לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1599715,997 עוקבים אודות עסקים

פורום שיחת נשים

ברוכים וברוכות הבאות לפורום שיחת נשים.פורום שיחת נשים , הינו פורום חברתי ציבורי ,כאן ניתן לבלות ,להתפנק, לפרגן, לאהוב, לכעוס,לקטר, לקשקש, להתייעץ, לחייך לדמוע וכו',,,פורום זה פונה לקשת רחבה של נשים וגברים כאחדאנו נישמח אם תקחו חלק במקום המקסים הזה ותהנו ביחד איתנו .

אודות הפורום שיחת נשים

ברוכים וברוכות הבאות לפורום שיחת נשים.פורום שיחת נשים , הינו פורום חברתי ציבורי ,כאן ניתן לבלות ,להתפנק, לפרגן, לאהוב, לכעוס,לקטר, לקשקש, להתייעץ, לחייך לדמוע וכו',,,פורום זה פונה לקשת רחבה של נשים וגברים כאחדאנו נישמח אם תקחו חלק במקום המקסים הזה ותהנו ביחד איתנו .
x
הודעה מהנהלת הפורום
*** ברוכות הבאות לפורום שיחת נשים *** 

כמה טוב שבאת הבייתה ...

הפורום החם והנעים שלנו על כוס קפה לצחוק, לבכות, להתרגש להוציא קיטור, לדבר על מה שעל לבנו..

הפורום לא נועד לשיחות בעלות אופי מיני, לשם כך יש פורומים וקומונות המיועדים לנושאים הללו.

המשך >>

לצפיה ב-'|רוצות לזכות בכרטיס זוגי לסרט "התפרצות X" '
|רוצות לזכות בכרטיס זוגי לסרט "התפרצות X"
23/12/2010 | 12:04
140
1
שימו לב: נוכח בקשות שקיבלנו, התחרות הוארכה עד ליום ראשון (26.12.10) ‬  

שיחת נשים >>
לצפיה ב-' רוצות כרטיסים לסרט "התפרצות X" '
רוצות כרטיסים לסרט "התפרצות X"
23/12/2010 | 10:01
136
לצפיה ב-'התחרות ממשיכה!'
התחרות ממשיכה!
19/12/2010 | 17:29
135
<< ההודעה הנוכחית
15/12/2010 | 14:39
125
4
יש לנו הצעה שלא תתחרטו עליה: ספרו לנו סיפור אישי אחד על חרטה ואולי תזכו בכרטיס זוגי לסרט "התפרצות X" במתנה מיונייטד קינג.

ספרו לנו לאיזה רגע אחד בעברכן הייתם חוזרות, אם רק יכולתן, ומה בדיוק הייתן עושות אחרת

אז מה צריך לעשות?

החל מהיום ועד לתאריך 24.12 בשעה 14:00, עליכם להעלות, כתגובה להודעה זו, סיפור אחד מעברכן שהייתן רוצות לשנות.

30 גולשים שייבחרו על ידי הנהלת הפורום ויונייטד קינג, יקבלו כרטיס זוגי לסרט "התפרצות X" של איתן צור לפי ספרה של עדנה מז"יא .

על הסרט

"התפרצות X" הוא סרטו הראשון של איתן צור (מיוצרי ה"חמישייה הקאמרית", "הבורגנים" ו"בטיפול") המבוסס על ספרה רב המכר של עדנה מז"יא.  
זה סיפור על משולש אהבה בלתי אפשרי- שני גברים ואישה שאפשר להרוג בשבילה..
אילן בן נתן (יוסי פולק), פרופסור לאסטרופיזיקה, בן 58, נשוי לנעמי היפה והצעירה (מלאני פרס).
הוא מאוהב בה באופן אובססיבי, שומר את צעדיה. יום אחד מגלה אילן שחששותיו הכבדים ביותר התממשו, לנעמי יש מאהב. הוא מתייעץ עם אמו הזקנה והייקית (אורנה פורת שזכתה על תפקידה בסרט בפרס השחקנית הטובה ביותר בפסטיבל הסרטים חיפה 2010 ), שאומרת לו להניח לעניין ולתת לרומן לגווע מעצמו. אך אילן אינו מסוגל לשלוט בעצמו. הוא עוקב אחרי אשתו, מתענה ממראות עיניו.
יום אחד, ללא ידיעת אשתו, מתעמת אילן עם המאהב (רמי הויברגר) ועושה מעשה נורא, שאת תוצאותיו ייאלץ לשאת על מצפונו.

לעמוד הפייסבוק של הסרט:
http://www.facebook.com/unitedking?v=app_494975287...

אנא, עיינו בתקנון התחרות המלא:
http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=...

מחכים לשמוע על רגעי החרטה שלכן..

שיחת נשים >>
15/12/2010 | 13:45
69
13
יש לנו הצעה שלא תתחרטו עליה: ספרו לנו סיפור אישי אחד על חרטה ואולי תזכו בכרטיס זוגי לסרט "התפרצות X" במתנה מיונייטד קינג.

ספרו לנו לאיזה רגע אחד בעברכן הייתן חוזרות, אם רק יכולתן, ומה בדיוק הייתן עושות אחרת

אז מה צריך לעשות?

החל מהיום ועד לתאריך 23.12 בשעה 12:00, עליכם להעלות, כתגובה להודעה זו,
סיפור אחד מעברכן שהייתן רוצות לשנות.

30 גולשים שייבחרו על ידי הנהלת הפורום ויונייטד קינג, יקבלו
כרטיס זוגי לסרט "התפרצות X" של איתן צור לפי ספרה של עדנה מז"יא .

על הסרט

"התפרצות X" הוא סרטו הראשון של איתן צור
(מיוצרי ה"חמישייה הקאמרית", "הבורגנים" ו"בטיפול") המבוסס על ספרה רב המכר של עדנה מז"יא.  
זה סיפור על משולש אהבה בלתי אפשרי- שני גברים ואישה שאפשר להרוג בשבילה..
אילן בן נתן (יוסי פולק), פרופסור לאסטרופיזיקה, בן 58, נשוי לנעמי היפה והצעירה (מלאני פרס).
הוא מאוהב בה באופן אובססיבי, שומר את צעדיה. יום אחד מגלה אילן שחששותיו הכבדים ביותר
התממשו, לנעמי יש מאהב. הוא מתייעץ עם אמו הזקנה והייקית (אורנה פורת שזכתה על תפקידה
בסרט בפרס השחקנית הטובה ביותר בפסטיבל הסרטים חיפה 2010 ), שאומרת לו להניח לעניין
ולתת לרומן לגווע מעצמו. אך אילן אינו מסוגל לשלוט בעצמו. הוא עוקב אחרי אשתו, מתענה ממראות עיניו.
יום אחד, ללא ידיעת אשתו, מתעמת אילן עם המאהב (רמי הויברגר) ועושה מעשה נורא,
שאת תוצאותיו ייאלץ לשאת על מצפונו.

לעמוד הפייסבוק של הסרט:
http://www.facebook.com/unitedking?v=app_494975287...

אנא, עיינו בתקנון התחרות המלא:
http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=...

מחכים לשמוע על רגעי החרטה שלכן..
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'רגע של חרטה'
רגע של חרטה
15/12/2010 | 15:13
4
יש לי רגע קשה של חרטה שמלווה אותי,אבי נפטר לפני 4 חודשים ממחלת הסרטן לאחר ייסורי גוף ונפש מאוד מאוד קשים,לויתי אותו לאורך כל הטיפול,הכנתי עבורו/הבאתי/לקחתי..עשיתי עבורו כל מה שחשבתי שנכון.אך מעולם לא דיברתי איתו ממש,היו לי ככ הרבה לומר לו,אך לא יכלתי והוא עצמו לא פתח בשיחה..כשנפטר התבקשנו להיפרד ממנו,אמרתי כל מה שרציתי ,נפרדתי אך היה נדמה לי שהזמן איחר,וזה חסר טעם.הצטערתי שלא נפרדתי כשיכלתי,כשעוד יכלנו לדבר.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'לא רק רגע אלא תקופה של חרטה'
לא רק רגע אלא תקופה של חרטה
15/12/2010 | 15:31
2
1

חייתי עם בן זוג ( לשעבר) ורצה הגורל ונכנסתי להריון, מבחינתי ההריון היה רצוי מאוד אך בן הזוג לא.
לצערי כשהגעתי לפנות את הדברים שלי מדירתנו נתקלתי באלימות ממנו, אמנם ההריון היה בשלבים מוקדמים מאוד אך לא יכולתי להמשיכו.

זהו רגע שמאוד קשה לי איתו בחיים , אם הייתי יכולה להחזיר את הגלגל לא הייתי ממשיכה לצאת אם הבחור אחרי הדייט הראשון, אבל מה לעשות עושים טעויות בחיים.

היום אני כבר כמה שנים אחרי, הרבה יותר שלמה וחיה בזוגיות מקסימה עם בן זוגי ומאחלת לנו להקים משפחה לתפארת .

שיחת נשים >>
לצפיה ב-'מאחלת לך הצלחה רבה לא פשוט בככל '
מאחלת לך הצלחה רבה לא פשוט בככל
23/12/2010 | 10:36
2
לצפיה ב-'כןאב בלב'
כןאב בלב
26/12/2010 | 10:15
מאחלת לך המון בהצלחה בהמשך
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'קריירה מפוספסת'
קריירה מפוספסת
15/12/2010 | 17:25
1
כשהייתי יותר צעירה הופעתי בטלווזיה.
הגעתי לזה דרך תחרות באינטרנט, והפרס היה להופיע ככתבת שטח. משם התקדמתי ונתנו לי עוד שני תפקידים, כי היו מרוצים ממני.

המפיקה המליצה לי לבקש את הקלטות ולשלוח לסוכנויות כדי להתקדם יותר, כי זו הזמדנות ממש טובה "להציע" את עצמי לשוק הטלוויזיה, דבר שמאוד אהבתי.

אני, שהייתי באותה תקופה חסרת ביטחון (למרות שזה לא נראה לסובבים אותי), לא האמנתי בעצמי, ולא חשבתי שזה באמת יכול לקרות לי, וויתרתי.
ולא עשיתי שום דבר מאותה הנקודה .
ההופעות שלי הסתיימו, וכך גם המקפצה שלי לעולם הבידור.

עכשיו, אותן הופעות כבר לא רלוונטיות, הן לא מראות מה יש בי כרגע, השתנתי בינתיים כמובן.

אם הייתי יכולה לשנות את משהו, הייתי שומרת את ההקלטות ונרשמת לסוכנות מובילה כדי להיות בתחום, ולנסות לבנות לי קריירה מצליחה.

שיחת נשים >>
לצפיה ב-'ואני דווקא רוצה לנגוע בנושא חמות-כלה '
ואני דווקא רוצה לנגוע בנושא חמות-כלה
15/12/2010 | 17:35
9
2
באותו רגע בו הושמה טבעת הנישואין על אצבעי, עם החתן קבלתי גם חמות.

חמותי הייתה אשה מופלאה וטובה. אפשר לומר שהטוב לב שלה נזל מהאוזניים. אהבה את בעלי שהיה בנה
היחיד אהבת נפש והייתה מוכנה לעשות הכל עבורו. גידלה אותו עם מצוקות חיים קשות, ועשתה כל שביכולתה למענו.
כשהכרנו, עלה חיוך על שפתותי חמותי. נערה יפה הייתי, שקטה, נימוסית, ביישנית, תערובת המתאימה מאוד לכלה.
כאשר נפגשה עם חברותיה, אהבה לקחת אותי עמה ולהשוויץ עם בחירתו של בנה.

במרוצת הזמן מצבה הכלכלי השתפר, והייתה פריקית של קניות איכותיות, גם לשם הייתה "סוחבת" אותי עמה, וקונה לי מה שאני, שבאתי מבית עם חוסר ממון, לא יכולתי להרשות לעצמי.

כשנולד בני, נכדה, לא ידעה נפשה משמחה. בכל יום שישי היינו מביאים את בני אליה, חוזרים לקחתו בשבת בצהריים לאחר ארוחה נפלאה, בשלנית מצוינת הייתה (זה מאוד קלקל לי בחיי מאחר ואני לא ידעתי מאומה בבישול ובעלי היה מאוד אנין טעם ולא יכולתי להתחרות עם חמותי). שנה שלמה הנפיקה לי אוכל למשך השבוע. קנתה לילדי כל אשר הוציא מפיו, צעצועים, בגדים, נעליים והכל הכל הכי יפה שנמצא בחנויות.

ומה לעשות, כמו שהחיים מובילים אותנו, היו די חיכוכים ביני לבין בעלי. טוב הלב שלו ניתן לו גנטית מאמו, אך זה לא הספיק, חוסר ההתאמה שלנו חגג, בין הווי של חיים פשוטים ללא כל תרבות - לדעתי - של התרכזות באוכל, התרכזות בשיחות סתמיות עם חברים וזהו, לבין הווי של חיי תרבות - סרטים, הצגות, הרצאות, שחייתי בלעדיהם בחוסר משווע (רק ספרים היו מרכז חיי והייתי תולעת ספרים) וברור שהכעסים שלי הושלכו לא רק עליו אלא כאשה תמימה הושלכו גם על זו שהביאה אותו לעולם. שנים ההתייחסות שלי אליה לא הייתה נכונה. לא ידעתי להפריד בינה לבין בנה וזו הייתה טעות נוראית. וכך החיים זרמו להם בלי שנתתי לה אפשרות להתקרב אלי, למרות שהיה לי כבוד אליה כאשה מבוגרת.

לאחר מותה, ולאחר מותו של בעלי, ולאחר גם שנים שאני נמצאת במעמד של חמות, הבינותי מה היא חשה במרוצת אותו זמן, כמה תסכולים חוותה, כמה רצתה שיהיה אחרת.

נסעתי לבית הקברות, ניגשתי לקבר שלה, נעמדתי עם לחלוחים בעיניי, ולחשתי מילים אלו:

"אני מבקשת ממך סליחה על כל אותן שנים של חוסר התייחסות נכונה אלייך. היית חמות שלמעשה כל כלה הייתה מאחלת לעצמה. אני מתחרטת על כל אותה תקופה ואילו יכולתי לחזור במנהרת הזמן לתחילת נישואיי, הייתי בהחלט מפרידה בין חיי לצד בנה לבין חיי לצידה ומעריפה עליה את היחס הטוב שהגיע לה.

איני זוכרת את תאריך מותה. אך בכל יום שנה של אבי ואמי, אני ניגשת גם לקברה, ועומדת מספר דקות, כי אני היחידה בעולם שיכולה לפקוד את קבר זה. לנקות אותו, לצבוע את האותיות שדהו ולעשות כל מה שצריך כדי לשמר אותו.

אפי

שיחת נשים >>
לצפיה ב-'איך ריגשת אותי'
איך ריגשת אותי
15/12/2010 | 18:47
1
על סף דמעות...
לאור מקרים רבים שאני קוראת בפורום חמותי ואני... והיחסים הקרירים בין חמה לכלה..
וחוץ מזה באמת נראה שפגשת באישה מקסימה ...
ריגשת אותיעד מאוד בימים טרופים אלה. שכולם מסוכסכים עם כולם
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'באמת סיפור מרגש מאוד'
באמת סיפור מרגש מאוד
15/12/2010 | 23:11
לצפיה ב-'כ"כ עצוב, יפה ומרגש. את נשמעת אדם מיוחד מאוד'
כ"כ עצוב, יפה ומרגש. את נשמעת אדם מיוחד מאוד
16/12/2010 | 08:17
וגם היא כמובן
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'אפי ריגשת אותי,האותיות שדהו על'
אפי ריגשת אותי,האותיות שדהו על
16/12/2010 | 13:38
הקבר שלה,תתקני אותם,זה יכפר על הכל,אם תרצי מישהו שעובד בשיש ויתן לך את האותיות שלה,תידעי אותי.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'מרגש מאוד אפי '
מרגש מאוד אפי
20/12/2010 | 07:28
לצפיה ב-'מאד ריגשת בדבריך'
מאד ריגשת בדבריך
20/12/2010 | 11:20
כמה חבל שיש דברים שלא ניתן לתקנם ורק כשאנו שם,באותו מקום, אנו מבינים את הטעות...
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'מקסימה אפי.'
מקסימה אפי.
20/12/2010 | 14:25
לצפיה ב-'מרגש'
מרגש
21/12/2010 | 17:51
לצפיה ב-'ואווו , לא פשוט להודות בתחושות , '
ואווו , לא פשוט להודות בתחושות ,
23/12/2010 | 10:34
יפה עשית והרגשת.
מרגש מאוד מה שכתבת.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'חרטה גדולה מאד לכל החיים'
חרטה גדולה מאד לכל החיים
15/12/2010 | 20:47
4
2
מתחרטת על כך שמרדתי ולא הלכתי ללמוד באוניברסיטה כמו כולם אחרי הצבא.
לקחתי את עצמי ואת המזוודה, נסעתי לארה"ב ל4 שנים, ומשם המשכתי לטייל, פגשתי את האיש לו אני נשואה היום, 10 שנים אחרי, והיום עם שני ילדים, ועבודה טובה, אין תלונות, אבל יודעת שיכולתי להגיע מאד רחוק, אם רק הייתי מקשיבה להורים שלי, וקודם מסיימת לימודים.
ממש חבל לי.
מקווה שילדי ילמדו מהטעות שלי
אני מתחרטת מאד, ולא סולחת לעצמי, לא משנה אם טוב לי או לא, חסומות בפני המון דלתות
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'עכשיו זה בעייתי ללמוד? '
עכשיו זה בעייתי ללמוד?
23/12/2010 | 10:43
1
1
בדיוק הדברים שגורמים לנו לחשוב לא מעט .

שיחת נשים >>
לצפיה ב-'בעייתי מאד'
בעייתי מאד
24/12/2010 | 06:57
1
עבודה במשרה מלאה, שני ילדים קטנים, אמא חולת סרטן (טוב זה זמני, ואני מקווה שייגמר תוך זמן קצר).
בקיצור, לא, לא רואה איך אני 1. מממנת, 2. מוצאת זמן, 3. מצליחה להתרכז ולהוציא מעצמי את המיטב ללימודים.
והאמת היא שאחת הסיבות שלי לחרטה בנושא הלימודים זה כי זה היה משמשמש אותי מבחינת קריירה, אז היום אני כבר לא אלך ללמוד אף אחד מהתחומים שהייתי רוצה לעסוק בהם בדיעבד.
למשל היום אני יודעת שהייתי יכולה להיות ממש מתאימה למקצועות הרפואה, שלוקחים המון שנות לימוד, סתם דוגמא, או אדריכלות שאני מאד אוהבת, ובטח שלא ידעתי את זה בגיל צעיר, אבל גם זה לוקח המון.
זה טוב ויפה ללכת ללמוד עכשיו להעשרה פנימית, ואני מקווה שזה יקרה כששני הילדים יגדלו קצת, אבל זה לא יהיה לטובת קריירה
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'את מפספסת פה משהו'
את מפספסת פה משהו
24/12/2010 | 13:39
1
1
אם מסלול חייך היה משתנה, סביר להניח שלא היית מתחתנת עם מי שהתנת. לכי תדעי איפה היית היום, עם מי היית היום, ואם היו לך ילדים.
החרטה שלך על כך שלא הלכת ללמוד, אולי כוללת גם חרטה על חייך היום? כי ממה שאת מתארת, לא נראה כך.
עליך להבין שההשלכות על שינוי מסלול חייך, היו על כל חייך ולא רק בעניין הלימודים.
חוץ מזה, שאף פעם לא מאוחר מידי ללמוד.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'הפרי האסור צודקת..'
הפרי האסור צודקת..
24/12/2010 | 21:28
2
מכירה את הסרט "דלתות מסתובבות"? זה בדיוק זה
כל בחירה שלנו בחיים מובילה אותנו למקום אחד שבחירה אחרת לא הייתה מובילה אותנו אליו.
אם טוב לך ואין לך תלונות ואת אוהבת את החיים שלך כמו שהם היום, תברכי ותגידי תודה ותיהני ממה שיש.
אם בכל זאת יש תחושה של פספוס בזה שלא למדת את יכולה לנסות ולעשות עם זה משהו היום. אני מבינה את הבעייתיות של זמן ומימון וכל שאר הדברים שהעלית אבל אני חושבת שתמיד אפשר לנסות ולמצוא פתרונות ביניים שיספקו לפחות חלק מהצורך. למשל, אם לימודים אקדמאיים זה גדול ויקר וארוך ולא אפשרי כרגע אפשר למצוא קורסים קצרים יותר שיענו על העניין בלימודים עם פחות קושי.
העיקר שתהיי מרוצה ותמשיכי להינות מהחיים שלך וממה שיש לך היום
והרבה בריאות לך ולכל הסובבים אותך!
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'גם אצלי החרטה קשורה במותו של אבי'
גם אצלי החרטה קשורה במותו של אבי
15/12/2010 | 20:57
1
1
לפני 3 שנים ביום הולדתי , בעקבות מרוץ החיים , התעצלתי להפיק לי חגיגת יום הולדת.
שבוע לאחר מכן אבי נפטר מדום לב במפתיע.
וכל השבעה הייתי אכולת חרטה למה לא הקדשתי  והתפנתי יותר ולהזמין  את כל המשפחה לחגוג וכך אבי היה יכול  בפעם האחרונה , בדיעבד, לראות את כל הילדים והנכדים שכל- כך אהב ומלאו אותו שמחה.

ומאז באמת אמצתי את המשפט" דברים רעים באים  ללא הזמנה  ,בעוד שאת הטובים  אנחנו צריכים לזמן בעצמנו."
וכל סיבה הופכת למסיבה של ביחד עם משפחה  או חברים כי אי אפשר לדעת מה ילד יום.
ותחשבו על זה.............................................................
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'משפט חזק שלא תדעי עוד צער.'
משפט חזק שלא תדעי עוד צער.
23/12/2010 | 10:44
5
לצפיה ב-'מיושן?שובינסט וחומרי ובכל זאת:'
מיושן?שובינסט וחומרי ובכל זאת:
15/12/2010 | 21:44
1
יולי 2008 -  כרטיסים ללונדון כבר נרכשו, התאריכים נקבעו, למזלנו המלון לא סגור.
באופן לא צפוי בדקה ה 99.999999 בן זוגי (בעלי, אבל בשביל האיזון...) אינו יכול לנסוע.

מה עושים?
הורים, אחותי חברות, עמיתים לעבודה כולם מעודדים: סעי, אל תוותרי.
התירוצים שלי: מה אעשה שם לבד, איך אצא בערב, לא ארדם בלילה מהפחד, אותם תירוצים בוריאציות שונות. לא נסעתי.

בדיעבד: איך לא נסעתי? לטייל במרכז לונדון לבד לא שונה מתל אביב לבד. לצאת בערב: יש מוניות, המלון מרכזי -לא תירוץ בכלל.
בלילה לבד _ מה עושות כל הנשים שנוסעות לבד? לדלת יש מנעול וכו'

מה קרה לי זו לונדון או אפגניסטן?

היום לא הייתי מהססת בכלל, אבל זאת לאחר מעשה. מה אתן הייתן עושות?
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'הייתי נוסעת בכייף,זו ארץ מודרנית'
הייתי נוסעת בכייף,זו ארץ מודרנית
16/12/2010 | 09:37
אם זו היתה מדינה שלישית,לא הייתי נוסעת
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'מתחרטת שנאלצתי להרוס חברות טובה בת 4-6 שנים !'
מתחרטת שנאלצתי להרוס חברות טובה בת 4-6 שנים !
15/12/2010 | 23:33
4
2
בס"ד

על זה הייתי מתחרטת מעומק הלב:

יש לי חברה טובה עוד מהתיכון שבו למדנו יחדיו באותה כיתה והיא בת גילי אפילו והיינו נוסעות אחת לבית חברתה לשבתות, חגים וחופשות ומטיילות ייחד ונהנות.(היא אף עשתה לי אלבום מזכרת מתנה של ירושליים עם תמונות שצלמה אותי בו.)

הייתה לנו חברות ממש הדוקה כאילו נולדנו ליהיות כאלה שייחד כל החיים...

היא גרה בירושליים ואני בקרני שומרון והיינו עושות ת'דרך(שעתיים נסיעה לכל כיוון)בכייף ובשימחה עד שהתחתנה.

וכעת יש לה כבר אפילו ילדה קטנה.

אני נותרתי גרושה ולבד.

וכבר הרגשתי שלא מתאים שאמשיך לבוא אליה לישון אצלה בעוד היא נשואה ועם ילדה.

היא בקשה לפני שנתיים שאבוא אליה לשבת אחרי שהודיעה לי שהיא כניראה בהליך גירושין גם ולבד ושעצוב לה ושהיא זקוקה לתמיכה שלי בה מרחוק.

מה שגרם לי להתעצב גם וייחד עם זאת להבין שאני צודקת בדעתי שלא מתאים שאבוא ברגעים אלה לישון אצלה ואפילו שהיא מזמינה ואומרת שלא מפריע.- שלא אחמיר את מצב הגירושין או אפריע לגישור בינה לבין בעלה.

היא נפגעה ממני מאוד ומאז ועד היום אין לנו קשר כלל !

ובקשר ללחזור ולתקן תמעשה אם רק היה ניתן :

אני הייתי אומרת ומסבירה  עד כמה שהדבר ניתן ביפה ובנחת שלא אבוא אליה כי היא נשואה+ילדה ושהכי הרבה אבוא בבוקר ואחזור בערב הבייתה.- לביקור קצר אבוא.

היא לא הייתה מוכנה לכך ורצתה אותי לכל השבת וטענה שאני פוגעת בה.

וליבי נקרע! מצד אחד חברות של שנים עמדה להיהרס(ולצערי הרב נהרסה!!!) ומצד שני צדקתי שזוג שמתחתן צריך תפרטיות יותר...לפחות בהתחלה -בשנה הראשונה.

ומכאן אני מוסרת לחברתי היקרה שכבר אבדתי אפילו תפון שלה - סליחה מעומק הלב על כי רציתי בטובתכם בלבד ופגעתי בך והרסתי בכך חברות של 4-6 שנים ייחד.....אנא סלחי....שבורא עולם ישלח לך את בקשת המחילה והחרטה האלה שלי אלייך.

אוהבת מיכל שמתגעגעת לימים היפים האלה שהיינו ייחד ולא ישובו לעולם כניראה כדי שאוכל לתקן באמת...

(בהצלחה לכל המשתתפות היקרות בתחרות....! ממני מיכל באהבה.)
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'תגובה על הרס חברות רבת שנים!!!!'
תגובה על הרס חברות רבת שנים!!!!
17/12/2010 | 14:41
1
1
צר לי מאד על מה שקרה בינכן מתנחלת.... אכן חברות בת זמן דיי רב נהרסה באותה השנייה שקרתה אי הבנה..

הנכתב ריגש אותי מאד... ואכן הבנתי עד כמה ניפגשת מתנחלת מעצם ההתעלמות של אותה חברה ממך...

כואב הלב שדברים כאלו קורים... אך לצערינו ולמורת רוחנו אכן קורים מצבים  בחברה שלנו שלא תלויים בנו וחבל שבגלל אי הבנה קטנה..

נאלצים להיפרד מידידות רבת שנים...

אני כולי תקווה מתנחלת שתחזרו איכשהוא להיות חברות למרות הריחוק בינכן נכון להיום.. ומקווה שהידידות רבת השנים..  תחדש ימיה כקדם..

מה שאני מבינה שאת בהחלט פגועה עד עמקי נשמתך מהסיטואציה הזאת... ולא נותר לי אלא לאחל לך כל טוב..

שיחת נשים >>
לצפיה ב-'מתקנת תטעות: "..עד כמה ניפגעת.."במקום ניפגשת*'
מתקנת תטעות: "..עד כמה ניפגעת.."במקום ניפגשת*
17/12/2010 | 14:51
בס"ד

ומודה לך מאוד קמילייה על מה שכתבת לי תבורכי! והלוואי ואוכל לחדש תקשר איתה באיזה אופן כדברייך... אני נורא מתגעגעת אליה. והיא חסרה לי.

אוהבת אותך מיכל.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'שכחתי לציין שהיא רבה עם בעלה כשהייתי באה אליה'
שכחתי לציין שהיא רבה עם בעלה כשהייתי באה אליה
23/12/2010 | 19:49
1
בס"ד

כשהייתי באה אליה כל פעם היה ריב בהתחלה בבית הוריה כשעוד גרה שם ואחר כך כשעברו לחיות בייחד בבית משלהם- ובגלל המריבות האלה חששתי לבוא אליה ונאלצתי לנתק תקשר כמו המשך מה שכתבתי.

(למנהלי התחרות אנא הוסיפו זאת להתחרטות שכתבתי- פשוט שכחתי לציין זאת וזה חושבת חשוב גם.)תודה רבה ובהצלחה לכולן!!
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'ריגשת אותי...'
ריגשת אותי...
23/12/2010 | 21:00
חברות כל כך קרובה נהרסה , אני מקווה שתוכלי להחזיר את הגלגל לקדמותו , לאחות את השברים
ולתת הזדמנות שניה לחברות הזאת .
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'פואם וריקי תודה על שנגעתי בהתרגשותכן'
פואם וריקי תודה על שנגעתי בהתרגשותכן
16/12/2010 | 00:12
לצפיה ב-'סיפור מהעבר שהייתי רוצה לשנות'
סיפור מהעבר שהייתי רוצה לשנות
16/12/2010 | 08:08
1
1
להתנהג אחרת עם חבר לשעבר ולא לאפשר לעצמי להיות "סמרטוט רצפה" בפניו. לא לאפשר לו לדרוך עלי, לרמוס אותי ואז עוד לרוץ לספר לכולם על הכיבוש. היום בדיעבד, לו זה היה אז, היטיתי מעיפה אותו לכל הרוחות בבעיטה.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'גילור אהבתי'
גילור אהבתי
16/12/2010 | 13:33
לצפיה ב-'רגע החרטה שלי'
רגע החרטה שלי
16/12/2010 | 08:19
1
1
אמנם זה קלישאה, אבל אין מה לעשות זה פשוט נכון- אהבה מפוספסת שלא התממשה...
תמיד תהיה את החרטה שלא לקחנו יוזמה ושלא מספיק "הצעדנו" את זה קדימה.
תמיד נשארים עם השאלה של אייך חיי היו נראים אם זה לא היה מתפספס.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'נכון מאוד אהבה גורמת לנו המון מחשבות , '
נכון מאוד אהבה גורמת לנו המון מחשבות ,
23/12/2010 | 10:47
מקווה בשבילך שתמצאי את האהבה הכי טובה עבורך
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'ההתחרטות שלי-אבא'
ההתחרטות שלי-אבא
16/12/2010 | 12:38
2
1
אני היום כבר כמעט בת 24, אבא שלי לצערי אובחן כחולה סרטן בהיותי בת 10 ובגיל 11 כבר איבדתי אותו למחלה.

הילדות שלי הייתה מהדהימה, נולדתי אחרי 3 אחרים בהפרש גילאים מאוד משמעותי, כשאמא נכנסה להריון היא כבר הייתה אחרי 2 הפלות כיוון שלא הייתה מעוניינת בילדים נוספים, אך בהריון שלי אבא התעקש וההחלטה הייתה שאבא מגדל ואמא יוצאת לעבודה..ובאמת כך היה, אבא שלי גידל אותי  עד לאותו יום של גילוי המחלה והקשר ביננו היה מופלא.

כשחלה התקשתי לקבל את העובדה, במקום להיות לצידו ברגעים האחרונים, החלטתי לתפוס מרחק ולהתכחש למצב, היום אני יודעת שהוא נפגע ממני והוא נעלב.

עד היום אני מצטערת על הרגעים האחרונים שפספסתי עם אבא שלי, הייתי עושה הכל כדי לחזור 13 שנה אחורה ולזכות לאותם רגעים בהם אני יכולה לחבק, לנשק ופשוט להגיד אבא-אני אוהבת אותך.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'כל כך מזדהה איתך...'
כל כך מזדהה איתך...
21/12/2010 | 09:04
1
יכולה רק לנחם אותך שאבא שלך רואה אותך מלמעלה ויודע שאת אוהבת אותו
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'תודה '
תודה
21/12/2010 | 17:08
חיממת את הלב :)
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'רגע של חרטה'
רגע של חרטה
16/12/2010 | 14:01
1
אני התחתנתי לפני 3 חודשים והיום במבט לאחור אני יודעת שהייתי נלחמת יותר שאנשים שקרובים אלי שלא הגיעו לחגוג עימי, כן יבואו. הכוונה בין השאר לאחותו של בעלי שלא הגיעה כי היא גרה בארה"ב, לדוד שלי שלא יכל להגיע כי הוא חולה מאד במחלה הארורה ההיא. היום אני חושבת הייתי אפילו משלמת בחלק מהכסף על כרטיסים לארץ, כי אני רק יכולה לשער כמה זה קשה פיננסית להטיס לפה זוג + בנות.
נכון שאת כל ההודעות של אנשים שלא הגיעו קיבלתי בהבנה ובחיוך, אך עדיין, ביום המאושר בחיי (והוא אכן היה כזה) היו אנשים שהיו חסרים לי פיזית, עצם נוכחותם היתה חסרה לי.
כמו כן, היתה לי חברה קרובה מאד בשנים האחורונות, אך בשנה האחרונה עבר ביננו חתול שחור (אם לא מפלצת) וזה הגיע למצב של ניתוק קשר לחלוטין, אנו רואות אחת את השניה ששתינו מגיעות להופעות של אומנים שאנו אוהבות אך לא מדברות מילה.
לא עשיתי זאת, אך היום, אני חושבת שהייתי יכולה להיות האדם הבוגר יותר , להביא לה הזמנה ולנסות ליישר את ההדורים בכך שלהגיד לה שהייתי יותר מהכל שמחה לראות אותה חוגגת בשמחתי.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'ללא ספק פספוס חיי '
ללא ספק פספוס חיי
16/12/2010 | 14:28
2
1
לימודים אקדמאיים שלא הלכתי עליהם.
מרוב שסבא שלי ניסה לדרבן אותי לזה אני מרדתי, וזה היה המרד הכי מטומטם שלי. רציתי להיות וטרינרית או עובדת סוציאלית והיו עוד כמה דברים אופציונליים שיכולתי לעשות עם הכישורים שלי ולא עשיתי ואני בהחלט מתחרטת היום. אני כיום בת 35.5 ואמנם זה לא מאוחר אבל העולם שייך לצעירים זה א. ב, אין לי כרגע את התקציב. בזמנו כשסבא שלי שהיה לי לאבא לכל דבר דרבן אותי, הוא רצה לתת לי כסף ללמוד מה שאני רק רוצה ואני הסתומה מרדתי. הוא הכי רצה שאלמד מחשבים כבר לפני כ- 15 שנה, כי אמר ששם העתיד שוכן והוא צדק ואני היום מאוד מאוד טובה במחשבים ויש לי גישה טכנית מעולה. אז כיום אני רצה בין עבודות אדמיניסטרטיביות שונות ומכה את עצמי על חטא.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'תמיד אמרתי '
תמיד אמרתי
23/12/2010 | 10:46
1
שאם היה לנו את השכל של היום בגיל 18 היינו
אנשים מושלמים
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'פנתרה. אף פעם לא מאוחר ללמוד. אף פעם.'
פנתרה. אף פעם לא מאוחר ללמוד. אף פעם.
23/12/2010 | 17:14
5
לצפיה ב-'חרטה על רגע של חוסר שליטה'
חרטה על רגע של חוסר שליטה
16/12/2010 | 16:34
4
2
בתחילה הייתי עוסקת בקניה ומכירה של סטוקים טכסטיל (ביגוד)
מפושטי רגל ופושטי יד וכל מיני שניסו את מזלם, והם רבים וטובים
יותר או פחות שמבקשים לעשות כסף קל ומהר ומוצאים עצמם בכל מיני סיטואציות
של חוסר יכולת להשלים מהלך...
לאחר זמן משכללים את השיטות ומכניסים לארץ סחורה מעולה במחירים מצחיקים
מכל מיני מקומות בעולם או מהים...
בכל אופן נפל בחלקי מכרה זהב. ממש. ביגוד אופנתי, כזה שחברה גדולה מנסה
בהרבה פרסום להכניס לשוק... והנה הסחורה החמה הזו נמצאת בידיים שלי.
מי שהביא אותה חשב שהוא אידיוט ומכר סטוקים במחיר אפסי...
מפה לשם הצעתי את הסחורה לחברה גדולה מאוד ומובילה בשוק.
הנה, לראשונה ריקי1963, ריקי של השווקים באה אל ההיכל.
הפגישה נערכה אצל אחד הבכירים ביותר בחברה. מכיוון שהקדמתי אותם
והם בקמפיין רצחני שעולה מיליונים הם התחננו שאעביר להם את הסטוק במחיר מצויין עבורי...
הנה אני עומדת לעשות את עסקת חיי. אבל הצלתי את כבודו של אותו בכיר, מול המנהלים שלו...
לאחר סיום העיסקה, לחיצת ידיים וחשבון בנק מאוד מאוד שמח הוא בקש שנמשיך לעשות עסקים...
דו צדדי. לחצנו ידיים ובקשתי שמחה ללכת לעניני, אלה שהנ"ל בקש שנצא לחגוג ביחד...!
כמובן שאחרי הדרינק הוא רצה עוד ואני סרבתי לו בעדינות אחר כך בפחות עדינות...
אבל נשמרו קשרי העבודה תוך הבטחה שלו שעוד יבוא יום (לילה).
האיש הפך לבלתי נסבל. מילא רמיזות גבר לאשה, מילא ביחידות אבל זה עבר לפסים אחרים.
לא יודעת למה אבל היה אובססיבי.
אמרתי לו - בת 40 אמא לארבע, לא כוסית בכלל...
אפס. הבחור מעוניין ומי אני שאגיד לו לא.
נקבעה פגישה אצל הבכיר באולם הישיבות. הופעתי כמו שמעולם לא הופעתי. סקסית כזו...
חצאית קצרה יותר גרבוני רשת, איפור מעט מוגזם... בקיצור.
ישבו בחדר הצוות הקבוע. הוא בראש השולחן ועוד חמישה גברים מנהלי מחלקות וכאלה.
כשהחל במה שכבר לא היו רמיזות 'מול הקהל' נעמדתי הרמתי מעט את החצאית, הרמתי רגל על השולחן שלו...
ואמרתי להם 'יאללה אבל כמו שאני אוהבת. אני המלכה פה ואתם העבדים'...
הוא כמעט נחנק. האחרים היו בשוק. אמרתי להם שהם נמושות ולא גברים ויצאתי משם לתמיד.

אחר כך התחרטתי. למה זה היה טוב?
יכולתי פשוט לשלוח לו מייל או פקס ולהגיד לו אישית שמצידי ילך לעזעזל, לא?
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'ריקי, את עושה דברים בגדול... זה האופי שלך.'
ריקי, את עושה דברים בגדול... זה האופי שלך.
20/12/2010 | 14:28
3
1
יא הורסת.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'סמאדי וזה אמיתי והן במקום לפרגן...'
סמאדי וזה אמיתי והן במקום לפרגן...
20/12/2010 | 14:48
2
1
הן מחפשות את ה'אני' שלהן...
להרויח יותר ממנו... זה נחשב לאורגזמה.
מה זה?
למה אני אשה צריכה להיות גבר, למה?
שהוא יהיה גבר ואני אהיה אשה, שאני אתאפר בכל יציאה מהצריף
ושהוא לי יסתרק... ולא להיפך חס ושלום טפו טפו טפו.
מה זה החשבונאות הזאת? מאיפה זה בא ריבון האלוהים מאין????
את לא רוצה לרוץ אחריו אז תברחי שהוא ירוץ אחריך רבבק, אבל 'אני לא רוצה לחיות על חשבונו'
של מי????????????????????????
מה זה כל הגברים הם נהגי אוטובוס???? שלך לא מיוחד?
לשלח את מוכנה..., אז מה כל זה, מה????????????????

עכשיו אני הזקנה?????
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'חשבתי שזה בא במקום אחר...'
חשבתי שזה בא במקום אחר...
20/12/2010 | 15:01
לצפיה ב-'ריקי, אנשים הם שונים... '
ריקי, אנשים הם שונים...
20/12/2010 | 15:19
1
אני לא חיה על חשבון אף אחד.
אנחנו יחד.
רוב הזמן הוא מרוויח יותר.
אז מה?
אני לא בתחרות.
בהודו הוא למד ולי היה בוטיק.
אנחנו לא מתחשבנים.
אם הייתי מצפה ש''רק'' הוא יפרנס כי לי מגיע שיפרנסו אותי, זה סוג
של התחשבנות.
לא.
מה שהחיים רוצים.
מה זה משנה איזה ענן מוריד גשם?
העיקר שהעץ יקבל מים.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'החרטה שלי '
החרטה שלי
16/12/2010 | 20:41
4
2
לפני  ארבע  שנים ,חשבתי לתומי שאמי לא צריכה להמשיך  לקבל טיפול  מרופאת  המשפחה שלה למרות שהיתה  מקצועית וטובה אך בוטה והרבתה  ל"געור"  .. והעברתי אותה ,לאחר מאמצי שיכנוע רבים ,לרופאה  אחרת. באותה מרפאה. והיא,לצערי, אלטרנטיבה מאכזבת !! משום שהיא לא נותנת "צומי", היא כל הזמן עסוקה  בהזנת  נתונים למחשב.ובהוצאת מרשמים  ואין ספור הפניות למומחים שונים ממנו.לא מוכנה לביקורי בית . לא בודקת לא ממששת .. ולא מתפנה  להסתכל בעיני  היושב מולה.המחשב והטלפון זוכים יותר לתשומת ליבה . תמיד  אחרי ביקור של אימי אצלה עולה בה  געגוע לרופאה הקודמת .ואני מלאת ריגשי אשמה על שגרמתי לטעות המיותרת הזאת .
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'אי אפשר לשנו כעת כלום?'
אי אפשר לשנו כעת כלום?
23/12/2010 | 10:48
1
1
לצפיה ב-'לא.לא נראה לי..'
לא.לא נראה לי..
24/12/2010 | 11:42
5
האופציות האחרות זה מעבר לרופא עצמאי בעיר.וזה לא רעיון טוב.
תודה דניאלה על ההתייחסות שלך.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'ומה אם לחזור לרופאה הקודמת?'
ומה אם לחזור לרופאה הקודמת?
26/12/2010 | 10:06
1
1
לצפיה ב-'כדאי לחשוב על האפשרות הזאת למרות שזה צעד לא '
כדאי לחשוב על האפשרות הזאת למרות שזה צעד לא
26/12/2010 | 23:55
1
נעים  ולא קל בכלל.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'בקשר לחבר הכי טוב שלי... שהיה'
בקשר לחבר הכי טוב שלי... שהיה
18/12/2010 | 19:55
1
5
אני לא יודעת אם אתם מכירים את הסיפור אבל בטח שמעתם.

הייתי רעידת אדמה ב-98' בטורקיה.
החבר הכי טוב שלי נהרג שם יחד עם סבו, סבתו ואבא שלו.
אחותו התאומה ואמא שלו שרדו.
משפחת פרנקו הם היו.

אריה היה החבר הכי טוב שלי מאז הגן.
הוא היה מגן עליי כשהציקו לי, היה מלמד אותי דברים וככה גם אני אותו.
היינו כל הזמן ביחד, אהבתי אותו וזה לא משנה אפילו מה היה הגיל שלנו
כי זה הרגיש כאילו אני מכירה אותו שנים.

דבר אחד שהייתי מתחרטת עליו הוא שלא השלמתי איתו לפני שנסע.
רבנו לפני שהוא נסע, זה היה בחופש הגדול.
וגם, הייתה לי הרגשה שמשהו רע הולך לקרות. והמשפחה שלו
עמדה לבטל את הנסיעה אבל ברגע האחרון החליטו שכן לנסוע.

הייתי רוצה לחזור לרגעים האלה, ליום שלפני שנסע. להיות איתו
עוד יום אחד, להגיד לו שאני מצטערת. להגיד לו שאני אוהבת אותו
ותמיד אוהב. להגיד לו תודה על כל מה שהוא עשה בשבילי.
או פשוט להגיד לו להישאר כאן איתי, בבית, לא לנסוע.

אם הוא לא היה נוסע... החבר הכי טוב שלי היה נשאר לצידי ומי יודע
מה היינו יכולים לעשות היום. אין יום שאני מתגעגעת אליו וחושבת "מה אם..."
מה אם הוא לא היה נוסע?
הלוואי ולא היינו רבים ולא הייתי צריכה לסבול את ההרגשה הזו של
הפספוס.

הייתי בקלות יכולה לספר על החרטה שיש לי על כך שאיבדתי
חברה ממש ממש טובה... אבל הסיפור הזה יותר חשוב לי. וזה
פעם ראשונה שאני מספרת את זה ככה...

"אריה אני מצטערת.... הלוואי ויכולתי לראות אותך רק עוד פעם אחת....
אני אוהבת אותך, מיכל"

שיחת נשים >>
לצפיה ב-' הרעידה הזו הייתה מחרידה ברור שזוכרים.'
הרעידה הזו הייתה מחרידה ברור שזוכרים.
23/12/2010 | 10:49
1
לצפיה ב-'אלוהים כמה שאני מתחרטת'
אלוהים כמה שאני מתחרטת
20/12/2010 | 08:39
1
1
על איך שהתנהגתי בתקופת ההתבגרות שלי, על ההתנהגות הנוראית שלי וכל העצבים שהוצאתי על אמא שלי, האישה המדהימה והטובה ביותר שקיימת. רק באיחור של עשר שנים, אני יכולה לאמוד את גודל הפגיעה שגרמתי לאדם שאני הכי אוהבת בעולם, שנתנה לי הכל מהכל וחסכה מעצמה כדי להעניק לי חיי שפע . אני מתחרטת על זה שהייתי תינוקת מגודלת זמן ארוך מדי, שלא עזרתי מספיק כשיכולתי. שקיטרתי על כסף ושטויות והייתי אגואיסטית.

הדבר היחיד שבאמת חשוב בעולם הזה ובחיים האלה - עצם החיים והבריאות של האנשים האהובים והקרובים אלינו.

השאר זה בולשיט.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'אואו כמה מוכר גיל הטיפעשרה הזה .... '
אואו כמה מוכר גיל הטיפעשרה הזה ....
23/12/2010 | 10:50
1
לצפיה ב-'משהו מהעבר שהייתי שמחה לשנות אילו יכולתי'
משהו מהעבר שהייתי שמחה לשנות אילו יכולתי
20/12/2010 | 19:21
1
1
ללמוד בבי"ס עם מגמת מוזיקה/אומנות. בכיתה ו' החלטתי (כאילו שידעתי להחליט וידעתי משהו מהחיים שלי) כמו כולם להגיע לחטיבה ותיכון מסויים. בחרתי בתיכון שבמרחק 5 דקות הליכה מהבית שלי, בי"ס שאח שלי לומד בו, במקום לבחור בבי"ס שבאמת רציתי עם מגמות אומנות ומוזיקה, אני מצטערת על זה היום מאוד :( קיבלתי תעודת בגרות מצויינת אבל, כאילו יש לי חור ואני מרגישה שיש לי חסך בעיסוק אומנותי כלשהו ואני בנאדם מאוד אומנותי ויצירתי :( יכולתי להיות צלמת/זמרת/מתופפת מקצועית היום! אוף =( אבל אני אתחיל לקחת שיעורים ואסגור את חסך הילדות הזה אחת ולתמיד! עכשיו אני רק צריכה לבחור מה אני רוצה ללמוד
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'יש לך כעת אפשרות לשנות לא?'
יש לך כעת אפשרות לשנות לא?
23/12/2010 | 10:52
2
לצפיה ב-'רגעי חרטה שילוו אותי כל החיים'
רגעי חרטה שילוו אותי כל החיים
21/12/2010 | 10:28
1
לא הסתדרתי עם אבי, גם אחרי שאמי נפטרה. היינו בקשר טלפוני מידי פעם. כל פעם שהתקשרתי, התעצבנתי עליו.לא ביקרתי אותו המון זמן , הוא גר רחוק והוא היה נשאר לבד בימים ובשבתות.הוא היה בן 81 עצמאי ובריא.הלך לבד לעשות בדיקות.לאחרונה, בהשפעת בנותי ובעלי,החלטתי להתקרב אליו יותר. בקרנו אותו בפורים בביתו, הזמנו אותו ליום הולדת של בתי, וגם בליל הסדר ולישון אצלנו , והתחלנו לדבר כל יום בטלפון ואפילו צחקנו.ככה עברו כמעט חודשיים. הוא שמח והיה מאושר וגם אני. יום אחד נסענו לאילת, ואמרתי לו שאני אהיה קצת עסוקה  ואולי לא יהיה לי זמן לדבר איתו .הבטחתי לו שאתקשר מאילת וכשאחזור אבוא לבקר אותו .אבל להפתעתי הוא לא ענה לטלפונים.הוא נפטר באותו יום שלא התקשרתי בשנתו.אני מצטערת כל יום ומרגישה רגשי חרטה  על שלא הייתי איתו בקשר יותר טוב לפני כן.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'ואווו '
ואווו
23/12/2010 | 10:54
איזה כאב את סוחבת איתך.
אבל לפחות נתת לו ימים טובים בסוף חייו הבנת את הטעות שלך
ותיקנת אותה שזה מעודד וקצת נותן נשימה......
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'אהבה'
אהבה
21/12/2010 | 14:59
1
החרטה שלי היא ששחררתי את אהבת האמת שלי כי חשבתי שאני עדיין לא מוכנה לעבור לגור יחד,

אחרי שנה הוא התחתן ועד היום בא לי למות ואני בטוחה כי פספסתי את אהבת חיי L L  

שיחת נשים >>
לצפיה ב-'הרגשה מעצבנת , אבל תמשיכי לחפש '
הרגשה מעצבנת , אבל תמשיכי לחפש
23/12/2010 | 10:55
האהבה שלך תגיע תמיד יש עוד דגים בים.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'קשה..'
קשה..
22/12/2010 | 23:12
הייתי רוצה לחזור שנתיים אחורה, ולמנוע את האונס הנוראי שקרה לי וכל זה מבלי להוציא מילה מהפה עד לפני כמה חודשים......מטומטמת.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'סיפור אחד מעברכן שהייתן רוצות לשנות'
סיפור אחד מעברכן שהייתן רוצות לשנות
23/12/2010 | 09:50
2
לפני כמה שנים הצטרפנו בעלי ואני לחברים לנסיעה לטיול בג'יפ הישן והחבוט שלהם. בעל הג'יפ הביא גם את אימו לנסיעה, והיא ביקשה להחליף עימי מקום כדי לשבת במרכז מאחורה מכיוון שהיה לה קר בצד שבו ישבה, כי הוא פתוח לרוחות. מכיוון שאני מנומסת החלפתי עימה מקום וישבתי היכן שהיא ישבה קודם מקום שבו לא הייתה גם חגורת בטיחות, הג'יפ החל לנסוע, החליק על כתם שמן ואני עפתי החוצה ואיבדתי את ההכרה וגם את התינוקת שלי... מסתבר שלא שווה להיות אדיבים תמיד...
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'ואווו :( '
ואווו :(
23/12/2010 | 18:51
1
2
איך התמודדת מאז? איזה עצובב  
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'תודה על התגובה וסליחה שלא עניתי קודם...'
תודה על התגובה וסליחה שלא עניתי קודם...
27/12/2010 | 18:51
ראיתי אותה רק כעת. איך מתמודדים?! ממשיכים הלאה בלית ברירה.. יש לי שני בנים בריאים ומוכשרים, שאני מאוד גאה בהם, ובעל נפלא, וכולם עוזרים לי להסתכל קדימה בצורה אופטימית, ולשכוח ממה שהיה. ותגובות אמפתיות כמו שלך גם לא מפריעות ;) ... שתהיה לכולנו שנה אזרחית מוצלחת בריאה ומאושרת, ויותר טובה מזו הקודמת!  
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'הסרט התפרצות x'
הסרט התפרצות x
23/12/2010 | 11:20
1
אני מצטערת שעזבתי עבודה בחברת ביטוח בקשו שאחזור לעבוד אחרי הלידה ולא חזרתי
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'מתחרטת על . . . '
מתחרטת על . . .
23/12/2010 | 12:45
1
מספר ימים לפני  שהתחתני  עלו  במחשבותי הרהוריים  האם זה נכון לי , הגעתי למסקנה שעלי לבטל את החתונה  אך לא מצאתי את האומץ לכך , ועברו עלי שנים קשות ולא נעימות  והיום אחרי 26 שנים + שלושה ילדים מצאתי את הכוחות ואני בתהליך  ארוך ארוך  של גירושים.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'גאה בך על הכוחות שמצאת'
גאה בך על הכוחות שמצאת
26/12/2010 | 10:11
אמנם לקח לך 26 שנים אבל מוטב מאוחר מאשר אף פעם..
צריך המון כוח להחליט שנגמר אחרי כל כך הרבה זמן וכולי תקווה שאת מקבלת את כל התמיכה והעידוד שאת ראויה להם!
תהיי חזקה וצאי לדרך חדשה ומחייכת
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'אני מתחרט לפעמים שלא נולדתי אישה '
אני מתחרט לפעמים שלא נולדתי אישה
25/12/2010 | 22:30
כי אז הייתי יכול להיות יותר פעיל בפורום הנפלא הזה.
יש פה סיפורים מרגשים ואוזן קשבת, מה שלעתים נדירות אני מוצא בעולם הגברי.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'אז מה הייתי רוצה לשנות?'
אז מה הייתי רוצה לשנות?
16/12/2010 | 01:12
4
לשאול את השאלה הזאת - לעתים זה כ"כ קשה להגיע לשלב ה"בדעבד" .הרי אי אפשר לסובב את הגלגל לאחור או לשנות משהו שכבר קרה (ראיתן את הסרט דלתות מסתובבות???) - אבל אילו רק יכולתי....לשנות רגע בחיים :

יש לי בעל מקסים ואוהב שמלווה אותי בכל הירידות והעליות בחיים . הוא בחור די ליברלי וכיפי אבל לעתים די קנאי .
באחד מהיציאות לבילוי פגשתי בחור מהעבר שהיה בן זוג של חברה מאוד טובה ולצערי הם נפרדו . הם היו בקשר מעולה זמן רב - וזה גם קרב אותו אלינו כי היינו מבלים הרבה בעבר.
במהלך השיחה הוא הציע שנבוא לראות את דירתו החדשה והמשופצת - כי בדיקו גם אנחנו רצינו לשפץ את הדירה והוא לא הפסיק להלל את השיפוצניק שלו....
באותו יום שהיינו אמורים להגיע אליו - קרסו המחשבים בעבודה של בעלי ולא רציתי ללכת בלעדיו - אבל בעלי אמר לי משפט חביב:"אם קורסים המחשבים - זה לא אומר שהחיים נפסקים. לא נעים ממנו לכן תלכי אליו לבד"....
ואולי אתם תנחשו את ההמשך - אבל כן...מצאו את עצמנו עירומים במטה (!) ברגע של חולשה . רגע שהייתי רוצה להחזיר לאחור. רגע של תשוקה, ריגוש, דחף אל הבלתי נודע.

ובינתים....הסוד שמור עמי ועמו.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'היום שהייתי חוזרת אליו'
היום שהייתי חוזרת אליו
16/12/2010 | 02:53
הייתי מוציאה את  סבתא שלי האהובה מהאישפוז בבי"ח איכילוב ולוקחת אותה לרופא פרטי טוב ואז היא אולי עוד הייתה איתנו היום. זו מחשבה שלא עוזבת אותי. השארנו אותה בידי רופא שהרים ידיים וחיכה שהיא תמות. הייתה לה אי ספיקת לב והריאות שלה התמלאו במים, אז הרופא השאיר אותה בלי אוכל ובלי שתייה עד שמתה. הדבר היחיד שהחזיק אותה בחיים היה הלב שלה שהמשיך לפעול. באיזשהו שלב התחילה למלמל שירה גרמנית שלמדה בנעוריה, כנראה מזה שהתייבשה והתחילה להזות. אולי היא הייתה מתה בכל מקרה, אבל המחשבה שלא עשינו הכל למענה לא נותנת לי מנוח. היא הייתה האישה הכי קרובה אליי והכי יקרה לי.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'רגע של חרטה'
רגע של חרטה
16/12/2010 | 09:38
6
2
לצערי לפני כמעט שנתיים קרה משהו ..
נעזרתי כבר במיכל דליות וללא הצלחה.
לפני שנתיים הייתי במצב כלכלי איום קשה והגעתי ממש לפת לחם.
ביקשתי מהבן הבוגר מבלי לספר לו את מצב המשפחה(כי הבעל הלא עובד, הנטול חובות כבדים ופשיטת רגל מעסק התבייש לספר לבניו)
ביקשתי מהבן מאה שקלים עבור חשבון הטלפון בבית. לטענתו זה לא הוא השתמש ולכן לא יתן. מאז הוא החליט לא לדבר עימי.
הוא חי בבית ולא מדבר איתי. אני לעומת זאת מדברת עימו- והא לא מגיב. נכון שהוא קצת מוזר ואולי הרבה.
מצטערת שבכלל הורה צריך לבקש מבנו לעזור במשהו בבית. הייתי מוותרת על זה. הוא לא מפסיק לטעון שזה בגלל המאה שקלים בגדול.
עדיין אני המפרנסת יחידה והמצב לא מזהיר..כך שאולי בכלל מיותר היה לבקש ממנו -כי זה הוביל לנתק.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'רוניתי ממי אין לך מה להצטער'
רוניתי ממי אין לך מה להצטער
16/12/2010 | 13:31
1
מעל גיל 20 אנחנו לא חייבים להם כלום,אתה גר בבית תתן את חלקך,וככה אני גם עם הבן שלי בן 17 לא רוצה תחפש לך איפה לגור,זה לא בית מלון ומסעדה ביחד.
לדעתי את מתנהגת כקורבן.
לא שופטת חלילה,אבל מאחר שאת המפרסת היחידה,יש לך את כל הזכותלבקש להשתתף.
גם שאני גרתי אצל אימי תקופה עזרתי ונתתי מבלי שיבקשו.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'כתבתי שהוא מוזר ו..'
כתבתי שהוא מוזר ו..
16/12/2010 | 14:36
גם מיכל דליות אמרה שהוא לא בסדר..
לכן כדי שלא יארמ על ערש דווי שלא נתתי..
אני מתעלמת מהטימטום..ויודעת שיום יבוא..אולי יתפכח ואם לא... אלוהים יודע מה.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'חרטה אוי המון והכי גדולה '
חרטה אוי המון והכי גדולה
16/12/2010 | 14:09
כשאמא שלי חטפה סרטן. הייתי בחודש 9 להריוני ולא נתנו לי לטוס לראותה. היא התאוששה ושמחתי אמרתי אטוס שאלד כדי שתוכל לראות את ליה (רצתה נכדה כל כך ) לצערי חטפה שווץ ונפטרה לפני שהספקתי.
אין יום שאני לא חושבת על זה שלא הספקתי להגיד שלום.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'נשמע נורא'
נשמע נורא
26/12/2010 | 10:15
2
1
לצפיה ב-'אלה החיים! ימים יגידו! זה אמיתי לחלוטין! '
אלה החיים! ימים יגידו! זה אמיתי לחלוטין!
26/12/2010 | 17:00
ואני באמת מתחרטת בכלל על זה.
שלא יקום האדם ההורה ויבקש מבנו משהו!!!!!
היום זה לא הדור שלי!
בושה להורה בכלל שצריך לבקש מבן סכום זעום! היום למדתי להתנהל עם הפרורים (הכסף הזעום) שלי.
לפעמים אין לי כבר כוחות וחושבת על דברים אחרים שאיני רוצה לפרט כאן.
אבל בגדול זה מה שהכי השפיע עלי בשנתיים האחרונות! חבל שאי אפשר לחזור אחורה.
ובכלל איך בן יכול להיות בבית, לאכול, לצאת להכנס ועוד לא לדבר ולומר לאימו משהו...
שתבינו-כתתבי מכתב, דיברתי, והקיר אטום!
אמרה מיכל דליות נכון..משהו בו לא בסדר..תמשיכי לתת שלא יגיד על ערש דווי שלא נתתי לו..
אל תשפטו אותי ...כשתהיו בסיטואציה תבינו(ולא ממש מאחלת לאף אחד).
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'לאמא של יותם הגבתי לך בהודעה על ימים יגידו'
לאמא של יותם הגבתי לך בהודעה על ימים יגידו
26/12/2010 | 22:05
5
לצפיה ב-' אם רק הייתי יכולה לחזור לאחור'
אם רק הייתי יכולה לחזור לאחור
16/12/2010 | 13:12
הייתי רוצה לחוות אהבה ראשונה שוב,טהורה ותמימה כזו שלעולם לא תחזור יותר. נשיקה ראשונה,חיבוק חם וילדותי שנזכרים בו בכל פעם. נוסטלגיה היא דבר מתוק-עצוב אבל מקבל כל כך הרבה משמעות בעתיד...

כל הכבוד לתפוז על היוזמה המדהימה,
שיהיה המשך יום נעים לכולם ובהצלחה~
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'סיפור מהעבר שהלוואי והייתי יכולה לשנות '
סיפור מהעבר שהלוואי והייתי יכולה לשנות
16/12/2010 | 13:48
2
בסוף השנה הראשונה ללימודים באוניברסיטה, נסעתי עם שני שותפי לדירה למסיבה המדוברת של סיום הסמסטר, שהתקיימה באחד המושבים.
זו הייתה הזדמנות מצוינת לחגוג את סיום תקופת המבחנים והיציאה לחופש אחרי תקופה עמוסה ולחוצה.  כמו כל מסיבת סטודנטים טובה, האוירה הייתה טובה...
ריקודים, בריכה, שתייה והרבה אנשים טובים. בשעות המאוחרות מפלס האלכוהול שלנו כבר היה גבוה ומרביתנו היינו שפוכים.
אני עליתי על ההגה, מאחר והנחתי שבניגוד לחבריי אני בשליטה והשפעת השתייה כבר ירדה. איתי באוטו חזרו שני השותפים ועוד חברה.
הזיכרון הבא שלי הוא מביה"ח בבוקר שאחרי. ככל הנראה נרדמתי במהלך הנהיגה והרכב סטה מהכביש לתוך מעקה ברזל ונתקל בו בעוצמה.  אני ואחד השותפים נפגענו במצב בינוני והיתר נפגעו במצב קל. כמובן שאת החופש כבר לא בילינו כמתוכנן...
עד היום בוער בי המצפון והחרטה על מעשה קל דעת ששינה את חיי ובעיקר על כך שפגעתי בחברי. היום אני מצטערת על השיעור הקשה הזה בחיים ומבינה שלא הייתה לי שום זכות לקחת אחריות על חיים של אחרים. אני מודה על כך שהתאונה לא הסתיימה בצורה יותר קטלנית ויודעת שאם הייתי חוזרת לאותה נקודת זמן,
לא היתי מעיזה לעלות על ההגה. מאז בכל יציאה לילית אני מקפידה שאף אחד מהחברים שעשוי לשתות לא ינהג ואם צריך תופסים מונית שכולנו נחזור הביתה בשלום  

שיחת נשים >>
לצפיה ב-' SHIRB4'
SHIRB4
20/12/2010 | 18:10
1
1

גם את נפגעת.
אל תלקי את עצמך.
תודה לאל שזה הסתיים כמו שהסתיים ולא יותר גרוע.

תהיי בריאה, יקרה.
ותסלחי לעצמך.
שחררי את העבר.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'תודה '
תודה
25/12/2010 | 12:41
1
לצפיה ב-'יש עוד פספוס עצום שאני מכה כיום על חטא '
יש עוד פספוס עצום שאני מכה כיום על חטא
16/12/2010 | 14:31
3
כשהייתי כבת 20 רצו לקחת אותי לאופרה הישראלית ולהשקיע בי להיות זמרת אופרה מן המניין וכאן החלטתי שזה לא בשבילי כי חלמתי להיות זמרת בלוז ורוק ואופרה לא דיברה אליי. ואני כיום מאוד מתחרטת שלא עשיתי זאת. אמנם מימשתי קצת את השירה במועדון בלוז בניו אורלינס אבל יכלה להיות לי קריירה מדהימה כזמרת אופרה וזה מכובד וכסף טוב ומימוש בימתי.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-' החרטה הגדולה שלי '
החרטה הגדולה שלי
16/12/2010 | 19:04
8
5
לפני מספר שנים ירדתי לאילת במסגרת העבודה ובמהלך בילוי במועדון הצמוד למלון בערב הראשון לכנס נדהמתי לגלות הפתעה לא נעימה...
בעלה של חברתי הטובה ביותר מתנשק בלהט עם בחורה צעירה. אף שהבחין בנוכחותי לא היה בכך בכדי לגרום לו להפסיק להתערטל עם הבחורה.
התאכזבתי לגלות שחברת ילדות שהיא כמו האחות שאין לי נבגדת ובזמן שהיא נמצאת בבית ומטפלת בשני ילדים קטנים, בעלה שסיפר לה כי הוא ירד
לאילת להעביר קורס צלילה מרוכז משקר לה במצח נחושה והולל להנאתו. חשתי ברע עם מה שראיתי, מצאתי בהתנהגותו  פגיעה קשה בכבודה
וקיוויתי שמה שראיתי במועדון זוהי מעידה חד פעמית. אולם בבוקר של היום השלישי נוכחתי לראות את הזוג ההולל יורד יחדיו לחדר האוכל לארוחת בוקר משותפת.
הבנתי שמדובר ברומן ממושך ושהנסיעה היא נופש זוגי מתוכנן מראש. התחבטתי האם לספר לחברתי שכן מעולם לא היו בינינו סודות והיינו מדברות על הכל.
אף העמדתי את עצמי במקומה והחלטתי שלו היה המצב הפוך הייתי מעדיפה לדעת את האמת ומהיכרותי רבת השנים איתה ושיחות בנושאי זוגיות היה ברור לי
שבגידה זה טאבו מבחינתה ושמבגידה אין דרך חזור. מצד שני לא רצתי לערב את עצמי בעניינים שבינה לבינו אך כבר הייתי מעורבת מידי. חשבתי לשוחח עם
בעלה על הנושא אך מצאתי שזה מיותר ולבסוף החלטתי שאם לא אספר לה ארגיש רע עם עצמי ואהיה "שותפה לעבירה". בדיעבד  הטעות הגדולה ביותר שעשיתי.
מרגע שסיפרתי לה על המקרה היא כעסה, טענה שברצוני לסכסך בינה לבין בעלה מתוך קנאה ושמעולם לא תסלח לי על כך. איכשהו אני יצאתי האיש הרע בכל הסיפור.
הסיפור התפוצץ, היא ובעלה יצאו נגדי בטענה שהרסתי את חיי הנישואים שלהם ומאז היא ניתקה איתי קשר ולא חזרה עוד לדבר איתי למרות כל הנסיונות.
עד היום אני מתחרטת על כך בלב כבד. לו ידעתי שאלו יהיו השלכות השיחה בינינו כמובן שלא הייתי נוקטת בצעד הזה. כל שרציתי היה בטובתה ואם היום הייתי נקלעת
למצב דומה ברור לי שהייתי שומרת על כך בסוד ונמנעת מלהתערב. איבדתי חברה שהיא כמו משפחה ועד היום אני מתחרטת על כך ומקווה שביום מן הימים היא תסלח לי.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'אני חושבת שאת טועה בדבר אחד.'
אני חושבת שאת טועה בדבר אחד.
16/12/2010 | 21:22
2
6
חברה שמגיבה ככה כשאת מספרת לה משהו שצריך להדאיג אותה - היא פשוט לא חברה.
היא לא משהו שאת צריכה בחיים שלך, מן הסתם.

אין לך אפילו על מה להצטער..

כל אישה שפויה תעדיף לדעת אם בוגדים בה.

שיחת נשים >>
לצפיה ב-''
18/12/2010 | 12:46
1
7
את פעלת כמו חברה והיא בחרה להרוג את השליח ולהתכחש למה שקורה.

זה לא אותו הדבר, אבל בעבר קרה לי דבר דומה כשגיליתי שחבר של חברה טובה בגד בה, היינו צעירות מאוד (עוד לא בנות 20) והסיפור היה שונה: היא יצאה עם הבחור תקופה של חודשיים, הרגישה מאוהבת והייתה מוכנה לעשות "הקרבות" שבגיל הזה הן לא מובנות מאליו בזמן שהוא המשיך לצאת עם בחורות אחרות בלי שהיא תדע. כשגיליתי את זה היה לי ברור שאני לא אסתיר ממנה דבר כזה אבל היא מסתבר ראתה במה שאני עשיתי בגידה, צרחה עלי מיני גידופים והודיעה שהיא לא מוכנה לדבר איתי.

כשחברים אחרים שאלו אותה מה קרה ומה עשיתי שהיה כל כך נורא, בהתחלה היא סיפרה, ואחרי שזכתה לתגובות תוהות למה במקום להודות לי היא הגיבה ככה, הבאים ששאלו אותה כבר זכו לתגובה "תשאלו אותה", כשאני מניחה שהיה לה ברור שאני לא אספר וגם אם כן, אנשים לא יאמינו שזו הסיבה כמו שלא האמינו לה... היא לא חזרה לדבר איתי אף פעם אגב, גם אחרי כמה שנים. אני חושבת שזה יצא לטובה, וגם החברים האחרים שהיו עדים לזה הוכו בהלם מההתנהגות הילדותית וכפויית הטובה  הזו.

שיחת נשים >>
לצפיה ב-':-O'
:-O
22/12/2010 | 19:38
6
אנשים מוזרים לפעמים...
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'עשית את הדבר הנכון.'
עשית את הדבר הנכון.
20/12/2010 | 22:42
2
אם לא היית אומרת כלום, לא היית חברה.
היא תבוא ותתנצל. תראי.
האמת תנצח.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'עשית טוב מאוד,וזו הבעיה שלה'
עשית טוב מאוד,וזו הבעיה שלה
21/12/2010 | 14:32
אם היא חושבת שאת חברה לא טובה.
גם אני הייתי רוצה שיספרו לי (בעבר שבעלי בגד בי)גיליתי את זה לבד
שיחת נשים >>
לצפיה ב-''
21/12/2010 | 17:52
2
לצפיה ב-''
25/12/2010 | 12:39
6
לצפיה ב-'עשית את הדבר הנכון'
עשית את הדבר הנכון
26/12/2010 | 10:17
לצפיה ב-'רגע של חרטה'
רגע של חרטה
16/12/2010 | 22:13
4
11
כשאימי זכרונה לברכה הובהלה לבית חולים לפני שנפטרה לא הייתי לידה.
נסעתי לחול, היא הייתה חולה הרבה שנים והבאתי לה מטפלת זרה,
לפני שהחלטתי להינפש  קצת, אחרי תקופה קשה שעברתי עם אימי ועם אחי שחלה בסרטן.
התייעצתי עם אחות פרטית שהחזקתי לה אחר שהיא חלתה.
והיא יעצה לה, תיסעי להינפש קצת כי את זקוקה לזה.
נסעתי לרודוס. אבל ביום שנסעתי , אימי זכרונה לברכה, הובהלה לבית חולים אחרי סיבוך של פצעי לחץ.
יכלו להודיע לי באותו יום ולא הייתי נוסעת. אבל אף אחד לא ידע שמצבה ידרדר ככה.
ובערב כשצלצלתי אליה הבייתה . לא הייתה תשובה.
לא הבנתי מדוע.. אז צלצלתי לאחי ואף אחד לא אמר לי כלום.
אחרי יומיים שצלצלתי שנית, הודיע לי אחי שאימי גוססת.
היו לי רגעים נוראים של חרטה. למה נסעתי. יכולתי לחכות עם הנסיעה המטופשת הזאת.
נסעתי לשדה התעופה במטרה לחזור הבייתה, אבל לא היה מקום בטיסות.
התחננתי שם אבל אף אחד לא שמע לי.
חזרתי למלון בוכה ומיואשת.
לא אכלתי ימים שלמים והייתי דבוקה לטלפון לראות מה עם אימי היקרה.
מצבה רק הדרדר והיא ביקשה לראות אותי.
בכיתי בלי הפסקה.
הלוואי יכולתי להחזיר את הגלגל אחורנית ולא לנסוע בכלל.
אבל חזרתי רק יום לפני הטיסה המיועדת. רצה הגורל ואימי זכרונה לברכה פשוט חיכתה לי.
משדה התעופה נסעתי ישר אליה, לבית החולים .
הייתי לידה כל הלילה.. לא הפסקתי לבכות... והיא כל הזמן בכתה... אני רוצה אותך היא אמרה לי ....
אמרתי לה - אמא אל תמותי לי . אל תעזבי אותי. מה אני יעשה בלעדייך בעולם הזה.
היא נפטרה למחרת הבוקר.  אחרי שהרופאים הוציאו אותי מחדרה כי בכיתי וצעקתי ולא נתתי לה למות בשקט.
לחץ הדם  שלה עלה וירד..... רגע אמיתי של חרטה... למה נסעתי. למה עזבתי אותה..וזה רודף אותי עד עצם היום הזה.
ואני כל כך מתגעגעת אליה. כי רק אמא אחת יש בעולם הזה. האמא הזאת שעזבתי אותה ורגשות האשם רודפים אותי נראה לי עד יומי האחרון . כי הדמעות לא מפסיקות ........
שיחת נשים >>
לצפיה ב-''
17/12/2010 | 17:03
1
לצפיה ב-''
20/12/2010 | 08:40
1
לצפיה ב-''
22/12/2010 | 23:36
לצפיה ב-''
26/12/2010 | 10:16
לצפיה ב-'הרגע שהייתי מוחקת ומתקנת בעברי'
הרגע שהייתי מוחקת ומתקנת בעברי
16/12/2010 | 23:56
אני הייתי חוזרת לעברי לפני כ- 6-7 שנים
כשהייתי עם האקס שלי - הייתי בחורה מאוד קנאית ורכושנית לגביי דברים ששייכים לי
כשהיה לו יום הולדת חגגנו באיזה קיבוץ באנו עם כל החברים, באותו זמן אני זוכרת
שלא היה לי כל כך מצב רוח טוב ובאותו זמן רקדו כמה בנות יפות וכוסיות ,
החבר שלי העיף מבט לעבר מישהי עם מיני...מה לעשות לגברים יש עיניים אבל אז לא היה עניין אותי כלום
הקנאה אכלה אותי מבפנים , והעפתי לו סטירה ענקית מול החברים שלו וצעקתי עליו
מה הוא מסתכל לעברה... הוא היה בשוק והתחיל לדמוע וגם חבריו ...
באותו רגע הוא ברח ממני ואני קלטתי מה עשיתי והתחלתי לרדוף אחריו והוא פשוט לא נתן לי לגעת בו ונתן לי תחושה
שזה נגמר בינינו ...אז הייתי ממש בסוג של אובססיה לגביו...אז ראיתי שאין ממנו תגובה לסליחתי אז בכיתי וברחתי החוצה רציתי
ממש שהאדמה תבלע אותי הוא פחד שאעשה מעשה שטות והלך אחריי בסופו של דבר הרסתי לו את היום הולדת שלו, ועשיתי פאדיחה לעצמי.
לרגע הזה הייתי חוזרת כדיי לתקן את עצמי רק כדיי לעשות לו את היום הולדת הכי שמח שרק אפשר...
היום אני לא קנאית לפחות לא באותה מידה כמו פעם ולא רכושנית ...למדתי מהעבר.מצטערת עד היום על היום הזה...
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'חייתי בסרט'
חייתי בסרט
17/12/2010 | 11:59
1
1
הלכתי לקוראת בקלפים והיא המליצה לי לחזור אל ה-X המתפרץ שלי, להתחתן איתו
ולצאת מהצבא.
פעלתי בעצותיה,
הקאמבק ממש לא הצליח,
מצאתי את עצמי מובטלת ומשועממת.
היום בדיעבד, ברור שלא הייתי הולכת לקוראת בקלפים
אלא, שוכחת מהX והולכת לצבא כמו שכולם צריכים.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'ממש שינוי חיים עשית ,,, לא פשוט בכלל '
ממש שינוי חיים עשית ,,, לא פשוט בכלל
23/12/2010 | 11:01
לצפיה ב-'חרטה על אהבה שנגמרה בפרידה...'
חרטה על אהבה שנגמרה בפרידה...
17/12/2010 | 14:28
2
"כל הפרידות הן עצובות..." - אני מתחרטת על אהבה גדולה שאני עצמי גרמתי לסיומה העצוב - הידוע יותר בכינוי"פרידה".
הבחור היה קסם של בחור - משתדל להראות את אהבתו תמיד, דואג, מבין אבל מה ? הרגשתי שהשיגרה התחילה לאכול את חיי האהבה ..מכירים את זה שפשוט הכל נראה אותו דבר?אותם בילויים אותם דיבורים אותם ארוחות .....כל יום דמה לקודמו...אפילו הסקס היה כמו מכונה במובן הטכני של הדבר - SAME SAME.
רציתי חידושים ריגושים...רציתי להרגיש אהודה, מסוחררת כל פעם מחדש....רציתי גיוון בחיים :
לטוס למקומות משוגעים, לעשות סקס מגוון יותר ולא "ונילי" מדי, ראיתי בחורים יותר חתיכים וחשבתי שמגיע לי יותר .

בגלל שחשבתי ערכתי אתו שיחה "קשה" - וכמובן שהיום הייתי עושה את זה אחרת - אולי הייתי נונת כמה צ'אנסים!
אבל את הנעשה אין להשיב ואנחנו היום "בנפרד" . התהליך בלתי הפיך.
ביחד כבר לא נהיה.
חרטה.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'סיפור מהעבר שהייתי רוצה לשנות..'
סיפור מהעבר שהייתי רוצה לשנות..
19/12/2010 | 11:40
2
אני לא נמשכת לבנים.. והסתרתי את זה הרבה זמן
מחברים.. משפחה..
הייתי רוצה לשנות את זה שסיפרתי להם בגיל מאוחר ועד אז חייתי בשקר , חיים כפולים ולא אמיתיים.. הרגשתי רע עם זה שהאנשים הקרובים אליי לא מכירים אותי באמת..
זה משהו שבהחלט הייתי משנה..
אני מאמינה שכל אחד צריך לחיות את החיים שלו בלי לחשוב ככ הרבה מה אחרים יגידו.. סה"כ חיים פעם אחת וצריך להיות אנו עצמנו!
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'הדבר שאני מתחרטת עליו הינו'
הדבר שאני מתחרטת עליו הינו
19/12/2010 | 12:52
1
אני מכירה מישהו שמאוד קרוב לליבי שהתחתן לפני זמן מה וקצת לפני החתונה מאוד רציתי להגיד לו את דעתי על בת זוגתו והחלטתי שאני לא עושה את זה, עברו להם החודשים והנה המשברים לא איחרו להגיע, הגיעו אחד אחרי השני, ואני ממש מתחרטת שלא עשיתי את מה שכל כך רציתי לעשות להגידו לו "לא להתחתן!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'התפרצות על הX'
התפרצות על הX
19/12/2010 | 12:59
2
1
כשאהבת חיי איחר ליצור איתי קשר
התפרצתי עליו, הוצאתי עליו את כל העצבים שלי
ומאהבת חיי הוא הפך לX
היום אני מנסה, לשווא, להחזיר את הקשר
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'תמשיכי לנסות - בסוף זה כדאי'
תמשיכי לנסות - בסוף זה כדאי
20/12/2010 | 01:41
1
ואז אוהו אז יהיה לך רק מתוק רק מתוק... רק מתוק
שיחת נשים >>
לצפיה ב-' אל תוותרי לעצמיך .......'
אל תוותרי לעצמיך .......
23/12/2010 | 11:02
לצפיה ב-'סיפור מצחיק-עצוב שאני נורא מתחרטת עליו'
סיפור מצחיק-עצוב שאני נורא מתחרטת עליו
19/12/2010 | 15:05
2
ובכן-
אני אמנם לא זוכרת כלום מהמעשה כי הייתי רק בת שנתיים,
אבל מספרים לי שמעשה שהיה, כך היה:

אחד הילדים הביא צב קטן לגנון שלי, וכולם שיחקו איתו.
כנראה שתשומת הלב שהצב קיבל לא מצאה חן בעיני,
ולכן נקטתי בצעדים דרסטיים.....
לקחתי את הצב המסכן אל השירותים- והורדתי את המים...  :(      

כשהגננות נזפו בי ושאלו אותי למה עשיתי את זה,
אמרתי:  "אבל הצב היה צריך קקי".......

אמנם רוב מי ששומע את הסיפור מתחבר לפן המשעשע שלו,
אבל בעיני זה המעשה הנוראי ביותר שעשיתי אי פעם,
ואני רק מקווה שאולי בכל זאת הוא היה צב-מים ששרד את המסע.....   :(
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'עכשיו אני מתחרתת'
עכשיו אני מתחרתת
19/12/2010 | 21:19
2
1
לפני כ10 שנים כשהייתי צעירה (בת 28) ולא כל כך עם ניסיון חיים יצאתי עם בחור ידוען והילה שלו השפיעה עלי.

הוא לא כל כך התאים לי ולא התייחס אלי בכבוד אבל אצם היותו ידוען השפיע עלי והייתי עושה שטויות

יכולתי להגיע בהתראה של 15 שעה (כמו זונה)אליו הביתה בבגדים הכי יפים ו"לשרת" אותו רק להיות מקובלת בחברתו.

לאחר חודש של מפגשים הבחור החליט שלא בא לו עלי ו"סינן" אותי..

אני קבלתי את זה מאוד קשה: בכיתי ללא הפסקה, הייתי בדיכאון, חשבתי שהכל קרס, הדיכאון והבכי נמשך כ-4 חודשים

היום אני מסתכלת על האירוע כשטות. התגובה שלי הייתה מוגזמת וחבל על הבזבוז של 4 חודשים היקירם מהחיים שלי
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'אבל ככה לומדים בחיים לא?'
אבל ככה לומדים בחיים לא?
23/12/2010 | 11:04
1
1
עכשיו הערך שלך בפני עצמיך גבוה יותר
וזה מה שחשוב לדעתי .
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'נכון, ככה למדתי מה באמת חשוב בחיים'
נכון, ככה למדתי מה באמת חשוב בחיים
24/12/2010 | 21:12
2
לצפיה ב-'החרטה שלי'
החרטה שלי
20/12/2010 | 08:40
אני מתחרטת שלא נדנדתי להורים שלי ולא התעקשתי שיתנו לי ללכת להופעה של מייקל ג'קסון בארץ בשנת 93'. אחחחח... איזה פספוס.... !
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'החרטה הגדולה שלי'
החרטה הגדולה שלי
20/12/2010 | 09:05
לפני 6 שנים במקום עבודתי ממש התאכזרו אליי. חודש לפני החתונה שלי
גרמו לי להתפטר ודיי הוציאו אותי מושפלת אבל לא דיברתי חשבתי שברגע שרע לך במקום כלשהו פשוט תלך קמתי עזבתי <הפסדתי ים של פיצויים>
זה בעצם מה שהם רצו. החרטה הגדולה שלי שלא פתחתי את הפה ודיברתי ונלחמתי על שלי.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'החרטה שלי'
החרטה שלי
20/12/2010 | 09:23
אם הייתי יכולה לחזור אחורה ולעשות משהו אחרת זה לחזור לתקופת הצבא ולהעביר אותה בצורה יותר מהנה ולא רק להמתין ולרטון עד לרגע השחרור.
בדיעבד זו היתה תקופה כיפית ומלאת חוויות ולמען האמת הייתי שמחה אם היתה ממשיכה קצת יותר ולא נגמרת כל כך מהר אחרי שנתיים...
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'החרטה שלי'
החרטה שלי
20/12/2010 | 13:58
נכנסתי להריון בכוונה כדי שהחתונה לא תבוטל
מצטערת שהכנסתי שקרים, פחדים  ומניפולציות לקשר
ולא נתתי בבן הזוג שלי אמון שהוא אוהב אותי ולא יבטל את החתונה
למרות שהפסקתי לעבוד
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'התאהבות מיותרת'
התאהבות מיותרת
20/12/2010 | 14:23
בזמנו היה לי חבר 3 שנים וברגע של הסח דעת פלטתי לידו שאחד החברים שלו חתיך ומוצא חן בעיני ובמידה ולא היינו ביחד לגמרי לא הייתי מתנגדת לצאת איתו.
יציאה שהגיעה ברגע של שכרות וחוסר תשומת לב גרמה לפדיגה קשה מאוד (בדיעבד) של חברי והובילה להרגשת חוסר נאמנות במערכת יחסים בנינו.
משהו קטן הפך להיות משהו גדול מאוד והוביל לפרידה....
אין ספק שהוא אחד ההחמצות של חיי בייחוד שהיום הוא נשוי ואב לילדה.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'טיול ארוך'
טיול ארוך
20/12/2010 | 17:50
כשהשתחררתי מהצבא טסתי עם חברה קרובה לטייל במזרח הרחוק.
קבעתי את הטיול מראש למשך 4 חודשים ובאמת חזרתי בתום התקופה שנקבעה ארצה
כשבוע לפני בסוף הטיול הכרתי קבוצת אנשים מדהימה, הנוכחות איתם ולידם גרמה לי להרגיש שרק כעת לקראת סוף הטיול הגעתי באמת לחוות את החוייה לה יחלתי. למרות הימים הנפלאים עם הקוצה חזרתי לארץ ולמרות שנשאר לי סכום כסף לעוד חודשיים נוספים החלטתי לחזור
למעשה לא הקשבתי לרצונותיי ובחרתי לפעול מתוך מחוייבות לחזור ארצה עבור 4 חודשים ולא מתוך מה שרציתי באותה עת
מדי פעם אני חושבת על כמות החוויות המדהימות שפספתי ביום אחד, שבוע, חודש ואולי יותר שהייתי יכולה לחוות אם הייתי נשארת עם החברים
נותר לי רק לשמוח על עצם העובדה שלקחתי חלק בחוויה ולהבטיח לעצמי שבפעם הבאה אתנהג קצת אחרת

שיחת נשים >>
לצפיה ב-'רגע החרטה שלי'
רגע החרטה שלי
20/12/2010 | 18:09
כשאני חושבת אחורה יש כל מיני רגעים קטנים שהייתי חוזרת אליהם ומשנה אותם רק קצת.. הרגע ההוא שבמקום להיות קולית הגבתי כמו בחורה אובססיבית היסטרית כשבחור זרק אותי בסמס (לא שופטים אדם בצערו.. ), המילים שלא הספקתי להגיד לסבא שלי לפני שנפטר, הריב המטופש עם אמא שלי שהיה יכול להיות הרבה פחות כואב ומכאיב אם רק הייתי אומרת סליחה, הכסף שקיבלתי בירושה ובזבזתי בלי לחשוב לרגע ובלי לשים לב בכלל איך הוא עף לי מהידיים, הרגעים הקטנים שלא ידעתי להינות מהם מספיק...
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'חרטה'
חרטה
21/12/2010 | 13:35
באופן כללי אני תמיד סובלת מרגשות אשם- למה עשיתי ככה ולא עשיתי ככה! למה אמרתי את זה ולא אמרתי אחרת?
למה לא התקשרתי לפני וכו וכו' אצלנו קוראים לזה ניגונים :)
אבל עכשיו חרטה רצינית -הוזמנתי לחתונה של חברה שלי- החברות בנינו מתנדנדת לפעמים בקשר טוב ויום יומי ולפעמים אנחנו יכולות לא לדבר אחת עם השנייה חצי שנה. בתקופת היובש של החברות שלנו חברה הציע לה נישואים וכמובן שהוזמני לחתונה.
הבעיה היתה שאני לא מתתי על חבר שלה ונראה לי צבוע להגיע לחתונה. והחלטתי שאני מוותרת.
היא נעלבה ממני מאוד ומאז עברו שנתיים ואנחנו לא מדברות.
היום בהסתכלות לאחור הייתי חוזרת לאותה הזמנה מלפני שנתיים ובכלל לא חושבת פעמיים והולכת לחתונה בשביל לשמוח בשמחתה! ולא משנה אם אני והחבר שהיום כבר בעל מסתדרים!
בהחלט הפסדתי חברה וחבל לי על זה :(
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'החרטה הגדולה שלי'
החרטה הגדולה שלי
23/12/2010 | 10:04
1
היתה בתקופת הלימודים באוניברסיטה.
התחלתי ללמוד לתואר במשאבי אנוש והאחרי מספר קורסים ראשונים ראיתי שהתחום לא בשבילי ועזבתי אותו לטובת תואר במנהל עסקים.
בדיעבד אני רואה היום חברות שלי שעוסקות בתחום הזה והוא שונה בכלל לעומת הלימודים ואני חושבת שהייתי משתלבת בו די טוב ברגע שהייתי מסיימת את התואר וניגשת לחיפוש עבודה.
מי ידע אולי זה יקרה בהמשך...
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'לא מאוחר בכל גיל ללמוד '
לא מאוחר בכל גיל ללמוד
23/12/2010 | 11:05
2
לצפיה ב-'קצת שטחי אולי..'
קצת שטחי אולי..
23/12/2010 | 12:48
אבל בכל זאת, אם יש משהו שמציק לי ושהייתי חוזרת לעבר ומשנה זה את הצלם בחתונה שלי
אמנם בחרנו אותו בלב שלם אבל בסופו של דבר התאכזבנו מהתוצאה.. ואני יודעת שהרבה כלות מרגישות ככה ואולי עם כל צלם הייתי מרגישה ככה אבל מאז החתונה כל פעם שאני רואה תמונות חתונה של אחרים שאני ממש אוהבת זה שוב עושה צביטה קטנה בלב.. באסה..
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'הייתי חוזרת לכיתות ז' וח''
הייתי חוזרת לכיתות ז' וח'
23/12/2010 | 20:36
הורי לא ידעו לגדל אותנו ובייחוד אבי היה אדם מאוד קשה, מה שהשפיע עלי ועל אחי הגדול. הבכור במשפחה מצא בי שק חבטות לתסכולו הרב. לאורך בית ספר יסודי, הוא התחיל לקלל אותי ולרדות בי, כשהתופעה התעצמה עם הזמן. בכיתות ז' וח' הקללות הפכו איומות- "כוס מסריח" : הוא היה פולט השכם והערב ועוד פנינים דומות. כשהיו אומרים את שמי, היה אומר קללה מתחרזת. היה אסור לי לדבר, לשיר ובעצם אפילו בכלל  להיות...

וכל הסביבה אמרה לי לשתוק. אחי הגדול הלך לפסיכיאטר, שאף אני הלכתי אליו פגישה אחת והוא אמר לי לשתוק. הורי אמרו לי לוותר ולא להגיב כי הוא משוגע ואני כמו מטומטמת צייתתי. רק מאוחר יותר בתיכון, כשקצת גדלתי, התחלתי להשיב מלחמה שערה, מה שהשתיק את אחי הגדול. כשהוא היה מקלל, הייתי פותחת פה גדול וצועקת חזרה-" היטלר, הלוואי שתמות !"

אני מתחרטת על שנות השתיקה. זה לא בריא לילדה רכה בשנים לספוג ממטרים של קללות כאילו ולא להגיב. זה פוגע בנשמה. אם הייתי יכולה לחזור אחורה, הייתי בוחרת לצעוק בשנים קודמות, הייתי גם צועקת על הפסיכיאטר, איך הוא בכלל מעז להגיד לי לוותר, הייתי צורחת עליו צרחות נוראיות. כן, איך הוא בתור פסיכיאטר אמר לי דבר כזה. מה הוא לא ראה בתור איש מקצוע שזה יכול לפגוע בי. הייתי גם צועקת על ההורים שלי, למה הם אומרים לי לשתוק, שלא כך מגדלים ילדה בבית ספר יסודי, שאם אחי הגדול משוגע, אז אני צועקת ויותר משוגעת ממנו וכולם צריכים להתחשב בי.

באותן שנים שויתרתי לאחי הגדול ושתקתי, הייתי ילדה מאוד מוזנחת. בתיכון, כשהתחלתי להגיב, התחלתי קצת לטפח, אם כי עדיין הייתי ילדה מאוד שתקנית ומסוגרת.

אסור לשתוק ושאף אחד פה לא יגיד לילדים שלו לשתוק ולספוג עלבונות. אף אדם בעולם לא ראוי לזה. לכולנו מגיעה אהבה

שיחת נשים >>
לצפיה ב-'רגעי החרטה שלי'
רגעי החרטה שלי
23/12/2010 | 21:55
זה משהו שאני לעולם לא אסלח לעצמי עליו.
גרתי עד גיל מאוחר בבית הוריי.גדלתי בבית שלא היה נו כסף כל הזמן היה חסר תמיד קינאתי בילדים אחרים בבהי"ס בבגדים שלהם בנעליים וכו.
כשגלתי והתחלתי להרוויח כסף לבד התחלתי לעבוד ממש מגיל מוקדם 14 התחלתי לחיות לראות מה זה קניות בגדים ודברים שמעולם לא היו לי אז ניכנסתי למעגל עצום של ביזבוזים ללא הכרה שנים על גבי שנים פתאום הכרתי שאפשר להיות במינוס בבנק אז קדימה התחלתי ל"חגוג" והגעתי לחובות עצומים סכומי עתק שאילצתי את הוריי למשכן את הבית שלהם כדי לשלם את החובות ובסופו של דבר כשלא עמדתי בתשלומים נאלצנו למכור את הבית ולהעביר את אימי לדיור מוגן בדירת חדר.
אבא שלי ז"ל ניפטר לפני 12 שנה והוא לא ראה את מכירת הבית אבל ידע שהבית ממושכן לבנים בגלל חובות שעשיתי וכיום כבר עברו מספר שנים רבות ועל המעשה שעשיתי טיפשות רבה ללא מחשבה אני משלמת מחיר כבד עצבות גדולה נימצאת אצלי שלא עוזבת אותי אימי גרה לבדה בדירת חדר וכל פעם שאני עוברת ליד הבית שגרנו בו הבית שגדלתי בו יש לי צביטה עצומה בלב למה שקרה.

הלוואי שיכלתי לזכות בסכות כסף ולהחזיר לאימי את הבית שלה אני סתם בת זבל.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'גיל 12 והשטויות שלו..'
גיל 12 והשטויות שלו..
26/12/2010 | 03:18
כשהייתי בת 12, כיתה ו', הייתה לי חברה ממש טובה, מה שנקרא "חברה הכי טובה", היינו כל היום ביחד, ממש צמודות, עשינו הכל ביחד,
ויום אחד היה לנו ריב טיפשי על זה שאני כבר לא מתייחסת אליה ומבלה איתה פחות ויותר עם חברות אחרות,
אני טענתי שזה ממש לא נכון ואנחנו כל הזמן ביחד והיא טענה בדיוק ההפך,
שתינו שמרנו על האגו שלנו והחלטנו לא לדבר אחת עם השנייה, פשוט נתק רציני, היא הסתובבה במעגליים חברתיים משלה ואני משלי,
לאחר מכן כל אחת מאיתנו עברה לבית ספר אחר בכיתה ז' ומאז לא שמעתי עליה..
עד היום אני מתחרטת על הריב הטיפשי הזה ועל זה שהפסדתי חברה כזו טובה כמוהה, כל בחורה יודעת שלמצוא חברה אמיתית, מפרגנת, ועוזרת זה לא פשוט,
ושאין יותר מידי בנות כאלו..
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'תקופת התיכון'
תקופת התיכון
21/12/2010 | 14:41
בתקפות התיכון היו הרבה קבוצות- מגניבים, מגניבים מאוד, מגניבים פחות וממש לא מגניבים!
לצערי אחד הממש לא מגניבים סבל מחרם כיתתי!
פגשתי אותו אחרי כמה שנים והדבר היחיד שהוא זכר ממני זה שעשיתי עליו חרם יחד עם כל הכיתה.
היום אני אישה בוגרת ומבינה את ההשלכות של הסיפור.

שיחת נשים >>
לצפיה ב-'החרטה שלי..'
החרטה שלי..
21/12/2010 | 14:44
7
לפני כחמש שנים הכרתי בחור במקום העבודה שלי..
לא אהבתי את המראה החיצוני שלו אבל האישיות המקסימה שלו כבשה אותי,
לאחר כשנה במערכת יחסים מאוד אינטנסיבית עימו, התחילו לעלות לי בראש מחשבות..
האם זה הגבר שחלמתי עליו כל חיי.. והתשובה שלי היתה- לא!
הוא לא היה הטעם שלי בחיצוניות, לא משכיל במיוחד, לא גבוה, מקריח מעט...
החלטתי שאני נפרדת ממנו ושמגיע לי יותר!
מאז עברו חמש שנים ואני לבד ורווקה... והוא.. הוא מפרסם בפייסבוק תמונות של הילד השני שלו...
ואני יודעת ובטוחה שאישתו מאושרת, הוא מקסים ומדהים ואני הייתי שיטחית..
מתחרטת..

שיחת נשים >>
לצפיה ב-'בלי שום ספק הרגע שעליו אני מתחרטת'
בלי שום ספק הרגע שעליו אני מתחרטת
21/12/2010 | 23:06
6
3
הוא היום הקודם לטיול השנתי של שני בני. שבו נתתי את אישורי לטיול (ולא בחתימת ידי כי את זה לא בקשו...)
אם הייתי לא מרשה להם ללכת לטיול, או לחלופין משכנעת אותם להשאר שלושה ימי חופש בבית - בני אביתר היה איתי כאן היום....

ויש לי עוד המון רגעים להתחחרט עליהם, אבל זה החזק מכולם...
שיחת נשים >>
לצפיה ב-' איזה דבר נורא זה לאבד ילד'
איזה דבר נורא זה לאבד ילד
22/12/2010 | 01:16
משתתפת בצערך העמוק
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'אוי... '
אוי...
22/12/2010 | 11:55
ליבי בוכה איתך.
שלא תדעי עוד צער..
שיחת נשים >>
לצפיה ב-''
22/12/2010 | 12:00
לצפיה ב-'הדברים נכתבים לכל אחד'
הדברים נכתבים לכל אחד
23/12/2010 | 10:15
אל תייסרי את עצמך שזה בגללך.
ליבי איתך,הדבר הכי גרוע זה לאבד ילד.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'אלפית של נחמה...'
אלפית של נחמה...
25/12/2010 | 19:04
1
בעולם הזה לא 'המציאו' משהו נורא יותר מאשר
אם הולכת אחרי בנה... פרי בטנה.
אני מבקשת לחבק אתכם, אני מבקשת לאמץ אתכם...
ואני מבקשת ממני להביא אלפית אולי פחות לא יודעת של נחמה...
כי אביתר שלך יצא לטיול בן שלושה ימים, ללמוד עוד פיסת נוף הארץ...
הוא ודאי התרגש לפני היום הזה... אין לי ספק שהוא יצא את ביתו וחיוך גדול על שפתיו...
אביתר שלך נהרג בזמן של איסוף חוויות, בזמן שליבו מאושר. וטוב לו.
ת.נ.צ.ב.ה.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'גרמת לי לבכות'
גרמת לי לבכות
25/12/2010 | 21:39
אני אכן בטוחה שטוב לו. אנחנו אלו שנשארנו....
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'החרטה הגדולה שלי (אם עוד מישהו קורא) |*'
החרטה הגדולה שלי (אם עוד מישהו קורא) |*
26/12/2010 | 08:28
1
1
כשהייתי בת 16 רבתי עם אחי הגדול, ריב שטותי שנגמר ב"טוב לא מדברים יותר" וככה עברו 5 חודשים ולא דיברנו, עברנו אחד ליד השני בבית, חדר ליד חדר וכלום, עלינו במעלית ביחד, דיברנו דרך קרובים אחרים, הוא ניסה להתקרב ואני עם האגו הגדול שלי אז לא נתתי לו להתקרב למרות שהוא היה חסר לי ולא ידעתי מה לעשות כדי שנחזור להיות קרובים כמו פעם, אפילו חלמתי שהוא נהרג ואני עומדת מול הקבר ובוכה וקמתי מזועזעת.
חודש אח"כ לצערי החלום התגשם. אחי נהרג וחצי שנה שלמה אחרונה בחייו לא דיברנו. אם הייתי יכולה להחזיר את הגלגל אחורה הייתי מנצלת כל דקה איתו, מספרת לו כמה הוא חשוב לי וכמה אני אוהבת אותו.
שיחת נשים >>
לצפיה ב-'כ"כ עצוב'
כ"כ עצוב
26/12/2010 | 22:49
לצפיה ב-'החרטה שלי'
החרטה שלי
26/12/2010 | 10:16
במשך שנה הייתי בכעסים כלפי אחותה התאומה וניתקתי עמה את הקשר כמעט לחלוטין.
שיחת נשים >>

הודעות אחרונות

06:59 | 27.03.16 תפו ופוזה
20:51 | 25.03.16 עולם אכזר123
06:07 | 21.03.16 תפו ופוזה
15:40 | 20.03.16 קלמנטינה ננסית1
19:30 | 16.03.16 Elian Chole
10:15 | 09.03.16 אסקימו2
23:06 | 07.03.16 דאניאלי
23:39 | 06.03.16 אורחים בפורום
10:01 | 04.03.16 Shamy
14:05 | 02.03.16 פנתרית סגולה
05:16 | 29.02.16 תפו ופוזה

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ