תכנות - איזה מחשב נייד צריך

תכנות - איזה מחשב נייד צריך

שלום רב,
1. כבר שבוע אני משוטטת באינטרנט ומגלה שהמפרטים שהחנויות מציגות אינם מלאים ומשתנים מחנות לחנות על אותו דגם מחשב! איך אני מוצאת את המפרט המלא, הנכון והאמיתי של כל מחשב ומחשב? (אני רוצה לקנות LENOVO או DELL - שמעתי שהם היותר פופולרים וטובים בשוק. גם באתר מידרג מציינים אותם לטובה).
מישהו מ- Lenovo בישראל עשה לי טובה והסכים לשלוח לי רק 2 מפרט של 2 דגמים. אבל גם שם המפרט אינו מלא - אין למשל משקל הנייד, מידע על חיבורי USB ועוד..
2. אני צריכה את המחשב לקורס תכנות - האם זכרון SSD 258 מספיק לתכנות (כרגע חושבת על אפליקציות ובניית אתרים) גם אופיס יהיה על המחשב.

nocgod

New member
מפרטים מלאים אפשר למצוא באתר של החברות

1. תחפשי את הדגמים באתר החברה כדי למצוא מפרט מלא.
2. לקורס תכנות את יכולה להסתפק בערך בכל מחשב כל עוד הוא מריץ את הסביבת העבודה בצורה סבירה.
3. SSD 258 לא נראה לי קיים, יותר סביר שקיים 256GB SSD או 250GB SSD, תלוי בחברה ובדגם. זה לא זיכרון אלא נפח אחסון של כונן קשיח. לגבי זיכרון חשוב מאוד שיהיה לפחות 8 גיגהבייט זיכרון RAM (שימי לב, לא כונן קשיח), אחרת לא יהיה לך כיף לעבוד עם המחשב כי פשוט המערת הפעלה תגמע לך את כל הזיכרון.

לגבי משקל - במהלך הלימודים שלי היה לי (ועדיין יש לי אותו) מחשב Alienware m14x R1, המשקל שלו עמד על כ 3 קילוגרם כולל מטען (פלוס מינוס 100 גרם). המשקל לא הפריע לי, מהסיבה הפשוטה: אני לא סוחב אותו 100% מהזמן, רק מכיתה לכיתה, שזה לא כזה נורא - עדיף מחשב שיעבוד 100% מהזמן ויעבוד טוב מאשר שיהיה קליל כמו נוצה ויספק רבע סחורה.

טיפים:
- הייתי מתרחק ממחשבים עם מסך מגע - מסך מגע זה מיותר וסתם מעלה את המחיר, עדיף רזולוציה של 1920 על 1080 (FHD או 1080p זה שמות נוספים שלה). דברים כמו מסך מט (יש בסדרות של מחשבים DELL אני יודע) זה פלוס כי יותר נוח לעבוד איתו בחוץ נניח.
- לפחות 8 גיגהבייט זיכרון RAM
- אני הייתי מתרחק ממעבדי i7 xxxxU או i7 xxxxM, זה מעבדים מוחלשים שהיעוד שלהם זה מחשבי low-cost ו ultrabooks. זה לא אומר שאין ultrabooks עם מעבדים נורמליים, הם יקרים פשוט. אבל זה אני.

בהצלחה בלימודים...

arielRuuubi

New member
+1 למסך רחב, תאמיני לי שזה העיקר

אחרי זה RAM לפחות 8, ואחרי זה SSD זה פשוט כיף מאוד
מסכים לחלק של משקל, זה רלוונטי רק למי שכל היום מסתובב, קני תיק גב טוב ולא תרגישי אותו.
ותאמיני לי קני לך עכבר נח

למעלה