עוד חודש מתחילה ללמוד במאיר-מה לקנות ללימודים

רעותי77

New member
עוד חודש מתחילה ללמוד במאיר-מה לקנות ללימודים

הי :)
אני מתחילה ללמוד חודש הבא בתוכנית לאימהות במאיר ואני לא בטוחה מה כדאי לקנות ומה לא...אשמח להכוונה והמלצות.
ההתלבטות הכי גדולה היא איזה תיק לקנות, תיק גב או צד? שיכנס גם מחשב נייד אם ארצה, קלסר וכ״ו...לא בא לי על התיקי גב של התיכוניסטים :) הסתכלתי באופיס דיפו וקרביץ...יש להם רק תיקי גב.

לקנות קלסר לכל קורס או קלסר אחד גדול ולשים חוצצים עם שמות הקורסים? לא בטוחה שיכנס לתיק אחד גדול...

אשמח לעוד המלצות ממנוסים מה לקנות!

תודה מראש,
רעות.

rigidid

New member
דפדפת אחת ועט (זמנית לשבוע הראשון)

את שאר הדברים, אם בכלל, תשלימי במהלך הלימודים כשתביני מה האופי שלך כסטודנטית (מסכמת במחשב נייד או על דפדפות, רק רושמת הערות, יושבת מקשיבה אבל לא רושמת כלום, לא מגיעה בכלל לשיעורים!....)
אותה התשובה גם לשאר השאלות, באמת שזה מאוד אינדיבידואלי.

עכשיו עולה לשנה ד' ואחרונה, וליום הראשון אקח כנראה תיק גב פשוט שעלה לי הקיץ 50 שקל, דפדפת ישנה שאמצא במגירה, עט ואוכל
. תכלס, כסטודנט, זו הייתה תכולת התיק שלי ב-3 שנים שקדמו לזו...

אני זוכר גם את השנה הראשונה, אותה התרגשות שאת עוברת עכשיו
(מה לקנות, מה להכין וכו'). זה טוב, אבל תקחי את זה בקלות. תגיעי נינוחה ליום הראשון, כמה ימים ואת כבר תביני בעצמך מה את מעדיפה ומה צריך לקנות להשלמה. ובטח שאל תקני מחשב נייד מעכשיו, חבל על הכסף אם יצא שזה לא מתאים לך נייד ללימודים...
בהצלחה.

toxic babe

New member
איזה אס"ק אה?

גם אני עולה לכתה ד' :)
עוד שנה מבחן ממשלתי וזהו לעבודה.

rigidid

New member
נכון

אני עוד זוכר בשנה א' שלחתי לך הודעה פרטית בתפוז ושאלתי איך את מסתדרת עם הלימודים הקשים ומה לעשות
(עברו 3 שנים, לא יודע אם את זוכרת)...
הייתי בטוח שהולכים להעיף אותי, וגם היו כמה רגעים של שבירה וכמעט פרישה.
איך זה עבר מהר, מבלי להרגיש אפילו!

מקווה שהשנה הזו תהיה לנו קלילה, ונקווה לטוב בממשלתי
.

רעותי77

New member
תודה ל-rigdid

אתה צודק ובאמת אחכה קצת עם הקניה הרצינית.

בסוף החלטתי לקנות תיק גב רגיל עם מקום למחשב נייד אם אצטרך ולשאר הדברים...תיק צד סתם יכביד על הכתף ולא יהיה נוח.

בהצלחה גם לך בשנה האחרונה :)

למעלה