לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1403314,033 עוקבים אודות עסקים

פורום ביולוגיה ומדעי החיים

ברוכים הבאים לפורום ביולוגיה ומדעי החיים ב. קהילה זו בתפוז שמה לעצמה למטרה להיות במה להתדיינות בכל הנושאים הקשורים למדעי החיים, הרפואה והביולוגיה. כאן תוכלו לקרוא, ללמוד, להחכים ולשאול. נשמח לעמוד לרשותכם בשאלות המתעוררות בכם, מתוך סקרנות או בשיעורי הבית. עם זאת, נבקש להקפיד לעיין בתקנון הגלישה בפורום (קישור אליו נמצא בכותרת עמוד הפורום). מאחלים לכם שהות נעימה וגילויים מעניינים - כאן בפורום ביולוגיה ומדעי החיים =====================================================

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ביולוגיה ומדעי החיים

ברוכים הבאים לפורום ביולוגיה ומדעי החיים ב. קהילה זו בתפוז שמה לעצמה למטרה להיות במה להתדיינות בכל הנושאים הקשורים למדעי החיים, הרפואה והביולוגיה. כאן תוכלו לקרוא, ללמוד, להחכים ולשאול. נשמח לעמוד לרשותכם בשאלות המתעוררות בכם, מתוך סקרנות או בשיעורי הבית. עם זאת, נבקש להקפיד לעיין בתקנון הגלישה בפורום (קישור אליו נמצא בכותרת עמוד הפורום). מאחלים לכם שהות נעימה וגילויים מעניינים - כאן בפורום ביולוגיה ומדעי החיים =====================================================
x
הודעה מהנהלת הפורום
אסור לפרסם בפורום!
הפורום איננו פורום שיעורי בית
לא תיעננה שאלות ובקשות שיש בהן משום בקשת פתרון של שאלות כמכלול.

ברוכים הבאים לפורום ביולוגיה ומדעי החיים!

חדש/ה בפורום? לחץ כאן! 

המשך >>

לצפיה ב-'שאלה לגבי התלבטות על תואר שני בין 2 מקומות'
שאלה לגבי התלבטות על תואר שני בין 2 מקומות
<< ההודעה הנוכחית
17/06/2019 | 20:34
43
שלום,
בעיקרון התחלתי מוקדם לחפש מנחים וגם נרשמתי בו זמנית למכון ויצמן,
איכשהו מצאתי את המנחה שהמחקר שלו הכי מסקרן אותי בעולם, ובתור מנחה הוא אחד הטובים לפי הסטודנטים שלו וממה ששמעתי, וגם נותן תקציב דומה יחסית למכון ויצמן שזה נדיר באוניברסיטה. וגם בשיחות עמו הרגיש לי שהוא בן אדם טוב ושיהיה לי כייף במעבדה שלו, גם מבחינה מחקרית וגם חברתית עם הסטודנטים שם וגם לימודית בשבילי.
עכשיו לפני שבוע אמרו לי שהתקבלתי גם למכון ויצמן... ומכון ויצמן זה סוג של חלום ילדות כזה... וכל המשפחה שלי רוצים שאלך לשם... וגם שם יש לא מעט חוקרים שהנושא שלהם מסקרן אותי מאוד, אבל אני לא מכירה אותם עוד,
מה דעתכם, האם יש הבדל ברמה בין מכון ויצמן לתואר שני באוניברסיטה אחרת?האם כדאי לוותר על משהו מדהים שמצאתי רק כי התקבלתי למכון ויצמן? מה עושים במקרה כזה?
הסתכלתי על רשימת חוקרים ובעיקרון אלו שהמעבדה שלהם נראית לי מעניינת עוסקים בתחום דומה למה שהמנחה שמצאתי עושה באוניברסיטה וגיליתי שגם חלקם כותבים איתו מאמרים ביחד בשותפות...
האם מה שחשוב בתואר שני זה הקשר עם המנחה? או שהמיקום, התקציב, המוסד לימודי, "רמה" ? כי בעצם המנחה שמצאתי מפרסם בכתבי עת מעולים.. אז מבחינת רמה מרגיש לי שהוא מעולה... פשוט רק מה שמושך אותי בויצמן זה העובדה שאולי אמצא שם אווירה של סטודנטים שונה ואולי הרוטציות יכולים להיות רעיון טוב כי בתכלס אני לא יודעת איך נראה היום יום במעבדה ואיך המחקר, ואיך כל מעבדה עובדת, ולהסתכל על 3 מעבדות יכול לעזור לי להבין מה אני רוצה בחיים... מצד שני אצל הפרופסור מרגיש לי שהוא ממש סבבה איתי וגם קיבלתי שאלת מחקר מדהימה שממש מרתקת אותי ומרגיש לי שזה הייעוד שלי..
אני בהתלבטות קשה, אשמח לעזרה, תודה
Little 
ביולוגיה ומדעי החיים >>

הודעות אחרונות

09:21 | 10.11.19 basenew
15:39 | 21.10.19 הלדיל
23:25 | 21.09.19 אחד שיודע לשאiל
12:23 | 28.08.19 dinabarzilay1
08:20 | 27.08.19 אורחים בפורום
12:32 | 08.08.19 yosihaviv22
18:21 | 07.08.19 חקר הברק ממזרח
15:29 | 17.07.19 אורחים בפורום
20:35 | 17.06.19 אורחים בפורום
20:34 | 17.06.19 אורחים בפורום
15:32 | 01.06.19 פנתרית סגולה
02:36 | 29.05.19 אורחים בפורום
02:29 | 29.05.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ