• פותח הנושא smira
  • פורסם בתאריך

smira

New member
באיזה כלי כדאי להשתמש בכדי להפוך אתר לרספונסיבי

שלום,
אני מפתחת אתרים בדוט נט(c# גם ב- asp.net וגם ב- MVC) וכרגע משתמשת ב- media query בכדי להפוך את האתר לרספונסיבי וכלי זה הוא מאוד מגביל מבחינת העיצוב לסלולר והייתי רוצה להשתמש בכלי אחר.
מה הכי מומלץ ? ...bootstrap, jquery mobile
ובאיזה אתר כדאי ללמוד זאת?
תודה מירה

adiis123

New member
ר"צ פיתוח לטלדור

שלום!
אני מגייסת לטלדור (חולון) ר"צ פיתוח .
ניהול ישיר של 2-4 מפתחים (כ-30%) וHands on כ- 70%
שפת הפיתוח ב #c בסביבת .net
חובה ידע מעמיק ב Angular 2 או 4
חובה ניסיון ניהולי קודם של לפחות שנה-שנתיים
חובה ניסיון בפיתוח בטכנולוגיות הנ"ל של לפחות 3-5 שנים.

משרה מאוד מעניינת ומאתגרת!

אשמח מאוד לקבל קורות חיים שעונים לדרישות הנ"ל
[email protected]

yaada

New member
הסבה לתחום המחשבים

אני מעונין לעשות הסבה לעולם המחשבים. אין לי שום ידע/ניסיון קודם בתחום. המטרה הסופית היא ללמוד תחום של reverse engineering, אבל לפני כן יש הרבה ידע (החל מהבסיס) שנדרש להשלים. ראיתי שיש הרבה מידע חופשי וקורסים ללימוד עצמי באינטרנט, אבל אני צריך שיעשו לי סדר לגבי מהו המידע הרלוונטי, איזה קורסים יש להשלים ומה צריך לתרגל לפני תחילת למידת תחום ה- reverse engineering. אשמח ל"סדר" בנושא.

שאלה נוספת: האם אפשרי להתחיל לעבוד בתחום ה reverse engineering ללא ניסיון תעסוקתי אלא רק על סמך לימודים בתחום (במקרה זה לימוד עצמי)?

Wakizashi

New member
כנס AppSec IL - כי לכתוב קוד זה קל! אבל לכתוב קוד מאובטח..?

תנאים, לולאות, רקורסיות, תכנות מונחה-עצמים, תכנות מונחה-עצבים.
לכתוב קוד זה "קל". אבל לכתוב קוד שהוא גם מאובטח? האם אנו יודעים לכתוב קוד שלא רק יעבוד ("ואל תיגע - זה עובד!"), אלא גם שלא ניתן יהיה לפרוץ אותו בקלות?
אז נכון שאפשר להיכנס לאינטרנט ולטבוע בחומר בכל הנושאים הללו... אבל למה לא לקחת קיצור דרך ולשמוע מהטובים ביותר בתחום?
ב-5 וב-6 לספטמבר מתקיים (כבכל שנה) כנס אבטחת המידע הישראלי Appsec IL, באוניברסיטת ת"א !
בין אם אתם מתכנתים חדשים דנדשים, ובין אם אתם "נינג'ות דוטנט ופאוורשל" - כל אחד בכנס יכול למצוא שם משהו מעניין בתחום החם של אבטחת אפליקציות ותוכנות. והחלק הכי חשוב? - זה בחינם אין כסף!
אז בואו הצטרפו לקהילת אבטחת הסייבר של ישראל, ונראה אתכם בכנס.

למעלה