משחק בהפוכה

../images/Emo20.gifמשחק בהפוכה../images/Emo20.gif

והפעם... אני מעניינת כי..... שאתחיל? אני מעניינת כי טיילתי המון ואני יודעת קצת על כל מקום בעולם. אני מעניינת כי עשינו סקס באוטובוס, בכנרת, על השיש במטבח של חמותי, ביער ברמת הגולן מול עדר פרות סקרן... ועוד.... אני מעניינת כי השיער שלי עבר מבחר צבעים- מכחול ועד אדום.... אני מעניינת כי יש לנו מערכת תופים ענקית בבית. הבנתן את הרעיון?... יאללה... ימשיך כבודו....

נראה אתכן מתחרות בזה....

כל הדברים האלו נעשו עם בעלי- האיש שלידי כבר כמעט 13 שנים....

polegra

New member
טוב נו אנחנו יחד רק 7....

אבל לפחות יש לנו הספק נאה!!! חחחחחחחחחחחחחחחחח טלי

אני מעניינת כי....

צנחתי צניחה חופשית פעם התערבתי שאגלח את שער ראשי עד לקרחת - וניצחתי כי גרתי באוסטרליה כי הכרתי את בעלי בבליינדייט ואחרי שבועיים עברנו לגור יחד ואחרי חודשיים נשמעו פעמוני חתונה כי עבדתי בתור מודל בחוג ציור כי עבדתי ברדיו בקול ישראל כי דיגמנתי, השתתפתי בסרטים ושיר שלי מופיע בדיסק שירי ילדים רוצות עוד?

polegra

New member
אני מעניינת כי.....

מממממממ....מממממממ טוב ננסה לעשות את זה פיקנתי :) ירדתי לבחור 5 דקות אחרי שנפגשנו בפעם הראשונה בגלל התערבות :) עשיתי סקס ב: אוטו בחניה של העבודה הקודמת , במשרד בעבודה הנוכחית...בבית של סבתא שלי של סבתא שלו....ו.... אבא שלו פתח לנו את הדלת באמצע סקס כשאני על הגב עם הראש כמעט על הרצפה... 2 דקות אחרי זה דפק על הדלת וצעק..חסרה תמשיכו זה בסדר!!!!! גידלתי בעבר 12 כלבים תרנגולים וכבשים..היום יש "רק" 8 חתולים וכלבה הייתי 280 קילו :) היום "רק" 170 לערך... חזרתי לאכול בשר אחרי 13 שנות צמחונות :) למדתי צילום , עיצוב במה, גבייה, הנה"ח ועדיין לא מצאתי את עצמי :) יש לי עולם דמיון כל כך מפותח שאני יישר מדמיינת דברים... לדוגמא: יש דלתות הזזנה ליד הפארק של בנק מסויים שבאות להסגר כל הזמן אבל שניה לפני נפתחות אז ההקמתי להן סיפור על דלתות שמפחדות אחת מהשניה ובהיסח הדעת כל פעם באות להסגר ואז הההההההההההההההההההההאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאההההההה רואות אחת את השניה נבהלות וקופצות חזרה למקום :) מממ....אולי אני חולת נפש ולא מעניינת...שווה לבדוק את זה :) טלי

polegra

New member
ושכחתי..יש לי תמונת ערום בלוח שנה

זה נחשב מעניין או חלום בלהות?? חחחחחחחחחחחחח :) טלי

polegra

New member
בחייי וזה עוד ב200 קילו :)

תמונה אומנותית...לא משהו אחר... אם תבקשו ממש יפה ואם המנהלות יסכימו אני אעלה כאן תמונה שבה אני מצולמת בזמן הצילום :) טלי

../images/Emo36.gifטלי - חבל לך על הזמן.

280 ק"ג
וואלה את בחורה אמיצה
ברגע זה שימי תמונה, תגידי גילחת את הפרווה שלך לפני הצילום

polegra

New member
חחחחחחחח לא אני דובה מזן נדיר...

לא שעיר בכלל... 280 ...התמונות גנוזות הייטב בארגז :) ב200 קילו טוב נו כמעט....194.7 יש תמונה... קבלו...

טלי, מגיע לך קודם כל ../images/Emo106.gif

על האומץ.
את מלכה
היית דוגמנית עירום רק לציירים או גם צלמים
סחטיקה על האומץ להיחשף כך, שמה אותך בגלריה שלנו. יפה יפה

polegra

New member
לא דוגמנית..רק בלוח שנה הזה

לוח שנה שמנות :) חחחחחחח לא מתכוונת לגרום סיוטים לכל העולם ולנסות להיות דוגמנית :)

polegra

New member
../images/Emo67.gif ורק אני אוהבת כאלה שלא

בקטע של שמנות..לא יודעת למה אבל מצליחה להמיר אותם לכיוון לרוב :)

טלי- את מדהימה, נשארתי נדהמת

מהאומץ שלך, מהביטחון העצמי שלך ומהעוצמה של התמונה.

למעלה