לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1029010,290 עוקבים אודות עסקים

פורום אחים/יות בשירות הבריאות

מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אחים/יות בשירות הבריאות

מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום אחים ואחיות מאחל לכל הנבחנים - הצלחה בבחינות הממשלתיות.
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי מקצועי . בכל מקרה של בעייה רפואית המלצתינו לפנות לרופא המטפל או לרופא מומחה
המשך >>

לצפיה ב-'האם ללמוד קורס אחות מעשית?'
האם ללמוד קורס אחות מעשית?
24/06/2019 | 18:53
6
94
שלום לכולם
אני מבולבלת ואשמח לעזרה ממי שיודע:). אחות מעשית-מה תפקידה בפועל? האם רק פעולות בסיסיות כגון רחצה, החלפת חיתול והאכלה? או שיש לה סמכויות מעבר בפועל? אין לי בעיה לעשות גם פעולות בסיסיות, ואני מבינה שזה חלק מהתפקיד, אבל הייתי רוצה מן הסתם לעשות יותר. (אין לי אפשרות כרגע ללמוד את המסלול הרגיל).וגם, אשמח לדעת כמה משלמים לאחות בדרג זה, והאם אפשר לקבל קביעות כמו אחות מוסמכת וכולי?
תודה רבה:)
אחים/יות בשירות הבריאות >>
לצפיה ב-'תלוי במחלקה'
תלוי במחלקה
25/06/2019 | 21:21
4
88
בגדול אחיות מעשיות עושות את כל מה שאמרת (חלוקת אוכל, החלפת חיתולים, רחצת חולים) אבל הן יכולות גם לעשות מעבר לזה כי מותר להן גם להכניס קטטרים וזונדות, להחליף חבישות, להחליף קיבועים של מחטים, לסגור אינפוזיות,למדוד לחצי דם חום וסוכר, וגם לקחת כל מיני קורסים להעשרת הידע ועוד, בסך הכל אחיות מעשיות יכולות לעשות די הרבה. יש מחלקות שבהן מותר להן גם לחלק תרופות, אבל זה תלוי במדיניות של המחלקה הספציפית. קביעות, לא משנה אם את מוסמכת או מעשית, זה לא משהו לבנות עליו המדינה מנסה יותר ויותר להתחמק ממתן קביעות ואין בעצם שום חוק שמסדיר קביעות, תסתכלי על זה כעל פנטזיה או סיפורי אגדות ועמים. שכר זו פונקציה של הרבה דברים, וותק ודרגה בשירות הציבורי והשכלה. בהתחלה הפער פחות משמעותי בשכר, אבל לאחות מעשית תהיה תקרה נמוכה יותר בגלל שהיא לא יכולה להתקדם בשני הפרמטרים האחרים, דרגה והשכלה כמו אחות מוסמכת. 
לצפיה ב-'המון תודה!'
המון תודה!
26/06/2019 | 09:04
3
47
קודם כל עזרת לי מאוד!האמת היא שאני אקדמאית,ואני מאוד רוצה להיות אחות, אבל אין לי שום אפשרות ללמוד כרגע בהסבה שנתיים וחצי כל כך אינטנסיביות.לא כלכלית ולא מבחינת הזמן שצריך להקדיש לזה.לכן אני מעדיפה לפחות להתחיל את הקורס הזה שהוא שנה ואז לעבוד, ואח"כ...נראה.אולי להמשיך למוסמכת.דרך אגב,מבחינת מקום העבודה,איפה מעסיקים אחיות מעשיות?ובאילו מחלקות אפשר בכל זאת לעשות יותר?
לצפיה ב-'לדעתי בתור אקדמאית'
לדעתי בתור אקדמאית
29/06/2019 | 00:33
2
82
את עלולה להרגיש די מתוסכלת מלהיות אחות מעשית. כי אמנם אחיות מעשיות עושות די הרבה, אבל אם אפשר לתת להן קודם לעשות את העבודה של כוח עזר, ייתנו לך לעשות את העבודה של כוח עזר וזה לוקח די הרבה מהכוח ומהזמן שאת תבלי בעבודה. 
מעשיות אפשר למצוא בעיקר בכל המחלקות של השיקום למיניהן, זה כולל פסיכיאטריה, אבל יש גם במחלקות פנימיות ואפילו בכירורגיות, אם כי תמיד ייתנו עדיפות בקטע הזה לאחות מעשית עם הרבה שנות וותק. 
לצפיה ב-'עוד שאלה'
עוד שאלה
29/06/2019 | 09:49
1
64
מקווה שתדעי לענות..אם אני ארצה אחרי שלמדתי מעשית,מתישהו כשתהיה לי יותר אפשרות,אחרי כמה שנים ללמוד למוסמכת(קצת לא הגיוני אבל שיהיה),אני צריכה ללמוד הכל מחדש כמו שהייתי לומדת עכשיו,או שישנה איזה המשכיות ללימודי המעשית?
ו

לצפיה ב-'פעם היו לימודי השלמה'
פעם היו לימודי השלמה
<< ההודעה הנוכחית
29/06/2019 | 20:12
53
ואפשר היה לעבור מלהיות אחות מעשית למוסמכת במסלול מיוחד. כל המסלולים האלה נסגרים ונפתחים כל פעם מחדש, ככה שאין לי מידע עדכני לגבי מה המצב עכשיו או מה המצב יהיה בעוד ככה וככה זמן כשתרצי להשלים כי אני לא עוקבת.
במקרה "הכי גרוע" פשוט תעשי הסבת אקדמאים "רגילה"ותקבלי אחות מוסמכת. 
לצפיה ב-'אשמח לשמוע'
אשמח לשמוע
04/01/2020 | 16:44
1
דנה שלום,
אם התחלת ללמוד לימודי אחות מעשית ויש לך חוות דעת על מקום הלימוד שלך, אשמח לשמוע.
אני גם מחפש מקום ללמוד בו אח מעשי, משיקולים קצת דומים לשלך.

הודעות אחרונות

16:04 | 04.01.20 questionhi
20:51 | 14.12.19 אורחים בפורום
19:19 | 14.12.19 אח קופת חולים
12:24 | 21.11.19 בית גלעדי
21:06 | 16.11.19 אורחים בפורום
16:30 | 14.11.19 אורחים בפורום
09:48 | 27.10.19 אורחים בפורום
14:18 | 01.10.19 אורחים בפורום
20:10 | 25.09.19 אורחים בפורום
16:01 | 24.09.19 אורחים בפורום
09:53 | 23.09.19 אורחים בפורום
07:59 | 23.09.19 אורחים בפורום
11:46 | 22.09.19 אורחים בפורום
21:26 | 12.09.19 Meidan Sarel
21:31 | 08.09.19 שי כהן33

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ