לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2655226,552 עוקבים אודות עסקים

פורום הכוכב הבא

ברוכים הבאים הגעתם לפורום הכוכב הבא בתפוז הפורום הכי שווה ברשת. העונה העשירית כבר נגמרה!! נינט טייב, הראל מויאל, יהודה סעדו, ג'קו אייזנברג,בועז מעודה, ישראל בר און, רוני דלומי, דיאנה גולבי וחגית יאסו כבר עשו את זה בגדול, מי יהיה הכוכב הבא בינתיים, עד שנגלה, אתם מוזמנים לדבר איתנו על התוכנית, להביע את דעתכם על התוכנית, על השופטים, על המתמודדים, לתמוך בפייבוריט שלכם וכו'. פורום זה הוקם בשבילכם הגולשים, מקווה שתהנו בו ולכן הנה כמה כללים שחשוב לקרוא ולהפנים: שרשרו את הודעותיכם, זה תורם לסדר בפורום, ומונע מהודעות חשובות להדחק למטה. פשוט לחצו על הודעה בנושא שעליו אתם רוצים להגיב ולחצו על הוספת תגובה.  אין לפרסם מספרי טלפון/סלולרי וכתובות על גבי הפורום [לא שלכם ועל אחת כמה וכמה לא של המתמודדים] מפאת שמירה על פרטיות. אין לפרסם מילים של שירים וזאת כדי לא לפגוע בזכויות יוצרים, כמו כן אין להמליץ בפורום על הורדת שירים בדרכים לא חוקיות. יש לשמור על שפה יפה ולשון נקיה. אין לריב בפורום, לקלל או להעליב מתמודדים בכוכב נולד או גולשים בפורום - הודעות שפוגעות ושעוברות על תקנון הפורומים של תפוז - ימחקו. אנא כבדו את הדעות של הגולשים- כל אחד והמתמודדים שאהב או לא אהב. אין לדון בדרך ניהול הפורום או מנהליו על גבי הפורום אלא במסרים בלבד. כמו כן הנכם מתבקשים לקרוא את כללי הפורום: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles.asp?id=836&art_id=47 לחצו על הקישור בראש הפורום וקראו את כללי הפורום. תודה נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה/טענה/מענה/מתנה, גלישה נעימה ואל תפסיקו לשיר...

אודות הפורום הכוכב הבא

ברוכים הבאים הגעתם לפורום הכוכב הבא בתפוז הפורום הכי שווה ברשת. העונה העשירית כבר נגמרה!! נינט טייב, הראל מויאל, יהודה סעדו, ג'קו אייזנברג,בועז מעודה, ישראל בר און, רוני דלומי, דיאנה גולבי וחגית יאסו כבר עשו את זה בגדול, מי יהיה הכוכב הבא בינתיים, עד שנגלה, אתם מוזמנים לדבר איתנו על התוכנית, להביע את דעתכם על התוכנית, על השופטים, על המתמודדים, לתמוך בפייבוריט שלכם וכו'. פורום זה הוקם בשבילכם הגולשים, מקווה שתהנו בו ולכן הנה כמה כללים שחשוב לקרוא ולהפנים: שרשרו את הודעותיכם, זה תורם לסדר בפורום, ומונע מהודעות חשובות להדחק למטה. פשוט לחצו על הודעה בנושא שעליו אתם רוצים להגיב ולחצו על הוספת תגובה.  אין לפרסם מספרי טלפון/סלולרי וכתובות על גבי הפורום [לא שלכם ועל אחת כמה וכמה לא של המתמודדים] מפאת שמירה על פרטיות. אין לפרסם מילים של שירים וזאת כדי לא לפגוע בזכויות יוצרים, כמו כן אין להמליץ בפורום על הורדת שירים בדרכים לא חוקיות. יש לשמור על שפה יפה ולשון נקיה. אין לריב בפורום, לקלל או להעליב מתמודדים בכוכב נולד או גולשים בפורום - הודעות שפוגעות ושעוברות על תקנון הפורומים של תפוז - ימחקו. אנא כבדו את הדעות של הגולשים- כל אחד והמתמודדים שאהב או לא אהב. אין לדון בדרך ניהול הפורום או מנהליו על גבי הפורום אלא במסרים בלבד. כמו כן הנכם מתבקשים לקרוא את כללי הפורום: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles.asp?id=836&art_id=47 לחצו על הקישור בראש הפורום וקראו את כללי הפורום. תודה נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה/טענה/מענה/מתנה, גלישה נעימה ואל תפסיקו לשיר...
x
הודעה מהנהלת הפורום
 קישורים, שאלות והודעות קטנות יש לשרשר לשרשור קישורים או לנצל"ש הודעות
ספוילרים שלא יסומנו לפי הנהלים ימחקו ללא אזהרה. |
קישורים, שאלות והודעות קטנות יש לשרשר לשרשור קישורים או לנצל"ש הודעות
ספוילרים שלא יסומנו לפי הנהלים ימחקו ללא אזהרה. |
המשך >>

לצפיה ב-'הערצה עיוורת של השופטים למיי'
הערצה עיוורת של השופטים למיי
<< ההודעה הנוכחית
28/07/2009 | 13:29
126
16
אם זו זמרת - אבוי לנו. זה נראה כמו נצחון מכור מראש למיי וחבל ! יש זמרים הרבה יותר טובים ממנה , גם מאלה שלצערי נשרו בשלבים קודמים. תעלו את הרמה - חובי למשל , הוא הרבה מעליה ועף . על מה בדיוק משאירים אותה ?
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'לדעתי היא מצויינת ובין הפייבוריטים שלי, אבל'
לדעתי היא מצויינת ובין הפייבוריטים שלי, אבל
28/07/2009 | 13:43
49
3
באמת נראה שהשופטים נותנים לה יחס מועדף... גם לה וגם ללירן, למרות שכרגע זה מגיע למיי יותר מאשר ללירן (לירן לא מספיק הוכיח את עצמו, ומיי הוכיחה את עצמה יותר מפעם אחת).

עדיין זה קצת צורם שהשופטים/הפקה לא אובייקטיבים... בעוד שמתמודדים אחרים עם ביצועים מעולים לא משבחים מספיק. ושוב, היא פייבוריטית אצלי.
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'צרחנית ולא נעימה'
צרחנית ולא נעימה
28/07/2009 | 13:48
5
2
מלבד לצרוח , עם הקול הצרוד שלה - לא נעים לראות גם את הפנים שלה ואת השחצנות שלה. היא ממש דוחה ולדעתי אין לה מקום על הבמה
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'וואיי היא ממש ממש לא שחצנית! '
וואיי היא ממש ממש לא שחצנית!
28/07/2009 | 14:23
3
3
תרדו ממנה כבר,היא בהחלט מצויינת,יודעת לשיר ולהופיע
ואם למישהו מגיע לזכות בעונה הזאת,זו רק היא!ולא לירן ,או מורן...
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'אשכרה!'
אשכרה!
28/07/2009 | 14:26
1
ההודעות האלה באות מפחד.
כי הם באמת מבינים שהיא טובה ואהובה. אז מנסים להמציא ולהסית על כלום.
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'נכון!!!! '
נכון!!!!
28/07/2009 | 14:37
1
מיי היא הכי פרפורמרית והיא הכי טובה שם!
היא מוכיחה א עצמה כל פעם מחדש!!!!!!!

תפסיקו לקטול אנשים, בזמן שילדות בנות 12 מצביעות ללירן רק בגלל איך שהוא נראה!
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'גם אני רואה בה אחת שחצנית בטירוף'
גם אני רואה בה אחת שחצנית בטירוף
28/07/2009 | 20:24
1
ואחת שצורחת בלי סוף ולא עושה יותר מזה.
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'אולי לך לא נעים לשמוע אותה'
אולי לך לא נעים לשמוע אותה
28/07/2009 | 14:43
1
אבל רוב מי שצופה בתוכנית נורא אוהב אותה1!!!
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'מצד שני, אחרי אתמול אני חושבת שהשופטים יודעים'
מצד שני, אחרי אתמול אני חושבת שהשופטים יודעים
28/07/2009 | 13:54
41
2
מה הם עושים, ודווקא אנחנו הקהל עושה טעויות מטופשות לפעמים.

כשאני חושבת על זה באופן כללי: על מי בעצם הם מגינים תמיד?
על מיי, לירן, חובי.... הפיינליסטים של רובנו לגמר!

ולמי הם נתנו ביקורת?
לאור? לברזילי? לרוני?
הרי הם היו שנויים במחלוקת גם כאן בפורום...

זה שהם תמיד מגינים על מיי [שהיא אפילו לא הכי פיבוריטית שלי, אבל בהחלט מתמודדת חזקה] אולי בא למנוע מצב כמו מה שקרה אתמול עם חובי.
הם עושים את חלקם בהבאת המתמודדים הטובים לגמר. מה איתנו?
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'שופטים תפקידם להיות אובייקטיבים'
שופטים תפקידם להיות אובייקטיבים
28/07/2009 | 14:06
34
3
ולא משנה מה הציבור חושב. את מה שהציבור חושב הוא יבטא ב-SMS-ים.

רוני לא פייבוריטית אצלי, אבל השופטים עושים לה חיים יותר מדי קשים (מלבד אתמול, כי היא פשוט נתנה ביצוע מקסים ואי אפשר היה להתעלם). כנ"ל לגבי ולדי ודניאל תבורי.

הגיוני לחלוטין שגם הדירוגים שלהם לא אובייקטיבים.
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'לא התכוונתי שהם מגינים עליהם *בגלל* הקהל,'
לא התכוונתי שהם מגינים עליהם *בגלל* הקהל,
28/07/2009 | 14:26
33
2
אלא שהם מגינים על המתמודדים האיכותיים בעיניהם, ומסתבר ששיקול הדעת שלהם מוצדק בהרבה מקרים - לפחות ע"פ התוכניות האחרונות.

לעניין רוני- היא מתמודדת שאני מאוד אוהבת אבל לא צופה לה גמר.
חוץ ממקרה "החיים יפים" שזכור לי בבירור כביקורת לא מוצדקת מצד השופטים, יכול להיות שהם חושבים שיש לה פוטנציאל הרבה יותר גבוה ממה שהיא מביאה - ואולי יש בזה משהו...
[מבלי להתייחס לאתמול].
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'וזה שהם מגנים על מור או עומר ולירן '
וזה שהם מגנים על מור או עומר ולירן
28/07/2009 | 14:31
15
1
מה מוצדק בזה?
מבחינתי שלושתם יכולים ללכת,כן גם לירן שבהתחלה מאוד אהבתי,אבל לאט לאט ירד לי ממנו...
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'מורן*'
מורן*
28/07/2009 | 14:31
1
לצפיה ב-''
28/07/2009 | 14:36
לצפיה ב-'אני למשל חושבת שהדואטים שהועמדו להדחה אתמול'
אני למשל חושבת שהדואטים שהועמדו להדחה אתמול
28/07/2009 | 14:50
12
3
היו מוצדקים. זו דעתי לפחות. 40% מזה זה השופטים, לא?

אני לא אומרת שכל מה שהשופטים אומרים הוא אמן וקדוש, אלא רק שהרבה פעמים אני חושבת ששיקול הדעת שלהם מוצדק. גם ללירן הם מעירים, גם לעומר מעירים, למורן אולי צריכים להעיר קצת יותר.

פשוט כשאני נזכרת באופן כללי את מי הם שיבחו העונה הזאת - מגלה שאני מאוד מסכימה איתם: תומר בעיר מקלט, חובי סטאר אתמול, מיי ברוב הפעמים...
אכן היו להם גם כמה טעויות לדעתי [שיבוחי יתר של ברזילי ותבורי], אבל נראה לי- מדגישה רק נראה לי- שהמתמודדים שהם באמת מגינים עליהם הם אלה שגם רוב הקהל היה רוצה בגמר [גם אם הוא לא טורח להצביע, אהמ, חובי...]

מקווה שהסברתי את עצמי נורמלי...
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'* דואטים-שלשום'
* דואטים-שלשום
28/07/2009 | 14:51
2
לצפיה ב-'וההודעה שלי למטה מסבירה בדיוק'
וההודעה שלי למטה מסבירה בדיוק
28/07/2009 | 15:58
10
1
למה זה לא טוב לתת העדפה ברורה למתמודדים, גם אם הרוב רוצה אותם בגמר.
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'אני נוטה להבין את השופטים'
אני נוטה להבין את השופטים
28/07/2009 | 17:24
9
1
אם הבנתי נכון מהודעתך למטה את אומרת שזה בעצם "לעשות עין" למתמודדים אם תומכים בהם יותר מדי...

אבל השופטים צריכים להגיד את דעתם בלי לחשוש מהאנטי של הקהל.

והאמת שגם אני הרבה פעמים נוטה להבליג למתמודדים האהובים עליי כשיש להם ביצוע פחות טוב, ולמתמודדים שלרוב לא מביאים ביצוע טוב, די קשה לי לפרגן...

סה"כ השופטים הם בני אדם, רק קצת יותר בני מזל מאיתנו שגם באמת יש השפעה למה שהם חושבים...
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'זה לא לעשות עין, זה לגרום לאנטי בקרב הקהל'
זה לא לעשות עין, זה לגרום לאנטי בקרב הקהל
28/07/2009 | 20:10
8
1
שזה הרבה יותר מלעשות עין. העדפה ברורה של מתמודדים מסויימים מעצבנת את הקהל וגורמת תחושה של "משחק מכור".

זה כאילו שרוני, ולדי ותבורי יכולים כבר לפרוש, כי לא משנה מה הם יעשו, זה לא יהיה מספיק טוב בשבילם.

בתחרות שמתפתחת עם הזמן, אסור להיות מקובעים וצריך לתת צ'אנס גם למתמודדים נוספים.
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'יש משהו בדברייך'
יש משהו בדברייך
29/07/2009 | 17:07
7
1
אני מסכימה שגם אם הפיבוריט של השופטים עושה פשלה, צריכים לשים לב לזה, ולחזק גם כאלה שהם לא מהבולטים כשהם נותנים הופעה טובה.
אני פשוט לא בטוחה שהשופטים לא פועלים כך.
לא עשיתי מחקר, לא ישבתי מול כל התוכניות העונה וניסיתי לעקוב אחרי מגמות השיפוט שלהם, אני רק מדברת מתוך זכרוני [הסלקטיבי], ונראה לי שהם לא כ"כ גרועים...
כל הזמן קופצת לי בראש הדוגמה של תומר בעיר מקלט, שכשהוא נתן ביצוע טוב הם לא חסכו במחמאות למרות שהיה ברור שהוא לא פיבוריט בליגה של לירן מבחינתם. ולירן לעומת זאת, כמה שהם מתים עליו, גם יודעים להעיר כצריך.
ונכון, יש מקרים שבהם החליקו על דברים, אבל גם את זה אנחנו עושים עם הפיבוריטים שלנו, כולנו בני אדם..
אני מקווה שלא פספסתי את הנקודה שלך..
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'השופטים ביקרו גם את מיי '
השופטים ביקרו גם את מיי
29/07/2009 | 17:21
6
3
ב"אמור שלום" ו"בוגי" הלא-מושלמים הם בהחלט לא חסכו ממנה ביקורת.
שאר הביצועים שלה היו... טובים מדי.
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'אני לא אומרת שזה משחק מכור'
אני לא אומרת שזה משחק מכור
29/07/2009 | 18:36
5
2
וכמובן שהביצועים של מיי מעולים מלבד אמור שלום ובוגי. אבל למשל ולדי - אפשר לאהוב אותו או לא, אבל אי אפשר להתעלם מזה שהוא אחד הווקאליסטים הגדולים בתוכנית. חוץ מצביקה פיק, השופטים לא מספיק נותנים לו פידבק חיובי. זכורה לי איזשהי פעם שהשופטים דירגו אותו ממש נמוך חוץ מצביקה, ואז כשהקהל בחר להשאיר אותו, צביקה התלהב מעצמו שהוא היחיד שפירגן. על היחס לרוני כבר דובר בפורום רבות, וגם על היחס לתבורי, למרות שבמקרה שלו הם יחסית השתפרו בזמן האחרון.
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'על ולדי אני באמת מסכימה'
על ולדי אני באמת מסכימה
29/07/2009 | 18:51
4
3
אבל זה לא שהם העירו שהוא זייף, אלא שהוא לא ריגש אותם וזה סובייקטיבי.
אני אומנם חושבת שהם עושיים מאבן אם הוא לא עשה להם כלום, אבל זו עדיין זכותם לחשוב כך..
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'אבל היחס לרוני כל כך דפוק!'
אבל היחס לרוני כל כך דפוק!
31/07/2009 | 09:52
3
2
הבחורה שרה מקסים,חמודה,נחמדה,בוגרת,צנועה,אמיצה,יש לה חוצפה חיובית.ותמיד אחרונה/לפני אחרונה אצלם ובעיקר אצל אוחצובסקי
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'נראה שאולי לא כ"כ'
נראה שאולי לא כ"כ
31/07/2009 | 09:58
2
2
מסכימה ב100% על כל מה שאמרת עליה,
אבל מבחינת ביקורות נראה לי שלאורך זמן
הביקורות שקטלו אותה היו כשהיא באמת הייתה פחות טובה ושיבחו כשהיא הפגיזה.
אבל שוב, לא זוכרת את כל הביקורות שלהם...
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'אני אזכיר לך...'
אני אזכיר לך...
31/07/2009 | 10:38
1
5
תפתח חלון-הם אמרו שזה היה נחמד אבלהיה שאפתני מדי והיא יכולה יותר.ובזה אני מסכים שהיא יכלה יותר אבל זו תוכנית ראשונה.
החיים יפים-הביצוע היה מקסים וכל השופטים פרט לצביקה לא אהבו בכלל
הדואט עם אור-דואט מצוין ומקום אחרון
חלומות שמורים-דווקא אותו הם אהבו,אבל זה הביצוע הכי פחות טוב שלה לדעתי
הדואט עם מיי-גועל נפש שזה היה לפני אחרון ואף אחד לא התלהב פרט לצביקה.ביצוע מעולה
מתחילה מההתחלה-הם אהבו והכל.אבל שוב היא הייתה אצלהם במקום 7-9 משהו כזה.וגם אוחובסקי המעצבן דירג אותה אחרונה:S
הדואט עם פאולה-אחרונות
הביצוע לבאה אליכם-לפני אחרונהלא הבנתי במה לירן היה יותר טוב ממנה
הביצוע המעלף לcada dia היה אצלם בלי בושה במקום הלפני אחרון!!!!!!!!!!
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'אז כנראה שיש לי קצת חורים בזיכרון'
אז כנראה שיש לי קצת חורים בזיכרון
31/07/2009 | 10:52
2
סתם, חלק מהביצועים כנראה שלא ראיתי...
באלה שאני זוכרת ובאמת הייתה ביקורת לא מוצדקת - זה יכול להיות מכמה סיבות:
א. השופטים נבלות.
ב. היא הייתה טובה - אבל לא מספיק ביחס לשאר באותו ערב
ג. היא הייתה בסדר אבל לא מימשה את הפםוטנציאל שלה כמו שציפו [וזה אני יכולה להעיד שקרה בכמה מהמקרים]
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'אני אתן דוגמה מאתמול, כולם היו בשוק'
אני אתן דוגמה מאתמול, כולם היו בשוק
28/07/2009 | 14:35
16
2
שגל נתן ביקורת טובה לרוני... הגנה יתרה על מתמודדים איכותיים בעיניהם עלולה לגרום לתוצאות לא טובות - אפילו לאנטי מצד הצופים. הדוגמה הכי בולטת היא כמובן הניצחון של קריס אלן על אדם למברט. לקריס השופטים עשו חיים קשים מדי לא מעט פעמים, והייתה פעם אחת שסיימון ממש אמר לצופים לסמס לאדם. כולכם יודעים מי הפייבוריט שלי מביניהם (רמז - אדם ), אבל זה גרם לאנטי בקרב הקהל ועובדה שקריס ניצח אותו.

אסור לשופטים לתת העדפה ברורה למתמודדים ספציפים.
זה לא מרגיש נכון ועלול לעורר אנטי.
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'זה כבר מקרה מוגזם '
זה כבר מקרה מוגזם
28/07/2009 | 16:35
10
3
אבל זה בהחלט יתרום להפסד של מיי בגמר.
אני כבר מתחיל לחפור, אבל תזכרו את הנבואה שלי בגמר: מורן מזוז. הזוכה הבאה של כוכב נולד.
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'עם ההשתפכויות שלהם לגביה '
עם ההשתפכויות שלהם לגביה
28/07/2009 | 17:46
8
2
אני ממש לא אתפלא

וסתם שאלה קטנה ,אוליי אני לא רואה את זה,אבל היא באמת מצמררת,מברווזת,וכל מה שהם אומרים עליה?
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'את מתכוונת למורן?'
את מתכוונת למורן?
28/07/2009 | 17:48
5
לצפיה ב-'כן '
כן
28/07/2009 | 17:52
4
2
לצפיה ב-'אני יכולה להסביר רק מה היא עושה לי...'
אני יכולה להסביר רק מה היא עושה לי...
28/07/2009 | 18:20
3
2
באודישנים נראה לי שהתרגשתי הרבה באמת בגלל הסיפור האישי שלה...
אבל ככל שעובר הזמן זה כבר לא מה שמשנה לי, כי קלטנו את הפרינציפ ובסופו של דבר יש כאלה שהם פייבוריטים שלי יותר.
אבל מה, ברוב המקרים היא עדיין מרגשת אותי בעל כורחי!
כנראה יש משהו בזה שהיא עיוורת, לא מבחינת סיפור אלא מבחינת הגשה, שהיא באה בלי מניירות, בלי שטיקים, בלי ריקודים, פשוט באה ושרה בקול צלול ונקי כזה. יכול להיות שזה מה שאתם מרגישים עם תבורי...
דווקא כשראיתי אותה שבוע שעבר בחדר חזרות, הגעתי למסקנה שאין לה כ"כ סטאר קואליטי, ועדיין אחרי כמה דקות כששמעתי אותה עם ראם זה היה נשמע לי נפלא פשוט.
יכול להיות שבחירת השירים שלה חכמה יותר משל אחרים כך שהיא מצליחה למצות את עצמה בצורה טובה.
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'אני לא אומרת שאין לה קול יפה '
אני לא אומרת שאין לה קול יפה
28/07/2009 | 18:26
2
1
יש לה קול מצויין,היא שרה יפה ..
אבל כל ההשתפכויות של "מברווזת""מצמררת" אני באמת לא מבינה

וכן לגבי תבורי,השירה שלו מרגשת אותי,הוא שר בפשטות,צניעות,בלי כל המניירות למינהם...הביצועים שלו מרתקים אותי למסך,ובאמת שאני לא יודעת להסביר למה...
אז כנראה שזה מה שרואים אצל מורן ואני רואה אצל תבורי.
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'בדיוק כך. הדברים האלה מרגשים בה/בו..'
בדיוק כך. הדברים האלה מרגשים בה/בו..
28/07/2009 | 18:36
1
לצפיה ב-' כנ"ל'
כנ"ל
28/07/2009 | 20:15
1
לצפיה ב-'אני מאוד אוהב אותה '
אני מאוד אוהב אותה
28/07/2009 | 17:49
1
לדעתי היא אולי הזמרת מזרחי הכי טובה אי פעם ב"כוכב",
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'לא עושה לי כלום '
לא עושה לי כלום
29/07/2009 | 14:04
1
יש לה קול יפה באמת אבל אני לא זוכרת מה היא שרה שנייה אחרי ששרה
לא מצליחה להגיע אלי

ואני עדיין לא התאוששתי מחובי
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'סוליד, לדעתי היא תגיע לגמר בכל מקרה'
סוליד, לדעתי היא תגיע לגמר בכל מקרה
28/07/2009 | 20:18
1
הכוונה למיי. אני רק אומרת שהעדפה ברורה של השופטים עלולה ליצור אנטי. לא בטוח שזה מה שיקרה למיי, אבל מה שבטוח שזה לא פייר כלפי מתמודדים אחרים (ואני שוב מדגישה שהיא גם פייבוריטית שלי).
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'זה בדיוק מה שקרה עם הראל סקעת '
זה בדיוק מה שקרה עם הראל סקעת
28/07/2009 | 18:11
4
1
כולם סימנו אותו לנצחון ,עשו עליו שער בפנאי פלוס
והמרו עליו כזוכה הגדול
הוא היה הפייבוריט של השופטים(בעיקר של ריקי גל) גם שלי

וכנראה שזה יצר אנטי (למרות שאני חושבת שהיה שם משהו אחר,אבל לא נפתח את זה שוב...)
והיה את ה"מהפך" ומויאל ניצח.
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'לגבי סקעת'
לגבי סקעת
28/07/2009 | 18:31
2
1
למען האמת לא עקבתי כל כך אחרי העונה ההיא, אבל בכל מקרה סקעת הגיע לגמר- הישג לכל הדעות.

מה התפקשש שם בדרך? לטענתי הייתה הצבעה מסיבית למויאל מהמקום שהוא גר בו [מעלה אדומים אם אני לא טועה].
משהו נוסח ברזילי-ערד, רק שזה הגיע בעיקר בגמר של עונה 2..
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'כן אבל אני מדברת על הגמר '
כן אבל אני מדברת על הגמר
28/07/2009 | 18:38
1
2
באותו זמן התעצבנתי,בדיוק כמו שאתם עכשיו על חובי,
אבל היום אני ראוה שזה באמת לא חשוב
כי רואים מי באמת מצליח
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'יכול להיות שלא הבנתי אותך נכון'
יכול להיות שלא הבנתי אותך נכון
28/07/2009 | 18:49
1
התכוונתי שאם לכל אורך העונה סקעת היה הפייבוריט של השופטים, זה לא הזיק לו, כי בתכלס הוא הגיע לגמר. ביננו מקום ראשון/שני לא באמת משנה וכמו שאמרת רואים מי באמת מצליח אח"כ.

במקרה של חובי זה פשוט הזוי מה שקרה אתמול. [עוד לא התגברתי...
עצם זה שהוא עף מתוך ה10 ובכלל לא הגיע לגמר רצוף- אופציה שלא העליתי על דעתי שתקרה.]
אני חושבת שהמקרה של חובי זה פקשוש של הקהל עם עצמו בלי קשר לשופטים....

בכלל השיטה השנה מסריחה העלות ההיסטרית לאסמס, הגלגל הצלה בערוץ נישה, משהו משובש לגמרי לדעתי הרבה יותר מהשופטים...
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'לגבי סקעת'
לגבי סקעת
28/07/2009 | 18:35
1
לא כ"כ עקבתי אחרי העונה ההיא, אבל בכל מקרה סקעת הגיע לגמר- הישג לא מבוטל.

מה התפקשש בדרך? אני טוענת שהייתה הצבעה מאסיבית בעיר של מויאל [מעלה אדומים, לא?] לקראת הגמר.
משהו נוסח ברזילי-ערד רק שהגיע בגמר של עונה 2..
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'הם לא תמיד הגנו על מיי '
הם לא תמיד הגנו על מיי
28/07/2009 | 14:25
4
2
שכחתם את הסולו שלה ,"אמור שלום" שהם לא אהבו
ושמו אותה במקומות האחרונים בהדחה...
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'גם פאם פאטל רק צביקה אהב.'
גם פאם פאטל רק צביקה אהב.
28/07/2009 | 14:27
3
1
לצפיה ב-'וגם הדואט עם תבורי לא קיבל פרגונים..'
וגם הדואט עם תבורי לא קיבל פרגונים..
28/07/2009 | 14:28
2
1
לצפיה ב-'עדיין רואים שיש להם העדפה חזקה למיי ולירן'
עדיין רואים שיש להם העדפה חזקה למיי ולירן
28/07/2009 | 14:36
1
2
לצפיה ב-'לפחות למיי זה בצדק'
לפחות למיי זה בצדק
28/07/2009 | 14:45
3
לירן כל כך אוברייטד.אף פעם לא נפלתי ממנו חוץ מבקול קורא וביקירתי.הסולו שלו להיא לא דומה היה ממש משעמם לדעתי והם נתנו לו מקום ראשון
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'מיי לא שנויה במחלוקת?'
מיי לא שנויה במחלוקת?
31/07/2009 | 11:55
2
לדעתי כן
אני אישית לא חושבת שמגיע לה להגיע לגמר ובכלל לא להתקבל לנבחרת
אני זוכרת לפני כמה שנים שרצו לבחור מתמודדים לכוכב נולד באודישנים אז תמיד השופטים אמרו שהם מחפשים זמרים שיוכלו לשיר את כל סגנונות המוסיקה ובגלל זה הם לא קיבלו הרבה מתמודדים מצויינים בז'אנר אחד .
ומיי זאת דוגמא מאוד טובה לז'אנר אחד .
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-''
28/07/2009 | 14:21
לצפיה ב-'והנה המגיפה התחילה :/'
והנה המגיפה התחילה :/
28/07/2009 | 14:03
1
פתיחת כרטיסים בתפוז לשם השמצה..
(שמא קרובי משפחה/חברים......?)

תראי איזה קטע.. השופטים מסתבר לא לבד... קטע נכון?
למה? כי היא מ-ה-פ-נ-ט-ת :]
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'אני גם חושב שחובי מעליה, אבל זה'
אני גם חושב שחובי מעליה, אבל זה
28/07/2009 | 14:09
2
רק בגלל שלדעתי הוא הכי טוב העונה. היא מיד אחריו.
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'יותר מדוייק לקרוא לזה הערצה חירשת'
יותר מדוייק לקרוא לזה הערצה חירשת
28/07/2009 | 14:16
4
מיי נראית טוב ונותנת שואו מטורף שהשופטים (וחלק מהצופים...)שוכחים להקשיב לאיך שהיא שרה...
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'מיי מצויינת'
מיי מצויינת
28/07/2009 | 14:19
1
וממתי מקצוענות זה שחצנות?????
היא פשוט באה לעבודה שלה והיא יודעת מה היא רוצה מעצמה, מה שהרבה מתמודדים בתוכנית הזו לא יודעים לדעתי...

ואני חושבת שזה פשוט עניין של טעם, לדעתי היא זמרת נהדרת.
מה לעשות שהשופטים מהופנטים ממנה (כמו הרבה כאן, ובכלל כמו רוב הקהל שמבין במוזיקה).
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'צרחנית שקודחת בראש. לי היא עושה פיצוצים '
צרחנית שקודחת בראש. לי היא עושה פיצוצים
28/07/2009 | 14:53
2
באוזניים. היא שרה בצורה לא נעימה, פותחת את הפה כאילו אין מחר לא נראה ולא נשמע טוב!
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'אז אבוי לך. באסה.'
אז אבוי לך. באסה.
28/07/2009 | 16:01
5
2
לצפיה ב-'התמיכה במיי מוצדקת'
התמיכה במיי מוצדקת
28/07/2009 | 17:01
1
ונראית באור אחר לאחר שמסתבר שהאינפורמציה שמסר אספרסו לייט בעניין ההצבעות נכונה. מסתבר שהצופים מצביעים לא בהתאם לאיכות הזמר אלא בהתאם לז'אנר שהוא מבצע וכך העונה רוב ההצבעות  תומכות במסלסלים בין אם הם טובים ובין אם הם גרועים. צריך להלחם בתופעה. לגמר צריכים להגיע הטובים ביותר ובין מיי לעומר למשל אין לי ספק מי ראוי יותר. מציעה גם לכותבים בפורום לחשוב איך הם יכולים לתרום לעניין, למשל במקום לפזר את ההצבעות בין מספר מתמודדים להתמקד במתמודד אחד.
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'לי נראה שבאסה לה- אוטוטו היא בחוץ'
לי נראה שבאסה לה- אוטוטו היא בחוץ
28/07/2009 | 17:03
3
1
לא סתם משבחים אותה השופטים בכל שבוע, הם יודעים היא בסכנה ובשלב הזה הם לא יכולים להציל כבר אף אחד (חובי סטאר?)  
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'לדעתי את טועה'
לדעתי את טועה
28/07/2009 | 17:17
2
1
כנראה שלירן בסכנת הדחה ובמקרה שלו בצדק.
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'היא לא טועה. '
היא לא טועה.
28/07/2009 | 22:40
1
2
אם עומרי צודק, הדירוג המשוקלל של מיי אתמול היה תשיעי. מה שאומר שיכול להיות שלולא דירוג השופטים, מיי הייתה עפה אתמול!!!!!!!!!!
אבל מה לעשות שהעם שלנו מעדיף מראה וסלסול על פני כישרון!!!!
תיכף ייצג אותנו כוסון באירוויזיון, הוא יפשל בגדול ונסולק בכלל מהאפשרות להופיע באירוויזיון, כי אפילו הנציגים שלנו ייבחרו על פי מראה חיצוני ולא כישרון!
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'קשה לדעת....'
קשה לדעת....
29/07/2009 | 13:24
1
אני התבססתי על  המידע שנכתב כאן בשבוע שעבר לפיו חובי ולירן בסכנה. לאחר ההדחה של חובי היסקתי שהמידע הנ"ל היה אמין, אבל כמובן קשה לדעת. אספרסו לייט (נדמה לי שזה היה שמו) כתב שבינתיים הבנות בטוחות והמסלסלים מובילים..... מרגיז !
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-' היא נשמעת כמו אחת שמעשנת 40 קופסאות ביום'
היא נשמעת כמו אחת שמעשנת 40 קופסאות ביום
28/07/2009 | 18:39
1
כ"כ לא נעים לאוזן.
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'מיי טובה..הכי טובה וזהו'
מיי טובה..הכי טובה וזהו
28/07/2009 | 19:23
1
לצפיה ב-' כל הזמן שרה אותו דבר'
כל הזמן שרה אותו דבר
28/07/2009 | 19:23
1
1
הסגנון הצרוד הזה שלה..
סבבה, פעם פעמיים, אבל נמאס..

שתלך הביתה
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'ולדי הרבה יותר טוב ממיי'
ולדי הרבה יותר טוב ממיי
28/07/2009 | 20:16
1
וזו האחרונה עושה לי כאב ראש כל פעם שעולה לשיר .מה מצאו בה?כל הזמן שרה בדיוק אותו דבר.
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'כ"כ צודקת.אין לי מושג מה נסגר עם הצרחנית הזאת'
כ"כ צודקת.אין לי מושג מה נסגר עם הצרחנית הזאת
28/07/2009 | 20:12
1
יש שם זמרים שווים בהרבה (כמו ולדי)..אבל הרי ברור שהשופטים ישבחו כל שיר שלה (לא ברור למה).היא לא מחדשת,נשמעת תמיד בדיוק אותו דבר.משעמם.
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'ההתייחסות להודעה הזאת, מיותרת ולכן השתיקה'
ההתייחסות להודעה הזאת, מיותרת ולכן השתיקה
28/07/2009 | 20:14
1
לצפיה ב-'תעשי לי טובה.את מקשקשת סתם.'
תעשי לי טובה.את מקשקשת סתם.
29/07/2009 | 04:27
1
העובדה שאנשים בישראל לא מוכנים לצאת מהמחשבה שזמר חייב להיות אותו איש טיפוסי בעל קול של עדין,,
לא אומר שמיי זמרת שלא ראויה לכך.
איפה תמצאי קול כ"כ גדול מהחיים,שמשדר חוזק,ביטחון?
מיי היא הזמרת הכי גדולה שכוכב נולד היו יכולים אי פעם לקבל.
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'מסכימה'
מסכימה
29/07/2009 | 19:21
1
לצפיה ב-'היא נשמעת בדיוק כמו ההיא מהיהודים'
היא נשמעת בדיוק כמו ההיא מהיהודים
31/07/2009 | 09:18
1
בדיוק כמו שסעדו נשמע כמו עמיר בניון
כנראה שאוהבים חקיינים טובים
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'מסכים ב100000%!!!'
מסכים ב100000%!!!
31/07/2009 | 09:41
26
1
לא מבין מה אוהבים במיי!!! היא יותר מידי צרחנית!!! מה קרה??? שתנוח!!! מה ניסגר איתה? כבר אמרתי שזה נראה כאילו שהיא יצאה מאברבנל?
מפחידההההההה! ועוד איזה עיניים של פרה היא פותחת כשהיא שרה!!! ואיך היא ישנה על הריצפה באותו היום מה קרה? היא לא לקחה את הכדורים????? ועוד במקום לפנות אותה מהבמה השופטים מחמיאים לה...
משבוע לשבוע אני לא מאמין כשהיא עוברת! איך??? היא גרועההההההה!
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-''
31/07/2009 | 09:47
25
1
אתה באמת לא מבין
ועוד לפי הכתיבה שלך, מריחת האותיות וסימני הפיסוק האובססיבית מי שצרחן פה זה רק אתה.
קוקי, התבלבלת בין הכדורים הבוקר, שכחת את כדור ההרגעה.
אה והייתי ממליצה על ביקור אצל רופא אף אוזן גרון
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'אני לא מבין?'
אני לא מבין?
31/07/2009 | 09:57
23
1
מריחת האותיות וסימני הפיסוק האובססיבית היתה רק כדי להמחיש את תחושתי... (כי אני רואה שרק כך אתם מבינים- בצרחות)
אה ו....
אני הייתי ממליץ לך ולמיי על ביקור אצל אף אוזן גרון
את בשביל האוזן(שלמרות שהיא צורחת אתם לא באמת שומעים)
ומיי בשביל הגרון!!!!
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'חברים, לא לריב, האוטובוס לרופא אף אוזן גרון'
חברים, לא לריב, האוטובוס לרופא אף אוזן גרון
31/07/2009 | 10:02
22
1
יצא בעוד כשעה על מנת שכולם יספיקו לבקר אצלו
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'אמא תגידי לו...!!'
אמא תגידי לו...!!
31/07/2009 | 10:10
21
1
הוא נדחף בתור.. זה לא פייר....
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'בואנ'ה את באמת ילדה קטנה! ו'
בואנ'ה את באמת ילדה קטנה! ו
31/07/2009 | 10:13
1
1
לצפיה ב-'שיט! גילית את סודי הכמוס מכל..'
שיט! גילית את סודי הכמוס מכל..
31/07/2009 | 10:16
1
מה אני אעשה? איך אחיה?

זהו.. הגעתי לאבדון..
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'אני? אבל כתבתי "חברים" לא "ילדים"'
אני? אבל כתבתי "חברים" לא "ילדים"
31/07/2009 | 10:14
18
1
בכל אופן תוותרי לו, את האחות הבוגרת...
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'לא את.... הלואה.... ועכשיו כשחושבים על זה...'
לא את.... הלואה.... ועכשיו כשחושבים על זה...
31/07/2009 | 10:18
10
1
לצפיה ב-'כל הפורום כולו גשר "קטן" מאוד... לה לה לה..'
כל הפורום כולו גשר "קטן" מאוד... לה לה לה..
31/07/2009 | 10:21
8
1
לצפיה ב-' הב הב הב......'
הב הב הב......
31/07/2009 | 10:30
7
1
תודו באמת! מיי נובחת!!!
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'למה יש'ך משו נגד כלבים?! גזען! כולכם גזענ'
למה יש'ך משו נגד כלבים?! גזען! כולכם גזענ
31/07/2009 | 10:33
6
1
ועומר אדם שולתתתתתת
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'דבר ראשון...'
דבר ראשון...
31/07/2009 | 10:38
1
1
שולט כותבים בט'
ודבר שני...
עומר אדם אחלה!(מקום שני בשלישיה שלי...)
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'באמת?? כותבים ב-ט'?'
באמת?? כותבים ב-ט'?
31/07/2009 | 10:42
1
אתה בטוח???
יוהוו.. אני לא מאמינה.. גילית את אפריקה!
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'וואף!'
וואף!
31/07/2009 | 10:41
3
1
הוא מעדיף כלבי קוקר ספנייל כמו מורן ולא זאבות כמו מיי....

אפשר לעשות התאמה של סוגי הכלבים לכל מתמודד...
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'טוב אני הולך...'
טוב אני הולך...
31/07/2009 | 10:56
2
1
בואנ'ה היה ממש כייף לריב....
סתם...
נתראה!
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'נס על נפשך? פליט'
נס על נפשך? פליט
31/07/2009 | 10:59
1
לצפיה ב-'חחחחח "נס על נפשך..." נסחפת!'
חחחחח "נס על נפשך..." נסחפת!
31/07/2009 | 11:01
1
חחחחח נתראה............
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'דיברתי אליה...'
דיברתי אליה...
31/07/2009 | 10:23
לצפיה ב-'את! את!'
את! את!
31/07/2009 | 10:19
6
תודי שיש לך משהו אמהי
אני חושבת שזה משהו בניק המחובר :]]

טוב נו.. תמיד מצפים מהבוגרים.. בסוף אני אתנקם בכל הקטנים   
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'מ-מ-ש-!!'
מ-מ-ש-!!
31/07/2009 | 10:28
5
אגב העצה הזאת של "תוותרי כאחות גדולה" זו עצה שימושית מאוד!!
[מנסיוני כאחות קטנה ]
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'אהה אהה!! '
אהה אהה!!
31/07/2009 | 10:37
1
אז יש פה אינטרס לעתיד....
נצטרך להתפשר, גם אני האחות הקטנה. חה!

ד"א שכחתי לברך אותך על חובי!!
האופטימיות משתלמת :]
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'הו תודה לך! ריגשת אותי! '
הו תודה לך! ריגשת אותי!
31/07/2009 | 10:48
עוד לא בירכו אותי באופן אישי על חזרתו של חובי!! זה באמת היה משמח מאוד

עכשיו החשש הוא לשבוע הבא...
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'זו עצה זוועתית'
זו עצה זוועתית
31/07/2009 | 10:42
2
2
אבל זה עדיף מהחפירות שלהם אחכ
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'מבינה שאתה מדבר כאח גדול?'
מבינה שאתה מדבר כאח גדול?
31/07/2009 | 11:01
1
1
חחחח נדפקת
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'אכן'
אכן
31/07/2009 | 11:14
1
לצפיה ב-'הצחקתם אותי שניכם '
הצחקתם אותי שניכם
31/07/2009 | 10:00
לצפיה ב-'נו - ברור שהיא גדולה מהחיים'
נו - ברור שהיא גדולה מהחיים
31/07/2009 | 10:18
1
לצפיה ב-'מסכימה עם כל מילה'
מסכימה עם כל מילה
31/07/2009 | 10:25
9
1
מיי היא זמרת לקהל יעד מסויים שאוהבים נביחות וקול צרוד.
וברור שחובי הוא זמר יותר טוב ממנה בכמה רמות
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'או במילים אחרות'
או במילים אחרות
31/07/2009 | 10:44
8
2
קהל יעד שאוהב רוק
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'אגב יש לי חברה שהיא הכי לא הטיפוס של רוק'
אגב יש לי חברה שהיא הכי לא הטיפוס של רוק
31/07/2009 | 10:57
1
ומיי היא הפייבוריטית שלה
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'רוק?'
רוק?
31/07/2009 | 10:58
3
1
מה הנוזל הזה שבתוך הפה? מה זה רוק?
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'אכן. מיי היא זמרת ריר כבד.'
אכן. מיי היא זמרת ריר כבד.
31/07/2009 | 11:03
2
לצפיה ב-''
31/07/2009 | 13:06
1
שונאיה עוד יאמצו את זה בהקשר לנביחות חח
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'וואלה לא חשבתי על זה '
וואלה לא חשבתי על זה
31/07/2009 | 13:25
לצפיה ב-'אי אפשר להכליל את כולם'
אי אפשר להכליל את כולם
31/07/2009 | 11:52
2
1
היא שרה רוק כבד מידי לטעמי

יש רוק שאני אוהבת לשמוע אבל רוק צרחינ מידי וצרוד מידי זה עושה לא טוב באוזן ולא נעים לשמוע
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'כן.אז אפשר להוסיף רוק כבד'
כן.אז אפשר להוסיף רוק כבד
31/07/2009 | 11:59
1
1
לצפיה ב-'אפשר להוסיף אני לא מתחברת'
אפשר להוסיף אני לא מתחברת
01/08/2009 | 12:41
1
ולא אוהבת רוק כבד
לדעתי זאת סתם מוסיקה של חבורה של אנשים שצורחים .
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'טעם וריח...'
טעם וריח...
31/07/2009 | 11:02
8
1
לצפיה ב-'...של עוגת דבש, אבל זו בעצם עוגת קינמון'
...של עוגת דבש, אבל זו בעצם עוגת קינמון
31/07/2009 | 11:06
7
1
לא להתייחס. משהו עובר עליי. לא ישנתי מספיק.
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'באמת משהו עובר עלייך..'
באמת משהו עובר עלייך..
31/07/2009 | 11:35
6
1
זו בכלל עוגת שוקולד! :]]

(הצחקת אותי בקול)
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'יענו הגירסה העברית ל LOL? '
יענו הגירסה העברית ל LOL?
31/07/2009 | 11:40
5
1
לצפיה ב-'אפרופו..'
אפרופו..
31/07/2009 | 11:44
4
1
אף פעם לא הבנתי מה זה LOL באמת.. :]
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'נראה לי שזה משהו כמו'
נראה לי שזה משהו כמו
31/07/2009 | 11:48
3
1
laugh out loud
"צוחק בקול גדול"

מקווה שאני צודקת ולא יוצאת עילגת
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'אהה! טוב לדעת :]'
אהה! טוב לדעת :]
31/07/2009 | 12:05
2
1
שנים באינטרנט ורק עכשיו גיליתי מה זה חח
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-' מוטב מאוחר...'
מוטב מאוחר...
31/07/2009 | 12:09
1
1
מאשר מוקדם.
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-' יותר עם עומק והערכה.'
יותר עם עומק והערכה.
31/07/2009 | 12:30
2
לצפיה ב-'הכל מכור ותמיד היה מכור'
הכל מכור ותמיד היה מכור
31/07/2009 | 12:08
8
1
זה כל כך שקוף שהתוכנית מכורה שם.. הכל מתוכנן מראש מי ינצח שם..
רואים איזה אשכנזיה מליינית רושמים לה ניצחון ויש לה קול של איזה צרה צרורה כמו צפירה..

אני חושב שהבן של תבורי או הבחור הצעיר התמני צריכים לזכותת, להם יש קול אמיתי

אבל כמו שאמרתי הכל מכור
צריך ליהות אשכנזי עם כסף כדי לנצח.. וועוד עם שופטים שלא מבינים כלום בחיים שלהם
צביקה פיק לא יודע כלום במוזיקה בגלל זה הבנות שלו לא שוות בגרוש,
מרגלית נהיתה אשכנזיה רצח,  הקרח הזה גם לא מבין כלום בחיים שלו,
וזה עם המשקפים הרווק בלי ילדים וגר בדירת חדר מה הוא צריך לעזאזל ליהות שופט
הוא בכלל שייך לתאתרון
טוב כמו שאמרתי אשכנזי
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'והייתי בטוחה שמרגול עושה פרוטקציות לתימנים'
והייתי בטוחה שמרגול עושה פרוטקציות לתימנים
31/07/2009 | 12:12
1
1
כי הם מהעדה שלה.
צריך לשדך פה בין מגיבים שיענו אחד לשני...
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'מממ'
מממ
31/07/2009 | 14:11
1
מרגול לא עושה פרוטקציות לתמנים
עובדה היא מעיפה מהם תמיד ומעדיפה אשכנזים
טוב נו משלמים לה כסףף..

וחוץ מזה כולם יודעים שלתמנים יש קול הכי יפה
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'"צריך להיות אשכנזי עם כסף כדי לנצח" '
"צריך להיות אשכנזי עם כסף כדי לנצח"
31/07/2009 | 13:13
5
לצפיה ב-'כי כל מי שזכה בכוכב נולד אשכנזי. זה לא ברור?'
כי כל מי שזכה בכוכב נולד אשכנזי. זה לא ברור?
31/07/2009 | 13:16
2
1
לצפיה ב-'כן! סעדו אשכנזי שהתחזה למזרחי! '
כן! סעדו אשכנזי שהתחזה למזרחי!
31/07/2009 | 14:04
1
1
וגם מויאל, ונינט, ובועז!!!

פנתרים שחורים, נמאסתם.
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-'סעדו אשכנזי '
סעדו אשכנזי
31/07/2009 | 16:23
לצפיה ב-'אללה סטף ורטהיימר לגמר'
אללה סטף ורטהיימר לגמר
31/07/2009 | 13:33
1
האמת שאין לי הרבה מושג מי זה...
מעניין אם יצאתי סתומה
הכוכב הבא >>
לצפיה ב-''
31/07/2009 | 13:58
ארקדי גאיידמק לגמר
הכוכב הבא >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ