עבודה בביולוגיה

meatball1

New member
עבודה בביולוגיה

היי , סיימתי לאחרונה תואר ראשון בביולוגיה באוניברסיטת תל אביב והחלטתי לא להמשיך כרגע לפחות לתואר שני . רציתי לשאול האם יש מישהו שיכול לעשות לי סדר לגבי סוגי העבודות המוצעות . עיינתי בהודעות בפורום בנושא זה , הועלו תחומים כמו מחקר ופיתוח , הבטחת איכות .אשמח לסדר בכל התת - תחומים הקיימים בתעשייה הקשורים לתחום הביולוגיה .

בהזדמנות זו , אגיד שאני מאוד מסתדרת בעבודות רוטיניות , במשרד אז אשמח לעצה אילו עבודות אתם חושבים שמתאימות לי :)
ודבר נוסף ואחרון , בזמן הלימודים מאוד התעניינתי בתחום הפוריות , האם אתם מכירים עבודות שקשורות לנושא זה ?

תודה מראש על כל העצות :)

deathcaster

New member
תשובה

1. "אשמח לסדר בכל התת - תחומים הקיימים בתעשייה הקשורים לתחום הביולוגיה"- תקראי תגובות קודמות שלי בנושא.

2. רוב העבודות לבוגרי תואר ראשון הן עבודות רוטיניות (לרוב לא במשרד... אבל גם)... כך שסבבה

3. "תחום הפוריות , האם אתם מכירים עבודות שקשורות לנושא זה ?"- טכנאית מעבדה באחת מהמעבדות של IVF בבתי החולים העוסקים בכך. [שכר מביש בתת תנאים... אם את רוצה חיים, עדיף לוותר].

meatball1

New member
כמה שאלות נוספות

דבר ראשון תודה על התגובה :)

לגבי התת- תחומים שניתן לעבוד בהם - אני שואלת לאחר שהסתכלתי בהודעות קודמות בפורום בנושא ( הגעתי עד עמוד 9 ) אבל אין הודעה מסודרת לגבי כל האופציות הקיימות
ושאלה נוספת ...אתה מכיר אולי את תחום האמבריולוגיה ? האם צריך לכך תואר שני ? כי לא מצאתי על זה הרבה מידע באינטרנט , אפשר יותר פירוט על כמה שכר הם מקבלים ומה הכוונה תת תנאים?

deathcaster

New member
תשובה

תת-תחומים:
* בקרת/הבטחת איכות.
* טכנאי ייצור/ מו"פ פרמצבטיקה/ביוטק
* מתאם מבחנים קליניים
* טכנאי מעבדה - קופות/בתי חולים
* לבוגרי הנדסת ביו(כלשהו)- מהנדס ייצור/תהליך
אמבריולוגיה- כמו IVF. בפועל קיים רק בבתי חולים. שכר מביש בתת תנאים, לרוב תואר שני.
תת-תנאים= שכר בסיס שואף לשכר המינימום (מעט יותר גבוה), אין אפשרויות קידום, משמרות לילה, תורנויות שבת/חג (גם אם המרפאה היא מרפאה אמבולטורית בלבד, ייתכן שידרשו תורניויות במרפאה לא אמבולטורית.

למעלה