כמה שאלות בנוגע ללימודי חקר הלב

כמה שאלות בנוגע ללימודי חקר הלב

האם קיים לימודים בחקר הלב ללא קשר למסלול הרפואה המקובל ?
אם כן באיזה מוסד וכמה פסכומטרי בגריות צריך על מנת להתקבל ללימודים ?
ואחרון איך אפשר להתקבל למכון ויצמן אחרי הלימודים ? כמה תארים צריך כדאי להתקבל למכון ועד כמה כדאי להצטרף למכון ? כי יש לי חבר שאמר לי שממש כדאי לנסות להתקבל לשם ושם נעשים דברים גדולים באמת האם זה נכון ? יש לו בני משפחה שעובדים במוכן והוא אמר שזה ממקור ראשון והוא כמובן מכוון לרמה ארצית גם הוא טוען שמכון ויצמן המקום הכי טוב בארץ למדענים האם זה נכון ? זהו אלו שאלותי תודה מראש לעוזרים .

בברכה נתנאל .

האם קיים לימודים בחקר הלב ללא קשר למסלול הרפואה המקובל ?
&nbsp
אפשר לחקור את מערכות הלב ע"י לימודי ביולוגיה (או תואר אחר במדעי החיים) לתואר ראשון, ואז לימודים לתואר שני ואילך עם התמקדות בפיזיולוגיה, ביוכימיה או אספקט אחר של הלב.
&nbsp
אם כן באיזה מוסד וכמה פסכומטרי בגריות צריך על מנת להתקבל ללימודים ?
&nbsp
תואר ראשון אפשר לעשות בכל אוניברסיטה (ולא מעט מכללות). הקריטריונים משתנים בין המוסדות והחוגים.
&nbsp
ואחרון איך אפשר להתקבל למכון ויצמן אחרי הלימודים ? כמה תארים צריך כדאי להתקבל למכון ועד כמה כדאי להצטרף למכון ? כי יש לי חבר שאמר לי שממש כדאי לנסות להתקבל לשם ושם נעשים דברים גדולים באמת האם זה נכון ? יש לו בני משפחה שעובדים במוכן והוא אמר שזה ממקור ראשון והוא כמובן מכוון לרמה ארצית גם הוא טוען שמכון ויצמן המקום הכי טוב בארץ למדענים האם זה נכון ? זהו אלו שאלותי תודה מראש לעוזרים .
&nbsp
מכון וייצמן הוא באמת מוסד מצויין עם שם טוב בארץ ובעולם. תוכל לנסות להתקבל אליו אחרי התואר הראשון או השני. יש בו חוקרים טובים מאד, ויש חוקרים טובים מאד גם במוסדות אחרים. העובדה שמישהו חוקר במכון וייצמן אינה עושה אותו בהכרח יותר או פחות טוב מחוקר אחר.

למעלה