הודעת פרישה

הודעת פרישה ../images/Emo7.gif

חברים וחברות יקרים באוגוסט 2003 (האמת עכשיו שבדקתי לא האמנתי שעבר כ"כ הרבה זמן) פתחתי את פורום ראשון לציון . וכעת 7 שנים אחרי אני מודיע על פרישתי מהניהול. לפני 7 שנים הייתי הרבה יותר פנויה עם ילד קטן אחד , והנה הילד הזה אלון כבר עולה לכיתה ב' , ובנתיים הצטרף אליו ליאם שכבר בן 4.5 , ובקרוב תתווסף למשפחה תינוקת ..... והעבודה גדלה ונעשתה לחוצה יותר והזמן הפנוי שיש לי קצת נעלם.... וכפי שבטח שמתם לב אני לא פעילה פה כמו בעבר. אז אני פורשת מהניהול ומשאירה את הפורום בידיו הנאמנות של יניב שאני בטוחה שיפריח את הפורום וישמור עליו. אני אמשיך לגלוש פה כגולשת מן השורה. תודה לתפוז על הכל , ותודה לכם הגולשים וזו ההזדמנות גם לאחל לכולנו שנה טובה ומוצלחת, שנה של בריאות ורק טוב . רויטל

Shark Alarm

New member
בהצלחה בהכל../images/Emo70.gif ../images/Emo26.gif

תודה על הדחיפה ללכת למשרדי תפוז כדי לעזור בניהול הפורום.. מבטיח לעשות הכל כדי לשמור עליו חי... שוב- בהצלחה בהכל, וגם לילדים בבית ספר יניב

../images/Emo43.gif פרישת מנהלת הפורום ../images/Emo43.gif

אנו מודים לרויטל ולירון על שנים של השקעה ומסירות בניהול הפורום, מיום הקמתו ועד היום, ומאחלים לה הצלחה בהמשך דרכה.

amickyaa

New member
לאאאאאא רויטל לא יכול להיות ,עצוב...

אכן השנים עוברות וגם אני כבר זקן בפורום שאני מנהל עצוב, נתת את השרביט ליניב הצעיר חחח אבל הדעתן הפורום יהיה בידיים טובות. אני מאחל לך הרבה בריאות אושר מהילדים ושנה טובה בהצלחה מיקי

למעלה