לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום שיחת נשים

ברוכים וברוכות הבאות לפורום שיחת נשים.פורום שיחת נשים , הינו פורום חברתי ציבורי ,כאן ניתן לבלות ,להתפנק, לפרגן, לאהוב, לכעוס,לקטר, לקשקש, להתייעץ, לחייך לדמוע וכו',,,פורום זה פונה לקשת רחבה של נשים וגברים כאחדאנו נישמח אם תקחו חלק במקום המקסים הזה ותהנו ביחד איתנו .

אודות הפורום שיחת נשים

ברוכים וברוכות הבאות לפורום שיחת נשים.פורום שיחת נשים , הינו פורום חברתי ציבורי ,כאן ניתן לבלות ,להתפנק, לפרגן, לאהוב, לכעוס,לקטר, לקשקש, להתייעץ, לחייך לדמוע וכו',,,פורום זה פונה לקשת רחבה של נשים וגברים כאחדאנו נישמח אם תקחו חלק במקום המקסים הזה ותהנו ביחד איתנו .
x
הודעה מהנהלת הפורום
*** ברוכות הבאות לפורום שיחת נשים *** 

כמה טוב שבאת הבייתה ...

הפורום החם והנעים שלנו על כוס קפה לצחוק, לבכות, להתרגש להוציא קיטור, לדבר על מה שעל לבנו..

הפורום לא נועד לשיחות בעלות אופי מיני, לשם כך יש פורומים וקומונות המיועדים לנושאים הללו.

המשך >>

לצפיה ב-' מחלקים לכם חבילות ספא רומנטיות '
מחלקים לכם חבילות ספא רומנטיות
( לעמוד שלי בתפוז )
17/12/2014 | 14:59
50
310
לצפיה ב-' מחלקים לכם חבילות ספא רומנטיות '
מחלקים לכם חבילות ספא רומנטיות
( לעמוד שלי בתפוז )
<< ההודעה הנוכחית
14/12/2014 | 12:13
47
1780
עבודה, סידורים, בירוקרטיות, כאבי ראש, אלו רק חלק מהדברים שאנו עוברים ביום יום בחיינו העמוסים. כמה פעמים אמרתם לעצמכם: הכי מתחשק לי עכשיו עיסוי, במקום נינוח ורגוע עם אדם אהוב.
אנו שמחים להזמין אותך לחוויה קסומה וזאת על מנת שתחווה את "הבריאות שבפינוק" ותפיק את מירב התועלת לגוף שלך.

עכשיו יש לכם גולשי הזדמנות לזכות בחבילת ספא זוגית!

אז מה צריך לעשות?
אין כמו להפתיע את הבן/בת הזוג שלנו במתנה שווה של מסאז' טוב.
מעכשיו ועד ה 21.12 בשעה 12:00, כתבו לנו כתגובה להודעה זו מהו הרגע הרומנטי הבלתי נשכח שלכם.
זה יכול להיות דייט מאוד מוצלח, מחווה רומנטית שלכם או של בני זוגכם, טיול רומנטי או הצעת נישואים מרגשת.
הנהלת הפורומים תבחר את ההודעות המרגשות והמקוריות ותעניק לשלושת הגולשים חבילות ספא זוגית – הכולל מסאג' מפנק

אנא עיינו בתקנון התחרות המלא:

הבריאות שבפינוק
ברבות השנים, גברה המודעות לעיסויים מקצועיים שונים שהם הכרחיים למצב היומיומי בו אנו חיים,המתח והלחץ בעבודה,עבודה פיסית,כיווצי שרירים וכו'.
"הבריאות שבפינוק" איננה ספא. אצלנו הלקוח מגיע לטיפול מקצועי מהנה ומאתגר וכל הפוקוס תמיד נשאר על הלקוח ולסוג העיסוי למענו הגיע אלינו.
מגוון העיסויים הגדול והרחב הניתנים על ידנו ללקוח נבנים בייחודיות לכל לקוח ולקוח.
כל המטפלים של "הבריאות שבפינוק" הם מטפלים/ות מקצועיים/יות אשר למדו והוסמכו ובעלי תעודות בתחום.
"הבריאות שבפינוק" מזמינה אותך לחוויה בלתי נשכחת של עיסויים מקצועיים אצלנו בקליניקה.

"הבריאות שבפינוק" – נותנים לגוף לדבר.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'מחווה רומנטית וריקוד מושלם..'
מחווה רומנטית וריקוד מושלם..
14/12/2014 | 13:09
1
251
באותו יום אפרורי וקר זכיתי במתנה מאוד מרגשת מבעלי היקר, סופ"ש רומנטי בחו"ל שכלל גם מאין מחווה מיוחדת "החזרה לריקוד אחד מושלם".
כשהייתי ילדה למדתי בלט ,נגינה בפסנתר וריקודים קלסיים. הם השתלבו בחיי ביצירתיות, באהבה, במסורת, בנשיות אפילו באסתטיקה. 
"גן העדן שלי" שהכיל בעצם אותי: את האהבות, הבקשות, השיגעונות, המוזרות וההגזמות! גם ברגעים של חולשה תמיד פניתי למוזיקה ולריקוד.
בשנים האחרונות זה דיי נעלם מתוכי ממני מסיבות רפואיות, פיזיות ונפשיות. (חליתי בסרטן השד ועברתי תקופה קשה,למזלי עכשיו אני בסדר!) 
אותו יום חמישי בערב בחוץ ירד גשם וקר. ישבנו בסלון ושמעתי את הוואלסים המקסימים של "יוהאן שטראוס". 
לרגע דמיינתי הלוואי ויכולתי להיות שם, פעם אחת בחיי בנשף וואלס וינאי רומנטי מיוחד! כעבור שבוע, יום לפני הסילבסטר (שהוא גם יום ההולדת שלי..!)
בעלי הפתיע אותי בגדול עם טיסה לוינה וזוג כרטיסים לנשף! הגענו לסוויטה מלכותית במלון עם הרבה פינוקים. ונוף חורפי מושלג של עיר "אריסטוקרטית אירופאית".
נהיננו מאוכל טוב, שניצל בגודל של צלחת גדולה, בירה יין. תרבות ובילויים שפע מוזיאונים. 
בערב יצאנו לאירוע ייחודי ומרגש: "נשף וואלס וינאי". הגענו למקום שנראה כמו ארמון. עם קירות מקושטים, נברשות נוצצות ושטיחים כבדים. סידורי פרחים ושמפניה.
נשים בשמלות ערב וגברים בחליפות הדורות. היה זה רגע רומנטי בלתי נשכח, מביטה בבעלי והוא נבוך מעט אבל מלא גאווה. כולי מרחפת מעל נרגשת מהמראה והריקוד שלנו יחד.
כאילו חיה באיזה סרט יישן רומנטי אחר. (רק הטלפון הסלולרי שהיה בתיק, הזכיר לי את העובדה שאנחנו בשנות האלפיים..) 
רגע רומנטי מקסים בו הרגשתי שאני (חוזרת לחיים טובים ובריאים יותר) חוזרת להיות אותה האישה האחרת...! מאז החורף האחרון חזרתי לנגן מעט ולרקוד בכל הזדמנות
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'רציתי להוסיף תמונה מהנשף היפה..'
רציתי להוסיף תמונה מהנשף היפה..
14/12/2014 | 13:11
241
לצפיה ב-'אוי, זה יהיה קשה לבחור רגע אחד או מחווה אחת'
אוי, זה יהיה קשה לבחור רגע אחד או מחווה אחת
14/12/2014 | 14:16
221
כשהוא הביא לי את טבעת וזה היה בט"ו באב 2013 והיא הפכה בעצם להיות הסמל לחיזוק הקשר שלנו - טבעת האירוסין - שהייתה המתנה הראשונה מכל המתנה שבאו לאחר מכן.
ובובת הג'ירפה המרקדת שהוא הביא לי בזמן אשפוז בגלל הריון בסיכון ואחרי הלידה השרשרת היפהפיה עם אבן מיוחדת שמצא באחת הנסיעות שלו לדרום.
הנסיעות בשבת, לפני ההריון, שהצטרפתי אליו לנסיעות במשאית לערבה ולבקעה - הנופים היפים שראינו ביחד, השקיעות...
השירים שהוא הקדיש לי ועדיין מקדיש לי מדי פעם שכל כולן אהבה גדולה.
כל הארוחות שהוא מכין לנו ודואג שאני אוכל...
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'זה לא שגרתי אבל רומנטי בטירוף'
זה לא שגרתי אבל רומנטי בטירוף
14/12/2014 | 15:57
2
258
בעלי ואני יום שישי אחד אחרי שנה וחצי של חברות הכי מקסימה, קרובה ומלאת אהבה שיש החלטנו יחד (הוא הציעה, ואני הסכמתי) שאנחנו רוצים להתחתן, בלי פומפוזיות פשוט ישנו ככה יחד על המיטה שלנו בדירתנו הקטנטונת בת"א ודיברנו. אחרי שהסכמתי הלכנו לחפש יחד טבעת אירוסין. מצאנו וקנינו אך השארנו אותה בחנות כדי שיתקנו לי את המידה. באותו שישי היינו כל כך מאושרים והחלטנו ללכת לאכול במסעדה במדהימה ננה בר בנוה צדק. הלכנו, ישבנו והנהננו היינו כל כך מאושרים.... ואז בקינוח פתאום בעלי קם והתיישב מתחתי (על הברכיים כן...) הוציא קופסא מרובעת של טבעת ואני לא הבנתי הרי השארנו את הטבעת בחנות. אז הוא פתח את הקופסא ובפנים היתה טבעת שלי של מיכל נגרין שאני נורא אוהבת והוא הציע לי נישואין ואמר אני יודע שזו היתה החלטה של שנינו אבל הייתי חייב לעשות את זה רשמית!!! וואו שנינו היינו אדומי לחיים וזה היה הכי רומנטי שבעולם בשבילי. כמובן מן הסתם שאמרתי כן, המלצרים המתוקים הביאו שתי כוסות שמפנייה עם תות גדול בפנים. וזה רגע שלא ישכח לעולם. 
ותודה שקראתם את הסיפור שלי...
שיחת נשים >>
לצפיה ב-''
14/12/2014 | 16:22
33
לצפיה ב-'דייייייייייי איזה חמודדד '
דייייייייייי איזה חמודדד
15/12/2014 | 07:50
90
זה הכי רומנטי שייש
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'כשחגגתי 30 '
כשחגגתי 30
14/12/2014 | 16:10
142
לא אשכח זאת ...
הינו הורים ל 2. ממש לא מההורים האלו שנוסעים ומפרגנים לעצמם... הוא דאג לכל הארגונים, איפה הבנות ישנו וכדומה והזמין לנו חופשה מפנקת לסופ"ש. אומנם רק לילה אחד ובארץ, אבל היה מדהים, שקט כזה שהתגעגעתי אליו , זמן של ביחד נטו... הוא הכין לי גם מצגת מדהימה מלאת פרגון ואהבה עם שירים מרגשים ותמונות שלנו ושל הילדות מכל מיני רגעים מאושרים וקסומים. מדהים
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'love me tender - הרגע הרומנטי שלי'
love me tender - הרגע הרומנטי שלי
14/12/2014 | 17:29
1
202
הרגע הרומנטי שלי , היה ממש לא מזמן היה יום ההולדת ה-60...
בטיול לאיים הקריביים, באי קטן שנקרא סנט לושייה
ושם בנקודה חלומית ממש-לחוף הים, תחת עץ קוקוס בודד בשקיעה- הופיע זמר- לבוש לבן כאלביס פרסלי... והחל לשיר את השיר love me tender... זה השיר שלצליליו רקדנו את הסלאו הראשון בפגישתנו הראשונה- לפני כמעט ארבעה עשורים...
כמובן היה גם יין- ועוגה, אבל זה כבר לא היה חשוב. או כמעט ולא חשוב
הצלילים והמראות- והאהבה שבינינו, לא ישכחו לעולם
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'לגמריי מתוק אמיתיייי ומרגש מאודד'
לגמריי מתוק אמיתיייי ומרגש מאודד
15/12/2014 | 07:51
51
תודה ששיתפת
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'הרגע הרומנטי שלי '
הרגע הרומנטי שלי
14/12/2014 | 19:51
1
154
בעלי לא הכי רומנטיקן שבעולם אבל הוא הבעל והאבא המושלם בעולם.. תמיד היו לו גינוני התנהגות אירופאיים.. פתח לי את הדלת כשנכנסתי לרכב.. כשהיגענו למסעדה הוא חיכה שאני ישב ואז הוא התיישב ....אהבתי מאד את זה והסכמתי לצאת איתו למרות שהיה שמן ולא ידע איך מתלבשים.. אני אמרתי לו שאצא איתו בתנאי שיעשה דיאטה והלכתי איתו לשנות לו את המלתחה שלו...לאחר כחודש כשהוא הוריד כמה קילוגרמים טובים ממשקלו.. הסכמתי לצאת איתו.. הלכנו לסרטים, מסעדה, יצאנו עם חברים והיה פשוט נפלא..כל ערב לקח אותי למסעדה אחרת.. זה באמת עלה הרבה כסף אבל הוא התאהב בי ואני כנראה בו.. אחרי כמה חודשים שיצאנו הוא סיפר לי שהוא צריך לצאת למילואים ויחזור אחרי שבוע .. אמרתי לו תשמור על עצמך והייתי קצת עצובה , הוא היה חסר לי ...
כל ערב התקשר אלי ואמר לי כמה שהוא מתגעגע אלי .. והיה לי מאד עצוב.
אחרי יומיים , חברה התקשרה אלי וביקשה שנצא ביחד למסעדה.. מייד הסכמתי..רק לא הבנתי למה אנחנו יוצאים למסעדה יקרה..
אמרתי לה שנלך לאכול פיצה , אבל היא התעקשה... אמרתי לא נורא .. הלכתי איתה..
אנחנו יושבים במסעדה, מעלים זכרונות וצוחקים ..וברקע התחיל להתנגן שיר של ברברה סטרייסנד זכרונות.. שיר שאני מאד אוהבת..
אמרתי לחברה שלי .. זה השיר שלי ... והיא צחקה.. ואמרה לי אולי זה במיוחד לכבודך..
ולאחר כמה דקות החבר שלי דאז והיום בעלי לקח את המיקרופון ופשוט שמעתי אותו ברקע מבקש ממני להינשא לו ... הייתי בהלם, לא הבנתי מהיכן הוא צץ פתאום ..... הדמעות חנקו אות גרוני... ובכיתי.. הוא ניגש אלי .. והביא לי טבעת יפה מאד...
הוא עמד שם לבוש יפה, העיניים שלו נצצו מאושר .. והוא חיכה לתשובה.... ואני גמגמתי ועניתי לו כן כן .. אני רוצה... ואז התנשקנו והתחבקנו

שיחת נשים >>
לצפיה ב-'תגידי?'
תגידי?
15/12/2014 | 05:06
132
התחתנת עם בעלי? מה זה פה?
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'היסטוריה...'
היסטוריה...
14/12/2014 | 19:56
1
166
          יותר משנה אצלו במשרדירה... אותה דירה שהיתה למשרד...
וממשרד לחקירות חולקה והיתה למשרד שבו חדר מגורים של הבוס... ה'משרדירה'...
לא חושב איך, כמה ולמה... עובדה. דוד אליהו, אח צעיר של אבי החולה מאוד...
החליט לעזור בכלכלת משפחת אחיו... וכך הגעתי חסרת כל ידע ונסיון חיים אל
משרד שזה עתה פתח שעריו... בעבור 'שכר' שכולו הלך להורים.
אבא שלי התנגד... אחיי אמרו 'זה לא נהוג'... אמא אמרה שהיא סומכת עלי.
שלום אחי אמר שהוא סומך על דוד אליהו. בוקר בוקר ששה ימים בשבוע בשעה 
שש ארבעים וחמש עומדת בתחנת האוטובוס מחכה. בוקר בוקר עוד בטרם עצר האוטובוס רואה הייתי את ידו של דוד אליהו 
מנופפת לי... כמו מאשרת 'כנסי'. דוד אליהו היה צועק לנהג ששילם עבורי... דוחק.
אהבתי לחכות לאוטובוס בתחנה... אהבתי כל בוקר שיצאתי לעבודה במשרד. שנאתי את ימי השבת.
כבר כשנה שמגיעה למשרד רבע שעה לפני השעה שמונה, פותחת את דלת הכניסה במפתח שברשותי,
שולחת נשיקה לדוד אליהו ולדודה שעולים היו למשרדם קומה אחת מעל... עומדת רגע בשקט הזה...
ניגשת לארון הבגדים 'שלי'... נכנסת למקלחת להחליף את הבגדים הישנים והמרוטים מהבית...
בבגדים שרכש לי כבר בימים הראשונים ומאז... 'בכדי שתהי יצוגית'.
התאהבתי בו... כבר הרבה זמן לפני... אלה שכנראה שהחיים למדו אותי למה לצפות ולמה לא...
ומה שלא לימדו אותי החיים למדו אותי אחיותי... האחיות שחולקות היינו בכל לילה שני מזרונים ישנים
שלוש בנות על שני מזרונים. ללא מיטה. כשסיפרתי לאחיותי הן אמרו לי 'תשכחי ממנו ומהר'...
חברות טובות אמרו לי 'מקסימום ישתמש קצת ויזרוק'...
טוב. מעולם לא הייתי איזו 'פצצת מין', מבנה גוף רחוק כאורך הגלות מגופן של דוגמניות על... גמלונית...
כהה מעט יותר מ... לא יפה משהו חסר תקדים... וגם השפה שדברתי לא ספרותית בלשון המעטה...
כן, קצת עצבנית מהרגיל... ואם לכל אלה נוסיף עניין העדה... (סיפור למקום אחר)... מצב כלכלי...
מצב משפחתי ועוד כאלה... אכן לא היה מקום לספק, שאולי החלומות עושות את השינה לנעימה יותר...
אך את מקומי ידעתי. ולא היה מקום שנדבר על זוטות שכאלה. כי הגבר הזה... שנשמתו עדינה... גבר
שבגברים. חטוב גוף, פניו גבריות יפות. בטחון עצמי. גב ישר. עור בהיר, שיער חום בהיר...
מהסוג שכל בחורה תקפוץ איתו לכל מקום שיחפוץ... בלונדניות מחזרות היו אחריו... חטובות...
ממוצא של האריסטוקרטיה הישראלית מבקשות היו להיצמד אליו... להיות קרובות אליו ככל שיכולות היו...
הן היו עולות אל המשרד..., הן היו מתקשרות... באותם ימים של תחילת שנות השמונים... היו ששלחו לו מכתבים...
ואני, לא היתה בי קנאה. ידעתי את מקומי... ידעתי את מקומי כאשר היינו יוצאים לסעוד את סעודות הצהריים שלנו - יחד.
בין אם שהיינו מהלכים לתחנה הישנה לטובת פלאפל או מנת שוארמה... או לחילופין שיפודים על האש...
אהבתי ששלח כף יד לאחוז חזק בכף ידי...
אהבתי לצאת עימו ל'מסעות' קניות הבגדים... עיוור צבעים שלא יכול/יודע
להתאים לבן ללבן... שחור לשחור.
אהבתי את הטיולים שהיה מציע לי לצאת אל הטבע. מקומות שלא ידעתי קודם.
בת השכונה אני. כזו הייתי.  מושיטה לו כף יד מהוססת... מרחיקה את עצמי מהתקוות.
עד שבאנו אל אותו לילה... לילה חורפי. מאוד חורפי, גשמים, רוחות... קר גם בתל אביב.
בבית כבר הורגלו (כמעט) שהעבודה שלי מצריכה לשהות במשרד בשעות לא מקובלות...
לא אהבו... אבל בלעו. דוד אליהו נתן את מילתו. אחיי דברו אם הבוס והגיעו 'להבנות'...
הלם תרבותי. פאב. 
מעולם, מעולם לא ידעתי שקיים בעולם יצור כזה. לא חלמתי שיש בעולם מין מקומות כאלה שם לוגמים אלכוהול...
בירה... עשן סיגריות סמיך... ומוסיקה רועשת... עד שכמעט איש לא ישמע את הפה הקרוב לאוזנו...
מעולם.
פגישת חברים. כמובן... החבר'ה מהצבא. את רובם הכרתי במשך הזמן שלי במשרד...
הקרובים בביותר מה שהם היו אומרים 'מהצוות' כל בחור ועל זרועו בחורה...
וואו. יפות. וואו חתיכות... וואו... עשירות... חלומו של כל גבר ישראלי מרגע היותו גבר...
בלי שמות. אין צורך. אבל בנות של תעשיינים גדולים... בנות של יבואני ענק...
בנות של עורכי דין מהשורה הראשונה... כל אותם בנות מאותם בתים שאני? אני?
לחלום לנקות להן את הבית לא חלמתי...
לא הייתי שייכת לשיח בין החבורה. לא ראיתי את עצמי מסוגלת לבוא ולדבר אם הבנות... 
ודאי שלא היה לי כל שיח מול הגברים. גם הבירה שהוגשה לי לא טעמה לי...
רק העיינים שננעצו בי פגעו מי מאוד. לא היה צורך במילים בכדי לראות, לחוש את סימני השאלה. 
'זה הולך אם זו?'
מהבנות הרגשתי את שאלת השאלות 'למה מי את?'
הרגשתי מחנק. כמו משהו עוצר מהאויר להיכנס אל הראות. חשתי
שהאויר שעוטף אותי חם. חם מידי... המוסיקה טשטשה אותי...
מעט האלכוהול שלגמתי הביא לי תחושה רעה. ישבתי כך... צייתנית.
מביטה בו בבחור שהביא אותי למקום הזה... בקשתי לחזור הביתה...
חשתי סוג של געגוע אל שני המזרונים... לשלוש נערות, כבר נשים.
חשתי אהבה לדירת החמישים וארבע מטרים מרובעים... ה'פאב' אינו מקומי...
הוא הביט בי. כנראה שחש משהו. אמרתי לו 'לא אוהבת בירה'... לא רוצה להפריע לו לשמוח יחד אם חבריו.
שאל 'וודקה אשכוליות ?' אשכוליות ידעתי מה טעמה... וודקה לא. 
ככל שהאלכוהול נשפך אל הגרונות ההתעלמות ממני היתה טוטלית... הייתי לאויר.
הביט בי. קרץ. הורדתי את עייני מביטה אל שולחן העץ... קם. ניגש אל הברמן.
בקש להנמיך את עוצמת המוסיקה... ניגש אלי מפלס לי דרך אל הרחבה שם רקדו 
הרוקדים רובם שיכורים, שיכורות... עמדתי מול כל הקהל מבויישת. 
לו מצאתי סדק... הייתי דוחפת את כל כולי לתוכו. להיבלע מהמקום... לחזור
אל המקום שאני מכירה... את השכנות מהכניסה השלישית בבלוק... את ג'ורג'ט...
ואת גברת אזרזר... אל האבו עגילה... אל הישיבה של הנשים מלאות הבשר על קצה המדרכה...
אז הבוס שלי... חלום חיי... החלומות שלי... כורע ברך מולי מבקש את כף ידי... אוחז בה...
ומבקש אותי להיות החברה שלו... האהובה שלו... 
עמדנו במרכז הרחבה. ידיו לופטות אותי אליו... שפתיו בשפתי... שפתי לוחצות את שפתיו...
'מדרגות לגן עדן' ברקע... הכי רומנטי בעולם. הכי...
עליתי מדרגה נוספת בחיי... מדרגה שהביאה אותי אל הדלת.
הדלת של חיי...

שיחת נשים >>
לצפיה ב-' ואוו מהממת.'
ואוו מהממת.
15/12/2014 | 07:52
34
לצפיה ב-'"אף פעם לא תדעי" של שלמה ארצי'
"אף פעם לא תדעי" של שלמה ארצי
14/12/2014 | 20:59
1
117
הקדמה: השיר שלי ושל בעלי היה ועודנו "אף פעם לא תדעי" של שלמה ארצי.
כשהיינו חברים לבן הזוג שלי היו בעיות מחויבות קשות (במילים אחרות לא רצה להתחתן).
בעלי מנגן על פסנתר, בעיקר גאז, זה תחביב שלו ומידי פעם הוא לוקח את הקלידים ומנגן ברספשיין
של חתונות/ בבתי קפה (עם להקה כמובן).
באחד הימים אחרי שנה וחצי של חברות, גרנו כבר ביחד, היה לנו ריב גדול בנוגע לחתונה (לחוצת חתונה שכמותי).
הייתי בת 28 ורציתי לדעת שאני לא מבזבזת את זמני לריק.
אחרי הריב נסענו בדממה להופעה בבית קפה, ישבתי בבית הקפה בצד חמוצת פנים מאזינה עם חברה לנגינה המדהימה של הלהקה, מספרת לה בחצי פה מה קרה. ופתאום, אני קולטת שהלהקה מנגנת את השיר "אף פעם לא תדעי" של שלמה ארצי..
מאוד מאוד התרגשתי, כמעט בכיתי...
ואז נכנסו לאוטו וקיבלתי הצעת נישואין.
אין ספק שהרגע ששמעתי את הלהקה מנגנת זה היה הרגע המרגש ביותר בשבילי בחיים במיוחד שלאף אחד מסביבי לא ידע וזה היה לגמרי ביני לבינו. (טוב אולי חברי הלהקה ידעו)...

שיחת נשים >>
לצפיה ב-'מאז יצא מתוקקק. '
מאז יצא מתוקקק.
15/12/2014 | 07:53
68
מקסים אחרי מריבה שללחץ יוצאת רומנטיקה.
תודה ששיתפת
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'הדייט הרומנטי שלי'
הדייט הרומנטי שלי
14/12/2014 | 22:52
98
ישבנו בים הסתכלנו לשמיים וגיליתי שהוא יודע איפה כל כוכב ממוקם בשמיים. אז הוא התחיל להסביר לי דברים מעניינים על הכוכבים ושתינו יין=]
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'האמת'
האמת
15/12/2014 | 05:25
2
146
שבעלי איננו מפתיען סידרתי אבל יש לו מחוות מיוחדות שנצרבו בי עם השנים והפכו לזכרונות מתוקים ב32 השנים שלנו (עד עתה)

זכרון מרגש משמעותי שלא עוזב אותי "קרה" דווקא ביום ההולדת 25 שלי עוד לא היינו נשואים.
חזרתי מהצפון מחתונה של חברה הוא אסף אותי בנקודה שאוטובוס החתונה הוריד אותי ונסענו הביתה התקלחתי ונכנסתי למיטה.
הספקתי לנמנם כאשר בחצות צלצל השעון המעורר (יום ההולדת שלי נכנס הרי בחצות...של התאריך) הייתי אפופה... לא הבנתי מה קורה סביבי חשבתי שהשעון שלו צלצל לעבודה בטעות. 

הוא לא אמר כלום קם מהמיטה והלך סלון (כל הבית היה חדר וחצי) הדליק במערכת את השיר של חני לבנה יום הולדת וחזר עם מגש ועליו פרח בודד ומתנה. ובעוד השיר מתנגן הגיש לי אותם למיטה. התחלתי להתעורר :) 

את שרשרת הזהב המיוחדת שהוא הגיש לי באותו הערב אני עונדת עד היום - נראה לי שאין איכות כזו היום והתליון המיוחד מעורר פליאה אצל כל מי שרואה אותו.

המחווה הזו צרובה בי עמוק ואינה עוזבת
ברגעים של עצב אני מתגעגעת אליה בערגה. 

שיחת נשים >>
לצפיה ב-'הכול נמצא שם יקירה מקסים שהוא.'
הכול נמצא שם יקירה מקסים שהוא.
15/12/2014 | 07:55
1
31
לצפיה ב-''
15/12/2014 | 08:57
12
לצפיה ב-'המתנה הרומנטית ביותר שקיבלתי מהאיש שלי'
המתנה הרומנטית ביותר שקיבלתי מהאיש שלי
15/12/2014 | 11:56
127
בדייט הראשון שלנו יצאנו לטייל ברחוב  קצת כדי לדבר בשקט, התיישבנו על ספסל והתנשקנו נשיקה ראשונה. פתאום עברו מולנו לאור ירח זוג ארנבות (שכנראה ברחו מאיזה כלוב) ושוטטו לנו בין הרגליים בלי פחד. זה הרגע רגע מלא קסם.

אחרי 20 שנה, ליום הולדתי, בעלי תלה על הקיר ציור מקסים של ארנבת שהוא איתר, מיסגר, והשקיע מאמצים בהכנתו.
ככה הוא בחר להגיד לי שהרגע הה, כשהיינו בני 20, לא התפוגג עדיין.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'האימון שהסתיים בהפתעה'
האימון שהסתיים בהפתעה
15/12/2014 | 13:36
1
197
בקיץ האחרון, חבר שלי ואני עשינו טרק באלפים בצרפת. אחרי עוד יום הליכה, הגענו לבקתה והחלטתי שאני חייבת לצאת לאימון. בסמוך לבקתה, היה שביל שעולה 400 מ' גובה עד לקרחון ואגם מדהימים ביופיים. אני רצתי למעלה, וחבל שלי החליט לעלות אחריי בהליכה. משום מה סרב להפטר מתיק הגב. הגעתי לקרחון, מתפעמת מהנוף, המקום היפה בעולם נגלה לפניי. במקום הייתה רק רק עוד קבוצה 4 צעירים צרפתים. כשהוא הגיע בעקבותיי, שלף מצלמה וביקש מהצפתיה לצלם סרט - ממתי אנחנו מצלמים סרטים של הנוף?! 
את ההמשך תוכלו לראות בסרט הנ"ל...אפשר לומר שהתיק הסתיר בחובו טבעת וספר תמונות שהוא הכין במיוחד להצעת הנישואין, שמסכם את הטיולים שעשינו ב-5 השנים האחרונות. אפשר לראות בסרט כמה שאני בהלם, בהחלט הרגע הרומנטי בחיי :)

שיחת נשים >>
לצפיה ב-'יאיי איזה מרגשש'
יאיי איזה מרגשש
16/12/2014 | 07:46
61
מקסים ,מקסיםם
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'רגע פשוט ורומנטי'
רגע פשוט ורומנטי
15/12/2014 | 19:04
89
דווקא לא סיפור פומפוזיוני על כינורות ונרות... לצערי אני לא יוצאת עם רומנטיקן כזה (;
לפני שנה עברתי ניתוח ובעקבותיו עברתי משבר רציני והייתי בדיכאון. ערב אחד אמרתי לו שאני מתנצלת נורא על כל התקופה האחרונה ושאני מבינה שזה ממש לא כיף לצאת עם מישהי בדיכאון ואני עובדת על זה ואני אצא מזה, גם בשבילי כמובן, אבל בינתיים אני מאד מעריכה את התמיכה שלו ומרגישה קצת לא בנוח לקבל כל כך הרבה.
הוא, בלי להתבלבל, אמר "תני לעצמך להיות במשבר. אנחנו נהיה ביחד כל החיים, גם אני אהיה במשברים. עכשיו תורך, אני אוהב ואתמוך בך, ויום אחד את תהיי שם בשבילי."

האמת שבכיתי מהתרגשות, והמסכן היה כל כך מבולבל, הוא חשב שהוא אמר משהו טוב ונחמד והנה אני פורצת בבכי... לקח לי זמן להירגע מספיק כדי להסביר לו שבכיתי משמחה.

שיחת נשים >>
לצפיה ב-'רגע רומנטי נפלא'
רגע רומנטי נפלא
16/12/2014 | 08:44
1
82
באחת השבתות התעוררתי ומצאתי לידי מגש ארוחת בוקר מפנק שבעלי הכין. אומלט גבינות, ירקות פרוסים, מיץ סחוט טרי ואגרטל עם פרח. הוא עמד וחייך כשראה כמה הופתעתי וזה היה נהדר שלא לדבר על כמה טעים היה הכל. לא הייתה סיבה מיוחדת להפתעה, פשוט רצה שאהנה ואתפנק.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'הכי כיף ללא סיבה מקסיםם'
הכי כיף ללא סיבה מקסיםם
18/12/2014 | 07:46
14
לצפיה ב-'מתנה לבעלי'
מתנה לבעלי
16/12/2014 | 11:36
1
97
היי, אז הרגע הכי יפה ומגניב היה הצעת הנישואין, שהייתה בסגנון המרוץ למיליון.
המשימות היו מאוד מושקעות ומתוכננות היטב ברחבי חיפה והקריות, בכל מיני מקומות הקשורים אלינו.
יש גם סרטון ערוך ומושקע שמראה את ההשקעה, המחשבה והרומנטיות שלנו
שווה צפייה

שיחת נשים >>
לצפיה ב-'ואווו!!!!'
ואווו!!!!
18/12/2014 | 07:47
20
איזו השקעהה
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'הרגע הרומנטי של חיי'
הרגע הרומנטי של חיי
16/12/2014 | 19:12
72
השנה ,לאחר 45 שנות נישואים מאושרים ,הופתענו לקבל משלושת ילדינו מתנה מדהימה- שייט תענוגות בים התיכון, על פני אוניית פאר איטלקית, בתנאי לוקסוס מירביים...ילדינו עשו את זה בחשאיות רבה, לא חשדנו כלל בכוונתם,פשוט התאספנו סביב שולחן חגיגי על מנת לחגוג את האירוע ואז...פשוט ביקשו מאיתנו שנחזור על טכס השבועה, הקימו אותנו להתנשק ולחזור על מילות השבועה אחד לשני ואז....שילחו אותנו לירח דבש אמיתי באמצעות שובר ההפלגה...באותו רגע נאלמנו דום, לא הבנו את המשמעות ורק לאחר דקה שתיים התחלנו לעכל את ההפתעה...הכי ריגשה אותנו העובדה שאלה ילדינו שחשבו לשמח את ההורים בשמחת נישואיהם  ולהשקיע את מירב כספם במתנה חרף האילוצים הכספיים של עצמם...."אוהבים אותכם!"-אלה המילים שהורידו דמעה מעיניינו וגרמו לנו רגעי אושר והתרגשות אמיתית..
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'הרגע הכי רומנטי בחיי היה '
הרגע הכי רומנטי בחיי היה
16/12/2014 | 19:45
64
שהבחור שלי נתן לי ליום הולדת מתנה ספר שהוא כתב במיוחד בשבילי!
עם עלילה והכל בדיוק בסגנון הספרים שאני אוהבת והתחומים שאני מתעניינת בהם.
הוא עבד על זה כמעט שנה בסתר. מיותר לציין שזה הספר האהוב עלי
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'מחווה רומנטי'
מחווה רומנטי
17/12/2014 | 06:37
48
המחווה הרומנטי  שקיבלתי מבעלי ליום הנישואין  שלנו  שחל בדצמבר הוא הזמין אותי למסעדה לאור נרות  האוכל היה משגע ולקינוח  רקדנו   ריקודים שאנחנו אוהבים
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'הרגע הרומנטי ביותר שלנו'
הרגע הרומנטי ביותר שלנו
17/12/2014 | 14:12
84
זה היה בערך שבוע לאחר שאיבדתי את אניטה, חתולתי האהובה בעשור האחרון, לאחר שנכנעה למחלת כליות קשה ביותר שממנה סבלה בשבועות האחרונים.
יום לאחר שהיא הלכ לבלי שוב לא הפסקתי לבכות. 
הוא התקשר אליי מהדרך ואמר לי לחכות בחוץ, ולא לעלות במעלית או במדרגות."מה קרה?" שאלתי אותו. "כלום, תיכף תראי". הוא ענה לי. "אתה צריך שאביא לך משהו מלמטה?" שאלתי אותו בקול חנוק מעל דמעה שקופה.
אני אחרי נסיעה ארוכה בלילה חשוך ברכב, ובימים האחרונים כל נסיעה כזו הביאה אותי למחשבות על חתולתי המסכנה ודמעות ענק שקופות ועגולות מייד עלו בעיניי.
"אני לא צריך שתביאי לי משהו. חכי לי כמה דקות למטה".
חיכיתי בעודי מתבוננת בתמונות החתולה בטלפון שלי. כעת זה כל מה שנשאר ממנה. אנשים גיחכו ולא האמינו שיכולתי להיות כך קשורה לחתול אך זה אכן קרה.
היא הייתה חתולת רחוב שהצלתי לפני כעשור ומאז הייתה חיית המחמד המושלמת והחכמה ביותר שהכרתי.
לאחר שהיא הלכה לבלי שוב התלבטתי אם בכלל אוכל להכניס שוב חיית מחמד לביתי.
הגבר המקסים והרגיש שלי ראה את דמעותיי ועשה מעשה.
בעודי מחכה לו למטה הוא פתח את דלת המכונית ונכנס בעדינות למושב האחורי כשהוא מחזיק בידיו משהו עטוף בשמיכה.
לא היה גבול להתרגשותי!! גורה שחורת פרווה, בדיוק כמו אניטה שלי, רק צעירה יותר.
אני אוהבת אותו כל כך, הוא החזיר את החיוך לחיי. תודה לך אהוב יקר.

שיחת נשים >>
לצפיה ב-'ההצעה הכי יפה ורומנטית - ברגע הנכון.. '
ההצעה הכי יפה ורומנטית - ברגע הנכון..
17/12/2014 | 17:19
2
63
סיפור אהבה וחוויה מדהימה - כשטסתי עם בן זוגי (היום בעלי) לתאילנד אל "האי פוקט". שם הפלגנו ל"חיים הטובים" והחיים שבטבע. 
זוכרת שהגענו למקום שנראה "גן עדן" עלי אדמות. התעוררתי בין כפרי דייגים קטנים מדהימים וגיליתי חופים זהובים. לארוחת הבוקר הכנו ביצים ודגים על המחבת.
אחר כך יצאנו לשייט בים עשיר בצבעים, בבעלי חיים. בתוך שלל מערות ימיות ראינו שולי פנינים טבעיים מבריקים. (אני מאוד אוהבת פנינים אמתיות!) בין הנקרות מתגלים ציורי קיר עתיקים של ימאים. 
הייתה זו שעת ערביים שאהובי אמר לי "תראי איזה אנרגיה וירח יש מעלינו" מרחוק מראה מרהיב של עטלפי פירות נוטשים את המקום. 
בערב התחממנו ליד המדורה עם כוס מרק חם. פתאום הוא קם והביא לי קופסה קטנה ,זר פרחים טבעי ופרח נוסף מזויף! וכך אמר: "ברגע שהפרח הזה ייבול אולי אפסיק לאהוב אותך, התנשאי לי ?"
היה זה רגע רומנטי מושלם של חיי. מאוד התרגשתי שמחה ומופתעת, פתחתי את הקופסה וגיליתי טבעת עם פנינה בגוון שנהב ואבן חן סגולה. כמובן שאמרתי כן כן...! ונישקתי אותו באהבה גדולה.
אחר כך יצאנו לטיול רגלי בחוף. מאז כבר 15 שנה "סורגים" יחד עוד ועוד רגעי אושר ושמחה.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'מקסיםםם'
מקסיםםם
18/12/2014 | 08:03
1
16
לצפיה ב-'אכן היה מקסים..'
אכן היה מקסים..
19/12/2014 | 14:38
16
תודה, 
בהצלחה וחג שמח!
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'בעלי לא בקטע של מחוות גרנדיוזיות'
בעלי לא בקטע של מחוות גרנדיוזיות
17/12/2014 | 18:42
61
אבל יש לו מדי פעם מחוות קטנות ומשמעותיות.

אני מטורפת על פומלות, אבל באופן כללי לא אוהבת לקלף פירות הדר, ופומלות בפרט. להוריד את הקליפה העבה ואז לפתוח פלח-פלח ולהוציא את הבקבוקים ולהפריד את הגרעינים, כשהכל נכנס מתחת לציפורניים ומשפריץ... אז אני פשוט לא אוכלת פומלות.

יום אחד חזרתי  לקראת 9 בערב אחרי יום מתיש של 14 שעות עבודה. בעלי היה בעבודה, כך שחזרתי לבית ריק. הייתי כ"כ נרגשת למצוא על השולחן שלי צלחת עם פומלה מפורקת ומוכנה לאכילה, כשלצידה פתק קטן! זה היה בדיוק מה שהייתי צריכה באותו רגע-לחזור אחרי יום כ"כ קשה-ולמצוא מחווה אמנם קטנה, אבל מאוד משמעותית ומרשת עבורי ומיותר לציין שבין רגע המצב רוח השתפר 
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'רומנטי ואוהב לאחר לידה '
רומנטי ואוהב לאחר לידה
18/12/2014 | 00:21
2
77
אני ובעלי 20 שנה ביחד.
שחגגנו 11 שנה ,החלטנו שזה הזמן להרחיב את המשפחה ולהיות בהריון שלישי.
ההריון היה בסיכון, והייתי חייבת לעשות דיאטה חמורה ולהתנזר ממתוקים.
לאורך כל ההריון ראיתי מולי ממתקים ועוגות קצפת, ושוקולדיםםםםם (רק כי היה אסור לי ).
בסוף ההריון לאחר התפתחות לא צפייה לקחו אותי לחדר לידה ויילדו אותי בקיסרי, זה היה בעשר בלילה.
מבולבלת התעוררתי מכאבים באמצע הלילה לבד בבית החולים, ורציתי ללחוץ על הכפתור ולקרוא לאחות לתת לי משהו נגד כאבים.
לידי על כסא ישן בעלי עם יד אחת על המיטה כדי להרגיש אותי ועליו סלסלת שוקולדים ומתוקים.
ישר התחלתי לבכות, מאהבה והורמונים ולרגע עברו לי כל הכאבים. זה היה רגע רומנטי מאוד ובלב שלי ידעתי שבעלי הוא אהוב ליבי.
הוא התעורר מהבכי שלי וחיבק אותי וזה היה רגע קסום
בעלי ישן על כסא ליד המיטה שלי במשך שבוע ולא זז ממני, ביום היה עם הילדים בבית ובלילה היה צמוד אליי, ודאג לי ופינק אותי בכל המתוקים שהיה אסור לי בהריון.
אני אוהבת את בעלי ויותר רומנטי מזה אני לא יכולה לדמיין.
חג חנוכה שמח :)

שיחת נשים >>
לצפיה ב-'ממש ריגשת אותי...'
ממש ריגשת אותי...
18/12/2014 | 00:35
1
58
נראה לי שגם אם לא תזכי פה בתחרות, זכית במה חשוב: בעל שהוא בן זוג, אוהב ותומך.
מאחלת לכם עוד שנים ארוכות של אושר.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'תודה....'
תודה....
19/12/2014 | 20:29
16
לצפיה ב-'חוויה רומנטית רטובה'
חוויה רומנטית רטובה
18/12/2014 | 11:36
50
היינו בחופשה בצימר בסלובניה. היה יום שמשי בהיר וחמים בצהרי חודש יוני והחלטנו לצאת לטיול קצר ביער הסמוך. לאחר כשעה במעמקי השביל אשר ביער לפתע השמים השחירו, רעמים ברקים וגשם זלעפות ואנחנו בלי מטריה, עם בגדים קצרים רחוקים מהצימר.  ניסינו למצוא מחבוא מתחת לעצים אך לאחר כמה דקות גם מהם נטפו מים ואז החלטנו פשוט לרוץ חזרה. השבילים של היער היו רטובים וזורמים ומסוכנים כמעט החלקנו. ואז  כמו בסרטים אחרי מספר דקות של ריצה ראינו בקתה מעץ באמצע היער. רצנו לשם כבר רטובים לגמריי. הבקתה הייתה נטושה וסגורה אז ישבנו במרפסת כשמעלינו רעמים מאיימים. התחיל להיות קר, אז הורדנו את הבגדים הרטובים והתחבקנו כדי להתחמם. נהיינו גם רעבים ואז פתאום שמנו לב שממש לידנו גדלים תותי יער אדומים. קטפנו כמובן ואכלנו. לאחר שעה ארוכה פסק המבול וצעדנו חזרה אל הצימר. למרות כל הלחץ והאי נעימות זו היתה חוויה רומנטית שלעולם לא אשכח
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'לפני תשע שנים'
לפני תשע שנים
18/12/2014 | 14:28
50
לפני תשע שנים בדיוק אני ובעלי נישאנו ומישנו את אהבתנו אחד לשניה. הייתי שמחה לפנק ולהפתיע אותו במתנה יפה כזו ליום הנישואין.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'הצעת נישואין חלומית'
הצעת נישואין חלומית
19/12/2014 | 00:28
39

בבוקרו של יום ההולדת ה- 23 שלי התעוררתי במצב רוח קרבי במיוחד. יום ההולדת שלי מבחינתי סימל את זה שהזדקנתי בשנה- די ברור שלא בדיוק הייתי במצב רוח לחגיגות.... את מהלך היום ביליתי במחשבות נוגות ובעיקר בבטלה, אפילו את הבילוי המתוכנן (חודש מראש!) עם הארוס שלי ניסיתי לבטל. הארוס שלי, כדרכו של חבר ראוי, סירב בתוקף לשתף פעולה עם ארוסתו המצוברחת וכך במועד המיועד הופיע על מפתן דלתי. נסענו דרך רעננה לכיוון חוף געש. בילוי סטנדרטי לכאורה. הבהרתי לבן זוגי בתקיפות שכל מה שאני מעוניינת לעשות הוא להגיע לחוף לשבת קצת וללכת לאכול משהו. "מה את רוצה ללכת לאכול אחר כך"? הוא שואל אותי, ואני בתמימותי לא חשדתי בדבר.. נסענו בדרכים עקלקלות ולא הצלחתי להבין למה הוא פשוט לא מגיע ישירות בדרך הרגילה שנסענו בה כבר כ"כ הרבה פעמים. בדרך הוא מחליט להתקשר לחבר שלו, פשוט סתם, ואני תוהה לעצמי 'וואו, מה עובר עליו?? הם לא דברו כבר כמעט חודש, מה כ"כ חשוב לנהל שיחת חולין פתאום זה ממש מוזר..מה קורה כאן?'
הגענו לחוף, והוא קופץ לקנות קולה בחנות נוחות בתחנת הדלק. החששות שלי שככו מיד. הדברים המוכרים והרגילים, לפני הירידה לחוף.
עם בקבוק הקולה ביד, אנחנו מגיעים לפתח בגדר שדרכו יורדים במדרון לכיוון החוף. ביום, הדרך זרועה בפרחים מרהיבים, החול לבן והשמים כחולים מלא העין. בלילה, אור הירח מאיר באור קסום את המישורים והגבעות. הפעם, כשהגענו אל הפתח הצר בגדר הבחנתי בשלהבת מרצדת לה למטה. "מה זה?" אני שואלת את החבר, "נראה לך שנדלקה פה אש? אולי אנחנו צריכים להודיע למכבי אש?".. "לא, לא.." הוא מרגיע אותי, "יש כאן כנראה מסיבת חוף. לפעמים הם מדליקים נרות. את לא רואה שיש כאן בחניה יותר רכבים מאשר בדרך כלל?"... אולם לפתע התחלתי לקשר, "אופיר, אין לך קשר לזה...?" אני חוקרת במתח. "לא" הוא עונה לי "זה באמת רק מסיבת חוף" הוא מרגיע. אנו ממשיכים במורד ההר. כל הדרך מוצפת בנרות רומנטיים. ניכר שמישהו השקיע זמן, מחשבה ואהבה בעיצוב שלהם. בדרך המתפתלת אנחנו עוברים חלק שנחצב בהר, מעיין מערה שגומחותיה מוארות בנרות. לו רק ידעתי לשרוק בהתפעלות, הרי שזה היה בדיוק הרגע המתאים. המראה הרומנטי של נרות בחשיכה, הכוכבים המנצנצים ואור ירח רך. 'הלוואי שמישהו היה עושה את זה בשבילי'.. אני חושבת לעצמי, 'זה ממש עוצר נשימה'.. שוב כדי לוודא אני מוסיפה "אופיר זה בטוח לא אתה? "והוא צוחק "ממש לא. תחשבי על זה, מתי היה לי זמן פנוי לארגן כזה דבר?"  כשהגענו לנקודת תצפית על החוף ראיתי שעל החול פרוס משטח שלא הצלחתי לזהות מוקף באורות צבעוניים (סטיקלייט) ונרות ושביל זוהר מוביל אליו... "וואו" אני אומרת "הם ממש השקיעו, אבל איפה האנשים?" אופיר לא עונה. אנחנו מתקרבים ופלש מהיר מבזיק בכיווננו. "אופיר", אני תובעת בחשדנות, " למה מישהו צילם אותנו??" כבר הגענו אל הלונג הפרוס, ואז הוא מחייך אלי כורע על ברך, פותח קופסה ובה טבעת מנצנצת ושואל אותי  "זוכרת שהבטחתי לך טבעת? אני מקיים את ההבטחה..." הוא רומז להבטחה שהבטיח לי בתגובה על כך שספרתי לו שאיבדתי טבעת שהייתה יקרה לליבי. הייתי בהלם מוחלט. זוויות השפתיים שלי עלו כמו מעצמן ויצרו חיוך. כמובן שהסכמתי... איך לא? אחרי הצעה יפה כל כך.
החברים שלו, שעזרו בהכנות הצטרפו להגיד מזל טוב ולהצטלם J ואנחנו נותרנו לאחר מכן זה עם זו (ועם בקבוק שמפניה, שני כוסות וסושי...), להבטיח הבטחות נצח אחד לשני כשהירח משמש לנו לעד.

שיחת נשים >>
לצפיה ב-'רגע הרומנטי הבלתי נשכח....'
רגע הרומנטי הבלתי נשכח....
20/12/2014 | 00:44
15
  • הרגע הרומנטי הבלתי נשכח שלנו היה בן שני חלקים:
  • הוא החל כשנסענו ביחד ללוות את הורי בדרך לשדה התעופה, רק כדי לגלות שלא הם טסים אלא אני ובן זוגי, ושיש מזוודה ארוזה עבורי שחיכתה לי במכונית
  • הוא המשיך בטיול רומנטי לפריס ושם ליד הסיין ערכנו ארוחה רומנטית, כשבקינוח חיכתה לי הפתעה מרגשת: טבעת אירוסין והצעת נישואין שבה כמיטב המסורת הוא כרע על ברכיו- וכמובן שנענה בתשובה חיובית....
  • החלק השני הסתיים באולם קבלת הפנים לחוזרים מחו"ל, שם חיכו לנו בני המשפחה והחברים הקרובים עם בלונים פרחים ושלטים של מזל-טוב
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'הנשיקה הראשונה עם בעלי ....'
הנשיקה הראשונה עם בעלי ....
20/12/2014 | 07:36
20
היססתי אם לכתוב או לא, הסיפורים כאן כל כך יפים ומיוחדים, השקעות מטורפות, אבל אצלינו לפני 38 שנים הכל היה יותר פשוט אבל מיוחד לטעמי.
הגעתי ממושב קטן ודתי בדרום ללמוד בת"א, בעלי שמבוגר ממני ב- 8 שנים היה בחור חילוני תל אביבי טיפוסי, התאהבנו, יצאנו כבר כמה שבועות, הוא פחד לגעת בי שמא הדבר לא יהיה לרוחי ואברח,
אני זוכרת כמו היום , הוא החנה את המכונית ליד שפת הים, ונישק אותי בפעם הראשונה, התחילו ברקים בשמים, וגשם התחיל לרדת....הרגשתי כמו בחלום....כמו בסרט, הכל נראה לי קסום רומנטיקה במיטבה!
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'הפתעה'
הפתעה
20/12/2014 | 09:54
16
בן הזוג שלי הפתיע אותי בחופשה רומנטית: בילינו יחד בבריכה ואז בסאונה, חזרנו לחדר לאמבטיה משותפת ואז אכלנו ארוחת ערב מדהימה בבית המלון המפנק שלנו, אחרי הארוחה לקח אותי להופעה של זמר שאני מאוד אוהבת ואז לאפטר פארטי בבריכה הפרטית שלנו :)
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'הרגע שלנו.. '
הרגע שלנו..
20/12/2014 | 20:57
12
הכרנו אחד את השני בתיכון , אני בת 16 והוא בן 17. היה נראה לי בהתחלה בחור דיי מוזר, אאוטסיידר שכזה, לא מחובר לסביבה, אבל בחור חביב. אני נראיתי לו בחורה נחמדה, שונה מכולן כמו שהוא תמיד אמר, ועם משהו מיוחד. התחלנו לצאת כזה בתור ידידים, וזה המשיך לחברות אמיתית ומערכת יחסים רצינית עד היום.
הרגע הרומנטי ביותר שלנו היה אחרי פרידה שעברנו למשך שנה, וביום אחד במקרה נפגשנו באחד המרכזים בעיר, דיברנו כמה דקות ופשוט שנינו הרגשנו שאנחנו חייבים לנשק אחד את השני במיידי ! זאת הייתה הנשיקה הכי רומנטית ומדהימה שהייתה לי ולו כל חיינו, לעולם אני לא אשכח את זה, חבל שלא צילמנו את הרגע הזה לשנים הבאות אבל באמת שזה היה מדהים..
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'הרגע הבלתי נשכח שלי'
הרגע הבלתי נשכח שלי
21/12/2014 | 02:18
12
הרגע הבלתי נשכח שלי קרה לפני שנים רבות ומאז עברו מים רבים בנהר ובכל זאת הרגע ההוא, הלילה ההוא נשאר מאז ועד היום, הרגע המיוחד שלי, שלנו. אני ובן זוגי היינו פרודים, ערב אחד הוא ביקש להפגש, ביקש לקחת אותי למקום המיוחד שלו, מקום שהוא הולך אליו על מת לחשוב, להרהר, להבין, להחליט, להיות לבד. הוא מעולם לא הביא למקום ההוא אף אחד ולא סיפר עליו לאיש ובכל זאת באותו הלילה החליט לא רק לספר לי על כך אלא להביא אותי לשם. המקום המיוחד שלו זהו צוק גבוהה מעל חוף הים, מקום מבודד ושקט. שום כבישים או טיילות או צביליזציה מסביב, רק הטבע, הגלים, הרוח, הירח והכוכבים מעל. באותו ערב הוא הקדיש לי שיר, למד במיוחד לשיר ולנגן אותו בגיטרה כדי להקדיש אותו לי. שיר של זמר שמאוד אהבתי ועד היום אני אוהבת. ישבו על סדין גדול שהוא דאג להביא, הוא, אני והגיטרה.. הוא הביא בקבוק יין, בלי פותחתן :) בלית ברירה דחף את הפקק עם חפץ שמצא באותו. כוסות פלסטיק כמובן :) כשהלילה עטף אותנו הוא עטף אותי במעיל שלו ובידיים הגדולות שלו. באותו הרגע רציתי שהזמן יעצור מלכת, שהכל ייקפא. הייתי על פסגת ההר. מעטים הרגעים שהרגשתי כל כך מאוהבת, אהובה ומאושרת כמו באותו הלילה איתו. 

שיחת נשים >>
לצפיה ב-'אהמ.. לא הייתי בטוח אם גם גבר יכול לכתוב פה '
אהמ.. לא הייתי בטוח אם גם גבר יכול לכתוב פה
21/12/2014 | 09:53
69

אצלנו כל לילה כשהולכים לישון ביחד זה רגע רומנטי.
היא מורחת קרמים.
אף פעם לא ידעתי שיש כל כך הרבה סוגי קרמים שונים.
והיא נכנסת למיטה כמה דקות לפני כי אני רוצה שהיא תהיה חמה כשאני נכנס.
אני גם מחכה ללא בגדים מחוץ למיטה כדי להתקרר, כך אפקט החום יותר מורגש.
ובסוף אני מצטרף אליה.
שוכבים על הצד, פנים אל פנים.
ומתנשקים.
אני זוכר את החודשים הארוכים של הבדידות ואני אומר לה – הצלת אותי.
והיא אומרת לי – אתה הגבר של החיים שלי.
ואני רוצה שהרגע הזה ימשיך לנצח אבל בסוף, מה לעשות, הולכים לישון.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'רק אהבה תנצח'
רק אהבה תנצח
21/12/2014 | 01:56
14
עד לפני שנתיים הייתי גרושה+2, עברתי תקופה לא נעימה במיוחד. לאחר כמה זמן הכרתי בחור צעיר ממני ב10 שנים, רווק, חתיך וחמוד באיזה מועדון. יצאנו מס' פעמים ולאחר שבועיים בלבד של היכרות הוא הוציא טבעת והציע לי נישואים בבית קפה מול כל הסובבים. מבחינתי זה היה מאוד מרגע ומעשה אמיץ לבחור צעיר ממני בהרבה שנים המוכן להכנס למשפחה שלי עם בנותיי ועוד לאחר תקופת היכרות מאד קצרה. עד היום אנחנו ממש מאושרים ויש לנו בת משותפת ושמה כשם המועדון שהכרנו בו. מאמינה שכל זה הגיע במזל, ומבחינתי זה הדבר הכי רומנטי ומרגש שקרה לי לאחרונה או בכלל.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'והזוכות הן'
והזוכות הן
( לעמוד שלי בתפוז )
21/12/2014 | 17:19
30
תודה לכל מי שהשתתף, הבחירה הייתה קשה
ובכל זאת, הזוכות הן:

מורן נוף

helen12004

hila218
שיחת נשים >>

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ