הגוף שלי ואני

ש ר i נ י

New member
../images/Emo89.gifהגוף שלי ואני../images/Emo90.gif

בהמשך לשאלה של דניאלה על הציצי ואם כבר דיברנו על ציצי ..למה שלא נדבר על הגוף כולו ..
מה אתם מרגישים לגבי גופכם
האם אתם אוהבים את גופכם
האם יש חלקים בו שאתם אוהבים יותר /אוהבים פחות

לימור029

New member
אוהבת ,לא אוהבת

אוהבת את הגוף שלי אבל שאני בהריון וזה קרה כבר 3 פעמים אני לא מסוגלת לסבול את הגוף כי אני מרגישה כבדה כאילו שוקלת 100 קילו. את ההריון האחרון סיימתי לפני חצי שנה במשקל של 70 קילו וירדתי רק 3 ואני בדרך להוריד עוד 7 קילו ואז אני יחזור לאהוב את עצמי.

s h i r k u s h

New member
אני וגופי ../images/Emo68.gif

אני אוהבת את הגוף שלי, למרות שבעבר חשבתי שאני יותר מדי רזה אבל לאחרונה השמנתי בדיוק במקומות הנכונים ואני אוהבת את זה ככה. את הפנים שלי לעומת זאת לא אוהבת- חושבת שאני די מכוערת

הגוף שלי..

פעם אהבתי יותר.. שהייתי יותר רזה.. אוהבת את המח שלי.. שזה החלק הכי חשוב.. את הפנים :) מודה שגם את הציצים והכפות רגליים לא אוהבת את הפולק'אס והבטן...

תגידי לי מה שם הפורום????

את לא יודעת שלא שואלים נשים שאלות כאלה
טוב נושא כאוב בהחלט. 1) מה אני מרגישה לגבי גופי? שהוא יכל להיות הרבה אבל הרבה אבל הרבה יותר יפה. 2) לא אוהבת. 3) שונאת את הבטן - היא צמיגית וג'לי כזו ועם אלפי סמינה מתיחה שזה מגעיל והם אדומים וכחולים כאלה איכסההההה. וגם את הירכיים שלי אני שונאת , הם יותר מדי פונים לצדדים , וגם הירכיים הפנימיות שלי לא נפרדמות זו מזו...והתחת אוי ויי אני יכולה להגיש משקאות לאורחים שלי על התחת לא צריך מגש בכלל.

דודי 32

New member
אז ככה

מרגיש בסדר עם הגוף שלי , רק צריך להעלים עוד 5 ק"ג לגבי אוהב את הגוף, לא התעמקתי בזה יותר מידי יותר הטריד אותי גביע אירופה בכדורסל (ומי שלא קופץ אדום
). אוהב בעיקר את הגובה שלי 1.85

סליחה, מי שם פה את הגופיף הזה../images/Emo3.gif

זה פורום לשיחת נשים... על נשים... מה אתה שם את התמונה המושלמת שלך שם? מי שאל אותך? ת'ה לא יודע שזה מקום לפרוק את הצרות שלנו... ולא לשמוע (לראות) על הגוף המושלם שלך??? טוב, אז אחרי שסיימתי לרדת עליך... הגוף שלי? הייתי שמחה לרדת כמה ק"ג... ולא מצליחה... לא רוצה להיות רזה במיוחד, עברתי את הגיל, רק לא לעלות יותר מידי... איכשהוא שלימה עם המראה שלי... אולי משהו בגיל... מודעת לקמטונים החדשים, לשיערות הלבנות המתרבות (לא, אני לא צובעת) ו... שלימה עם זה... לא מנסה להתחרות בבנות העשרים על גופן החטוב... נהנית להיזכר בימים עברו (מה אני מדברת, עד לפני כמה שנים) וזהו... מוזרה, אה?

אלושי 59

New member
אני וגופי

אז אם לשפוט את עצמנו - אז כמובן אף אחד לא מושלם, תמיד נשאף ליותר ואת מה שחסר. לגבי גופי- הייתי רוצה לשנות את הישבנים שלי והרגלים שהם די שמנות. גם הליכה לא עוזרת במיוחד כי אז השומנים הופכים לשרירים ונעשות גבריות. גם את הנחיריים שלי הייתי משנה ומקטינה אותם מעט.

חודש אחרי לידה את נזכרת לשאול

שאלות כאלו
תמיד אהבתי את האף והשיער שלי, גם את העיניים, ברווקות אהבתי מאוד את הגוף שלי (50 ק"ג) והכי קטע ששמרתי לי איזה גי'נס ליוויס מהתקופה היפה, כי אני חושבת שאחזור לגוף של פעם, פכככככככככככ

וואי כבר חודש

אני לא מאמינה איך הזמן טס. שיוואווו אני פשוט בהלם שכבר עבר חודש. אורנל'ה כמוך כמוני - גם אני שמרתי ג'ינס מהתקופה היפה שלי כי חשבתי שאני אצליח להיכנס אליו מתישהו...היום אני כבר יודעת שלא והעפתי אותו קיבינימט כי הוא נתקע כבר בברכיים.....

גם אני בשוקית איך שהזמן טס

מחר שירה בת חודש. אני לעומתך משאירה את הג'ינס למוצג מוזיאוני.

למעלה