אשמח לעזרה בבקשה לגבי מיקום בראשון

irit 27

New member
אשמח לעזרה בבקשה לגבי מיקום בראשון

בוקר טוב! היום יש לי תור לרופא במרפאת פינסקר בראשון לציון כתובת: ר"ח יהודה לייב/פינסקר 31 אני גרה בקריית אונו ואין לי שום שמץ היכן המרפאה ממוקמת אני לא מתמצאת טוב בראשון אשמח למי שיודע להסביר לי איך אני מגיעה עם רכב למרפאה דרך בית דגן אולי? או שישנה אופציה יותר טובה? אין לי GPS ולכן אשמח עם תעזרו לי כדי שלא אסתבך בדרכים שאלתי פה את אותה שאלה לפני שבועיים וראיתי שענו לי אבל הסבירו לי איך להגיע עם אוטובוס ולא עם רכב והתור שלי נדחה ולכן שוב אשמח לעזרתכם שתדריכו אותי איך להגיע למקום עם רכב תודה מראש יום נפלא אירית

SupeRonit

New member
פשוט למדיי-מבית דגן לכיוון דרום (נס ציונה)

1.את נוסעת ישר על דרך המכבים שהופך לרחוב הרצל. את פונה שמאלה לרחוב צבי פרנק ומשם ימינה לרחוב יהודה לייב פינסקר 2.כעקרון את יכולה לחנות על הרחוב הראשי. אבל כדאי להגיע לחניון המרפאה בחלק האחורי שלה דרך רחוב דרור-את יכולה לפנות ימינה לרחוב רוטשילד ושוב ימינה לרחוב דרור עד שתגיעי לחלק האחורי של המרפאה שם יש חנייה לבאי המרפאה. 3.אם פיספסת את צבי פרנק-אל דאגה.את יכולה להגיע גם דרך רחוב הכרמל (שמאלה בצומת גן העיר-יקב) ואז שמאלה לרחוב נורדאו ומשם שמאלה לרוטשילד וימינה לרחוב דרור (או ימינה ברוטשילד ושמאלה לפינסקר)

irit 27

New member
תודה רבה לך הסבר המפורט עזרת לי מאוד

תודה על הסבר המפורט וממש עם הסבר שלך לא הסתבכתי לשנייה והגעתי למקום המון תודה המשך יום נפלא ושבוע קסום אירית

למעלה