הסבת אקדמאים בדרום

דקסו

New member
הסבת אקדמאים בדרום

אז כמה שאלות:

1) אני כבר קצת מבולבלת. האם מהסבת אקדמאים אני יוצאת עם תעודה או עם תואר ראשון בסיעוד?

2) החלום הוא לעבוד במיילדות. אם אעשה הסבה ללא תואר בסיעוד, האם אוכל להיות מיילדת (חלק אומרים לי שכן וחלק שלא....)

3) המקום הכי קרוב אליי פיזית הוא אשקלון. אחות וותיקה שפגשתי אמרה לי שעדיף מקום אחר, ששם הרמה הכללית של הבי"ס וגם של ביה"ח נמוכה. האם יש משהו בדבריה? מה לגבי קפלן או סורוקה?

pudra2013

New member
תשובה

1. כשאת עושה הסבה את יוצאת כאחות מוסמכת,אך ללא תואר ראשון בסיעוד. אבל בלי תואר את יכולה לעבוד נורמאלי כל החיים. היתרון של תואר זה כמובן יותר משכורת , המשך לתואר שני והתקדמות בניהול. אחרי הסבה את יכולה ללכת לכל אוניברסיטה ולעשות השלמה לתואר בסיעוד. אם אני זוכרת נכון, זה שנתיים פעמיים בשבוע(ימים מלאים). יש תוכנית יחידה באוניברסיטת תל אביב שבשנתיים וחצי את מסיימת גם אחות מוסמכת וגם תואר. הלימודים 5 ימים בשבוע מ 8 עד 16:00 .
2. אם את רוצה להיות מיילדת תצטרכי לעשות קורס בסיסי אחרי הסבה.
3. לא משנה מה רמה של בית חולים,משנה שיהיה לך תעודת אחות מוסמכת. לא שמעתי על סורוקה,שמעתי על קפלן שסבבה שם ולא כל כך קשה כמו בבתי ספר אחרים.
בהצלחה.

דקסו

New member
המון תודה על ההתייחסות!

האם היתרון של התואר הוא משמעותי במשכורת?
אני יודעת שעל מנת להיות מיילדת אצטרך לעשות קורס על-בסיסי אחרי ההסבה, אבל האם ייתנו לי לעשות זאת בלי תואר בסיעוד? כי יש כאלה הטוענים שלא...

תודה רבה

pudra2013

New member
המשך

אם הוא משמעותי איני יודעת...
כדי להתקבל לקורס בסיסי כלשהו צריך תואר ,אבל לא משנה במה.

The Blue Fairy

New member
שימי לב שהיא שאלה על הסבת אקדמאים

אז המשכורת היא אותו הדבר כי כבר יש לה תואר, פשוט לא בסיעוד
וכמו שענו לי למטה, אפשר להמשיך לתואר שני גם בלי תואר בסיעוד :)

pudra2013

New member
המשך...

אני שמתי לב..בכל זאת יש הבדל אם יש לך תואר בסיעוד או בהנדסה...
ודבר שני אם אין לך תואר בסיעוד לא תוכלי להתקבל לתואר שני בסיעוד..רק לדברים אחרים במדעי הבריאות וגם תלוי במה תואר שלך.

The Blue Fairy

New member
לפי מה שאמרו לנו אין הבדל במשכורת

אם יש לך תואר בסיעוד או בהנדסה, בשני המקרים מקבלים משכורת של אחות אקדמאית - אשמח לשמוע אם את יודעת אחרת
וביררתי ב3 אוניברסיטאות - אפשר להתקבל לתואר שני בסיעוד\בריאות הציבור עם כל תואר שהוא. צריך השלמה של אנטומיה וסוציולוגיה, אני יכולה לצרף לך את התשובה שקיבלתי לפני יומיים כששאלתי באונ' חיפה, אם את מעוניינת.

pudra2013

New member
אא סבבה..

עוד יותר טוב..רק לא לשכוח שצריך להיות תואר עם ציון לפחות 80

למעלה