שאלת סקר....

../images/Emo36.gifשאלת סקר....../images/Emo40.gif

עד כמה אתם מחשיבים את עצמכם כחיות פורום הכוונה, כמה זמן ביום אתם מקדישים לפורומים בתפוז
איזה פורומים אתם משתתפים
(לא חובה לענות).

ואני אתחיל....

מהבוקר כשכולם הולכים אני מדליקה את המחשב ו*מתנחלת* בקריאת בוקר כמה שמתאפשר לי, אני 3 וחצי שנים בתפוז ומאוד אוהבת לגלוש כאן, הרוב אני גולשת רק בתפוז, אני משתתפת בפורום להיות הורים, שיחת נשים, הנקה ולאחרונה הצטרפתי לפורום צעירים חסרי מנוח

ashlaya

New member
מכורה

נמצאת פחות מבעבר אבל...שלוש וחצי שנים שאני נכנסת לנט אך ורק לפורומים של תפוז

לימור029

New member
ואני קוראת המון בפורום בשעות הפנאי.

ומשתתפת כאן בעיקר, בפורום נשואים ונשואות אבל בימים אלה יש שם בלאגן שלם כי כל אחד התחפש למשהו אחר, החליפו את השמות בניק , איזה בלאגן הולך שם חבל"ז. ואני נמצאת בפורום הורים לתינוקות. פורום מתכונים.

gilad269

New member
האמת

שככל שיש לי זמן אז אני נמצא רק בתפוז,ואני נמצא בפורומים:על כוס קפה,אהבה ורומנטיקה,סינגלס,סקס...אלה המרכזיים,וגם באיזה 3 קומונות,וגם בכמה בלוגים...ככה שאני די פעיל

gilad269

New member
אם

את חובבת סקס,אז שווה לבוא לשם,וזה פורום מאוד מענין שלדעתי כל מי שעושה סקס חייב לבוא לשם,תבואי ותראי ותידבקי ותעשי המון סקס

יש לי כח לסקס אתה חושב?

יש לי תינוקת בת חצי שנה שדורשת המוןןןןןן ממני. סקס? אם יש כח,חשק,זמן, הילדה ישנה, ועוד ועוד...אז בעלי זוכה לריקון מיכלים. בשבילו סקס זה כמו מחזור מגיע לו פעם בחודש
סתאאםם קצת פחות.

תשובה ,,,,,,

אני אוהבת את הפורומים יש לי המון חברים טובים מהמדיה הזו , מקדישה כמעט לא עוברת שעה שאני לא מדפדת בכדי לראות מה חדש

משיייי

New member
פעילה מאוד

ומכורה יותר מידי לתפוז אני כמעט 6 שנים פה מתנחלת בעל כוס קפה מידי פעם ,עשרים פלוס,שיחת נשים דהה מוסיקה ישראלית ישנה וחדשה ,ימי הולדת ומתנות ויש עוד כמה שזה פעם ב... כמו כן יש את הקומונה שליייייייי שרוב הזמן אני שם
ועוד 2 קומונות ו3 בלוגים שאני רק צופה בהם ואחת שאני גם מגיבה מידי פעם מי אמר שאני לא מכורה עכשיו אני חושבת לעצמי איך יוצאים מזה אז נירשמתי לכמה חוגים בשביל להנות ללמוד ולנסות לצאת מזה

אני מקדישה חצי שעה 40 דקות

ביום לפורומים השונים ( אין לי פשוט זמן מעבר לזה בין הכלים , נקיונות לא פוסקים , בידור הילדה כל זמן שהיא ערה כי חלילה אם אני לא אתייחס אליה לשבריר שניה...)

y s m a

New member
אני...

עד לא מזמן הייתי בפורום חתונות, לפני שבוע עברתי לפורום הזה "שיחת נשים" וכל זתן פנוי אני כאן. לא משתתפת כרגע בפורום אחר... באמת אולי אתחיל לרחרח

אני ...

בבוקר מדליקה וגולשת די הרבה במשך היום אבל תוך כדי ניקיונות וסידור הבית אני נמצאת בפורומים שיחת נשים בעיקר ובקומונה. ובשאר הפורומים אני רק קוראת.

avivit28

New member
אני די חדשה אבל החיידק דוגר בי

האמת מאוד נחמד להכנס לשאול לענות אבל חיית פורום אני עדיין לא אני ניכנסתי לאימוץ, זוגיות, להיות הורים. שיחת נשים

משיייי

New member
יותר מידי

ממכר אני יושבת על המחשב אומרת לעצמי כבר שעה יאללה לכי למיטה יש לך זמן לישון קצת ואני... עדיין פה איתכם אולי תגרשו אותיייייייייי קצת חחחחחחחחחח

למעלה