C# עבודה

kirarl

New member
C# עבודה

היי
יש לי עבודת הגשה ואני לא יודעת איך לעשות את החלק האחרון שמודגש
האם מישהו יודע :
2. קלוט מספר ממשתמש, תגריל מספר אקראי נוסף בין 0-9 (ספרה) ומצא כמה פעמים הספרה מופיעה בין הספרות של המספר הראשון.

לדוגמא:
מספר - 234126302

תודה

Royi Namir

New member
אבל תביני מה שכתוב...:)

אפשר לעשות את זה בערך ב 3 שורות אבל זה סתם יהיה פוזה.
אז הנה התשובה .
אם יש לך שאלות נא לשאול

קוד:
	Console.WriteLine("Enter a number");
	string number = Console.ReadLine();
	string randomNumber= new Random().Next().ToString();;

int times=0;
	for (int i = 0; i < randomNumber.Length; i++)
	{
		if (randomNumber[i].ToString()==number) times=times+1;
	}

Console.WriteLine(number + " Found in '"+randomNumber+"' "+times +" times");

ziv1f

New member
"עבודה" כמו ב"קיבלתי עבודה, הנה יש לכם עבודה לעשות"?

קיבלת עבודה לעשות
מטרת העבודה היא לאמן אותך לחשוב, לבדוק את ההבנה שלך ב(כנראה) דברים שלימדו אותך, ובין השאר גם לעורר בך את הניצוץ היצירתי.

את בטח משוכנעת שלפנות לפורום של אנשים שיש להם הרבה ניסיון בתכנות זה יצירתי בטירוף, ואת הראשונה בעולם שחשבה על קיצור הדרך הזה. את לא

עכשיו שבי, קראי את מה שלימדו אותך, נסי לכתוב תוכנית קטנה, תראי מה היא נותנת לך, ואם יש לך בעיות ספציפיות או דברים שאת לא מבינה, תחזרי אלינו ותשאלי דברים יותר ספציפיים.

האם בכל המקומות זה ככה? לא. יש פורומים שאנשים ישמח לעשות בשבילך את העבודה (כי הם אוהבים אתגרים) ויש כמובן בכל מקום אנשים שיעשו כל דבר שעולה על הדעת בעבור הסכום המתאים של כסף (או שווה-ערך) אבל כל זה לא יקדם אותך אפילו בחצי צעד לקראת מה שאת לומדת בשבילו - השגת עבודה.

במקום שתפגשי את הבעיות הקטנות עכשיו, ותתמודדי איתן כשהן עוד קטנות, את תפגשי את הבעיות הגדולות, כשזה כבר יהיה הרבה הרבה הרבה מאוחר מדי.

אני לא מבין למה אנשים מוציאים את מיטב כספם לאנשים שילמדו אותם, ואז מתעלמים לגמרי מכל מה שלימדו אותם. בשביל מה שילמת להם?

ראיינתי בעבר הרבה אנשים כאלה, הם באו עם תעודה והיו בטוחים שבגלל שבשוק יש צורך בעובדים אז איך שהם יעברו בדלת ישר כולם ישתחוו להם ויציעו להם משכורות עתק בשביל לא לדעת כלום ולא לעשות כלום. זה לא באמת קורה. לרוב יש מישהו שמבין משהו והוא שואל שאלה או שתיים והאמת שזה די מייאש לפגוש אנשים כאלה שבאים עם המון תקוות אבל בלי הרבה מה לתת.

בברכה,
זיו

nocgod

New member
- זה מתחלק 20-80 בכל מחזור

מהיכרות שלי מהאקדמיה (תרגלתי 3 שנים) לרוב 20% מכל מחזור זה אנשים שהיה להם מגע והם קצת (או הרבה*) מתעניינים ול-80% ששמעו שיש בהייטק ים כסף שרק מחכה ליפול עליהם מהשמיים. אוי כמה שהם טועים.

* ה20% המתעניינים עצמם מתחלקים לרוב גם ל 20-80
20 שבאים עם רקע עשיר והמון שאיפות ויכולות (מהמחזור שלי זה היה 2-3 אנשים עם חוש יצירתי ורצון לתקוף אתגר וללמוד)
80 שבאים ללא רקע ובעיקר שואפים ואולי יגיעו לאנשהו...

לשואלת - הייתי מציע בחום לחפש את project euler בגוגל (בכוונה לא הבאתי לינק) ולהתחיל לתרגל משם דברים - זה עוזר, זה מאתגר, יש המון מידע ופתרונות ודרכי פתרון לכל בעיה (החל מפתרון bruteforce וכלה בפתרון אנליטי)

Royi Namir

New member
זה משנה משהו?

יש גם כאלה שלא יודעים כלום במחשבים אבל הם יעשו במחשבים יותר כסף ממה שאני ואתה נעשה אי פעם ( ויש כאלה שלא)
לעשות כסף במחשבים היום ( בשבילי משמע להצליח) זה ממזמן ממזמן לא ביחס ישר ( בהכרח) לידע שלך במחשבים. זה הרבה מזל ולהיות במקום הנכון ובזמן הנכון , עם הרעיון הנכון

אין חוקים כאן
ובטח שלא חשוב אם מישהו שאל שאלה לגבי שיעורי בית או תרגיל שקיבל
אנחנו לא כאן בשביל לשנות את העולם
שכל אחד יקח מה שהוא רוצה לקחת ממה שנותנים לו.
simple as that

למעלה