תחפושות לפורים

../images/Emo148.gifתחפושות לפורים../images/Emo206.gif

בעוד כשבוע יחגגו בארץ עד חג פורים. אחד המנהגים העיקרים של החג הוא כמבון להתחפש. ולמה הכי עדיף להתחפש???, כמובן לדמות מסדרה מצוירת... הרי זה הכי יפה (הרי סדרות מצוירות זה הדבר הכי טוב שיש) , הכי מקורי (כי עוד כמה אנשים יתחפשו לשרדר,או מומין אבא, או לבינבה?) , והכי נוסטלגי (חכו עד שתקבלו את התגובות לתחפושת שכולם יגידו יוווו נכון פעם הייתה סידרה כזאת רוני וליטל איך אהבתי את זה). אז אחרי שכולנו מסכימים שהשנה לדמויות מסדרות מצוירות מתחפשים (חרוז?) אני גאה להציג את תחרות התחפושות של פורום סדרות מצוירות... הכללים
תאריך תחילת התחרות הינו ה 05.03.06 ותאריך סוף התחרות הוא ה 19.03.05 (זאת בכדי שאנשים שמתחפשים השנה לדמות מסידרה מצוירת, יוכלו להעביר את התמונות שלהם מהשנה לפורום)
לשירשור זה יש לצרף תמונות שלכם מחופשים לדמות מסידרה מצוירת, ניתן להוסיף פירוט לאיך הכנתם את התחפושת בכדי שאנשים יוכלו להתחפש לתחפושת כזו בעצמם. ניתן לעלות תמונות בהן טשטשתם פרטים מזהיים כגון פנים שלכם או של חברים, תמונות כאלו יחשבו תקינות כל עוד יזהו את התחפושת.
בתאריך סיום התחרות תוחרז בחירת התחפושות הטובות ביותר. ההחלטה תתבצע על ידי הצבעה + על ידי החלטה של חבר שופטים שיורכב משלושה מנהלי פורמים בתפוז שזהות תשאר חסויה (אשר לא יקחו חלק בתחרות התחפושות) כל הצבעה של גולש לתחפושת מסוימת תיהיה שווה 10 נק' וכל הצבעה של חבר מצוות השופטים תיהיה שווה 30 נק' כל גולש וכל חבר מצוות השופטים יכול להצביע רק פעם אחת לאורך כל ימי התחרות (כך שבתאריך ה19.03.06 יתבצע סיכום נק' והכתרת המנצחים)
לאחר שהמנצחים יוכתרו הם כמובן יזכו בפרסים מתנת תפוז אנשים
אז בהצלחה לכולם וקדימה לפרסום התחפושות:)

thumbelita

New member
הו!

בגיל 3(!) התחפשתי לבארט סימפסון ובכיתה א' לפיטר פן (לא של דיסני, מהסדרה), התחפשתי גם למיקי מאוס אבל לא נראה לי שזה קשור לפה...

אני התחפשתי לפנתר הורוד../images/Emo121.gif../images/Emo28.gif../images/Emo115.gif

בכיתה ה'..
אבל אני רוצה לעלות לאינטרנט כשהפנים שלי מוסתרות.. אפשר

בבקשה

ניתן לעלות תמונות בהן טשטשתם פרטים מזהיים כגון פנים שלכם או של חברים, תמונות כאלו יחשבו תקינות כל עוד יזהו את התחפושת אגב אם אתה מתחפשים השנה אפשר גם תמונות מהשנה

porky169

New member
אני התחפשתי בכתה ב לספיידרמן

ובגיל שנתיים לדרדס בכתה ג' לכח המסכה(למי שזוכר)

למעלה