סרט?

Yuske

New member
סרט?

לאחרונה נתקלתי בהרבה סרטים ישנים (מוריד וקונה את הDVD שלהם-שרשורים בנידון בהמשך) כלאופן מישהו זוכר סרט, עם ילד שחולם על משהו או משהו כזה...יש רכבת (שזה סיוט שלו או משהו כזה) והוא נשאב לעולם חלומות כזה שפוגש שמה מישהי ועוד איזה כמה דברים (ומישהו זקן דוקטור או משהו) ויש משהו עם הפיג'מה שלו it's pajamas and i know how to say it cause it's mine! משהו כזה (הוא אמר את זה לילדה שהסתובבה איתו-בטון דיי מתנשא\מתלהב כזה) אה והיה חלק שהוא יכל לגרש את הרוע או משהו כשהוא צעק "pajama pajama pajama" (יעוונטו פיג'מה) ונראה לי היו קריסטלים, ועוד משהו זה שכל הזמן הסרט חזר על עצמו...כלומר כל הזמן (נראה לי כן) אותם דברים חזרו על עצמם הייתה גם ספינה אני חושב והייתה גם ספינת אוויר או משהו שהם נסעו\טסו באוויר בבקשה תעזרו לי ראיתי את הסרט הזה בגיל ממש צעיר זה היה באנגלית וזה היה יום שהוא דיי בלתי נשכח עבורי ואני לא זוכר את הסרט הרבה:X:X:X זו שאלה שדיי מטרידה אותי הרבה זמן:X:X:X תודה!^^

Yuske

New member
נמצאה האבידה~

Little Nemo: Adventures in Slumberland סרט גדול ומעולה עם טונות של דימיון בתוכו! מוריד אותו בדקות אלה ממש^______^ וכמובן, מחפש את הדיוידי המקורי של זה (אם עשו לזה בכלל דיוידי)

למעלה