מישהו יודע

bushi tooshi

New member
מישהו יודע

איך ואיפה אני משיגה את הטלפון דשל מארגיני רוק עצמאות?

amickyaa

New member
הפיתרון...........לבעיות אלו.......

אתם כבר יודעים מה הפיתרון נכון??????? כנסו לפה

NoWords

New member
מיקי!!!!!

האתר שלך בחתימה שלך!!! באמת שזה מספיק... רואים את הכתובת, מי שרוצה יכנס.

SupeRonit

New member
זה בגללי-אני פתחתי את זה כמו שק

צרעות (ככה אומר הביטוי???) הערתי לו שהוא לא כתב אז אנחנו מקבלים פיצוי...אבל ברצינות מה אכפת לכם בעצם-פשוט אל תכנסו לקישורים (כי כולנו יודעים לאן הם מובילים)

SupeRonit

New member
../images/Emo163.gifית ../images/Emo26.gif אני

זה "יצא המרצע מהשק" חחחחחחחחחחחחחחחחחחח איך עיוותי את זה

SupeRonit

New member
חח.בסוף כן יש כזה ביטוי

ראיתי עכשיו (לפני שעה) ב"אוצרות מן העבר"

SupeRonit

New member
כבר אמרו לי לא פעם

למרות שלא הבנתי-כתבתי רק משפט אחד (ועוד אחד,ועוד אחד ועוד אחד ועוד אחד..................................) תקפוץ לפורום 914,תיכנס למאמרים,וחפש את מה שכתבתי-ואז תראה מה הכישרון האמיתי שלי הנה קישור (ולא,זה לא יגיע לאתר של מיקי *שיעול*יצאה לי עוד ירידה*שיעול*)-לחסוך לך מאמץ (מי אמר שאני לא נחמדה?)

SupeRonit

New member
כי זה היה יפה ואני מכורה

והתמכרות לא עוזבים,גם אם זה לא מה שהיה פעם. (למרות שעכשיו בזכות מישהוים שאני צריכה לשחרר מהגן,לא יוצא לי לראות ב4-ותודה להם על כך) ומה לא הבנת
(את מה שכתבתי בקישור-אם אתה לא צופה ברור שלא תבין)

beny20

New member
לא מצאתי שם איך מגיעים לסופרלנד אז.

למה נתת את הכתובת?????????????

beny20

New member
לכל המתענינים שגרים מחוץ לראשון...

במיוחד לך קטיה למרות שקיבלת הסבר אישית: טוב אז אם אתם מגיעים דרך כביש חיפה ת"א הישן (גהה) תמישכו ישר עד ראשון וכשאתם מגיעים לראשון על תיכנסו מהמחלף הראשון(גשר ראשון) תיכנסו מהמחלף השני (מחלף גן רווה) ותיקחו מיד ימינה (לכיון התחנה המרכזית החדשה) ובצומת מיד שמאלה(יש רמזור בדיוק אחרי הסיבוב) ואז תמשיכו עם הכביש ישר עד הסוף!! אם אתם מגיעים לראשון דרך אילון דרום אז תיכנסו בכביש לכיון ראשון אבל תמשיכו ישר בנתיב הזה לכיון שדרות יצחק רבין ואז תעלו לגשר אממ..(. מקווה שלא תפספסו כי אז יש לכם פרסה רק ביבנה וזה רחוק) בגשר תפנו ימינה אתם כבר תראו את הגלגל ענק מקווה שתסתדרו ותהנו!!

למעלה