מי פה עם תואר שני? או עושה עכשיו תואר שני?

מי פה עם תואר שני? או עושה עכשיו תואר שני?

התחלתי באוקטובר הסבה. בנתיים אני אוהבת, ומקווה לא להלחץ מהסיפורים המלחיצים של מה שקורה לאחרונה בענייני האלימות בבתי החולים...

בסך הכל אני עוברת את המבחנים והכל סבבה, אבל אני הבנתי שכדי שאוכל לעשות תואר שני אני צריכה מעל ל-85 בממוצע הציון כדי להתקבל לתואר שני.

נכון לעכשיו אני עם ממוצע נמוך מ-80. אני יודעת שיש לי עוד זמן (נשארו עוד שנתיים ללימודים) ושאפשר לשפר, אבל במידה ולא אצליח לשפר- האם אכן נכונה השמועה שרק מ85 אפשר להתקבל לתואר שני?

האם מכתבי ההמלצה שאפשר לקבל מבית הספר בו אני לומדת עכשיו יכולים לעזור לי? נראה שאני עושה רושם טוב על המרכזת של הקורס...

תודה מראש!

polar snowflake

New member
החדשות הטובות -והרעות...

אני לומדת תואר שני. זה עתה סיימנו סמסטר א.
החדשות הטובות- זה שיהיה לך מספיק זמן והזדמנויות לשפר את הממוצע אחרי שתעשו סיעוד המבוגר מגיעים בריאות האישה, רפואה דחופה ופסיכיאטריה, ואצל רוב האנשים זה מקצועו שמשפרים להם את הממוצע דרסטית...
בכל מקרה לתואר שני כולם עושים גם ראיון. ואת תצטרכי להוכיח להם שמעבר לגיליון הציונים שלך יושבת אחות עם ראש מתאים לתואר שני...
עד כמה שאני יודעת 85 זה באמת החתך... אבל בינתיים יש לך מספיק זמן לשפר ולהשיג ממוצע טוב.
לחדשות פחות טובות- את ועדת הקבלה בתואר השני ממש לא מעניינות ההמלצות ממרכזת ההסבה שלך.... חלק גדול מאלה שמלכתחילה הולכים לתואר שני הם כאלה שהיו סטודנטים חרוצים בתואר הראשון, אז קרוב לוודאי שמרכזת הקורס שלהם מחבבת אותם....
איפה היחס הזה כן יועיל לך? כשתתחילו התנסויות ותהיי בשדה קליני עם מדריכה ששמעה עלייך טובות מאותה מרכזת קורס, (כי מורות לסיעוד מין הסתם חולקות בינהן רשמים על הסטודנטים) אז יש סיכוי טוב שהיא תהיה יותר נעימ אלייך, תתייחס יותר בסלחנות אם פתאום לא ידעת משהו , ותיטה לשבח ולהעריך אותך יותר אם תצטייני.
מניסיון.

אוי...

באמת המקצועות האלה אחרי סיעוד המבוגר הם קלים יותר? קלים להשגת ציון מעל 85?...

תודה על העידוד!!

evil moon

New member
אל תלחצי מזה

ממוצע 80 הוא תנאי למיטב ידיעתי....וגם אם אין לך אותו, תוכלי לשפר ציונים בקורסים אם תרצי מאוד...גם סיעוד זה לא בדיוק התחום בו חייב לעשות תואר שני....חבל לדאוג לזה בכלל ובמיוחד בשלב הזה של הלימודים....

למעלה