משחק חדש!!!

../images/Emo20.gifמשחק חדש!!!../images/Emo20.gif

המשחק הוא " אני משעממת כי...." אני אתחיל- אני משעממת כי מעולם לא עשיתי סקס במטוס... אני משעממת כי אף פעם לא הייתי במזרח הרחוק או בדרום אמריקה. אני משעממת כי מעולם לא השתזפתי עירומה. מי ממשיכה???

משיייי

New member
אני משעממת כי

מעולם לא הייתי בחו"ל מעולם השתתפתי בסטיבלי שירה כגון כוכב נולד וכו' חחחחחחח מזכיר לי את אתמול אני אחשוב אחרי זה עוד כי כרגע אני עפה לרופא שיניים אמאאאאאאאא

../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif היידי הרגת אותי מצחוק

אני הולכת לחשוב על זה. חחחחחחחחחחחחח סקר מגניב.

polegra

New member
אני משעממת כי.....

כל חיי שכבתי רק עם בחור אחד..פולני ארוסי שיחיה :) כי.....אני צמיד אעדיף לישון מאשר לצאת...בעיה ידועה של חוסר שינה תמידי :) כי....בזמן האחרון ההיי לייט של חיי זה ניסויים בהכנת בשר....ושלא תדעו כמה זה מרתק :) ואחרון חביב... אני משעממת כי...אני קוראת את סידרת הספרים האהובה עלי כבר פעם חמישית ומתלהבת כמו ילדה קטנה!!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחח טלי

polegra

New member
המלוריאן והבלגריאד של דיויד אדינגס

ואם יהיה לי כוח גם את הספר פולגרה ובלגראת :) חחחחחחחחחחח מכורה טוטאלית לגיל 12 לפעמים :) טלי

שנטי בת

New member
היידי, "גנבת" לי את השעמום :D

וזה משלי: אני משעממת כי אף פעם לא עשיתי קעקוע אני משעממת כי אף פעם לא עשיתי צניחה חופשית אני משעממת כי אף פעם לא צללתי במעמקי הים זהו, מספיק ודי !

אני משעממת כי.....

אף פעם לא אכלתי נחשים. אף פעם לא עשיתי ראסטות בשיער. אף פעם לא רכבתי על יען.

סופה10

New member
../images/Emo6.gif

אני משעוממת כי: * לא עשיתי מעולם קעקוע * לא יצאתי לטיול בחו"ל * לא צללתי מעולם בים * לא חגגתי מעולם יום הולדת (מקווה השנה שכן) * לא לבשתי מעולם שמלה ויש עוד הרבה....

סופה10

New member
../images/Emo3.gif

לא נורא אני אעשה חלק מהדברים האלה זה בטוח כל העתיד לפני הלא כן? רק יצאתי מהבועה לפני כמה שנים אני מתקדמת יפה!

הו, נחמד:

אני משעממת כי- אני לא מספיק משוחררת ומעולם לא עשיתי משהו נועז אני משעממת כי- לפעמים אני מה זה חופרת לאנשים בשכל... אני משעממת כי- בקושי קרו לי דברים מעניינים בחיים... אני משעממת כי- אני די חנונית ואף פעם לא עישנתי או שתיתי הרבה אלכוהול אני משעממת כי- אף פעם לא עשיתי משהו פרוע בסקס...

../images/Emo124.gifדגיגונת, נמקי, הסבירי ופרשי.

מ'זתומרת לא עשית משהו פרוע בסקס. אוח אוח אני מתה.............

ובכן...

התכוונתי שאני די חנונה בכל מה שקשור בסקס ולא מתאמצת יותר מדי, לרוב אני פשוט מעדיפה להיות למטה ולתת לבחור לעשות את העבודה...|מסמיקה קלות אחרי הוידוי קורע הלב הזה...|

חחחחחחחחחחח, בואי אליי ערב אחד

אלמד אותך
כמה שיטות. סתם-סתם. מאמינה שתפגשי את הבחור המתאים שיגרום לך להיפתח יתר על המידה

למעלה