מתקפת טרמיטים בבית

beatman

Member
מתקפת טרמיטים בבית

שלום רב,
לפני מספר שבועות גיליתי שטרמיטים ימח שמם אכלו לי את הארון מטבח העליון, מספר מדפי עץ נאכלו מבפנים, כאשר שברתי חלק מהעץ טרמיטים חיים ממש נפלו משם.

התחלתי לחפש מיד ברשת הסברים על החרקים הנ"ל ואז הבנתי שיש לי שבילי בוץ קטנים בכמה נקודות בתקרה בכמה חדרים בבית.
קראתי על ג'ל שניתן להזריק לתעלות ולרהיט פגוע שמרעיל אותם ורצתי לקנות אותו.

הזרקתי מיד לארון האכול, ולכל שבילי הבוץ והחורים שהיו בתקרה.
מאז אני לא רואה התחדשות שבילי בוץ ומהארון לא נפלו יותר טרמיטים חיים ולא ראיתי יותר נסורת.

השאלה שלי היא אם הג'ל משמיד באמת קן שלם ?
מספיק שהמלכה תאכל ממנו והיא תמות יחד עם כל הקן ?
כמה ג'ל צריך לספק להם בשביל להבטיח שהקן יושמד ?

יש לי גם גינה פרטית וגינת בניין צמודה למטבח בו הם תקפו.
אפשר פשוט לטפטף את הג'ל על הקרקע ולגרום להם להגיע ולאכול ?

אודה על תשובות.

הדברת טרמיטים לבד

בוקר טוב!
במידה והשתמשת בג'ל לטרמיטים ופיזרת אותו באמצעות המזרק בכל המקומות הנגועים בבית, יכולי להיות שהשמדת את הקן. אני לא יכול לדעת בוודאות. עליך להמתין מספר שבועות ובמידת הצורך לחזור על הפעולה שנית. לגבי טרמיטים בחצר, עלייך להזמין מדביר מקצועי שעושה הדברה טרמיטים בחצר. ההדברה בחצר היא יותר מסובכת ולא ניתן לעשות הדברה לבד עם ג'ל שמתאים להדברה בבית.
בברכה ציון שירי

beatman

Member
עוד שאלה

יכול להיות מצב שטרמיטים אכלו רהיט בלי שהתחברו אליו עם תעלת בוץ ?
מצאתי מעט נסורת מתחת לספה, אבל בבחינה יסודית מכל הצדדים, העץ נראה שלם ואין שום סימן לטרמיטים.

טרמיטים

בוקר טוב!
יכול להיות שמטרמיטים אכלו את הרהיט מבלי שהתחברו אליו תעלת בוץ. הטרמיטים מגיעים לכל מקום. על מנת להיפטר מהטרמיטים יש להשתמש בפיתיון ג'ל להדברת טרמיטים. יש לשים נקודות ג'ל במקומות הנגועים. הטרמיטים לוקחים את החומר לקן והחונמר מחסל את הקן. פרטים נוספים לגבי פיתיון ג'ל לנמלים תוכלו למצוא על ידי חיפוש בגוגל בשם: "הדברה לבד לטרמיטים".
בברכה ציון שירי

beatman

Member
איך אני יכול לזהות אם יש טרמיטים במיטה-ספה ?

היא מכוסה בבד מכל צד ועומדת על רגלי פלסטיק על הרצפה.
בעץ הפנימי שיש לי גישה אליו לא מצאתי שום סימני אכילה והוא כולו חזק ושלם.

למעלה