הגיע הזמן לדבר על Aftermath! (שירים באורך מלא+ביקורת)

babit22

New member
הגיע הזמן לדבר על Aftermath! (שירים באורך מלא+ביקורת)

טוב אז אחרי כל כך הרבה המתנה (ואי-פעילות מצידי.. מצטערת!!) היום ה-25.8, מה שאומר שהאלבום החדש של איימי לי - Aftermath יצא היום!
מי שעדיין לא יצא לו לשמוע את השירים, מוזמן - http://vk.com/wall-7425815_588961

האמת, אני לא יודעת אם יהיה נכון להגיד שהתאכזבתי מהאלבום אבל זה לא בדיוק מה שציפיתי לו.
- אהבתי (מאוד אפילו) את Push The Button אבל משום מה היה לי מוזר להאזין לו בידיעה שאיימי שרה אותו.. כאילו לא ציפיתי למשהו כזה ממנה. הזכיר לי טיפונת את הסגנון של לנה דל ריי במעורבב עם קייטי פרי אולי(?)..
- אני חייבת להודות ש(המנגינות בעצם..) Remember to Breathe, Between Worlds, Drifter, White Out, Voice In My Head ו - Voice In My Head ריגשו אותי ואפילו גרמו לצמרמורת. ולפני שאני ממשיכה הלאה, אני רוצה להתייחס בשורה נפרדת ל - Can't Stop What's Coming שגם השאיר בי איזושהיא תחושה מוזרה בסוף..
ביחד עם איימי לי ברקע, הוא כאילו גרם לי להתנתק ממה שקורה מסביב ולהיכנס לרגע לעולם ש(כמו שתיארו אותו בפייסבוק בצורה מעולה)כולו הזייה. אני שומעת אותו שוב ושוב ושוב ומרגישה פשוט בעולם אחר.
- Dark Water באמת אכזב אותי. היו לי ציפיות גבוהות מהציוצים של איימי עליו והאמת שחוץ מהזמרת הערבייה שבאמת שרה יפה ויש לה יכולת ווקאלית טובה - לא שמעתי כלום.
אם מישהו הצליח לשמוע מילה/שורה של איימי שירים את היד בבקשה וידריך אותי לדקה שבה היא שרה.. מוזר שמישהי תירגמה את המילים לערבית ושרה במקומה.. לדעתי לפחות.
- ולמרות הכל - Lockdown! ואו.
אני לא יודעת מאיפה להתחיל אפילו מרוב שאהבתי את השיר הזה. מתחיל לאט לאט, נבנה משנייה לשנייה, ה"צעקות" בין הבתים.. הכל משתלב כל כך טוב ויפה שזה לדעתי אחד השירים היותר מוצלחים שלה.

בסה"כ האלבום טוב וכמו בכל אלבום אחר, יש שירים מוצלחים יותר ומוצלחים פחות. אני מניחה שזה כל אחד והטעם שלו :)
מה חשבתם על האלבום?

ShayKooo

New member
צריך לעכל לאט את האלבום

אחרי הכל זאת איימי ולא אוונסנס...
Lockdown מעולה וישר בולט, שמעתי תאלבום בחלקים היום אז עוד לא גיבשתי דעה
אגב אני שי האגדי! שהיה פה לפני שנים ( לוותיקים חח)

Minam

New member
אוונסנס התפרקו??

לא אהבתי את האלבום, הוא קצת משעמם ומאכזב לקבל משהו כזה ממנה. בכלל לא מרגישים את הקול שלה כאן, והרי יש לה קול כל כך יפה!

Kolfild

New member
משמיעה ראשונית

אני כותב שמיעה ראשונית כי ייתכן שבעוד שבועיים הדעות שלי יהיו שונות ! נכון להיום :
(אני די ביקורתי - מצטער - משווה לאיימי האלופה של פעם)
&nbsp
# Push the Button - אם זה לא היה של איימי, רוב הסיכויים שהשיר הזה מעולם לא היה נכנס לפלייליסט שלי. וגם עכשיו זה גבולי. סורי.
# White Out - יפה. צ'לו זה הכלי השני האהוב עליי אחרי פסנתר וזה ממש יפה.
# Remember to Breathe - כנ"ל.
# Dark Water - אהבתי ממש!! אבל אני מפריד את השיר מהקשר לאיימי, כי אני לא מרגיש אותה בשיר הזה. שיר מגניב.
# Between Worlds - דרמתי . יפה. כנ"ל לגבי הצ'לו. מאוד מושקע, איכותי.
# Drifter - כמעט מושלם. אני שומע את איימי במנגינה הזאת. ממש אהבתי. הייתי שמח אם איימי הייתה ממלמלת משהו ברקע.
# Can't Stop What's Coming - חמוד... קצת חסר פואנטה. אין משהו מיוחד. קצת מיותר הייתי אומר.
# Voice In My Head - יפה כמו white out ו-remember to breath. בכללי המנגינות ממש יפות!
# Lockdown - המשפט הראשון של השיר כבר קצת עצבן אותי. "I can feel you calling me ..."- היא כבר חרשה על המילים האלה
(גם אם לא בדיוק אותו דבר - אותו סגנון, סוג..) . נשמע לי כמו משהו שכבר שמעתי יותר מדי בעבר בשירים שלה.
הקול שלה מושלם בשיר הזה. העליות והירידות, הסלסולים, הכל. ממש מדהימה! לא איימי הפרועה והרוקיסטית,
היא לגמרי שינתה כיוון פה מכל מה ששמעתי עד היום. שיר טוב בסך הכל.
# After - ממש עצוב ויפהפה. וכנ"ל מה שכתבתי ב-Voice In My Head .
&nbsp
לסיכום:
איימי של היום הרבה פחות מושכת בעיניי , השירים שלה כבר לא "עושים לי את זה" כמו השירים מפעם. אין לי מה לעשות עם זה.
כן, כל מה שיוצא תחת הידיים שלה - מבחינתי קדוש, כי זה שלה! ואת זה אי אפשר לקחת ממנה מבחינתי.
אבל אותי זה כבר לא סוחף כמו פעם. המוזיקה החדשה שלה לא פרועה, לא תשוקתית, לא מרעידה את הלב ולא עושה צמרמורות
כמו השירים מפעם שהיו מלאים בלהט, ואפשר היה לשמוע רק בקול שלה ובצעקות שלה בדיוק מה היא מרגישה.
אין ספק שהיא התבגרה והשתנתה וכך גם המוזיקה שלה וזה בסדר... אין מה לעשות .
לגבי האלבום - אין ספק שהוא אלבום מופת, הוא איכותי וכשרוני בדיוק כמו איימי. אני לא ציפיתי ליותר מדי אז לא מתבאס.
השירים של האלבום לא הכי טובים לדעתי. כן הכל בהם יפה אבל שוב, הם מיוחדים בשבילי רק בגלל שזו איימי עשתה אותם.
המנגינות יפות, הלחנים מדהימים. הצ'לו מושלם. הקול שלה מושלם בכל השירים.
אני מאוד מתגעגע לאוונסנס! כי מבחינתי האלבום האחרון (Evanescence) היה לא כל כך טוב ואני מחכה לחומר שאני יאהב יותר.
&nbsp

Zalevas21

New member
כגודל הציפיות כגודל האכזבות

אתם פשוט ציפיתם לאלבום כמו שאר האלבומים, זה היה ברור שזה אלבום SoundTrack ושלא כל השירים יהיו עם מילים.
לדעתי כאלבום Soundtrack לסרט הוא מהמם ומושלם !
בתור אלבום רגיל, וואלה הוא לא משהו.
העיקר שקיבלנו את LockDown.

Kolfild

New member
זה בדיוד מה שאמרתי

בלי המשפט האחרון על לוקדאון ... כאלבום כתבתי שזה אלבום מושלם, אלבום מופת... אבל כאלבום רגיל (איימי)... פחות

Paramonster

New member
איזה אדיר!

עוד לא יצא לי לשמוע את כל האלבום- כבר רצה לשמוע

ItsMeiri

New member
אממ

Dark Water לא אמור להיות עם שירה של איימי. המילים שהעלתה לפייסבוק תורגמו ע"י המליקה הזאתי ורק היא שרה. שיר ממש כיפי!
&nbsp
Push the Button הוא שיר סקסי. הגיע הזמן שיהיה לה שיר כזה! אי אפשר להגיד אם מתאים לה או לא, כי לא נחשפנו אף פעם לאיימי הזו.
אנחנו מכירים והכרנו עד האלבום האחרון לפחות, את איימי הרוקיסטית, התיכוניסטית המוזרה שמלחינה ויש לה להקה.
אנחנו מכירים את Fallen, עם שירים אפלים כמו Whisper\Tourniquet.
מכירים את The Open Door, עם שירים אפלים כמו Lose Control\Sweet Sacrifice.
גם Evanescence, שנשמע לרבים ובצדק כמיינסטרימי מדי, לא חסר ברוק, אם כי קל, כמו Never Go Back\End of the Dream.
(אני לא מתייחס ל-EP ואוריג'ין, כי זו מוזיקה מאוד נסיונית ולא מגובשת, למרות שמוזיקה טובה)
&nbsp
זה מה שאנחנו רגילים לשמוע ממנה. זה מה שהיא רגילה לספק. היא אוהבת את זה, היא לא הייתה עושה אם לא הייתה אוהבת.
אבל כמו רבים אחרים, היא התחילה להרגיש מיצוי. מה עושים? אחורה פנה. כתבתי בלדה? נכתוב שיר אלקטרוני. לא דופקת חשבון. שינתה את הלייבל שלה ל- "Amy Lee Records Inc." והגיע הזמן.

babit22

New member
אין שום דבר רע באלבום שלה האמת

פשוט יקח זמן, לכולנו לדעתי, להתרגל לאיימי הזו כי כמו שאמרת - זו לא מי שאנחנו רגילים אליה..

למעלה