לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1728417,284 עוקבים אודות עסקים

פורום שיחת נשים

ברוכים וברוכות הבאות לפורום שיחת נשים.פורום שיחת נשים , הינו פורום חברתי ציבורי ,כאן ניתן לבלות ,להתפנק, לפרגן, לאהוב, לכעוס,לקטר, לקשקש, להתייעץ, לחייך לדמוע וכו',,,פורום זה פונה לקשת רחבה של נשים וגברים כאחדאנו נישמח אם תקחו חלק במקום המקסים הזה ותהנו ביחד איתנו .

אודות הפורום שיחת נשים

ברוכים וברוכות הבאות לפורום שיחת נשים.פורום שיחת נשים , הינו פורום חברתי ציבורי ,כאן ניתן לבלות ,להתפנק, לפרגן, לאהוב, לכעוס,לקטר, לקשקש, להתייעץ, לחייך לדמוע וכו',,,פורום זה פונה לקשת רחבה של נשים וגברים כאחדאנו נישמח אם תקחו חלק במקום המקסים הזה ותהנו ביחד איתנו .
x
הודעה מהנהלת הפורום
*** ברוכות הבאות לפורום שיחת נשים *** 

כמה טוב שבאת הבייתה ...

הפורום החם והנעים שלנו על כוס קפה לצחוק, לבכות, להתרגש להוציא קיטור, לדבר על מה שעל לבנו..

הפורום לא נועד לשיחות בעלות אופי מיני, לשם כך יש פורומים וקומונות המיועדים לנושאים הללו.

המשך >>

לצפיה ב-'רוצות כרטיס לפסטיבל שאקטי?'
רוצות כרטיס לפסטיבל שאקטי?
<< ההודעה הנוכחית
16/05/2011 | 13:30
81
13
פסטיבל "שאקטי"- פסטיבל קסום להעצמה נשית פותח את שעריו עם מגוון של פעילויות ומופעים, והשנה גם אתן יכולות להיות שם! מוכנות?

פסטיבל שאקטי עומד השנה בסימן של התחדשות וחידוש. ספרו לנו מה גורם לכן לתחושה של התחדשות, צמיחה ושינוי ואולי תזכו בכרטיס כניסה זוגי לפסטיבל...

אז מה צריך לעשות בשביל לזכות?

בין התאריכים 16.05-23.05 ספרו לנו, בתגובה להודעה זו, על דבר שגרם לכן לתחושה של התחדשות, פריחה וחגיגיות. למשל, עיסוי שקיבלתן וגרם לכן תחושה של פינוק ובריאות, טיול בחו"ל שניקה מצברים והחזיר לכן כוחות,  מעבר לבית חדש, או כל חוויה אישית אחרת שהייתה משמעותית עבורכן.

את הסיפור יש להעלות לשרשור עד לתאריך 23.05.11 בשעה 13:30.

גולשות שייבחרו על ידי הנהלת הפורומים, יזכו בכרטיס זוגי (כך שיוכלו לבוא עם חברה, אמא, אחות...) לפסטיבל "שאקטי" השנתי, שייערך בגבעת חביבה, בין התאריכים 16-18 ביוני.

פרטים נוספים על הפסטיבל

פסטיבל שאקטי הוא פסטיבל של נשים ולמען נשים, המתקיים ברציפות משנת 2002.

השנה, אנו מזמינות אתכן לחגוג איתנו ב-10 שערי פעילות- עם 100 מנחות ואמניות- 100 סדנאות! טקסים ומופעים מרגשים, בריכה גדולה, צ'אי שופ, דוכנים צבעוניים ועוד הרבה הפתעות!
הפסטיבל יתקיים בגבעת חביבה, מקום ירוק ורחב ידיים, נעים וקרוב למרכז.

הופעות מעולות של: מארינה מקסימיליאן בלומין- דנה ברגר- לאה שבת.

שאקטי מתחדשת ומחדשת, ומזמינה את כולן להתחבר לתדר של שינוי וצמיחה בכל הרמות והמובנים. הפסטיבל פותח מרחב מכיל ומחבק המאפשר ריפוי, העצמה וחיבור לנשיות.
בפסטיבל פעילויות במגוון תחומים: מזוגיות והורות ועד קריירה ועסקים, ממיניות ודימוי גוף ועד מודעות, צמיחה רוחנית ויצירת מציאות, מתנועה וריקוד ועד אמנות ויצירה... כל אישה מוזמנת למצוא את מקומה במרחב ולהיות חלק מהשבט הנשי החוגג!

אז שריינו לכן את התאריכים, התארגנו ו...כן, אפשר ומומלץ להביא חברות!

תאריכים: 16-18 ביוני, בגבעת חביבה.

מחירים

440 ש"ח עד ה- 6.6, 490 ש"ח מה- 7.6.

לרכישת כרטיסים, מיטות וחבילות מוזלות במכירה מוקדמת: 052-367-7373

|הדכגש|מידע נוסף באתר:
http://www.shakti.co.il

אנא עיינו בתקנון התחרות המלא
http://www.tapuz.co.il/blog/maavaron.asp?ref=&toli...

בהצלחה

שיחת נשים >>
לצפיה ב-'חופש באופניים'
חופש באופניים
16/05/2011 | 14:18
4
פנטזיה שהתגשמה. לפני שנה פסעתי לתוך חנות אופנים לאחר שמחלון הראווה הביטו בי זוג אופניים וקרצו בשובבות.
האופנים היו מרהיבים ביופיים. אדומים. מושב פרחוני. פרחים לבנים על השילדה. גבוהים ומרשימים. חיש קל הוספתי להן סלסלה לבנה,קסדה אדומה ופנסים מהבהבים. נפרדתי בשמחה מכמה אלפי שקלים ועליתי עליהן.
רכבתי בכל רחבי תל אביב כמו טווסית על סוס לבן.
לעולם לא אשכח רכיבה ראשונה זו.
מאז, בין רכיבה לעבודה לרכיבה לסידורים , אני רוכבת כדי לחוש את הרוח ואת החופש שבי. הוספתי ורדים לסלסלה שלי ושרירים לשוקיים שלי.
האביב בהתגלמותו עבורי.

מעולם לא הייתי בשאקטי. אבל שמעתי נפלאות על האירוע.
נוגה
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'איזה מלכה '
איזה מלכה
16/05/2011 | 15:10
3
אני מתה לראות את האופניים האלה... יש תמונה?
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'אופני רטרו'
אופני רטרו
16/05/2011 | 16:03
2
http://www.electrabike.co.il/Data/200786_131137.jp...
ועוד אספר מהיכן ככה התעשרתי פתאום
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'וואו... מדהימות!!! '
וואו... מדהימות!!!
16/05/2011 | 16:08
1
לצפיה ב-'תודה'
תודה
16/05/2011 | 20:45
בינתיים יש לי סיכוי טוב לקבל את הכרטיסים. אין לי הרבה מתחרים. אני משתוקקת להם
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'התחדשות נשית ומשפחתית :)'
התחדשות נשית ומשפחתית :)
16/05/2011 | 14:49
7
1
חברות שאקטי שלום!

ממש בעיצומה של תקופת הבחינות והעבודות שבין הסמסטרים... כשהכל מתחיל ללבלב בחוץ- אבל בפנים צריך לשבת ולחרוש לטובת הלימודים... אמא שלי הציעה שכל נשות המשפחה נלך ליום פינוק בספא... יום בילוי נשי ממשי! :)
בהפתעה מרעננת ובהתראה קצרה הצטיידנו בבגדי ים, חיוכים ומצב רוח אביבי, ויצאנו ליום פינוק שכלל מסאז'ים ואוכל משגע....
מאז אני עם טעם של עוד לחוויה נשית ומפנקת כמו זו....

אשמח להשתתף בפסטיבל הייחודי שלכן!
:)
נעמה.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'זאת אמא לעניין '
זאת אמא לעניין
16/05/2011 | 15:13
1
עשתה לכן ממש מעגל נשים... שיחקה אותה!
שיחת נשים >>
לצפיה ב-':)'
16/05/2011 | 17:27
נכון כל כך!
תודה תמר!
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'מה את לומדת?'
מה את לומדת?
16/05/2011 | 20:58
1
לא פשוט ללמוד ולסיים סמסטר.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'כן... בסוף תמיד מגלים שהדחיינות לא משתלמת'
כן... בסוף תמיד מגלים שהדחיינות לא משתלמת
16/05/2011 | 21:43
לומדת תואר שני בתקשורת...
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'איזה כיף לכן '
איזה כיף לכן
17/05/2011 | 14:31
לצפיה ב-'התחדשות?ח...ח...ח...ח...'
התחדשות?ח...ח...ח...ח...
17/05/2011 | 19:18
1
1
התחדשות נשית בעבורי זה לבוא על ארבע אל אישי...
אחרי שהשלכתי אותו עשר שנים קודם...
ומאז האיחוד להרגיש בכל בוקר כמו בירח דבש...!
זאת התחדשות...!!!!
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'זה מסקרן! '
זה מסקרן!
17/05/2011 | 22:11
2
לצפיה ב-'ההתחדשות שלי-צמחים שתיל|'
ההתחדשות שלי-צמחים שתיל|
16/05/2011 | 22:39
1
1
כל שנה באביב זה קורה.
פתאום כבר לא מחשיך כל-כך מוקדם ואפילו אי אפשר להסביר את זה  אבל לאויר יש ריח אחר ופתאום יש בי המון אנרגיות חדשות.
ואז בפרץ של התחדשות אני נוסעת עם ילדי למשתלה וכל אחד בוחר צמחים
כל המשפחה שותלת והגינה נראית כל-כך אחרת.
וכל בוקר לפתוח את החלון ולהרגיש שהתחדשות וצמיחה זו לא רק מילים אלא הלכה למעשה .
כבת מזל טלה שנולדה ביום שבו מתחיל האביב באופן רשמי אני פשוט מתחילה לחיות באביב.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'מקסים! '
מקסים!
17/05/2011 | 12:52
3
לצפיה ב-'מה שגורם לי להתחדשות וצמיחה'
מה שגורם לי להתחדשות וצמיחה
17/05/2011 | 12:17
1
2
זה במילה אחת השקעה.
השקעה בכל התחומים ובכל המובנים.
השקעה בעצמי, השקעה במשפחה,השקעה בחברים, השקעה בעבודה...

כל סוג השקעה כזה גורם לי לפרוח ולשמוח, לצמוח ולהתחדש לעבר ההשקעה הבאה..
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'זה מה שנקרא השקעה עם תשואה גבוהה '
זה מה שנקרא השקעה עם תשואה גבוהה
17/05/2011 | 12:55
1
לצפיה ב-'מה שגורם לי לתחושה של התחדשות וצמיחה.. '
מה שגורם לי לתחושה של התחדשות וצמיחה..
17/05/2011 | 13:03
2
אני אוהבת לרקום ולעסוק במלאכת יד. כשהייתי בת 14 ונולד אחייני הראשון פתחתי במסורת והתחלתי לרקום לאחייני כרית עם שמו, וכך בכל פעם שנולד לי אחיין או אחיינית אני רוקמת להם כרית עם שמם ועם דוגמאות יפות. לאט לאט אני מתקדמת ויוצרת דברים מסובכים יותר, יפים יותר. בכל פעם אני מפתיעה את עצמי מחדש כשאני רואה את התוצאה הסופית. בימים אלו אני מסיימת לרקום כרית לאחייני השביעי שנולד לפני כחודשיים.
שמתי לב שתוך כדי רקמה ועבודה במלאכת יד אני נרגעת, פורקת מתחים ומנקה את עצמי. אני נותנת להכל לצאת ולהשתחרר בזמן הזה, וככה כשאני מסיימת אני גם גאה בתוצר המוגמר וגם מרגישה קלה יותר עם עצמי:)

אביה-גאיה
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'רציתי להוסיף..'
רציתי להוסיף..
17/05/2011 | 13:06
כשאני מסיימת עבודה כזו, אני מרגישה שצמחתי והתחדשתי כי אני מרגישה חדשה בעצמי. אני מרגישה שמשהו נוסף אצלי בפנים, משהו גדל והתחדש. אני מרגישה שהיצירה גורמת לי לצמוח
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'מלאכת יד זה כל כך נשי... אחלה מתנה! '
מלאכת יד זה כל כך נשי... אחלה מתנה!
17/05/2011 | 22:14
2
לצפיה ב-'מה שגורם לי לתחושת התחדשות'
מה שגורם לי לתחושת התחדשות
17/05/2011 | 13:19
2
2
התחלתי השנה ללמוד מעגלי אמהות
עם מיכל מעיין דון המדהימה
אני מרגישה לאחר כל מעגל כזה כמו אדם חדש,אני ממש עוברת שינוי נפשי ענק ואני רואה כמה החיים שלי השתנו בכיוון הנכון בשנה האחרונה.

ממליצה לכולן
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'איזה כיף לך! '
איזה כיף לך!
17/05/2011 | 22:17
1
מעגל נשים זה אחד הדברים הכי מרפאים ומעצימים... ומיכל היא משלנו (שאקטית ותיקה )
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'אני יודעת'
אני יודעת
18/05/2011 | 07:32
היא נתנה לי פלייר לשאקטי
ולצערי יקר לי+חושבת על הבעל 3 ימים עם האינדיאנים...

אבל אם אני זוכה בכרטיס הוא חייב להסתדר...נכון
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'צריך סיבה למסיבה?'
צריך סיבה למסיבה?
17/05/2011 | 14:04
1
שלום לחברות הפורום,

כל יום הוא יום של צמיחה, גם כשאני רואה את השמש זורחת ונהנית מקרניה החמימות והמלטפות וגם כשעננים מכסים אותה.  אני מקבלת כל יום באהבה והיא זו שמצמיחה לי את הרגע הבא.

אם אני צריכה לשים את האצבע על רגע אחד כזה.  זה רגע הלידה, לידת הבן הבכור שלי, לידת האמא שבי, שברגע הלידה כבר נטעתי את הזרע ללידת הסבתא שאני, שזו ההרגשה הכי טובה שרק יש.  לטעום להריח ולהנות מהפירות העסיסיים, שאני הייתי חלק ביצירתם.

אל שאקטי הגעתי כשהפסטיבל היה עוד במדבר.  זו היתה חוויה מיוחדת.  באותה התקופה, הסתובבתי בהרבה פסטיבלים, אבל שם פשוט חוויתי את העוצמה הנשית.  מאז הגיעו לחיי ארועים אחרים, ושאקטי נצפתה מרחוק, עם געגוע נעים ומתוק שכזה.

עוד מעט יש לי יום הולדת.  אשמח לקבל מהיקום מתנה כל כך מעצימה.

האמת, עצם הכתיבה כבר היתה בעבורי מתנה מקסימה.

מאיה
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'כתבת מקסים! '
כתבת מקסים!
17/05/2011 | 22:19
2
לצפיה ב-'ים ומוסיקה - שילוב מושלם להרגיע את הנשמה'
ים ומוסיקה - שילוב מושלם להרגיע את הנשמה
17/05/2011 | 14:27
2
כשאני מרגישה שאני נחנקת, שאני חייבת למלא את המצברים, להחזיר את הצבע לפנים ואת האוויר לנשמה...

לא משנה איפה אני נמצאת אני פשוט הולכת לחוף הים.
מתיישבת על החוף עם הפנים אל הגלים שהולכים ובאים והולכים...
הרוח מלטפת את השיער והפנים.
החול נעים ורך מתחתיי.
ואם אפשר אז גם דיסקמן או MP או כל מכשיר אחר שמכיל מוזיקה ונהנית מהאווירה הקסומה שיצרתי סביבי.

אחרי חצי שעה - שעתיים כאלו אני חוזרת נקייה וחדשה מבחינה רוחנית ונפשית. קצת יותר שקטה ומוכנה לחזור למסלול החיים ולשגרה.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'אין כמו הים... במיוחד בעונות המעבר '
אין כמו הים... במיוחד בעונות המעבר
17/05/2011 | 22:21
1
2
לצפיה ב-'הים בשבילי הוא מקור לחידוש אנרגיות'
הים בשבילי הוא מקור לחידוש אנרגיות
21/05/2011 | 03:23
18
לצפיה ב-'הטבע.. במלוא העוצמה שלו, '
הטבע.. במלוא העוצמה שלו,
17/05/2011 | 14:36
10
טיילתי בתאילנד עם החבר המקסים שלי , ועשינו טרק בצפון תאילנד
והיה שם רגע אחד של שקט וקרחת ביער והשמש בדיוק עלתה והיינו רק שנינו
ובאותה השנייה זה לא היה רגע מפחיד כמו שחשבתי ... זה היה רגע מדהים מלא באנרגיות חיוביות והרגשתי בפעם הראשונה בחיים שלי באמת .. באמת חופשייה. מאז אני מנסה להרגיש את אותו הדבר.. אף פעם לא מצליחה באמת להגיע לזה ...
חבר שלי צילם תמונה שלי שם באותו הרגע אז אני מצרפת אותה...
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'זה לא צירף ...'
זה לא צירף ...
17/05/2011 | 14:42
9
בבקשה
!!!
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'אגב..'
אגב..
17/05/2011 | 14:48
קודם כל מצטערת.. אני חדשה ולא יודעת לצרף הכל כמו שצריך להודעות ..

אבל כל פעם שאנירוצה להתמלא באנרגיות חדשות אני מחריכה את החבר ללכת לים, לראות את הים שלא נגמר אף פעם ממלא בתחושה של אנרגיות ותקוות וכוחות שיכולים להתחדש כמו הים שמתחש לנצח ולא נגמר אף פעם ...

שיחת נשים >>
לצפיה ב-'וואו, תמונה ששווה כאלף מילים...'
וואו, תמונה ששווה כאלף מילים...
17/05/2011 | 15:16
1
6
לצפיה ב-'תודה ! '
תודה !
17/05/2011 | 16:10
1
לצפיה ב-'תמונה משגעת !!!'
תמונה משגעת !!!
17/05/2011 | 18:56
7
לצפיה ב-'תמונה קסומה! '
תמונה קסומה!
17/05/2011 | 22:23
1
לצפיה ב-'את נראית כמו מלאך שירד מהשמיים...'
את נראית כמו מלאך שירד מהשמיים...
17/05/2011 | 22:49
2
לצפיה ב-'ווואו כמה תגובות !!! אתם מקסימות !! '
ווואו כמה תגובות !!! אתם מקסימות !!
17/05/2011 | 23:19
המון המון המון תודה לכם !!! אתם ממש ממש נמחדות כלכם !!!
מישהי אמרה לי שאני נראית כמו מלאך
אתם ממש מקסימות אף פעם לא אמרו כל כך הרבה דברים עלי !
המון תודה !!!!
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'תמונה מדהימה !!'
תמונה מדהימה !!
18/05/2011 | 21:46
1
1
לצפיה ב-' למה כולם כל כך נחמדות ?'
למה כולם כל כך נחמדות ?
19/05/2011 | 17:21
אני לא רגילה לזה... יכול להיות שזה חבר שלי שפתח פשוט 6 יוזרים ?
אני סתם צוחקת אתם נפלאות !!!! אני מתה עליכם !!!! מבטיחה לרשום בפורום שאני יוכל .. !!!!
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'תחושה של התחדשות צמיחה'
תחושה של התחדשות צמיחה
17/05/2011 | 16:57
2
40
שלום נשים יקרות,

רציתי לחלוק איתכן טקס קטן בחיי שגורם לי להתחדשות התפתחות וצמיחה. בכל פעם שאני מרגישה שאני צריכה שינוי, קפיצה קטנה בחיי משהו חדש אני קובעת עם החברה הכי טובה שלי פגישה בחוף הים. אנחנו אוכלות גלידה (כן כן גם בחורף) ואז אני מסתכלת לה עמוק בעיניים וכשהצבע הכחול שלהן מתחיל לגום לחיוך אני יודעת שזאת התחלה חדשה.
כי אין התחלה יותר טובה מלאהוב את האנשים הקרובים אלייך..

מקווה שיהיה לכולם ימים נפלאים של צמיחה פריחה ואהבה
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'כיף שיש חברות כאלה! התברכת '
כיף שיש חברות כאלה! התברכת
17/05/2011 | 22:25
1
2
לצפיה ב-'בהחלט'
בהחלט
17/05/2011 | 22:41
1
אלה הן נקודות האור הגדולות בחיי
תודה
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'טייסת ליום אחד '
טייסת ליום אחד
17/05/2011 | 19:55
1
כשהייתי ילדה ממש אהבתי מטוסים. הייתי בונה דגמים מפלסטיק ומעץ. אחר כך כנערה הייתי בת יחידה בין מלא נערים שלמדו לבנות טיסנים מיוחדים ולהתחרות בהם. תמיד אמרו לי שיכולתי להיות אלופה בתחרויות אבל בזמנו בנות לא יכלו להתחרות בבנים ולא היו עוד בנות שיכלו להתחרות אתי. החלום הגדול עבורי היה להטיס מטוס באמת.

לימים גדלתי והייתי חייבת לעבוד למחייתי ולהתפרנס אז בחרתי בניהול מחלקת יצוא אווירי וכך התעסקתי הרבה עם מטוסים... רק... לא זכיתי לעלות עליהם למעט טיסות נחמדות פה ושם.

לפני כשנתיים וחצי חבר המליץ לי לגלוש באתר של חמיצר ולנסות לפתור חידות שקשורות לתעופה. פתרתי שם חידות שאף אחד לא הצליח ו.... הפרס הגדול היה להטיס מטוס!

מבחינתי זו הייתה פסגה אמיתית. הרגע הזה שאני מניחה את האוזניות על הראש, ההתרגשות של ללחוץ על הדוושה ולהרים את ההגה כך שהמטוס ניתק מהקרקע וממריא. לחלוש מעל שדות ובתים עם הפרפור המרגש הזה בלב שאני זאת שמכוונת ומנווטת את הכלי המופלא הזה. ואוו!

השעה הזאת נגמרה מהר, אבל הזיכרון המתוק והמרגש נשאר כתחושת מימוש, התחדשות ולבלוב הילדות והנעורים באישה שאני. יומיים אחר כך התבשר לי שאני בהריון!
כך שגם הפיצקי שלי זכה לטיסה חינם בעודו ברחם... תודו שזה מרגש.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'וואו, באמת מרגש! '
וואו, באמת מרגש!
17/05/2011 | 22:27
לצפיה ב-'הפרפר הצבעוני'
הפרפר הצבעוני
17/05/2011 | 23:44
2
החלטתי לרקום פרפר צבעוני גרנדיוזי על בד שמימדיו  כדף A4   לאחייניתי המתוקה בת השבע. התחלתי בהתלהבות ..וככל שהזמן חלף (שנה ומשהו..). גיליתי שהמשימה הזאת  -לחלוטין ,לא בשבילי.  בתור מתעבת רקמה . המלאכה היתה משעממת ,ומבאסת ושואבת זמן בלי שמץ של כייף . כדי לרקום כל קטע קטנטן מהכנף  של הפרפר נאלצתי להקדיש עבודה רבה.. למלאכת הרקמה שתיכננתי היה צריך סבלנות של אורג  שטיחים פרסי מצוי ,שלי- לא היתה .כל פעם הייתי על סף  שבירה ומדי שבוע כשהמקסימה הגיעה לביקור ,היא הטעינה אותי בכוחות מחודשים ו"פתחה  לי חלונות של אור כוח, ואהבה" להתקדם ביצירת הריקמה . אפילו יום אחד בקיץ אמרה לי בנאיביות האופיינית לילדה ,שעדיין אין לה את היכולת להעריך כראוי את הזמן שמספיק למלאכה הזאת.  " יאללה תגמרי את זה ברבע שעה!!! " ,"ואשמח לקחת את זה לתלות בחדר שלי".. ואני  ידעתי שלא אוכל לסיים את זה כל כך מהר. ובכל זאת הבטחתי לה למתוקה ,שאסיים את הדבר היפה הזה למענה .וכל פעם תיזכר בדודתה האוהבת כשתראה הקישוט הזה .גם בחנוכה .עוד לא סיימתי את היצירה הזאת... והקטנטנה שוב דוחפת לסיים את זה מהר.....קצת לפני פסח..עשיתי זאת .והיצירה יצאה מושלמת מדוייקת מרהיבה וססגונית.. ובטוח שאלמלא העיניין , הליווי  וההעצמה של בת השבע המקסימה הזאת. מזמן הייתי מעיפה את זה. . שמחתי שבזכות האהבה על אף הקוצים..(היא ואני) הגענו לקו הסיום..החוויה הזאת הביאה עימה התחדשות, צמיחה ושינוי.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'לפני חודשיים חשבתי שאני הולכת למות'
לפני חודשיים חשבתי שאני הולכת למות
18/05/2011 | 01:17
9
2
הכל התחיל לפני ארבעה חודשים, זה התחיל בהצטננות קלה והתדרדר, בהוראת הרופא עברתי מסוג אחד של אנטיביוטיקה לסוג אחר והמצב רק הולך ומחמיר.

אחרי חודשיים וחצי של התדרדרות החליטו לאשפז אותי, קיבלתי שני סוגים של אנטיביוטיקה, החום ירד הקוצר ירד אבל לא מוצאים את הסיבה.

ביום אחד של לחץ במחלקה שיחררו אותי הביתה עם המלצה לסיטי ריאות, היה חשש לסרטן ריאות ואני כבר ראיתי את המוות מול העיניים.

אני חברה בחממה העיסקית של ראשל"צ ואחד הגופים שתומכים בחממה העיסקית הוא, אוליי צריך לומר הן ??? "העמותה להעצמה כלכלית לנשים" קבוצה מדיהימה של נשים
שדוחפות נשים אחרות להצלחה עיסקיתלנשים, הגוף חי מתרומות.

לפני כחודש בערך הוזמנתי לסדנת העצמה שנערכה בעכו העתיקה, מן יומיים (בעמותה קוראים לזה מרתון עסקים) מאוד אינטנסים, הייתה שם מנחה בשם מאיה בולצמן
שעשתה שם סדנה שנקראת  "עוצמות וחולשות שלי בניהול העסק"

מאז שהחלטתי להקים עסק משלי עברתי המון סדנאות מכל מיני סוגים, אבל הסדנא של מאיה גרמה לי טלטלה עזה, הגעתי אחרי מחלה, והרגשתי שאין לי אנרגיות, המצברים שלי מרוקנים,
לא חזרתי לתפקד ממש בעסק, וההילתהבות שלי מלקוחות חדשים שאפה לאפס, כל דבר שעשיתי היה בלי חשק ומה שלא הייתי חייבת לא הייתי עושה.

לא הבנתי מה קורה לי, הרגשתי שחזרתי אחורה 12 שנים לפני ההחלטה הגורלית שעשיתי ושינתה לי את החיים, כל מה שרציתי  היה להכנס למיטה ולא לצאת משם.

ואז הסדנה הזאת, פעם ראשונה אני חוויתי הארה אמיתית, המאיה הזאת הצליחה לגרום לי לענות על השאלה הכי קשה, "מה אני מאבדת אם אני נפתרת מתכונה שמפריעה לי להתקדם" כבר שנה וחצי
אני מנסה להבין למה אני לא מצליחה לדבר על כסף, ובשעה אחת של ויכוחים  וסיעור מוחות הבנתי מה עוצר אותי, למה עדיין לא הגעתי למיליון הראשון שלי.

כשיצאתי משם, בדרך הביתה הרגשתי שאני מלאה, מפוצצת באנרגיות, אמרתי לעצמי שאם צריך גם את הסרטן אני ינצח, למליון הראשון שלי אגיע בריאה ואהנה ממנו, אני אזכה לראות את הילדים שלי מתבגרים ומתחתנים
וזהו, אני לא חולה יותר.

נכנסתי לבית שלי ועל השולחן היתה מונחת התשובה, איזה מזל, אני לא הולכת למות, האסטמה אומנם החמירה, אבל אני לא אתן לה להפריע לי להתקדם קדימה.

מי שמכיר אותי, ויודע את המסלול שעברתי בחיי, לא מאמין למה שעינו רואות, אנשים שעברו רבע ממה שאני עברתי, מאושפזים בבה"ח לחולי נפש או בבתי בושת, נרקומנים ושלא נדע עוד איפה, אבל לא אני,אני לוחמת, בסך הכל רציתי להיות נורמלית, כמו כולם ותראו לאיפה הגעתי???  יש לי עסק משלי, מי היה מאמין? יש לי אוטו, ובהמשך יהיה לי גם בית, למעשה יהיה לי כל מה שליבי מבקש לי, לא יחסר לי דבר, והכל "תלוי רק בי"

שיחת נשים >>
לצפיה ב-'איזה בשורות מעולות!עברתי אותו הדבר רק שאצלי'
איזה בשורות מעולות!עברתי אותו הדבר רק שאצלי
18/05/2011 | 10:52
2
הם לא חששו הם קבעו יש סרטן עצמות!!!!התברר בסוף שזו טעות.
רק בריאות ואושר מאחלת לך ולכולם.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'בדיוק היה כאן סיפור דומה'
בדיוק היה כאן סיפור דומה
18/05/2011 | 17:10
בספרד,אישה שהתלוננה על איזו בליטה ברגל ,נאמר לה שיש לה סרטן שאין טיפול עליו וצריך לכרות את הרגל.
הלכה לקבל חוות דעת נוספת וגילו שזה לא סרטן,טיפלו בה וריפאו אותה ,קיבלה 30 אלף יורו  פיצוי ..
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'מזל שזו טעות, אני שמחה בשבילך, אני חושבת שאם'
מזל שזו טעות, אני שמחה בשבילך, אני חושבת שאם
22/05/2011 | 23:15
זה לא היה טעות, אני לא חושבת שהייתי חזקה כמו כל האנשים מהסיפורים שאני שומעת.

כלכך פחדתי עד שלא תפקדתי, וגם אחרי שהייתה תשובה שלילית, עדיין היה לי קשה לאסוף את עצמי ולהחזיר את האנרגיות.

כמו שאמרת רק בריאות ואושר לכולנו

אביב
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'קורין, הגוף שלך צועק אלרגיה.'
קורין, הגוף שלך צועק אלרגיה.
19/05/2011 | 09:22
5
1
מהר לחפש את הגורם.
תציקי לרופאים.
חבל שאת לא בצפון, הייתי מציעה לך לבוא לטיפול ולאבחון.

בכל אופן, הסיפור שלך מרגש ואת חייבת לרפא גם את הגוף.
אחר כך, הנס יהיה שלם ועוד יותר גדול.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'סמאדי צודקת '
סמאדי צודקת
19/05/2011 | 10:11
3
1
אני הגעתי כבר לדלקת בריאה אחת מרוב שיעול וצינון , וזה מאלרגיה!!!
חשבו שאני מקוררת או עם וירוס תקופה די ארוכה ,שהסחרחורות מגיעות בגלל עמוד השידרה או הצוואר .
הבן שלי בן ה 6 משתעל כבר המון זמן ,שום סירופ לא עוזר לו להתפטר מהליחה כבר שבועיים ,אתמול הרופא אמר שיש מצב שזה מאלרגיה ושנטפל באנטיהיסטמינים והגוף יפסיק ליצר ליחה כתגובה אלרגית והבוקר הוא קם פחות מחרחר מהריאות ...

שיחת נשים >>
לצפיה ב-'האם זה עןלה כסף אצלכם הכדורים האלו?'
האם זה עןלה כסף אצלכם הכדורים האלו?
19/05/2011 | 12:35
2
הבן שלי לוקח 1 ליום וגם אני כי האלרגיות פה מטורפות!!!!
פה זה נמכר בכל חנות אפשרית ללא מרשם רופא.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'מאוד זולים עם מרשם'
מאוד זולים עם מרשם
19/05/2011 | 13:17
1
וקצת יתר יקרים בלי מרשם.
אלרגיות הן האפידמיה החדשה של האנושות
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'חח פה הם יותר זולים בהרבה בלי מרשם האנגלים'
חח פה הם יותר זולים בהרבה בלי מרשם האנגלים
19/05/2011 | 13:32
1
סובלים מהיי פיבר זה ידוע ואחרי 13 שנה גם אני נדבקתי בווווו.
וזה נכון מה שאת אומרת על האלרגיות !!!
מקווה שהילדון שלך ירגיש טוב במהרה.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'מה זאת אומרת? עכשיו אני מרגישה טוב, לפחות '
מה זאת אומרת? עכשיו אני מרגישה טוב, לפחות
22/05/2011 | 23:20
1
בפאן הבריאותי.

עכשיו יש את ההשלכות  של המחלה כשאת עצמאית, אין מי שמבטח אותך בתקופה של מחלה, אין עבודה אין משכור
אז קצת קשה מבחינה כלכלית, יש לחץ , בסך הכל אני אם חד הורית והפרנסה נופלת עליי, אבל זה זמני, ואני לא לבד.

יש את העצמה כלכלית לנשים שמספקת סדנאות וכלים, יש את החממה העיסקית ויש לי אותי  ואני הכי חשובה לכלכלה שלי

אביב
שיחת נשים >>
לצפיה ב-' הסיפור שלי ...'
הסיפור שלי ...
18/05/2011 | 21:44
1
1
הייתי כבר בת 30, עובדת בעבודה שאני לא ממש אוהבת ולא מוצאת את הכוחות לקום וללכת.
גרה בבית ובאיזור שלא הרגשתי מחוברת אליו וחלמתי על המדבר ,
הרגשתי שהחיים הולכים לידי ולא נוגעים בי, שיום רודף יום ועוד יום ולא הבנתי למה זה ככה ומתי יבוא תורי .

ואז הגיע לידיי הספר "ארבע ההסכמות" , הנס ששינה את חיי.  הזמנתי באינטרנט איזשהו ספר והגיע בטעות הספר הזה. הם פשוט התבלבלו בהזמנה. הצצתי בו והרגשתי איך אני נשאבת לתוך משהו אחר, לתוך משהו שדיבר אל הנשמה שלי בכזו עוצמה שהייתי חייבת לעשות משהו. הספר שינה אותי בן לילה ממש ומשפיע עד היום על כל יום שאני עוברת.

כנראה שהשינוי היה כל כך דרמטי ושידרתי משהו שונה, כי אחרי זמן קצר פיטרו אותי מהעבודה (עד היום אני קוראת לפיטורים "קידום") , החלטתי להגשים חלום ולפתוח עסק עצמאי וכך היה. הרגשתי ששום דבר לא מפחיד אותי יותר, שהכל אפשרי. אחרי כמה חודשים גם עברתי לבית הקטן שלי במדבר ושם אני כבר שבע שנים .

ברגעים קשים שאני עוברת לפעמים אם זה בעבודה, ביחסים זוגיים או עם חברים, אני נזכרת במנטרות מתוך הספר , אני זוכרת תמיד להיות הכי טובה שאני יכולה לעצמי ולסביבה, לא לקחת שום דבר אישית ולהיות כנה ככל האפשר. זה נשמע כמו פסיכולוגיה בגרוש אבל באמת שהמפגש שלי עם הספר היה בשבילי סימן להתחדשות ושינוי ומאז רק התפתחתי עוד ועוד.

כשאני יושבת היום בחצר ביתי במדבר ומשקיפה על השקיעה בין ההרים אני מתמלאת באנרגיות ושמחה והודיה על מה שיש לי בחיי. ורק מבקשת שלא ייגמר לעולם

שיחת נשים >>
לצפיה ב-'איזה יופי, נשמע נהדר. מקסים.'
איזה יופי, נשמע נהדר. מקסים.
19/05/2011 | 17:22
5
לצפיה ב-'מה שגרם לי לתחושת התחדשות וחגיגיות'
מה שגרם לי לתחושת התחדשות וחגיגיות
19/05/2011 | 10:17
2
בפסח האחרון הייתי בטיול בקוסטה ריקה.
לקראת סוף הטיול קרו לנו מלא דברים מעצבנים שגרמו לי לרצות לחזור הביתה.
לאחר שרשת האירועים הזו החלטנו להתנתק מהכל ולקחת חדר במלון יוקרתי ולהנות מפינוקי המלון.
לקחנו חדר במלון חדש בן חודש בלבד, הכל היה נקי ומצוחצח, פשוט מדהים.
מה שגרם לי לתחושת התחדשות וחגיגיות הייתה המקלחת המפנקת, הנקייה והיפה.
סוף סוף חזרתי לעצמי!
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'סיפור ההתחדשות שלי'
סיפור ההתחדשות שלי
19/05/2011 | 17:20
1
אני גרה כבר שנה וחצי בדירה שכורה, אבל איכשהו לא הצלחתי לגרום לה להרגיש כמו בית.
היא יותר הרגישה כמו תחנת מעבר בין העיסוקים השונים, המקום בו אוכלת וישנה ולא יותר מזה.
את אחד החדרים בדירה ייעדתי לדבר שאני מאד רוצה לעשות בו ולהגשים ושמזמן רציתי. אך לא השקעתי בו יותר מדי, שמתי את הדברים הבסיסיים בלבד וחיכיתי שדברים יקרו ושתבוא ההגשמה- מה שהפך אותו ל"חדר רפאים".
השבוע, אחרי שנה וחצי פתאום היה פרץ של הרצון, אמונה חזקה, תשוקה והתלהבות והחלטתי שזהו, אני מורידה מעצמי וממנו את האבק ואני מגשימה את זה.
הכנסתי בו את ההתלהבות מהמטרה שמול עיניי, הוספתי בו יצירות שהכנתי ועיצבתי אותו בטעמי ובקיצור, הכנסתי בו נשמה.
החדר התחיל להזמין אליו אנשים, אני נהנית ממנו והדבקות שלי בחלום ובהגשמה חזקים מאד.
והדירה... הדירה הפכה לבית.

אני מאושרת.

אושר והתרחבות לכולם
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'מבינה אותך מאוד '
מבינה אותך מאוד
19/05/2011 | 21:32
אני בנאדם שנורא צריך להרגיש בבית ...
כל דירה ששכרתי אי פעם, תוך יום סידרתי אותה שתרגיש לי כמו בית .

תהני בבית שלך
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'התחדשות ותחושת עוצמה פנימית, בגלל הסוס והרוח.'
התחדשות ותחושת עוצמה פנימית, בגלל הסוס והרוח.
19/05/2011 | 20:50
שום דבר לא משתווה לזה. ישיבה על גב הסוס שלי כשהאגן מוצמד חזק לאוכף. שום תזוזה שום שינוי ושום בהלת פתע לא תפיל אותי עכשיו. רוח חמה בפנים והרעמה שלי שלא יודעת לאן לברוח מרוב הרוח ומתפזרת לכל כיוון אפשרי.
רק אני והוא ויש חיבור כזה פנימי שקט כאילו אנחו יישות אחת. אני מתגברת על הפחדים שלי, על השריטות שלי. על הגאווה והדעה הקדומה שלי. שמה את הכל בצד. במגרש או בדרכים, מנקה את הנפש פנימה.
רוכבת ויורדת מהסוס נקיה ומחודשת.

מה  שכן, לא חשוב כמה אני רוכבת, תמיד נתפסים לי השרירים בתחת.... אווצ'.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'בעצם גם אני מתחדשת'
בעצם גם אני מתחדשת
19/05/2011 | 22:17
הנה הודאה קבל עם עדה ופורום - אני בנאדם עצלן, שלא אוהב להשקיע בבית. נתתי לילדים שלי להשתלט על רוב הבית, וחוץ מחדר השינה ופינת המחשב שלי, אפשרתי להם לעשות כרצונם. ממילא הציוד בבית אינו חדש, ממילא הפסקתי לשבת בסלון מאז שנגמלתי מהטמבלויזיה. ממילא אני שונאת לנקות ולסדר, והבית עמוס לעייפה.

אבל לפעמים אין ברירה והגיעו מים עד גועל נפש. ולפעמים איכשהו מתפנים משאבים שמרגישים רע לשבת בבנק ולהמתין לי שאשקיע אותם בשיפור הסביבה הפרטית.

וכך מצאתי את עצמי היום מסייעת לאנשים שגייסתי להרכיב לי יחידה חדשה למזנון הסלון, מפנה את רוב הקיים (המוני כוסות וכוסיות יין לשטוף. המון מפות ומפיות למיין לפי גודל ולקפל), ממיינת מה ישאר ומה דינו להזרק ומסדרת הכל במזנון ששיפר חזיתות וגדל. תוך כדי הגיעו הביתה כסאות פינת האוכל שעברו שיפוץ וריפוד מחדש, ואת שולחן הסלון שלי, שהפלטה שלו נהרסה לחלוטין החלפתי בשולחן חדש יפהפה, זכוכית ומתכת.

הבית שלי מתחדש והולך, וזה מעורר בי אנרגיות חדשות. אפילו חשק לעשות קצת בשבילי.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'ההתחדשות שלי..'
ההתחדשות שלי..
20/05/2011 | 12:41
1
ההתעוררות.....הגילוי וההבנה שהחיים נפלאים ומדהימים....הייתי בהקפאה מעל 13 שנה
ו...התעוררתי...תודה לביירון קייטי והשיטה שלה....החיים יפים כדאי למצות כל רגע
וכפי שאמר לי מישהו השבוע באנגלית המילה הווה זה "present" והמשמעות בעברית
לא רק הווה אלא גם מתנה...וכך יש להתייחס לכל יום ויום כ"מתנה" מופלאה ומדהימה.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'שנה שעברה היתה מיוחדת - סיפור על שאקטי ואהבה'
שנה שעברה היתה מיוחדת - סיפור על שאקטי ואהבה
21/05/2011 | 10:21
3
1
לפני שנה הייתי במקום אחר.
הייתי רווקה תל אביבית בת 35. יש בי אהבה והיא תנצח - את זה תמיד הרגשתי. אבל איפה הוא????? איפה האחד?
כף רגל שמאל כאבה אז החלטתי ללכת לקליניקת מתמחים ברפלקסולוגיה של רידמן.

זכיתי, חברות, במטפלת מקסימה עם לב של אוקיאנוס בשם שלומית.
שלומית טיפלה בכפות הרגליים שלי באהבה.
היא ראתה שחסר לי אלמנט אדמה וחיזקה אותו ואותי.

והנה, חברה סיפרה לי על שאקטי והציעה לי להצטרף. כיוון שזה היה ברגע הממש אחרון, לא היה מנוס משינה בקמפינג.
יש לה אוהל "מרווח" לשניים וזו לא בעיה, צריך רק מזרן שטח ושק"ש.

ובכן, חברות, אולי לכן זה נראה פשוט.
אינכן יודעות שלא יצאתי לקמפינג מגיל 8.
עבורי חול זה עינוי.
לכלוך זה עינוי סיני.
מקלחת מחוץ לבית וודאי שמקלחת בשטח זה שבי בכלא התורכי.
שירותים ציבוריים למשך 3 ימים?!?!?!

ולכל זה הסכמתי! בחפץ לב הסכמתי!
ועוד התרגשתי לקראת המפגש איתכן, עם הפסטיבל, עם אמא אדמה שנותנת לי מקום לישון בו.

חוויית הקמפינג התבררה כמאוד לא נוחה אבל להפתעתי נהניתי.
הלכתי יחפה על אדמה ועל דשא.
ובפסטיבל התמסרתי למגע בסדנאות נשימה ומגע מה שהיה עד עתה די קשה לי.
והתחברתי לבטן שלי. התאהבתי בה.

וכשחזרתי שלומית הרפלקסולוגית שאלה אם עשיתי פדיקור.
איזה פדיקור??? הלכתי יחפה בפסטיבל, התפלשתי באדמה.
הרגליים שלי, כך התברר, אוהבות מאוד אדמה.

אחרי הפסטיבל התחלתי ללכת לים ולא רק כדי להתבונן באופק הכחול אלא כדי לרחוץ.
בלי להתבייש בגופי המלא ובלי להיגעל מהחול.

הדייט הראשון שלי עם ערן היה בחוף הים, בערב. ישבנו והתבוננו באנשים אמיצים שיצאו לשחיה לילית.
ערן בחור נחמד, מקסים ומתוק. היו כמה בחורים נחמדים לפניו שלא הצלחתי להתחבר אליהם.
חשבתי שמשהו לא בסדר איתי כי אני לא מתאהבת.
הוא היה קצת יותר מתוק מכולם אבל לא נמשכתי אליו. הוא רזה מדי!
אני שמנמנה שאוהבת בחורים קצת גדולים ורחבים, בין השאר בשל העדפותיי במיטה
בסופו של הערב הוקסמתי והצעתי לו ללכת למחרת לרחוץ בים!
אני, שעד לא מזמן נמנעתי מלחשוף את גופי בציבור, שעד לא מזמן לא אהבתי לקבל מגע ממי שאינה מכירה.
אפילו ערן היה קצת נבוך מההצעה. הוא התבייש בגופו הרזה אז אמר שיכנס לים עם חולצה.

ביום המחרת הגענו לים.
פשטתי את הבגדים ונותרתי בבגד הים החדש והסקסי שלי ונכנסנו למים.
פתאום אני רואה שערן רק עם בגד ים ובלי חולצה.
השתכשכנו, התחבקנו, התנשקנו, הבטנו אחד בעיני השנייה והתאהבנו.
כששכבנו על החול והתבוננו אחד בשנייה נדמה היה שהעולם עצר מלכת וחיים שלמים התאחדו.
שתי נשמות בקוסמוס.

בטיפול הרפלקסולוגיה האחרון סיפרתי לשלומית שאני בדייט השלישי עם ערן והוא אמר לי שהוא אוהב אותי.
היום, 10 חודשים אחרי, אנחנו גרים ביחד.
לפני חודש ערן הציע לי נישואין

והנה, עברה שנה ומיד נרשמתי לשאקטי. הפעם בלי קמפינג אבל עם בגד ים.
ערן ואני החלטנו שהגיע הזמן שאהבתנו תישא פרי אז אתן יודעות באילו סדנאות תוכלו למצוא אותי

הזמנתי את אמא שלי לשאקטי. אפילו הדפסתי לה את כל התוכניה של השנה שעברה.
היא לא מתחברת, היא אומרת.אבל אם אזכה בכרטיס אני בטוחה שהיא תבוא.
אני אפילו מוכנה לוותר לה על המיטה שכבר הזמנתי ולישון בקמפינג

תודה

עינת
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'וואו, זה סיפור חזק! '
וואו, זה סיפור חזק!
24/05/2011 | 01:00
1
ממש מרגש לקרוא... שיהיה לכם המון מזל טוב!!! ונתראה בפסטיבל...
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
24/05/2011 | 09:38
אגב, בזכות הפסטיבל גם הכרתי את בריג'יט קשטן ועברתי אצלה קורס וכן שחזור גלגולים שגם הוא מתקשר לאהבה!
הפסטיבל הוא תענוג גדול עבורי ואני זוכה בו לתובנות, להתחלות חדשות, לפסק זמן ועוד.

נתראה בפסטיבל

עינת
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'סיפור מרגש מאוד! מזל טוב!!! '
סיפור מרגש מאוד! מזל טוב!!!
24/05/2011 | 01:01
לצפיה ב-'התחדשות פריחה וחגיגה'
התחדשות פריחה וחגיגה
21/05/2011 | 15:53
בינואר השנה נסעתי למזרח, ויטנאם, קמבודיה ותאילנד...
בשבילי זו היתה התחדשות, כול יום עונג ומסאז' ראיתי כמה דברים מאותנטיות של העמים האלה.
וחגגתי את החיים.
עם מצברים טעונים הטיב חזרתי לעשייה כאן בארצי הקטנטונת...
יום נפלא
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'התחדשות מטורפת'
התחדשות מטורפת
22/05/2011 | 00:13
זוכרת איך השתחררתי מכבלי האקס האלים (מילולית) שלי

איך הרגישו לי הדקות האלה של החופש הראשוני, האבל על מערכת יחסים שלא צלחה והכאיבה עד מאד

אך יחד עם זאת אין לתאר את ההרגשה הענקית שבאה לאחר מעשה נכון מאין כמותו.

זהו, עשיתי זאת! לקחתי אחריות על האושר בחיי ועזבתי. וכעת אין יותר מאושרת ממני. שקטה, שלווה, ובעיקר חופשייה.

בגיל 27 חשבתי שזה סוף העולם ושאני זקנה....ושלא אמצא יותר אף אחד שירצה זקנה כמוני...

כל זה היה לפני כ- 13 שנה!!

וכעת לאחר שפגשתי בנסיך חלומותי ויחד הולדנו את ביתנו המדהימה ולפני כחודש עברנו סוף סוף לבית הראשון החדש שלנו.

אין די במילים כי לתאר לכן את האושר, ההתחדשות והשלווה שיש בכל הדברים האלה.

גם נסיך חלומות מהממם

גם נסיכה קטנה ומדהימה

וגם בית חדש מרווח ומקסים עם נוף משגע ואנרגיות של שקט ושלווה.

מה עוד אפשר לבקש?

שכל משאלות ליבכן יתגשמו

שבוע מקסים :)

שחר
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'האמת שבינתיים זה קרה רק פעם אחת...'
האמת שבינתיים זה קרה רק פעם אחת...
22/05/2011 | 08:39
1
אז אני לא יודעת אם זה תמיד ככה אבל אצלי זה ההריון...
משהו קסום קרה לי בהריון עם בתי, כאילו כל התהליכים הנפשיים שעמלתי עליהם כל כך קשה כל חיי הושלמו, הרגשתי לראשונה אישה במלוא הדרתה, המשקל שהוספתי גרם לי להרגיש חגיגית יותר ולהתפלא מחוכמת הגוף...לראשונה התחלתי לסמוך ולאהוב את הגוף שלי כפי שהוא, הרגשתי שלמה, כאילו השלתי מעצמי מסיכות, וכאבים שסחבתי על עצמי עד אותה העת, התכנסתי לתוך עצמי ובמקום להיות "ילדה" מבולבלת שמחפשת חיזוקים ותשובות מהסביבה התחלתי לחפש אותם בתוכי, תשובות לשאלות ששאלתי התחילו לעלות ממעמקי בטני ומשם נשתלו הזרעים הראשונים להיפתחות שלי לתקשור...התקופה הזו של ההריון הייתה בשבילי תקופה של התחדשות, אביב שנמשך 10 חודשים...אני מצפה בקוצר רוח לגלות מה אשיל מעצמי בהריון הבא
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'רק מילה טובה'
רק מילה טובה
22/05/2011 | 12:52
1
ב"ה
אנחנו חיים בעולם שכמו שאנחנו רואים אותו ,ככה הוא גם נעלם מאיתנו , האמת נמצאת חבויה בין לבין ואנחנו אמורים לגלות אותה בכל הזדמנות שיש בדרכנו...
אני גיליתי אוצר מדהים , סוד גדול שכולנו יודעים , אך לא תמיד זוכרים ומשתמשים בזה .
הסוד הוא החיוך !
זה לא עולה שקל - ושווה יותר מזהב ויהלומים , זה מדבק את כל הסובבים באנרגיה הזו של הטוב , והמדהים שבדבר זה שבתוספת מילה טובה זה מחבר אותנו אחד לשני באמצעות הרוח הטובה , וההארה שלנו אחד על השני .
כולם מדברים על החיבור של הנשמות שלנו ושאנו רקמה אנושית אחת חיה ... נכתבו הרבה שירים על זה , ובסופו של דבר זוהי התודעה שלנו בחיים המדהימים האלה !

אז לפעמים כשאני עצובה , ומתקשרת לחברה , בעצם מה שאני צריכה זה חיוך ומילה טובה , שמרפא כל כאב , בתוספת לכך שאני מזכירה לעצמי ש"בחיים הכל עובר"  הרגעים הפחות טובים והטובים כאחד , ועל כן אני פשוט נהנית מהרגע , כי ההווה הוא ה PRESENT - המתנה המושלמת שלי ושלך עכשיו !

ההתחדשות היא כל יום מחדש - ברגע שאני פוקחת את עיניי בבוקר , אני מודה לאלוהים על שהחזיר לי את הנשמה שלמה לגופי השלם , ושאזכה לעשות טוב בעולם , לעצמי , למשפחתי , לסובבים אותי ולכולם פשוט. במיוחד אני אוהבת את הראש חודש - זהו הזמן שאנחנו הנשים היינו פעם מקבלות את המחזור החודשי , ביחד , מרגישות את האיחוד הנשי הטהור האלוקי הזה , ומקבלות אנרגיות עצומות ביחד , ועכשיו עם כל הגלולות והתקדמות הגלובלית אנחנו כל אחת בזמן שונה , אך עדיין - בראש חודש יש כוח גדול למשוך שפע אלינו לחודש חדש וטוב !!!
אז המתנה שלנו היא התחדשות של כל יום , כל רגע , כל חודש , כל שנה וכל החיים

הפריחה שלנו צומחת מתוך הטוב שאנחנו זורעות בתוכינו , באמצעות המחשבה הטובה עלינו ועל העולם , כך מושכות אנחנו את שפע הפריחה אלינו ...

פעם עשיתי ניסוי- לפני כמה חודשים, שתלתי בשתי ערוגות גרעין שעועית , באחד אמרתי מילים טובות וברכות , ובשני אמרתי מילים שליליות "שלא יצמח" וכו'  ובאמת אחרי כמה ימים הצמח החיובי צמח להפליא , והצמח השני נרקב ולא צמח אפילו מעט !
זה מוכיח את הכוח שיש למילים שלנו , למחשבות שלנו ולמעשים  :) נכוון את זה לטוב , ביחד

אני רוצה לשתף אתכן בחוויה מדהימה שקרתה לי בהזמנת המציאות לחיים :
לפני שנתיים עברתי לגור מתל אביב ל- צפת המדהימה , התחברתי לרוח הטובה ולאנרגיות המרוממות שם , והתחלתי ללמוד יהדות , חברה שלמדה איתי היתה בתקופת אירוסין ושבוע לפני חתונה כשהגעתי , חברה אחרת הייתה אמורה להיות המלווה שלה לחתונה , ולבסוף  אמרה שהיא לא המלווה בסוף מסיבה לא ידועה , אני חשבתי על זה , ודימיינתי את היום המרומם של הכלה ביום החתונה , היום בו היא אחרי הטהרה במקווה וההתרגשות של האיחוד הנשמתי עם הבן זוג לחיים , ומעולם לא ליוותי כלה , חשבתי על איזה כייף זה יכול להיות , לחוות את כל זה , ואז למדתי את קריאת "שמע ישראל" שעל המיטה , וביקשתי מבורא עולם שאזכה להיות מלווה של כלה מתישהו .
נחשו מה קרה בבוקר שלמחרת ? ?
אותה בחורה שעמדה להינשא מתקשרתי אליי דרך מישהו שנתנה לה את המספר ושואלת אותי אם אני פנויה להיות לה כמלווה !!!!!
שתבינו , שאני לא מכירה אותה כמעט בכלל !!!!! לא יותר משבוע - וגם כן לא יצא לנו לדבר כמעט בכלל כי היא היתה הרבה בהכנות ....
ובקיצור , אני הייתי בהלם , חשבתי שאולי שמעה אותי בלילה , אך אין סיכוי , היא לא ישנה איתי באותו הבית
כמובן שהסכמתי , והייתי המלווה שלה בשלושה ימים שלפני החתונה , עברתי איתה את כל החוויות של החינה , המקווה , הקישוטים של האוטו , הסלון של אותו היום , והתפילות הנקיות שיצאו ממנה

אז זהו הסיפור הקטן שלי , כמובן שיש לכולן הרבה הרבה סיפורים טובים ומרוממים שאנחנו חווים בכל יום , אך לא תמיד אנחנו זוכרים את כולם , לפחות לא אני ....
אולי צריך לעשות מן ספר מקרים טובים שנעיין בו בכל פעם שנרגיש ירידה , ניזכר שיש דברים טובים יותר שמחכים לנו שנושיט יד ונהיה מוכנים להם לרדת עלינו ברכות , אהבה , ושמחה גדולה !
איחוד נשים מדהים ושמח לכולנו !

תודה לך על הזמן שהשקעת בקריאה של שיתוף ליבי .
בחיוך גדול ומילה טובה לכולן - את הנסיכה !
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'רק מילה טובה :)'
רק מילה טובה :)
22/05/2011 | 13:00
ב"ה
אנחנו חיים בעולם שכמו שאנחנו רואים אותו ,ככה הוא גם נעלם מאיתנו , האמת נמצאת חבויה בין לבין ואנחנו אמורים לגלות אותה בכל הזדמנות שיש בדרכנו...
אני גיליתי אוצר מדהים , סוד גדול שכולנו יודעים , אך לא תמיד זוכרים ומשתמשים בזה .
הסוד הוא החיוך !
זה לא עולה שקל - ושווה יותר מזהב ויהלומים , זה מדבק את כל הסובבים באנרגיה הזו של הטוב , והמדהים שבדבר זה שבתוספת מילה טובה זה מחבר אותנו אחד לשני באמצעות הרוח הטובה , וההארה שלנו אחד על השני .
כולם מדברים על החיבור של הנשמות שלנו ושאנו רקמה אנושית אחת חיה ... נכתבו הרבה שירים על זה , ובסופו של דבר זוהי התודעה שלנו בחיים המדהימים האלה !

אז לפעמים כשאני עצובה , ומתקשרת לחברה , בעצם מה שאני צריכה זה חיוך ומילה טובה , שמרפא כל כאב , בתוספת לכך שאני מזכירה לעצמי ש"בחיים הכל עובר"  הרגעים הפחות טובים והטובים כאחד , ועל כן אני פשוט נהנית מהרגע , כי ההווה הוא ה PRESENT - המתנה המושלמת שלי ושלך עכשיו !

ההתחדשות היא כל יום מחדש - ברגע שאני פוקחת את עיניי בבוקר , אני מודה לאלוהים על שהחזיר לי את הנשמה שלמה לגופי השלם , ושאזכה לעשות טוב בעולם , לעצמי , למשפחתי , לסובבים אותי ולכולם פשוט. במיוחד אני אוהבת את הראש חודש - זהו הזמן שאנחנו הנשים היינו פעם מקבלות את המחזור החודשי , ביחד , מרגישות את האיחוד הנשי הטהור האלוקי הזה , ומקבלות אנרגיות עצומות ביחד , ועכשיו עם כל הגלולות והתקדמות הגלובלית אנחנו כל אחת בזמן שונה , אך עדיין - בראש חודש יש כוח גדול למשוך שפע אלינו לחודש חדש וטוב !!!
אז המתנה שלנו היא התחדשות של כל יום , כל רגע , כל חודש , כל שנה וכל החיים

הפריחה שלנו צומחת מתוך הטוב שאנחנו זורעות בתוכינו , באמצעות המחשבה הטובה עלינו ועל העולם , כך מושכות אנחנו את שפע הפריחה אלינו ...

פעם עשיתי ניסוי- לפני כמה חודשים, שתלתי בשתי ערוגות גרעין שעועית , באחד אמרתי מילים טובות וברכות , ובשני אמרתי מילים שליליות "שלא יצמח" וכו'  ובאמת אחרי כמה ימים הצמח החיובי צמח להפליא , והצמח השני נרקב ולא צמח אפילו מעט !
זה מוכיח את הכוח שיש למילים שלנו , למחשבות שלנו ולמעשים  :) נכוון את זה לטוב , ביחד

אני רוצה לשתף אתכן בחוויה מדהימה שקרתה לי בהזמנת המציאות לחיים :
לפני שנתיים עברתי לגור מתל אביב ל- צפת המדהימה , התחברתי לרוח הטובה ולאנרגיות המרוממות שם , והתחלתי ללמוד יהדות , חברה שלמדה איתי היתה בתקופת אירוסין ושבוע לפני חתונה כשהגעתי , חברה אחרת הייתה אמורה להיות המלווה שלה לחתונה , ולבסוף  אמרה שהיא לא המלווה בסוף מסיבה לא ידועה , אני חשבתי על זה , ודימיינתי את היום המרומם של הכלה ביום החתונה , היום בו היא אחרי הטהרה במקווה וההתרגשות של האיחוד הנשמתי עם הבן זוג לחיים , ומעולם לא ליוותי כלה , חשבתי על איזה כייף זה יכול להיות , לחוות את כל זה , ואז למדתי את קריאת "שמע ישראל" שעל המיטה , וביקשתי מבורא עולם שאזכה להיות מלווה של כלה מתישהו .
נחשו מה קרה בבוקר שלמחרת ? ?
אותה בחורה שעמדה להינשא מתקשרתי אליי דרך מישהו שנתנה לה את המספר ושואלת אותי אם אני פנויה להיות לה כמלווה !!!!!
שתבינו , שאני לא מכירה אותה כמעט בכלל !!!!! לא יותר משבוע - וגם כן לא יצא לנו לדבר כמעט בכלל כי היא היתה הרבה בהכנות ....
ובקיצור , אני הייתי בהלם , חשבתי שאולי שמעה אותי בלילה , אך אין סיכוי , היא לא ישנה איתי באותו הבית
כמובן שהסכמתי , והייתי המלווה שלה בשלושה ימים שלפני החתונה , עברתי איתה את כל החוויות של החינה , המקווה , הקישוטים של האוטו , הסלון של אותו היום , והתפילות הנקיות שיצאו ממנה

אז זהו הסיפור הקטן שלי , כמובן שיש לכולן הרבה הרבה סיפורים טובים ומרוממים שאנחנו חווים בכל יום , אך לא תמיד אנחנו זוכרים את כולם , לפחות לא אני ....
אולי צריך לעשות מן ספר מקרים טובים שנעיין בו בכל פעם שנרגיש ירידה , ניזכר שיש דברים טובים יותר שמחכים לנו שנושיט יד ונהיה מוכנים להם לרדת עלינו ברכות , אהבה , ושמחה גדולה !
איחוד נשים מדהים ושמח לכולנו !

תודה לך על הזמן שהשקעת בקריאה של שיתוף ליבי .
בחיוך גדול ומילה טובה לכולן - את הנסיכה !
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'הצמיחה האישית שלי.'
הצמיחה האישית שלי.
22/05/2011 | 13:23
3
השתחררתי לאחורנה.
לאחר תקופה ארוכה שבה לא היתה לי כל כך שליטה על חיי אלא השליטה היתה בידיי מפקדיי, והצרכים של המקום שבו הייתי.
לאחר תקופות ארוכות שבהן לא ראיתי בית.

הגעתי הביתה והתחלתי לסדר את החיים. פתאום אני עובדת ועצמאית. פתאום אני אחראית איך לאן וכיצד הולך זמני היקר.
פתאום אני יכולה לבחור להתפתח לכיוונים שונים ולעסוק בתחביבים שלוקחים זמן- כי יש לי מהמזן הזה לתת מעצמי.
וזה לא היה כך תקופה ארוכה וכבר הספקתי קצת לשכוח מה זה להשקיע בי.

וזה גורם לי להרגשה שהיה אני צומחת ומתפתחת, מילדה קטנה שהיתה צריכה טיפול של הורים כל הזמן למישהי עצמאית ואחראחת.
אני עדיין אני, אבל קצת חדשה.

בברכת התפתחות וצמיחה אישית לכולן
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'ים המלח'
ים המלח
22/05/2011 | 15:42
ביום שישי שעבר הייתי בים המלח לראשונה בחיי הבוגרים - ואני כבר בת 39 .אני אישה דתיה שומרת שבת הייתי נשואה עד לאחרונה וכל יום שישי שלי במשך 18 השנים האחרונות היה נראה בדיוק אותו דבר. מרוץ מטורף עד לכניסת השבת שבו הייתי צריכה להספיק לעשות קניות, לבשל לנקות לכבס לגהץ ולהכין את הבית לשבת. זה היה הכלא שלי. בכל אופן היום אני גרושה (כבר חצי שנה) וחברה חדשה שלי הציעה לי לבוא איתה לים המלח. הסכמתי רק כי לא היה לי נעים ממנה לא ממש הבנתי מה עושים שם. הגענו בבוקר, שמים כחולים, רוח נעימה, היינו די לבד, נכנסו למים, צפנו , פטפטנו, טבלנו בבריכות, נמרחנו בבוץ, נפתחנו, דיברנו על גברים,אהבה ,סקס וכל מה שנשים דתיות לא מדסקסות. היה מדהים
הספקתי לחזור לפני כניסת שבת, אוכל הכנתי יום לפני והבית לא היה נקי לשבת , למי אכפת ?
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'הגשמה לפני גיל 35'
הגשמה לפני גיל 35
22/05/2011 | 15:46
4
ב5 שנים האחרונות תמיד חשבתי שאם עד גיל 35 לא אגשים את החלום לזוגיות ומשפחה, אתמסר למשימה לבד.
יש היום מספיק דרכים להיות אמא.
אחרי עשרות דייטים מכזיבים הגיע הדייט מהמקום הכי לא צפוי.
זוגיות מדהימה שהובילה להגשמת החלום להיות אמא.
הרגשה נפלה בפני עצמה שהולכת ומתעצמת מסקירה אחת לאולטרא סאונד שאחריה.
אם אי פעם חשבתי שהרגשתי נשית הרי שטעיתי.
אין חוויה מעצימה יותר,נשית יותר מאשר לתת לחיים להתהוות בתוכך ולצפות להם בשלמותם.
רק אושר ושמחה לכולכן.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'התחדשות אחרי פרידה'
התחדשות אחרי פרידה
22/05/2011 | 17:19
אחרי כמעט 8 שנים של זוגיות וילד אחד מקסים ומשותף, נפרדו דרכינו.
למרות כל הנשמות הטובות והמצקצקות, בחרתי אני לעזוב את הבית המשותף, להשיל מעצמי את עול הבית, הריהוט והאוטו ולפתוח דף חדש ונקי.
עזבתי דירה שלא אהבתי, ומצאתי לי דירה מלאה באור ואנרגיות חיוביות באזור מקסים.
ויתרתי על האוטו זולל הדלק והיום אני מתענגת על החיבוק של הילדון כל בוקר באוטובוס בדרך לגן.
ויתרתי על ריהוט ומכשירי חשמל, והיום אני לאט לאט אוספת ומתחדשת, מקבלת מתנות מהיקום ומאנשים אהובים. נהנית גם קצת מהריק....(מי חשב שאפשר לחיות בלי מיקרוגל?)
ויתרתי על הפנטזיה של משפחה שלמה והורות משותפת, והיום אני זוכה ברגעים של שקט וזמן לעצמי כשהילד אצל אבא. והילד זוכה בזמן נטו עם אבא, ובאמא מלאה בכוח ושלווה כשהוא איתי בבית.

יצאתי ממערכת יחסים שהרגשתי שכל חלומותי הולכים ונמוגים בה, ופתאום אני זוכה באפשרות לעסוק בתחומים חדשים, ולפרוח. הולכת לסדנאות, מתנסה בחוויות חדשות.
יצאתי מקשר שבו הרגשתי לבד, והיום אני מקיפה את עצמי במי שעושה לי טוב וגם לומדת את הלבד שלי. ואולי בבוא העת גם תפתח הדלת לזוגיות חדשה.
יצאתי ממערכת משפחתית שבה לא הרגשתי מוערכת כאמא, והים אני הכי גאה בעצמי על סגנון האמהות שלי ועל הבית הקטן והרגוע שלי ושל הילד.

בחודשים האחרונים קיבלתי במתנה את עצמי, עצמי חדשה ושלווה.

מרגישה שלהגיע לשאקטי זו המתנה המושלמת לחגוג את התקופה האחרונה בחיי, בה גיליתי כל כך הרבה עוצמות חדשות.

יישר כוח לתמר ושאר העוסקות במלאכה! מקווה להתראות בפסטיבל.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'התחדשות ופריחה כנתינה'
התחדשות ופריחה כנתינה
22/05/2011 | 19:03
כבר הרבה זמן שהצורך לתת התקיים בתוכי..
והנתינות הקטנות והיומיומיות לא סיפקו את הצורך הזה שגדל והתפתח במעמקי בטני..
חיפשתי התנדבויות במספר מקומות בעולם בזמן שטיילתי, אך בכל פעם קרה דבר שמנע מזה לקרות.
לבסוף, לפני מספר חודשים,  ומספר שבועות לפני חזרתי אל ארץ הקודש, נכנסתי לאתר של עמותה
המקיימת סדנאות וויפאסאנה ופעילויות רבות נוספות המתבססות על תורת הדהרמה, ולשמחתי גיליתי
שהם מחפשים מתנדבים לצוות המטבח לקורס המתקיים כשבועיים לאחר זמן חזרתי לארץ.. הכל התיישב במקום!
הבטן שלי שהיתה בחיפושים זמן רב ידעה ברגע אחד שזוהי ההזדמנות הנכונה, ואני, כמתרגלת ויפאסאנה הכמהה
להזדמנויות חוזרות להתקיים בתוך מרחב של חיפוש מודע של התנהלותי בהווה והקשבה אל מקור האמת הפנימית -
ידעתי שזה זה!!
אז זה קרה, במשך שבוע תירגלתי נתינה.. נתינה מאהבה.. נתינה ללא תנאים... וככל שנתתי יותר,
וככל שהייתי נוכחת יותר עם עצמי בתוך כל חווית הנתינה הזו כך התמלאה נפשי.  
הצלחתי לחוש בקשת הצבעים הנכנסת אל גופי וממלאה אותי בתחושת פריחה, התלהבות, התרגשות וכמיהה לעוד נתינה!
  זו תחושה עילאית שאין לתאר במילים,
זה כמו לעבור דרך מכונת כביסה (רק בלי תהליך הסחיטה), מים מרעננים ששוטפים את החושים, בועות סבון אווריריות
מלאות בצבעים וריחות מחודשים....  תחושת התחדשות!!
ומאז אני היא זו שמודה על האפשרות והיכולת לתת, ומתמלאה התרגשות כאשר אני רואה גם את חבריי וחברותיי ליקום
מתקיימים בנתינה, כי זו אכן מתנה עוצמתית וייחודית שאנו מעניקים לעצמינו..
** מאז אני נמצאת כמעט קבוע בסוג כזה של נתינה.  (-:      נסו גם אתן  **

שיחת נשים >>
לצפיה ב-'"רק אחרי הגשם רואים קשת בענן"..התחדשות בשבילי'
"רק אחרי הגשם רואים קשת בענן"..התחדשות בשבילי
23/05/2011 | 03:27
מאז שאני זוכרת את עצמי, הייתי אחת ששנאה גשם. גשם היה בעיניי מכשול המשבש תכניות, גורם להסתגר בבית, הופך את הלבוש בבוקר למסורבל, ובעיקר – מרטיב ומיותר. ברגע שהיה מתחיל טפטוף קל, לא עברה שניה, ואני כמובן כבר מתחת למחסה, מקטרת... וכך כל חורף וחורף מצאתי את עצמי מדוכאת ומתלוננת.
בכלל, הייתי בנאדם כזה שהיה לו הרבה יותר קל למצוא את הרע שבכל דבר.
לפני מספר שנים קרה לי מקרה מיוחד, ממש מהפך ששינה את חיי.
הייתי בחוץ עם חברה והגשם הארור תפס אותנו על חם (או על קר ליתר דיוק) ללא מטריות... מתוך אינסטינקט כמובן, התחלתי לרוץ בבהלה לעבר מבנה, שחס וחלילה לא ארטב קצת בטעות... לרוע המזל, המבנה היה קצת רחוק.
תוך כדי ריצה, חברתי החליטה לתפוס את ידי ופשוט לדלג בשלוליות.
באופן אוטומטי הצטרפתי אליה לדילוגים, מבלי לשים לב שראשי כבר לא עסוק בחיפוש המבנה. אנחנו מדלגות לנו, שרות שירי חורף, צוחקות ומשפריצות לכל עבר...
ובעצם... התלונות-טבעו בשלוליות . הראש שלי-בעננים. החיוך – מרוח מאוזן לאוזן ולא יורד עד להודעה חדשה.
ומה בסה"כ עשיתי? SWITCH קטן בראש. הרגע הזה אולי נשמע פשוט ושגרתי, אבל מבחינתי הוא היווה תפנית בחיי. פתאום הבנתי עד כמה אפשר להסתכל שונה על אותם דברים. אנחנו אלה שבוחרים לאן לנתב את המחשבות, ובחירה אחת קטנה משנה חיים שלמים.
אני כבר לא מדברת על כך שהיום אני כמהה לגשם ומצרפת אנשים אלי לצאת החוצה בבואו, אלא מעבר לכך – אם פעם הייתי אדם שלילי, שמתייחס לדברים בלתי צפויים כאל מכשול, היום אני מתייחסת לכל דבר כמצמיח, מפתח, כיפי וקליל, וממש מרגישה כאילו התחלתי את חיי מחדש, באופן כזה שסוף סוף טוב לי לחיות, אני נהנית מהחיים!
ללא ספק, באותו רגע, בפעם הראשונה שנהניתי מגשם בחיי, היתה תחושת פריחה מופלאה. מה יותר כיף מלהתרענן קצת, לקפץ, להריח ריח של התחדשות, להרגיש את הטפטוף הנעים על העורף, האנרגיה הקרירה והנעימה שבאוויר, ופשוט לחייך?
מדוע שלא נתייחס גם לשאר הדברים בחיינו באופן חיובי? זה כל כך קל אם רק רוצים.

זה סיפורו של פרח עצוב ונבול, שכשסוף סוף הסכים שישקו אותו, הוא פרח והצמיח סביבו גן שלם של שושנים...

מאחלת שכל יום יהיה בשבילנו יום של התחדשות, מלא בתובנות חדשות, תחושות קסומות וצמיחה ואהבה ללא קץ!
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'טקס התחדשות'
טקס התחדשות
23/05/2011 | 13:06

אד תכלכל סמיך עולה מן הארץ
מכסה את ההרים העטויים ירק עד ומקיפים אותי כחומה בצורה
לבל תביט עין זר בחג נפשי, היוצאת מאבלה.
שעת בוקר מוקדמת. ערפילים מטשטשים את האופק,
התחושות מתמזגות, בכי ושמחה מתערבבים
כאב וכמיהה נושקים זה לזה.
הגעתי אל המקום.
טקס מקודש,פרטי, אישי, שלי. שיצרתי לעצמי.
מביטה סביבי, נוגעת בדממה העוטפת, ביקום המתעורר ליום חדש.
צועדת אל המעיין שבחרתי, אל נביעת החיים, הנקיות, השלווה והטוהר.
מניחה בצד את מטלטלי, ובצעדים קטנים קרבה אל המים.
לרגע נעמדת על שפת הבריכה,
מביטה בדמותי הנשקפת אלי מן המים, אדוות קטנות מטשטשות את פני, את גופי. אותי.
אט אט משתרר השקט. העולם עצר מלכת.
אני והשקט והמים, ובת דמותי המשתקפת אלי
צלולה, מדוייקת,
ומבקשת
צמאה להתחדשות.
רוצה להיוולד מחדש, להזדכך מהכאב שעוטף אותי
כמהה לשוב אל עצמי, אל פני, אל גופי, אל נשיותי.
להתכרבל שוב בתוך תוכי המוכרת
ולהתחדש.
אט אט משילה את בגדי, עוד שכבה ועוד.
מקלפת את קליפות הכאב, הבדידות, הפחד.
משילה את האבדן, חוסר האונים והאשמה.
כף רגל רועדת קרבה אל המים
צינת בוקר מרעידה את הגוף העירום,
עוד רגע ואני בפנים, בתוך בריכת המעיין.
מעלי שמים זכים, שמש מתחילה להפציע.
מתערסלת במים הקרים, המרפאים.
מרפה אל תוכם, מאפשרת להם להביא מרפא לגופי ונשמתי.
עיני עצומות ולבי פתוח
הדופק
שהלם במהירות מקור המים, מההתרגשות, מגודל הרגע
אט אט חוזר אל מקצבו הרגיל.
מתופף, כתפוף אמן על תוף הנשמה.
דפיקותיו הולמות בהרמוניה מושלמת,
מעירות את המקומות היצירתיים, הפראיים, שנרדמו בתוכי.
אני קשובה, לבי ער. נשמתי משתוקקת.
יוצאת מהמים
מתעטפת במגבת הגדולה שהבאתי עמי לכאן.
מוציאה דף עם מילים כמהות, קטנות, שכתבתי לי בבית,
עיני רודפות אחר השורות, המילים, האותיות, שפתי ממלמלות
שותקות את הדממות שבין המילים
ודמעות מציפות אותי.
בכי משחרר, מרפא, ממלא,
מטלטל את כולי.
ואני מתמלאת שמחה ואור.
פונה ללבוש את הבגדים החדשים
שקניתי במיוחד לרגע הזוהר הזה.
לא מוותרת על שרשרת חדשה, צבעונית, גדולה, מלאה חיות.
לא שוכחת לענוד טבענת שקניתי לעצמי, יקרה, אות לאהבתי אותי, עד שיבוא אוהב.
מוציאה שקית עם שאריות, זכרונות, פיסות של כאב
וקופסת גפרורים
מנסה להצית ערימת זרדים ולהעלות אש, אך טל הבוקר מסרב להידלק.
נאבקת, גפרור ועוד גפרור, פיסת קרטון, עיתון.
שוב, ושוב.
הגפרורים הולכים ואוזלים, ואני כמעט נכנעת שוב ליאוש, לא מצליחה להעלות אש.
גפרור אחרון.
בתחינה אלמת מנסה שוב.
והנה-
דליקה קטנה.
לתוכה אני מוסרת דף אחר דף, פיסה אחר פיסה,
של כאב. של דם נפשי, של ייסורי נשמתי הפצועה.
מבקשת מהאש לבעור, לבער, לאכל ולכלות
להעביר את הרע הפרטי שלי מן העולם.
מתבוננת באש הקטנה שלי, רגעי בעירה אחרונים, לבי שקט, נפשי רוגעת.
פונה אל התיק שהכנתי מבעוד יום,
מוציאה סלט עלים טרי, תותים בשמנת, לחם כפרי מדיף ניחוח, תה צמחים ועוגה.
ברעב גדול שוב נוגסת בחיים בכל פה.
חוגגת את נצחוני על החושך שאיים להטביע אותי.
גאה בכוחותי ששבו אלי,
בגרעין הפנימי, היודע, שלי
ששוב, כשהשכלתי להקשיב לו- ידע להשיבני הביתה.

השמש כבר כמעט במרום השמים
הערפל הסמיך פינה מקומו לקרני שמש חמימות.
רכס הרי ירושלים מביטים בי, מבטם מחייך, מלטף,
הם כבר לא חומה בצורה
הם ידידים עוטי פאר ירוק
ששולחים ברכת הדרך
למסע המתמשך והמתחדש שאני שוב יוצאת אליו מכאן..

שיחת נשים >>
לצפיה ב-'צילום גוף - סיפור לתחרות'
צילום גוף - סיפור לתחרות
23/05/2011 | 13:34
2
משום מה כתבתי כנראה לפורום שיחת נשים שלכן.. אך זה הסיפור:

חברה נתנה לי ליום ההולדת מפגש צילום ע"י הצלם אלדד מאסטרו בשילוב עם המטפלת שרון אייזינגר.
הגעתי למפגש כשאיני יודעת ממש במה מדובר ואז התחוור לי כי מדובר בצילום גוף.
מצד אחד כמהתי להשתחרר ולעוף ולאפשר לעצמי לחגוג את הגוף שלי, נטול פוזות, נטול בגדים, תכשיטים ושאר הדברים בהם אני מכסה את עצמי.
אך מאידך, השתגעתי (???) להתערטל כך ועוד מול גבר (???)
בעזרתה המדהימה של שרון, החל השחרור המיוחל, עד אשר יכולתי לחוש את מה שרציתי:  לחוש אלה.
אפשרתי לעצמי באמת להתמסר, להנות, להתגאות בגוף שלי, להתגאות בהיות אישה, להתגאות בעצמי...
זו היתה חוויה מטלטלת במובן החיובי, יצאתי משם כמו על ענן. החוויה הזו ליוותה אותי זמן רב וממושך והשפיעה רבות על דימוי הגוף שלי ועל הדימוי הנשי שלי.
תודה על הקריאה!

שיחת נשים >>
לצפיה ב-'נשים יקרות, תודה על הסיפורים המדהימים! '
נשים יקרות, תודה על הסיפורים המדהימים!
24/05/2011 | 01:14
1
אני פשוט קוראת בשקיקה ונהנית מכל השיתופים שלכן, כל סיפור פותח את הלב ומשמח כל כך, נותן השראה ומזכיר ומעצים... תבורכו, כל אחת ואחת מכן שכתבה כאן, תודה מעומק הלב!!! היה לי חשוב להגיב לכל אחת שכתבה ולצערי לא הצלחתי עדיין לכתוב לכ-ו-ל-ן, אבל רוצה שתדעו שקראתי את כולכן והתרגשתי מאוד, באמת! אתן מלכות אחת אחת
מברכת את מי שזכתה ומקווה לפגוש גם את כל האחרות בפסטיבל...
תמר
שיחת נשים >>

הודעות אחרונות

06:59 | 27.03.16 תפו ופוזה
20:51 | 25.03.16 עולם אכזר123
06:07 | 21.03.16 תפו ופוזה
15:40 | 20.03.16 קלמנטינה ננסית1
19:30 | 16.03.16 Elian Chole
10:15 | 09.03.16 אסקימו2
23:06 | 07.03.16 דאניאלי
23:39 | 06.03.16 אורחים בפורום
10:01 | 04.03.16 Shamy
14:05 | 02.03.16 פנתרית סגולה
05:16 | 29.02.16 תפו ופוזה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ