עזרה מכל דוברי היפנית.

Vintroxmintel1

New member
עזרה מכל דוברי היפנית.

שלום לכולם,
קוראים לי שחר ואני בן 23.
אני התקבלתי ללימודים באוסטרליה ועכשיו אני צריך להוציא ויזת סטודנט.
אני צריך למלא טופס מסויים ובטופס הזה שואלים " מהן 8 המדינות האחרונות שביקרת בהן ובאיזה תאריכים? ".
בדרך - כלל זו לא בעיה מאחר והתאריכים של כל הביקורים שלך במדינות כתובים בפספורט שלך, אבל אני איבדתי לפני כמה חודשים את הפספורט שלי.
אחת מ-8 המדינות האחרונות שהייתי בהן היא יפן , בביקור לחופשה 2010.

עכשיו שלחתי אימייל למשרד ההגירה היפני - Immigration Bureau of Japan , בנושא זה ושאלתי אותם אם יש להם רישום של תאריכי הכניסה והחזרה שלי ליפן ב2010. הם ענו לי שאין להם והפנו אותי לסוכנות אחרת שאני חושב שהיא משרד המשפטים היפני. הבעיה היא שאני לא יכול להתכתב איתם באנגלית מאחר והם דוברי יפנית בלבד.
אני צריך עזרה בניסוח אימייל ביפנית למשרד המשפטים ( אני חושב שזה משרד המשפטים ).
כל מי שחושב שהיפנית שלו מספיק טובה בכדי לעזור לי שישלח לי בבקשה הודעה בפרטי ואני אכתוב לו באנגלית ( או בעברית מה שהוא יעדיף ) את הנוסח המדוייק של האימייל שאני רוצה לתרגם ליפנית ולשלוח למשרד הזה.

תודה,
שחר.

anigodin

New member
ניסית לבדוק ברשות שדות התעופה/רשות ההגירה הישראלית?

ישראל זו אחת המדינות שבהן יש ביקורת דרכונים בכניסה וביציאה..
אם עברת שם בכניסה וביציאה, חייב להיות רישום.

Vintroxmintel1

New member
זה לא עוזר לי.

כי אני הייתי כמה ימים לפני שהגעתי ליפן בקוריאה, וגם בחזרה הייתי בקוריאה לפני שחזרתי לישראל.

Vintroxmintel1

New member
לא, אני לא זוכר כמה ימים הייתי בקוריאה.

זה יכול להיות 3,4,5 ימים, אני לא זוכר, זה היה לפני כמעט 6 שנים.

EmilyNeko

New member
אין לך תמונות?

לא צילמת תמונות מהחופשה? אני תמיד משתמשת במידע שבמחשב על התמונה ״מתי התמונה צולמה״ ותמיד יש תאריך. והתאריך לרוב תמיד נכון חח גם עם תמונה אחת, תבדוק את התאריך ולפי לוח שנה של 2010 תוכל לדעת מתי טסת

Vintroxmintel1

New member
זאת אומרת יש לי את התמונות במחשב שלי אבל זה לא עוזר לי...

אני העברתי את התמונות כמה שבועות אחרי הנסיעה, אז התאריך שמופיע לי בתמונות במחשב הוא התאריך שהוספתי את התמונות למחשב, לא התאריך שצילמתי אותן ביפן. את התמונות המקוריות שצילמתי בפלאפון עם התאריך האמיתי אין לי כי החלפתי כבר כמה פלאפונים מאז.

anigodin

New member
אתה יכול להציג במחשב גם את תאריך יצירת התמונה.

אם העברת תמונה מהמצלמה או מהטלפון למחשב, המחשב נותן לתמונה תאריך שבו היא נוצרה על הדיסק אבל התאריך הזה מכונה בוינדוס Date modified.
בתצוגת Details בחלון הספריה לחץ עם המקש הימני של העכבר על הסרגל בחלון שיש בו עמודות של שם קובץ, גודל, תאריך וכו'.
יפתח לך תפריט ובו אפשרויות של נתונים להצגה. סמן גם את Date created ותתווסף לך עמודה של התאריכים בהם התמונות נוצרו על המצלמה או הטלפון.
ראה צילום מסך מצורף שמסביר למה אני מתכוון.

herouth

New member
נדמה לי שזה לא השדה הנכון.

בעיקרון כשהמידע המוצג הוא תמונות (ולא מוזיקה כמו שהצגת), יש שדה שנקרא Date Taken או Date Picture Taken (כמו שלמוזיקה יש Album Artist וכו'). השדה Date Created קיים לכל סוגי הקבצים והסיכוי הוא שהוא זהה ל־Date Modified אם התמונה לא נערכה.

anigodin

New member
ייתכן שבמקרה של תמונות זה אכן נקרא Date taken

אבל השורה התחתונה היא שבהחלט ניתן לדעת דרך המחשב מתי צולמה התמונה.

רזאי

New member
הייתי מנסה לדבר קודם כל עם שגרירות אוסטרליה.

יכול להיות שיספיק להם שתכתוב חודש ושנה של כל ביקור, ולא ימים מדויקים.
אני יודעת שכשמוציאים ויזה לארה"ב מבקשים פירוט נסיעות, ומסתפקים אפילו בשנת הנסיעה. האמריקאים ידועים כקפדנים, אז אם הם לא מתעקשים על תאריכים מפורטים, אולי גם האוסטרלים יוותרו.

Vintroxmintel1

New member
סתם, עבדתי עליכם, כל הסיפור מפוברק.

לא התקבלתי לשום לימודים באוסטרליה , אני בכלל הולך ללמוד בארצות - הברית, ולעולם לא ביקרתי ביפן.

למעלה