
10:36 | 10.09.19 סביון 10
09:26 | 09.09.19 סביון 10

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ