לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1001710,017 עוקבים אודות עסקים

פורום ראשון לציון

ברוכים הבאים לפורום העיר ראשון לציון בתפוז ! ראשון לציון – העיר הרביעית בגודלה בישראל. זה המקום בו תוכלו לדון על כל נושא הקשור לעיר: ענפי הספורט השונים, מקומות בילוי , בתי ספר , מקומות תעסוקה, תנועות נוער , פיתוח העיר והבנייה ועוד. כאן המקום לדון על פוליטיקה מקומית, לשבח או לקטר על פעלים בעיר. אבל כמובן שאינכם מוגבלים בשיחות על העיר בלבד- אתם מוזמנים להעשיר את הידע שלנו בנושאים המעניינים אתכם, להמליץ לנו על אירועים/ בילויים/ ספרים/ מתכונים וכו´.אתם יכולים ליזום פתיחת שרשורים, משחקים וכו´ (בתיאום עימנו...) והפורום יישאר פעיל בזכותכם ובשבילכם.הפורום פתוח לכל תושבי העיר וגם כמובן לכל אחד המתעניין בה. ובשביל שהפורום יזרום כהלכה בואו ונקפיד על כמה כללי התנהגות פשוטים . אנחנו לא אוהבים שפה לא הולמת ואנחנו לא מחפשים לריב או להעליב, אז בואו וניצור לנו קהילה חמה ואוהבת. כמו כן אנו ממליצות לכם לבקר באתר הרישמי של העיר בכתובת www.rishonlezion.muni.il. ובאתר הקישורים של העיר בכתובות :www.rishon.co.ilוקצת על עצמנו: רויטל: שמי רויטל ואני בת 29, תושבת העיר ראשל"צ כ- 19 שנה. מנהלת את חנות המחשבים "קשרי מחשב" בעיר, נשואה ללירון ואם לאלון בן ה-4 וליאם בן השנה . אוהבת את העיר ולא מתכוונת לזוז ממנה . חן: שמי חן ואני בת 19, תושבת העיר מאז שנולדתי. חיילת בצבא הגנה לישראל ונהנית מהעיר- קניות, בילויים ואנשים.אנו מאחלת לכולנו דיונים מעניינים ואם יש שאלות, אתם מוזמנים לפנות אלינו במסר או באמייל. רויטל- revi88@walla.comחן – shesek_1@walla.co.il

אודות הפורום ראשון לציון

ברוכים הבאים לפורום העיר ראשון לציון בתפוז ! ראשון לציון – העיר הרביעית בגודלה בישראל. זה המקום בו תוכלו לדון על כל נושא הקשור לעיר: ענפי הספורט השונים, מקומות בילוי , בתי ספר , מקומות תעסוקה, תנועות נוער , פיתוח העיר והבנייה ועוד. כאן המקום לדון על פוליטיקה מקומית, לשבח או לקטר על פעלים בעיר. אבל כמובן שאינכם מוגבלים בשיחות על העיר בלבד- אתם מוזמנים להעשיר את הידע שלנו בנושאים המעניינים אתכם, להמליץ לנו על אירועים/ בילויים/ ספרים/ מתכונים וכו´.אתם יכולים ליזום פתיחת שרשורים, משחקים וכו´ (בתיאום עימנו...) והפורום יישאר פעיל בזכותכם ובשבילכם.הפורום פתוח לכל תושבי העיר וגם כמובן לכל אחד המתעניין בה. ובשביל שהפורום יזרום כהלכה בואו ונקפיד על כמה כללי התנהגות פשוטים . אנחנו לא אוהבים שפה לא הולמת ואנחנו לא מחפשים לריב או להעליב, אז בואו וניצור לנו קהילה חמה ואוהבת. כמו כן אנו ממליצות לכם לבקר באתר הרישמי של העיר בכתובת www.rishonlezion.muni.il. ובאתר הקישורים של העיר בכתובות :www.rishon.co.ilוקצת על עצמנו: רויטל: שמי רויטל ואני בת 29, תושבת העיר ראשל"צ כ- 19 שנה. מנהלת את חנות המחשבים "קשרי מחשב" בעיר, נשואה ללירון ואם לאלון בן ה-4 וליאם בן השנה . אוהבת את העיר ולא מתכוונת לזוז ממנה . חן: שמי חן ואני בת 19, תושבת העיר מאז שנולדתי. חיילת בצבא הגנה לישראל ונהנית מהעיר- קניות, בילויים ואנשים.אנו מאחלת לכולנו דיונים מעניינים ואם יש שאלות, אתם מוזמנים לפנות אלינו במסר או באמייל. רויטל- revi88@walla.comחן – shesek_1@walla.co.il
x
הודעה מהנהלת הפורום
אין לפרסם מספרי טלפון אישיים בפורום. ניתן לעשות זאת במסרים אישיים
המשך >>

לצפיה ב-'מישהו יודע'
מישהו יודע
09/04/2004 | 23:49
13
2
איך ואיפה אני משיגה את הטלפון דשל מארגיני רוק עצמאות?
ראשון לציון >>
לצפיה ב-'דשל מארגיני ? את הולכת לאיבוד....'
דשל מארגיני ? את הולכת לאיבוד....
10/04/2004 | 01:28
11
3
לצפיה ב-'הפיתרון...........לבעיות אלו.......'
הפיתרון...........לבעיות אלו.......
10/04/2004 | 01:51
10
3
אתם כבר יודעים מה הפיתרון

נכון???????

כנסו לפה
ראשון לציון >>
לצפיה ב-'מיקי!!!!!'
מיקי!!!!!
10/04/2004 | 01:57
8
1
האתר שלך בחתימה שלך!!!
באמת שזה מספיק... רואים את הכתובת, מי שרוצה יכנס.
ראשון לציון >>
לצפיה ב-'זה בגללי-אני פתחתי את זה כמו שק'
זה בגללי-אני פתחתי את זה כמו שק
10/04/2004 | 12:47
7
2
צרעות (ככה אומר הביטוי???)

הערתי לו שהוא לא כתב אז אנחנו מקבלים פיצוי...אבל ברצינות מה אכפת לכם בעצם-פשוט אל תכנסו לקישורים (כי כולנו יודעים לאן הם מובילים)
ראשון לציון >>
לצפיה ב-'נראה לי *תיבת פנדורה*'
נראה לי *תיבת פנדורה*
10/04/2004 | 12:54
13
לצפיה ב-'ית אני'
ית אני
10/04/2004 | 14:33
זה "יצא המרצע מהשק"
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח
איך עיוותי את זה
ראשון לציון >>
לצפיה ב-'חח.בסוף כן יש כזה ביטוי'
חח.בסוף כן יש כזה ביטוי
10/04/2004 | 18:35
4
ראיתי עכשיו (לפני שעה) ב"אוצרות מן העבר"
ראשון לציון >>
לצפיה ב-'אחלה מונולוג רונית'
אחלה מונולוג רונית
11/04/2004 | 00:16
3
חשבת פעם להעלות הצגת יחיד?
ראשון לציון >>
לצפיה ב-'כבר אמרו לי לא פעם'
כבר אמרו לי לא פעם
11/04/2004 | 00:25
2

למרות שלא הבנתי-כתבתי רק משפט אחד (ועוד אחד,ועוד אחד ועוד אחד ועוד אחד..................................)
תקפוץ לפורום 914,תיכנס למאמרים,וחפש את מה שכתבתי-ואז תראה מה הכישרון האמיתי שלי
הנה קישור (ולא,זה לא יגיע לאתר של מיקי *שיעול*יצאה לי עוד ירידה*שיעול*)-לחסוך לך מאמץ (מי אמר שאני לא נחמדה?)
ראשון לציון >>
לצפיה ב-'לא הבנתי כלום'
לא הבנתי כלום
11/04/2004 | 01:58
1
ולמה את רואה היפים והאמיצים?
ראשון לציון >>
לצפיה ב-'כי זה היה יפה ואני מכורה'
כי זה היה יפה ואני מכורה
11/04/2004 | 11:32
1
והתמכרות לא עוזבים,גם אם זה לא מה שהיה פעם.
(למרות שעכשיו בזכות מישהוים שאני צריכה לשחרר מהגן,לא יוצא לי לראות ב4-ותודה להם על כך)

ומה לא הבנת (את מה שכתבתי בקישור-אם אתה לא צופה ברור שלא תבין)
ראשון לציון >>
לצפיה ב-'לא מצאתי שם איך מגיעים לסופרלנד אז.'
לא מצאתי שם איך מגיעים לסופרלנד אז.
10/04/2004 | 20:27
5
למה נתת את הכתובת?????????????
ראשון לציון >>
לצפיה ב-'לכל המתענינים שגרים מחוץ לראשון...'
לכל המתענינים שגרים מחוץ לראשון...
<< ההודעה הנוכחית
10/04/2004 | 20:22
95
במיוחד לך קטיה למרות שקיבלת הסבר אישית:
טוב אז אם אתם מגיעים דרך כביש חיפה ת"א הישן (גהה) תמישכו ישר עד ראשון וכשאתם מגיעים לראשון על תיכנסו מהמחלף הראשון(גשר ראשון) תיכנסו מהמחלף השני (מחלף גן רווה) ותיקחו מיד ימינה (לכיון התחנה המרכזית החדשה)
ובצומת מיד שמאלה(יש רמזור בדיוק אחרי הסיבוב)
ואז תמשיכו עם הכביש ישר עד הסוף!!

אם אתם מגיעים לראשון דרך אילון דרום אז תיכנסו בכביש לכיון ראשון אבל תמשיכו ישר בנתיב הזה לכיון שדרות יצחק רבין ואז תעלו לגשר אממ..(. מקווה שלא תפספסו כי אז יש לכם פרסה רק ביבנה וזה רחוק) בגשר תפנו ימינה אתם כבר תראו את הגלגל ענק

מקווה שתסתדרו ותהנו!!
ראשון לציון >>

הודעות אחרונות

16:08 | 26.10.12 אורחים בפורום
18:43 | 17.06.12 אורחים בפורום
17:21 | 11.01.11 OlTu
09:29 | 04.01.11 1אמאלה
16:58 | 29.12.10 SupeRonit
12:27 | 25.12.10 Shark Alarm
20:05 | 21.12.10 מלאני סי 2
09:52 | 21.12.10 ר22 היחידה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ