TFS, בעיה בהעלאת קבצים

24sharon

New member
TFS, בעיה בהעלאת קבצים

משום מה קבצים בעיקר קבצים שנוספו לאחרונה לא עולים לשרת וגם לא מוצגים ברשימת הpendings רק להוסיף ידנית
אני חושבת שזו איזשהיא הגדרה שאולי אני צריכה להוסיף

אשמח לדעת מה פיספסתי כאן
קובץ מצורף הממחיש קבצים חסרים אך זה בהחלט לא היחיד ורק דוגמא

nocgod

New member
אצלנו גם משתמשים

אחד הSCM הגרועים שיצא לי להשתמש.
אין היום סיבה לא להשתמש ב git, אפילו במיקרוסופט הבינו את זה

האמת שאני מסכים ש-TFS זה נחמד

ביחס לדלקת אזניים, למשל.
סתם, לא השתמשתי ב-TFS מעל 5 שנים. יכול להיות שהוא בינתיים יישר קו עם התעשייה... אבל איכשהו אני מתקשה להאמין בכך

זה הוגן?!

לתת לאנשים עצות לפי ניסיון מלפני חמש שנים?!
ועוד בכזו פסקנות והחלטיות!

nocgod

New member
אני נותן עצה טרייה טרייה

חרא SCM, איטי, מסורבל לעבודה, מעודד פרקטיקות של תיעוד עבודה לקוי.
באופן כללי אפילו מיקרוסופט מבינים את זה ולא בכדי פרוייקטים שלהם יושבים ב github. יותר מזה הם מבינים את זה ונותנים לך אפילו בשירות שלהם אופציה לעבוד בgit ולא ב tfs.

מצד שני כלי ניהול העבודה (משימות, באגים וכו') מעולה

עדכן אותי - מה השתנה ב-5 שנים הללו?

אתה עדיין תלוי בשרת מרכזי?
עדיין אין לך דרך לערוך היסטוריה?
עדיין אין לך תמיכה בפיצ'רים טריוויליים כמו hgignore.?
לעשות branch עדיין לוקח מעל 5 שניות?
יש מצב ל merge בלי לקבל קונפליקטים?
TFS בכלל יודע לעשות merge לשני changesets על אותו קובץ?
הוא מבין לבד rename או שאני צריך להסביר לו לאט?
מה האפשרויות שלך ל bisect ?diff?
עדיין כבד, איטי, וקורס מדי פעם עם NRE?

איזו סיבה בעולם, מעבר לעצלות מנטלית, יש לעבוד עם הכלי הזה?

מה השתנה?

דבר ראשון, שאפשר לעבוד עם git.
אבל אני מדבר על העיקרון. אם שואלים שאלה בתחום שהניסיון שלך בו הוא בן חמש שנים, אז תדע שלא שואלים אותך ולא מדברים אליך.

nocgod

New member
אתה מסלף

TFS זה TFS ו GIT זה GIT
זה שמיקרוסופט בשירות SCM שלהם נותנים לך אופציה להשתמש לארח repo של git זה התקדמות. TFS SCM היה ונשאר חרא - לדעתי האישית.

הפלאגין שלהם ל git עבור VS הוא גרוע לדעתי. הוא לא תומך בעבודה עם תעודות, והוא לא תומך ב 2 factor אז אתה צריך לעשות קומבינות כדי להגיע לפיתרון. לעומת זאת הפלאגין שלהם שעובד עם TFS מצויין כי דרכו אפשר ב check-in לסגור משימות, להעביר אותן מצבים וכו וכו וכד (לא משהו שלא ניתן לעשות לצורך העיניין בשילוב של github+teamcity)

חבל שהויכוח נגמר ככה.

נושא חשוב, ולאנשים יש דיעה (די מוצקה כנראה), וחבל שזה הסתיים ברוח לא כל כך ידידותית. בואו ננשום עמוק, נשתה תה ירוק אורגני, וננסה להיות יותר נחמדים אחד לשני.

nocgod

New member
אני לא מתווכח - אני רגוע, לא התכוונתי שישתמע אחרת.

סטית מהנושא

אני דיברתי על עצות לפי ידע מיושן ואתה כבר מתגובתך הראשונה עונה לי על TFS.
טענו חיטים והודה לו בשעורים.
&nbsp
אפילו אם נניח שTFS התדרדר עוד בחמש השנים הללו, אין בזה תרופה לטענה שלי. כשאדם מבקש עצה הוא רוצה שתענה לו לפי ידע רענן מאתמול או משלשום. אחרת, תהפוך את הפורום ממקום מקצועי לפורום בלבולי מוח.

nocgod

New member
אני משתמש ב TFS (לצערי) יום-יום בעבודה

השתמשתי בGIT ו HG בשביל פרוייקטים אישיים ובעבודה הקודמת במשך ה 5-6 שנים האחרונות (אולי יותר, לא סופר)

אני משתמש בכיף ב TFS

והוא מעולה.
משתמש גם בגיט (Bitbucket), ומבחינת הנוחות, אין ספק ש TFS עולה עליו. הסיפור של הביזור, לא כל אחד צריך את זה. בשבילי זה סתם מטרד. 4 שלבים לכל צ'ק אין... עשרות ברנצ'ים של התוכנה מסתובבים בכל מיני מחשבים... מי צריך את זה? רק אלה שבשבילם זה פותח במקור: פרויקטים מבוזרים של קוד פתוח. אנשים מסביב לעולם, לא כולם מכירים אחד את השני, נמצאים בחלקים שונים ובשלבים שונים של הפרויקט. שם היתרונות של גיט באים לידי ביטוי.

24sharon

New member
הנושא היה שמשום מה פתאום הוגדר offline

כשהחזרתי on line סודר הנושא
&nbsp
לגבי ההמלצה לQUIT
&nbsp
אני עובדת לפעמים על פרוייקטים של ASP קלאסי, כמה שהם WEB FORMS עם RUNAT=SERVER
אני עובדת בתחזוקה של אתרים שנבנו לפני 10 שנים ויותר. עם גרסאות קליינט שלא נתמכות כלל :)
&nbsp
כך שאם אחפש סיבה לעזיבה יש לי עוד הרבה אחרות.., ורלוונטיות יותר
&nbsp
תודה על התגובה
&nbsp
&nbsp

למעלה