Sea Bass

New member
בעיה ה nuget ו teamcity

שלום לכולם.
יש לי מספר פרוייקטים שאני מבצע עליהם nuget pack אבל יש לי בעיה עם גירסאות, אני אסביר.
יש לי sln אחד עם מספר פרוייקטים נניח A,B,C שאין קשר ביניהם.
את ה sln אני מעלה ל teamcity וזה מקמפל לי את ה sln ויוצר לי 3 Nuget אחד לכל אחד. עד פה בכל טוב הכל יפה.
הבעיה היא שכאשר אני מבצע שינוי נניח רק בפרוייקט A ומעלה (מבצע git push) ל teamcity נוצרים לי שוב 3 Nuget עם גירסא הבאה. אני רוצה ליצור מצב שאני מבצע nuget pack רק לפרוייקט שעשיתי בו שינוי שזה A ושהשנים האחרים B,C לא יתקדמו בגירסא.
אני לא רוצה להגיע למצב שיש לי sln (ואולי branch) לכל אחד מהפרוייקים והמצב כרגע שה teamcity פשוט תופס ועושה את הכל.
שמח לעזרה.
תודה רבה.

duducohn

New member
כלי UML

מבקש המלצה על תוכנה לבניית תרשימי UML.
האם VISIO או Startuml?
אפשרי גם אחר. חשובה התמיכה בעברית.

hallo kitti

New member
לא מתכנתת וממש צריכה עזרה!!

הי,
אני מאפיינת אתרים מתחילה, כרגע עובדת על אתר שמבוסס וורדפרס שלא אני בניתי וניסיתי ללא הצלחה לקשר אותו להוטג׳אר ולגוגל אנליטיקס.
בהוטג׳אר ביקשו להדביק חלק של קוד לפני ה head של האתר בכל עמוד כדי שתהיה להם גישה למפות משתמשים וכדומה אבל אין לי מושג איך להגיע לעמוד שמציג את הקוד של כל עמוד באתר כדי להדביק שם את הקוד שנתנו לי...

Miki Watts

New member
במערכות של ניהול תוכן כגון וורדפרס

אתה לא אמור לערוך את הדפים עצמם , אלא להשתמש במנגנון מובנה של המערכת. רוב הסיכויים שיש לך אפשרות בממשק ניהול של וורדפרס להכניס קטעי קוד.
מעבר לכך, לוורדפרס יש מספר לא קטן של פלאגינים של google analytics שיעשו בשבילך את כל העבודה ורק צריך להכניס להם את המספר המזהה.
חפשי "wordpress google analytics" בגוגל, יש הרבה תוצאות על זה.

hallo kitti

New member
תודה, שאלה נוספת

ניסיתי להיכנס לממשק הניהול ולא הצלחתי גם עם הסיסמה ושם המשתמש של בעלת האתר. מסתבר שגם היא לא הצליחה להיכנס עם מחשב שאינו שלה. האם וורדפרס מאפשר להיכנס לממשק הניהול שלו רק ממחשבים מוגדרים?

Miki Watts

New member
לא למיטב ידיעתי

מהמחשב שלה היא כן הצליחה להיכנס ? אם כן, יכול להיות שמותקן פלאגין כלשהו שעושה את החסימה הזאת.
&nbsp

למעלה