יש לי בעיה

arielRuuubi

New member
יש לי בעיה

הבעיה היא פשוטה - יש לי עבודה עם התנאים פחות או יותר הכי טובים שאפשר לבקש, בוס תומך, שעות לפי בקשתי, חופש/מחלה מתי שצריך, וכו וכו, באמת אחלה.

מצד שני נתקעתי על פרוייקט חרא, שכל מה שקשור אליו חרא, ואני כ"כ שונא אותו, שכבר נמאס לי לבוא לעבוד.

עכשיו כן, טכנית הרבה מהחרא הגיע גם ממני ומחוסר הנסיון שלי, אבל תכלס אני לא יודע אם לפוצץ את זה ולעזוב או להמשיך ולבלוע.

הבוס אומר חודשיים, אני אומר חצי שנה עד שיגמר.
דעותיכם?

Royi Namir

New member
ומה בדיוק דעותינו יעזרו?

האם תדבוק בדעותינו אם נגיד שתקום ותלך , ומנגד זה אתה צריך לשים לחם על השולחן?
זה באמת יעבמוד במבחן הזה?
אף אחד לא מכיר כמוך מה ומי ומו
זה כמו מערכת יחסים
אף אחד לא יודע באמת מה קורה
וביננו - אל תקשיב למייעצים
מישהו אמר לי פעם : " המייעץ - לא משלם"
&nbsp

arielRuuubi

New member
"דאגה בלב איש ישיחנה"

לאו ביקשתי עצה, רק דעות, מהסיבה הזו בדיוק, זה פשוט נעים ופורק לשתף ולשמוע תגובות

חכה, מה אתה ממהר?

לעזוב תמיד אפשר. בדוק בקטנה אופציות אחרות, חכה חודש-חודשיים לראות לאן זה הולך, ודבר עם הבוס. אתה שכיר, המשכורת דופקת. מה זה משנה? בכל מקרה, בעיקר אם הבוס הוא בנאדם טוב והיה אתך בסדר רוב הזמן, מגיעה לו ההגינות של התראה מראש. כמו שאנחנו כעובדים רוצים התראה או רמז כלשהו לפני פיטורים, כך גם המעסיק. תרמוז לו שאתה לא מרוצה ויתכן שתעזוב למקום אחר, והוא יעשה את החשבון. די קשה למצוא היום עובדים טובים, והוא ינסה ללכת לקראתך במה שהוא יכול.
אגב, בפרויקטים שאינם בתחום הנוחות שלך, אתה לומד די הרבה. לדוגמה, הפילו עלי לאחרונה איזה פרויקט מעצבן עם hadoop, hive וכל מיני דברים כאלה שאין לי מושג בהם וממש לא מעניינים אותי. אז אני שם רק בגלל הכסף, אבל בעצם יש בזה צד מעניין, וזה משהו שלא פגשתי בחיים, כל עולם ה big data, ואיך עובדים עם דטהבייס שכל יום נוספות אליו כמה מיליוני רשומות. מין קורס העשרה בתשלום. בקיצור, תהנה מהנוף!

arielRuuubi

New member
תודה,

באמת סגרנו שמישהו אחר יקח את האחריות והניהול של הדרעק הזה באופן מלא ואני ממשיך על תקן ג'וניור עד סיום הפרוייקט.
נראה איך זה יתקדם, או יותר חשוב, מתי זה יגמר באמת....

זה נשמע כמו פתרון אידיאלי.

עבודות טובות קשה למצוא, ואם התנאים סבבה והבוס סבבה אז הפרוייקט יעבור, בעיקר אם יש מישהו אחר שמסוגל ומוכן לקחת על עצמו את רוב האחריות.
&nbsp

spiritus asper

New member
מצטער

אבל אף אחד לא יכול לענות לך על דבר כזה. כלומר, אנשים יכולים להגיד מה _נראה_ להם שהם היו עושים במצב כזה, אבל זה לא אומר חצי דבר לגבי מה כדאי לך לעשות. לכל אחד יש את השיקולים שלו ומה שנכון לאדם אחד יהיה שגוי לאדם אחר.
העלת את השאלה הזאת בגלל שיש לך דילמה אמיתית וזה מובן, אבל לא משנה מה יענו לך, זה לא יעזור לך לקבל החלטה. אתה צריך לשבת בשקט ולהגיע לתשובה שנכונה לך. אי אפשר לברוח מזה.

למעלה