לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1029710,297 עוקבים אודות עסקים

פורום אחים/יות בשירות הבריאות

מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אחים/יות בשירות הבריאות

מקום זה הוקם למען העוסקות והעוסקים בסיעוד על כל תחומיו.אחיות ואחים בשרות קהילת האדם - ללא הבדלי דת גזע ומין, בבתי החולים, בשירותי הקהילה, במרפאות, בארץ ובעולם, בעתות שלום כבעיתות מלחמה.זה המקום בו ניתן להשמיע ולשמוע דעות, חוויות אישיות, רעיונות, עדכונים, חידושים והצעות.מקום בו נוכל להתעדכן ולעדכן לעזור ולהיעזר.מקום בו סטודנטים לסיעוד ימצאו תשובות לשאלותיהם.מקום בו ניתן להניח רגליים עייפות,מקום בו גם המלאכים בלבן - יכולים לבכות,להשמיע את הכאב, לשתף בשמחות.מקום שהוא בית למקצוע - ומרגוע לעוסקים בו. בית לאחיות ולאחים העוסקים במלאכת הקודש ועושים ימים כלילות בעזרה במצבי בריאות וחולי ובכבוד האדם וחירותו.כאן תמצאו את כותל התמיכה וכאן גם תתבקשו לתת כתף לאלה הזקוקים לה.עם הזמן הבנו כי המקום גדול דיו ולבבותינו רחבים דיין על מנת להכיל את כל אותם שיש לנו איתם קשרי עבודה ומטרה משותפת, וגם להם מקום בבית הזה.חשיבות עליונה מיוחסת למחוייבותנו הראשונית - מטופלינו. סודיות רפואית הנה כלל בל יעבור – ההקפדה על פרטיות וחסיון מטופלינו מחייבת את כולנו.הומור מקצועי (וגם אחר...) ביקורת איכותית ושבחים – יתקבלו בברכה.תלונות גם כן.כללי התנהגות קולגיאליים - יבחנו בקפידה. רעיונות והצעות – מתבקשים.ושיהיה לנו רק טוב ושקט....ובהצלחה.
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום אחים ואחיות מאחל לכל הנבחנים - הצלחה בבחינות הממשלתיות.
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי מקצועי . בכל מקרה של בעייה רפואית המלצתינו לפנות לרופא המטפל או לרופא מומחה
המשך >>

לצפיה ב-'בדיקת סוכר בדם - לזיהוי סוכרת? אפקטיבי?'
בדיקת סוכר בדם - לזיהוי סוכרת? אפקטיבי?
13/03/2019 | 09:35
5
52

אני בחור בריא בן 34.

לאחרונה קורה לי שכל לילה אני קם לשירותים להשתין באמצע הלילה.

אני שותה בד"כ הרבה מים במהלך היום (2-3 ליטר)
אבל משתין לפני השינה ולא שותה ממש סמוך לשינה (נניח שעתיים לפני שהולך לישון ולפעמים גם רווח יותר).

אחד הרופאים חושד שזה יכול להיות סימן לסוכרת.
לסבא שלי הייתה סוכרת אבל לא למישהו אחר במשפחה.

אני אוכל מעט מאוד מתוק וסוכר. מתאמן ומקפיד על תזונה.

השאלה אם בדיקת דם + צום של 10 שעות - יכולים בכלל לאפיין סוכרת?
כי אם הסוכר שלי נספג אבל ברמה מאוד איטית 10 שעות בכל זאת יספיקו לספוג את הסוכר בדם ואז לא יראו סמינים.

יש בדיקה אחרת מומלצת? (דקירה, העמסת סוכר?)

תודה

אחים/יות בשירות הבריאות >>
לצפיה ב-'תבקש'
תבקש
15/03/2019 | 15:31
4
54
בדיקת המוגלובין מסוכרר A1C ותבצע בדיקת סוכר שעה וחצי אחרי האוכל. 
להשתין באמצע הלילה יכול להיות עוד דברים חוץ מסוכרת
לצפיה ב-'ותבצע בדיקת סוכר שעה וחצי אחרי האוכל'
ותבצע בדיקת סוכר שעה וחצי אחרי האוכל
16/03/2019 | 10:35
3
32
כוונתך שהA1C יהיה חצי שעה אחרי האוכל?
או דקירה?

הרופא לא נתן לי A1C אלא רק סוכר בדם אחרי צום. להתעקש על A1C?
לצפיה ב-'לא'
לא
<< ההודעה הנוכחית
16/03/2019 | 17:19
2
38
המוגלובין מסוכרר A1C לא מראה את רמת הסוכר המיידית שלך הוא מראה כמה היית ילד טוב 3 חודשים אחורה, מה הייתה רמת הסוכר שלך ב- 3 החודשים האחרונים לפני הבדיקה. זו בדיקת מעבדה אי אפשר לעשות את זה בבית. למה תאכל או לא תאכל לפני הבדיקה הזו אין שום השפעה, אלא רק למה אכלת ב- 3 החדשים שקדמו לבדיקה.  הבדיקה עקרונית יותר אמינה בעיני לגילוי סוכרת, מפני שהיא מגלה כמה כדוריות הדם שלך טבולות בסוכר באופן רציף. 
לבדוק סוכר שעה וחצי אחרי האוכל אפשר במקום הבדיקה בצום שהרופא נתן לך, כלומר לאכול שעה וחצי לפני הבדיקה ואז ללכת להיבדק, או לקנות מד סוכר ביתי ולדקור את עצמך בבית כדי לבדוק מה מצבך שעה וחצי אחרי האוכל. 
לצפיה ב-'תודה, ברשתות הפארם? הערכה יקרה?'
תודה, ברשתות הפארם? הערכה יקרה?
16/03/2019 | 18:17
1
29
איך אוכל להתעקש עם הרופא שלי לתת לי הפניה ל A1C?
הוא טוען שדם אחרי צום זה מספיק. וA1C זה לאנשים שכבר מאובחנים בסוכרת.
לצפיה ב-'תעשה קודם את הבדיקה הרגילה'
תעשה קודם את הבדיקה הרגילה
20/03/2019 | 19:33
28
ובהתאם לתוצאות שלה תבקש A1C. הרופא שלך כנראה לא מבין מה זו סוכרת. 

הודעות אחרונות

16:04 | 04.01.20 questionhi
20:51 | 14.12.19 אורחים בפורום
19:19 | 14.12.19 אח קופת חולים
12:24 | 21.11.19 בית גלעדי
21:06 | 16.11.19 אורחים בפורום
16:30 | 14.11.19 אורחים בפורום
09:48 | 27.10.19 אורחים בפורום
14:18 | 01.10.19 אורחים בפורום
20:10 | 25.09.19 אורחים בפורום
16:01 | 24.09.19 אורחים בפורום
09:53 | 23.09.19 אורחים בפורום
07:59 | 23.09.19 אורחים בפורום
11:46 | 22.09.19 אורחים בפורום
21:26 | 12.09.19 Meidan Sarel
21:31 | 08.09.19 שי כהן33

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ