אירוח בנושא טרנדים באיפור חורף ושימוש נכון במייק אפ

שכבות באיפור

היי נינה 23,
אכן חשוב מאוד להכין את העור לפני הנחת המייקאפ:
ראשית חשוב לעבוד על עור נקי ולהפקיד לנקות את העור עם מסיר איפור /סבון המיועד לפנים או חלב פנים (מה שאת אוהבת)
לאחר מכן להניח סרום וקרם יום לפי סוג העור.- כאן הסתיים שלב הטיפוח.
אם את רוצה לקבל מראה מושלם של המייק אפ אני ממליצה להניח לפני המייק אפ פריימר שמעניק טקסטורה אחידה לעור הפנים ומעליו את המייק אפ.
המייק אפ יונח על הפריימר בצורה חלקה יותר ועמידותו תישמר שעות ארוכות יותר..
מקווה שההסבר ברור.
סיון

מייק אפ או cc

היי תומרי,
מייק אפ ו CC CREAM הם שני מוצרים שונים, לא ציינת את גילך או את סוג עורך אז אענה תשובה כללית.
מייק אפ- נותן כיסוי מלא לעור, יש בד"כ הגנה מהשמש ברמה סבירה והוא בד"כ עמיד לשעות ארוכות.
CC קרם- משלב בתוכו קרם הגנה, גוון עדין והגנה גבוהה מהשמש (ברבלון SPF 30), הCC קרם מתאים לנשים שרוצות הכל במוצר 1, או למי שמחפשת כיסוי בגוון עדין והגנה גבוהה מהשמש. בנוסף יש בו פיגמנטים שמתקנים אדמומיות וחוסר אחידות בגווון העור.
הוא מתאים גם לעור יבש או עור חסר חיוניות כי הוא ותן מראה בריא וקורן לפנים.
לסיכום- שניהם טובים השאלה היא מה הצורך שלך- בכיסוי מלא או גוון עדין עם לחויות.
סיון

נוזלי או מוצק

היי אירה B,
לעור פנים שמן אני מעדיפה מייק אפ נוזלי שמשלב בתוכו פודרה כמו מייק אפ קולרסטיי של רבלון (נוזלי) הוא נותן כיסוי מלא וגם מראה מט ולא מבריק.
כמובן שבקיץ אני מוספיה עוד פודרה מעל באזור ה-T.

אם סוג העור שלך שמן מאוד אני ממליצה להוסיף מתחת לכל מייקאפ שכבה עדינה של פריימר שמכווץ נקבוביות - הוא מעניק מראה מט ומחזיק את האיפור שיונח מעליו לאורך שעות ארוכות יותר. מורחים מהפריימר שכבה עדינה (ללא גוון) מחכים דקה-שתיים ומעליו מניחים את המייק אפ.

סיון

מהו הCC קרם

היי עומר,
CC קרם הוא מוצר חדשני שהוא למעשה משלב בתוכו מספר מוצרים:
  • לחות
  • פריימר המתקן גוון עור לא אחיד, אדמומיות וכד'
  • גוון עדין של מייק אפ
  • הגנה של SPF30 מהשמש
הוא מתאים לכל מי שמפשת מוצר שעושה הכל בשפורפרת אחת וגם למי שמחפשת כיסוי עדין עם הגנה מהשמש.
והוא מתאים לכל סוגי העור.

סיון

אייליינר

היי שני,
איילנר הוא עניין של אימון, ניסוי וטעייה..
שני טיפים למריחת איילנר:
1. למי שלא מומחית במריחת איילנר (רובנו) אני ממליצה לרכוש איילנר בצורת טוש הוא נוח לשימוש ולאחיזה.
2. לפני השימוש באיילנר שרטטי את הקו עם עפרון שחור (של העיניים) כך יהיה לך קו משורטט ורק תצטרכי לעבור עליו עם האיילנר.

בהצלחה!
סיון

פודרה

היי אחת שיודעת,
לפודרה מספר שימושים והיא מגיעה ב2 צורות עיקריות.
השימוש הקלאסי לפודרה היא לקיבוע האיפור- לאחר מריחת המייק אפ מפדרים את הפנים עם מברשת, הטלק שבפודרה מקבע את האיפור ומעניק מראה מט ולא מבריק.
כיום יש המשתמשות בפודרה עם גוון כדי לתת מעט כיסוי לפנים ללא מריחת מייק אפ.
פודרות ניתן להשיג כפודרות באבקה בתפזורת או כפודרות דחוסות (אבן)- אבקה בדרך כלל משתמשים בבית ובאבן למי שאוהבת לשים בתיק ולפדר במהלך היום.

ל- CC קרם של רבלון קיים 3 גוונים: לייט, לייט מדיום ומדיום כך שניתן להתאים לפי גוון העור.
יום טוב,
סיון

טיפוח העור

היי טיטי,
ראשית אני חייבת לציין שהשאלה שלך רלוונטית לכל אישה גם לאלו שמתאפרות וגם למי שלא מתאפרת כלל.
כל אחת צריכה לנקות את עור הפנים מידי יום עם תכשירים המיועדים לכך.
עדיף להשתמש בתרחיצים (סבונים) להסרת האיפור או בחלב פנים ומי פנים למי שלא אוהבת סבונים.
אני מעדיפה סבונים מאשר חלב פנים כי אז עם מעט מים ניתן להסיר במהירות לכלוך ואיפור.
לגביי מגבונים להסרת איפור- תמיד טוב שיש בבית למקרים בהם חזרנו מאוד עייפות מאירוע או לקחת לנסיעות, אך לא רצוי להשתמש בהם מידי יום כי הם עלולים לייבש את העור והם לא מסירים ביסודיות את כל האיפור.
לגבי תרחיץ גרגרים- רצוי לעשות פילינג גרגירים אחת לשבוע. הפעולה של הפילינג היא ניקוי עמוק, להסיר את שכבת התאים המתים ולסייע בהתחדשות העור ולכן אין צורך מידי יום.
חשוב לציין שלאחר ניקוי העור יש להזין את העור בלחות לפי סוג העור.

יום טוב,
סיון

CC קרם של רבלון

היי,
CC CREAM של רבלון זכה בפרס מוצר השנה 2015 בקטגוריית איפור מטפח !
ה- CC קרם של רבלון בעל נוסחת אנטי אייג'ינג חדשנית המטפחת ומטפלת בעור החל מסימני ההזדקנות הראשוניים.
ה- CC קרם משלב מספר פעולות במוצר אחד:
• מזין ומטפח את העור בלחות
• משפר ומאזן את גוון ומרקם העור
• מנטרל אדמומיות ופיגמנטציה
• מכיל גוון עדין המעניק כיסוי, זוהר וחיוניות לעור הפנים
• הגנה גבוהה מהשמש SPF30

מתאים לעור הסובל מאדמומיות או כתמי גיל, מלחח את העור, מנטרל חוסר אחידות בגוון העור ומעניק גוון וכיסוי עדין יחד עם הגנה גבוהה מהשמש SPF30
הוא קיים ב- 3 גוונים כך שניתן להתאים ע"פ גוון עורך.
ממליצה לך להתנסות בו בנקודות המכירה שלנו בפארמים המובילים בכל רחבי הארץ .
יום טוב,
סיון

איפור

היי מיכל,
תודה רבה, איזו קבלת פנים נהדרת! כיף לי להתארח כאן ולענות לשאלות שלכן!
אז ככה.. נעה סדר בבלאגן:
מייק אפ- מתאים לשימוש בכל הפנים, מטרתו להעניק כיסוי לפגמי העור ואחידות מבחינת גוון העור (כיסוי פיגמנטציה, אדמומיות, פצעונים וכו'). כיום ניתן להשתמש עם מייק אפ באיזור העיניים אך במקרים בהם יש כהויות והמייק אפ לא מספיק אז נעביר לקונסילר.
קונסילר- מיועד בעיקר לאזור העיינים, מטרתו לכסות כהויות באזור העיניים.
קיימים גם קונסילרים לפצעים וכו'.
פודרה- מתאימה לשימוש בכל הפנים משתמשים בה לאחר המייק אפ והקונסילר. מטרתה לקבע את האיפור לאורך שעות ארוכות, והיא מעניקה מראה מט לאיפור.
ברונזר- הוא כמו סומק אך עם גוון שזוף, שמים מעל הפודרה, מטרתו להעניק גוון חמים וחיוני לפנים.
לסיכום הסדר הוא: מייק אפ- קונסילר- פודרה- סומק/ברונזר.
כמובן שבסיום היום חשוב להסיר את האיפור עם תכשירים המיועדים לכך.
בהצלחה,
סיון

התאמת גוון צללית לצבע עיניים

היי,
לעיניים ירוקות מתאימות צלליות:
גוונים סגולים - שילוב בין סגול בהיר לכהה.
גוונים חומים-בעיקר חום אדמה.
שחור מעושן.

בהצלחה,
סיון

האיילנר המושלם

היי ליטל,
מריחת איילנר מדוייק הוא בהחלט עיניין של אימון וניסוי וטעייה.
צריך להתאמן מספר רב של פעמים עד להצלחה.
כמה טיפים שיכולו לסייע בדרך:
1. מתחי את קצה העפעף ושרטטי את הקו.
2. בהתחלה כדאי לשרטט עם עפרון עיניים ואפילו מעליו את האיילנר.
3. שרטטי צמוד לקו הריסים- תחשבי שאת רוצה לצבוע את קו הריסים העליונים.
4. הכיני צמרוני אוזנייים לתיקונים מהירים- לא צריך למחוק את הכל אפשר למחוק נקודתית.

בהצלחה!
סיון

קרם פנים

היי נירית,
ה- CC CREAM של רבלון מכיל לחויות יחד עם גוון עדין והגנה מהשמש. הוא למעשה מרכז בתוכו את כל מה שאישה צריכה במוצר 1.

ממליצה לך להתנסות בו בנקודות המכירה של רבלון ברחבי הארץ.

סיון

מייק אפ עמיד

היי,
מייק אפ עמיד- יש דבר כזה!

אני ממליצה לך לנסות את המייק אפ קולורסטיי של רבלון, הוא מתקבע במהירות, מעניק מראה מט ועמיד עד 24 שעות.
להגברת העמידות רצוי להוסיף פריימר לפני הנחת המייקאפ- הוא מהווה בסיס למייק אפ ומגביר את עמידותו.

יום טוב,סיון

הבדלים בסוג עור בפנים

היי,
על פי תיאורך - סוג העור שלך הוא 'מעורב' וכיום קיימים תכשירי ניקוי וטיפוח לעור מעורב.
מאוד חשוב מידי יום לרחוץ את הנים עם סבון המתאים לסוג עורך
ולהשתמש בקרם נטול שומן אשר ייאזן את עודפי השומן בעיקר באזור ה-T.
גם באיפור רצוי שתשימי לב ותשתמשי במוצרם נטולי שומן אני בטוחה שהם יתנו לך להרגיש בנוח יותר במהלך היום.

יום טוב,
סיון

הגנה בCC קרם

היי מיטל
CC קרם מגן מפני השמש ברמה של SPF30.
בחשיפה ישירה לשמש אני תמיד ממליצה לחבוש כובע ולחדש את המריחה בכל שעתיים.

יום טוב,
סיון.

טרנדים בחורף

היי ציפי,
כעקרון את צודקת בחורף באים לידי ביטוי הגוונים הכהים יותר ולא הורודים המאפיינים את הקיץ.
החורף הזה בולטים במיוחד גווני הזהב, הבורדו.
הטרנד הוא בשפתיים הבולטות בגוון אטום ועינים שמאופרות יותר 'בשקט' ולא עם איילנריים חתוליים שהיו עדכניים עד כה.
איפור נקי יותר בעיניים ושפתיים מודגשות יותר.
כמו כן מאוד טרנדים ההארות והצללות.
מוזמנות לבקר בדף הפייסבוק של רבלון ישראל ולהתעדכן בטרנדים ובמוצרים חדשים.

סיון

מסקרה שקופה

היי
מסקרה שקופה קיימת לריסים או לגבות.
מסקרה שקוה מפרידדה, מסרקת לעיתים מאריכה ומקבעת ללא פיגמנט.
היא למעשה נותנת מראה מטופח ומסודר ללא הדגשה.

יום טוב,
סיון

אירוח בנושא טרנדים באיפור חורף ושימוש נכון במייק אפ

מראה מעושן, גוונים כהים, עיניים מודגשות ואודם בוהק – כל אלה מבשרים שהחורף כבר כאן וזה זמן מצוין לרענן את מגירת האיפור שלך ולקבל כמה טיפים לאיפור מושלם

מהם הטרנדים הבולטים לשנת 2016?
איך כדאי להגן על עור הפנים?
איזה מייק אפ הכי מתאים לך?
מהם מוצרי החובה בכל תיק איפור?

סיון סיני מדריכה ראשית של מותג האיפור המוביל REVLON בעלת התמחות בתחום האיפור וטיפוח העור תגיע לענות על כל שאלותיכן בנושא ביום חמישי ה24/12 בשעה 14:00

מוזמנים לשרשר שאלות מעכשיו...

cc cream מבית רבלון – זוכה במוצר השנה 2015

קרם לטיפול ולטיפוח עם מגוון פתרונות בו זמנית: כיסוי ואיזון גוון העור הטבעי, לחות אופטימלית, זוהר והגנה בפני השמש. הקרם מועשר בנוסחת אנטי אייג'ינג המסייעת בהתחדשות העור.
המרקם קליל ועדין העוטף את העור ברכות, נספג במהירות ומותיר את העור קורן, נעים למגע ובעל מראה אחיד. קרם CC של "רבלון" מהווה את הפתרון האופטימאלי בעבור נשים המבקשות לשוות לעור הפנים מראה מלא חיים ואידיאלי לכל סוגי העור.

danafar5

New member
בחירת מייקאפ

איך אפשר לדעת מה המייקאפ הכי עמיד ?
אני נמצאת בעבודה בין 9-10 שע' ואני רוצה לדעת איזה מייקאפ הכי טוב עבורי

בחירת מייקאפ

היי דפנה,
ראשית אני חייבת לציין שזו שאלה שמטרידה כמעט כל אישה שמתאפרת...
כולנו רוצות להתאפר בבוקר ולשכוח מזה במהלך היום ועדיין להמשיך להראות נהדר.
אז כללי ברזל לבחירת מייק אפ:
1. להתאים את המייקאפ על פי סוג העור- אם יש לך עור שמן לבחור במייק אפ המכיל פודרה/טלק אם יש לך עור רגיל/יבש לבחור במייק אפ המכיל לחויות.
2. רוב החברות היום משווקות מייק אפים עמידים ולא עמידים. מכיוון שאת מעוניינת במייק אפ עמיד- צייני זאת מול הדיילת שבפארם ובקשי לראות את זה מוטבע על האריזה.
3. אם העור שלך נוטה לשמנוניות הוספי תמיד פודרה מעל מריחת המייק אפ- עם דגש באזור ה- T של הפנים.
4. לעמידות מוגברת כדאי להוסיף פריימר מתחת למייק אפ.

אם עדיין לא ניסית- ממליצה לך להתנסות במייקאפ קולורסטיי של רבלון לעור מעורב- שמן הוא מכיל פודרה, מתקבע במהירות ועמיד עד ל-24 שעות.

סיון

למעלה