סקר שביעות רצון ממקום העבודה

../images/Emo41.gifסקר שביעות רצון ממקום העבודה

בהמשך לדיון בהודעתה של מוני בעניין סקר שביעות רצון ממקום העבודה, חשבתי שכדאי שגם אנחנו נמלא כאן סקר דומה: מהם הגורמים לשביעות רצונך מהעבודה? דרג/י לפי סדר העדיפויות עולה:
עניין בעבודה
צוות העובדים
יחסי עבודה עם הצוות
יחסי עבודה עם הממונים
מקום העבודה (ריחוק מהבית)
סביבת העבודה (ריהוט מודרני, ציוד מודרני)
שכר בסיסי
תנאים סוציאליים והטבות שכר
אפשרויות קידום
האוכלוסיה עימה אני עובד/ת
כמות המטופלים לאיש צוות אלה הנושאים שהצלחתי לדלות מהשרוול - אנא הוסיפו עליהם כראות עינכם, ו: ב ו א ו נ ע ש ה ל נ ו ס ק ר כמובן שככל שיותר מאיתנו ישתתפו - התוצאות תשקפנה יותר את האמת. בהצלחה.

monimb

New member
התחשבות בצרכים בסידור העבודה

זה נושא שעלה הרבה מאוד אצלינו. ענין בעבודה. יחסי עבודה עם הצוות. שכר ותנאים סוציאלים אפשרויות קידום מקום עבודה.

../images/Emo26.gif שאלון מעודכן ../images/Emo36.gif

עידכנתי ואמשיך לעדכן עד שנגיע לנוסחא המנצחת: בהמשך לדיון בהודעתה של מוני בעניין סקר שביעות רצון ממקום העבודה, חשבתי שכדאי שגם אנחנו נמלא כאן סקר דומה: מהם הגורמים לשביעות רצונך מהעבודה? דרג/י לפי סדר העדיפויות עולה: עניין בעבודה הצוות איתו אני עובד/ת יחסי עבודה עם הצוות יחסי עבודה עם הממונים הישירים יחסי עבודה עם ההנהלה מיקום מקום העבודה סביבת העבודה (ריהוט, ציוד משרדי מודרניים) משאבים בעבודה - ציוד מתקדם ובכמות מספקת התחשבות הממונים בצרכי האישיים המבנה בו אני עובד (חדש, עם גישה נוחה, חנייה נוחה, מעליות) שכר בסיסי אפשרות לביצוע שעות נוספות משמרות ותורנויות תנאים סוציאליים והטבות שכר נוספות (תשלום ביטוח רכב, ק``מ וכדומה) אפשרויות קידום אוכלוסיית המטופלים כמות המטופלים לאיש צוות =============================================================== חשוב לדעתי לענות על כ ל השאלות ולדרגן על מנת שנוכל אחר כך להוציא מסקנות מדויקות

monimb

New member
גמישות בשיבוץ למשמרות

חשוב מאד ,יש המעדיפות משמרות בוקר או לילה (ילדים קטנים),יש המעדיפות משמרות ערב.

night mistress

New member
הדרוג שלי..

את האמת כל אחד מהגורמים יכול ללכת לכאן ולכאן, או לגרום לשביעות רצון או לגרום לחוסר שביעות רצון:
צוות העובדים-הגורם הראשון שגורם לי אושר בעבודה-למרות שיכול לגרום גם ההיפך, ברגע שהצוות טוב ומפרגן ואת מתחברת אליו, אז העבודה והמשמרת עוברת עם חיוך..כמובן שאם הצוות עויין אז זה יגרום לך לדיכאון ורצון לעזוב).
עניין בעבודה-אם העבודה מרתקת אותך אז אין סיבה שלא תהיי מרוצה.
יחסי עבודה עם הממונים-הממונה לא צריך להיות נחמד, אבל צריך לדעת לזרוק מילה טובה,במידה והוא עושה את זה ונותן את המשובים הדרושים (וזה כולל ביקורת בונה) ומהווה כתובת לבעיות מסויימות-אז זה מוסיף לשביעות הרצון..
מקום העבודה (ריחוק מהבית)-כמה שיותר קרוב יותר טוב.
סביבת העבודה (ריהוט מודרני, ציוד מודרני)-אני בעד מודרניזציה וכלים חדשניים,ככה שככל שהמקום תומך בזה ומבחינה תקציבית משקיע זה יותר טוב (גם לאחיות וגם לחולים)
שכר בסיסי-לדעתי המשכורת לא משקפת את העבודה שאנו עושים...
אפשרויות קידום- לי חשוב מאוד להיות במקום שיש בו אופציות לקידום מאחר והייתי רוצה קריירה ותפקיד.
האוכלוסיה עימה אני עובד/ת-לדעתי היא צריכה להיות מגוונת ונחמדה..לא נתקלתי באוכלוסיה שלא נהניתי לעבוד עימה.
כמות המטופלים לאיש צוות- עומס בעבודה-חשוב שתהיה חלוקה הוגנת ושכמות המטופלים לאדם תעמוד ביחס לתקן (ולא רק כשיש "ביקורת פתע"..)

conni

New member
הדירוג שלי: שכר, הטבות שכר......

שכר - במקום עליון. אחכ', רחוק למטה, כל השאר. הסיפוק שלי מהעבודה זה הסכום שאני מרוויחה, למרות שאני טיפוס שמשקיע בכל עבודה שהיא ללא קשר לגובה השכר, אבל רק בגלל גובה השכר אני יוצאת לעבודה, ולא מסיבה אחרת. ואני לא גאה בשכר הנמוך שלי, אבל מצבי הכלכלי מאפשר לי להיות פריירית במידה נסבלת.

spectacular

New member
הדירוג שלי,

במקום הראשון- שכר ומיקום מקום העבודה, במקום השני- עניין בעבודה ואפשרויות קידום, במקום השלישי- יחסים בעבודה ותנאי שטח,

סלוניק

New member
הסקר שלי

1) אפשרויות קידום. 2) יחסי עבודה עם הממונים. 3) מקום העבודה. 4) יחסי עבודה עם הצוות. 5) צוות העובדים (זה לא בעצם אותו דבר כמו 3?). 6) שכר בסיסי. 7) תנאים סוציאליים והטבת שכר. 8) כמות המטופלים לאיש צוות. 9) האוכלוסייה עמה אני עובד. 10) האוכלוסיה עימה אני עובד.

penelopee

New member
אני מדרגת....

יחסי עבודה עם צוות עניין בעבודה שכר אפשרויות קידום סביבת העבודה ריחוק מהבית:בסוף (ממש לא חשוב לי לנסוע רחוק)

וההעדפות שלי ../images/Emo22.gif

החשוב ביותר: עניין בעבודה עוקב: צוות העובדים ויחסי העבודה ואחריו: מיקום וסביבת עבודה ולבסוף: שאיפות / חלומות ? - הכרה מעשית במסלול התמחות קלינית בסיעוד. והע/ארות לגבי העדפותי: תנאים סוציאלים ושכר לא רלוונטי ( כמעט ) בהעדר "שוק" פרטי ממשי ברפואה בארץ ( בכלל, ובפרט בתחום ההתמחות שלי )

../images/Emo103.gif והדירוג שלי .....

מאחר ואני עובדת כרגע על חוזה עם חברת כח אדם תוקף החוזה יפוג באפריל ( ואז אפוטר ... )
מיקום ומקום העבודה - איני ניידת.
שכר בסיסי.
תנאים סוציאליים והטבות שכר נוספות - שמין הסתם לא אקבל !!!
אוכלוסיית המטופלים.
יחסי עבודה עם הצוות.
כמות המטופלים לאיש צוות.
אפשרות לביצוע שעות נוספות.
יחסי עבודה עם הממונים הישירים - בהם איני פוגשת כלל.
התחשבות הממונים בצרכי האישיים.
יחסי עבודה עם ההנהלה.

../images/Emo11.gif אז הנה שלי:

יחסים בינאישיים בצוות העובדים
עניין בעבודה
סביבת העבודה (כבר ראיתי מרפאות בצריפים וריהוט של הצבא הבריטי)
שכר + תנאים סוציאלים ותוספות
ריחוק מהבית

למעלה