ציוד ללימודים

ציוד ללימודים

שלום לכולם,
באוקטובר אני מתחילה ללמוד סיעוד.
בתור סטודנטים לסיעוד בהווה ובעבר על איזה ציוד אתם ממליצים ללימודים?
מחברות/קלסרים או שעדיף ללכת על כיוון הלפטופ? הלפטופ שיש לי לא מי יודע מה קטן, הוא יחסית כבד אבל ללא ספק זאת האפשרות היותר נוחה
השאלה היא אם אני אסתדר גם בלעדיו?
איך אתם התנהלתם?

toxic babe

New member
הכי טוב

לכתוב על דפדפות, לקנות קלסר ענק לחלק אותו לקורסים ולהכניס את הדפים. לאט לאט הקלסר יתפח ... זה אחרי נסיון עם מחברות ספירלה שלא הסתדרתי כל כך והכל התבלגן.
בעיקרון אפשר לפטופ- תלוי כמובן במרצים אם אין להם בעיה עם זה... כי פשוט חלק מנצלים את המחשב לרעה. אבל לפטופ ממש לא הכרחי.

זיברה

New member
אני התנהלתי עם לפטופ בלבד.

משערת שזה גם תלוי בכמה מהר את יכולה להקליד, כי לפעמים צריך לעמוד בקצב.

יכולה לומר שלי היה הכי נוח בעולם, וגם מאוד מסודר ומאורגן.

rigidid

New member
דפדפת ועט, וכמובן מדפסת לייזר.

ואם ממש בא לך להשקיע, אז קלסר עם דפדפות וניילונים וחלוקה לנושאים
.

כל אחד ואופי הלמידה שלו. אני באופן אישי לא מצליח לסכם, כל מה שאני עושה בשיעורים הוא להקשיב, לקלוט את החומר, לקרוא שוב בעצמי בבית דרך גוגל. אז לפעמים גם הדפדפת מיותרת ואין לי בה צורך.
בשנה הראשונה ניסיתי לסכם על דפדפת, הייתי מביא לפטופ קטן, מקליט את השיעורים. זה החזיק מעמד בדיוק שבוע!

אז כל שיטה שתעבוד לך טוב מבורכת, אבל לפני שאת רצה להוציא כמה אלפי שקלים על ציוד יקר כמו לפטופ, תחכי לשבוע הראשון של הלימודים, תראי איך הולך, וכבר תביני בעצמך מה מתאים ומה לא, מה חסר ומה לקנות.
בהצלחה.

נ.ב: מדפסת לייזר כי מדפיסים הרבה, במיוחד כשלא מסכמים ומסתמכים על חומר מהאינטרנט/סיכומים של אחרים במחשב. לא היה לי נוח להסתמך על הספרייה בקטע של הצילום, אז פשוט קניתי מדפסת לייזר ב-300 שקל והיא אצלי קרוב ל-3 שנים.

toxic babe

New member
מסכימה בקשר למדפסת

מוצר מאוד מאוד שימושי גם אצלי. טוב להדפסת עבודות, צילומים של חומר, שחזורים וכו'.
הדגש הוא על לייזר כי זה הרבה יותר חסכוני ממדפסת רגילה.

lentik

New member
לדעתי הכי טוב זה להדפיס את המצגות

בשיעורים שנותנים את המצגות לפני השיעור ויש הרבה כאלו ופשוט להוסיף הערות על הדפים..

Shiri Fe

New member
אין לי מושג

איך הסתדרתי חצי סמסטר א בלי לפטופ... זה היה פשוט סיוט.
דפדפות עפו באוויר, עטים נגמרו כמו כלום....
בלפטופ אפשר להגיע הביתה ולעבור על הסיכום, לתקן אותו, להוסיף לו עוד דברים.

ר-ק לפטופ.

למעלה