זוגיות במשבר

זוגיות במשבר

מניסיון רב כמטפל ומניסיון אישי ברור שהחיים שלנו הם תמונת ראי לכל מה שעובר בתוכנו. לא קל להבין זאת אך ככל שאנו יוצרים זוגיות טובה, אמיתית וחזקת עם עצמנו החיים שלנו נראים ומורגשים הרבה יותר טוב ואנו ממגנטים אנשים חיוביים שמתעימים לנו.
חשוב לבדוק בתוכך מה חסר לך מהילדות ואיך את יכולה לקבל חיבוק ואהבה זו מעצמך. זה תהליך של התפתחות גופנית רוחנית נכונה. יש הרבה מאוד מידע כיום בספרות, באינטרנט וכדאי להקשיב וללמוד לתקשר - לייצור תקשורת נכונה ומחזקת עם עצמך.
זה ייתן לך את היכולת לקבל את ההחלטות בכל נושא.
המלצה שלי: ניסי להקשיב לקטעים של הגברת לואיז היי ביו טיוב או של אלי קרסניץ המדהים ולקבל עזרה נכונה המתאימה לך מאנשי מקצוע שמבינים בכך.
לא טוב להישאר לבד ועם כל הכבוד לפורומים, זה לא מה שאת זקוקה כרגע.

נסי לעשות תרגיל קצר ומדהים: שימי יד אחת באיזור הבטן (שם נמצאת הנשמה שלנו והילד/ה הקטנה) ויד שנייה באיזור מרכז בית החזה. מעל הלב. אלו שני מרכזי אנרגיה מאו חשובים בגוף.
עשי זאת לכמה דקות כל יום והרגישי באם הידיים או האזור מתחמם. באם כן את בעצם עושה הילינג - ריפוי לעצמך. איזה כיף!!!
תהני מכך והקשיבי ביוטיוב ותתחילי לגלות את הדרך להבראה. בהצלחה, אורן תקשור

אשר יגורתי יוגורט אמר הגשש החיוור

זה מה שקורה כש"הכל הולך" בטיפול. ובהמלצות לטיפול.
שתיית חלב נאקות במדבר ערומים למה לא?

A לוןA

New member
קורע

"מתקשר" ממליץ על הליכה ל"בעלי מקצוע"
&nbsp
האירוניה נמצאה תלויה בביתה, על מועד הלווייתה ימסר בהמשך.

שילה1

New member
ממליצה ללכת ל"קוראת בקקאו".

היא יודעת לקרוא.והקקאו?ממש טהור....

מריוס זכריה

Member
מנהל
תגובה למגיבים

לא מכיר את האדון, אבל הוא לא נראה לי מהרעים.
לדעתי לא כדאי לזלזל ברפואה אלטרנטיבית באופן גורף. וגם לא באופן לא גורף.
המגוון גדול, לא הכל טוב, והרבה הוא מאוד אישי וסובייקטיבי. אז מה?
לא ממליץ לחשוב על העולם כמאורה של נוכלים. ולא ממליץ להתסגר בדלת אמות של רציונליזם שסוגר את הדלת ללא מודע, אינטואיטיבי או אחר.

גם בעולם האקדמיה והקליניקה הפסיכודינמית או הסיביטי לא הכל דבש. יש טובים יותר ויש פחות ויש מגבלות למדיום.

כמובן גם לא ממליץ להאמין לכל אחד.

ואני לא מפרסם קטלוג אילו שיטות בעיניי יותר טובות ואילו פחות, למרות שחלק אכן נראה לי חרטא מובהק (וחלק אחר כאמור ממש לא).

לגבי תקשור ספציפית, אני חושב שזה כלי לעבודה עם הלא מודע והאינטואיציה של המטפל דווקא, ומי יודע, אולי הוא באמת מחובר לאיזו תחנת רדיו קוסמית... וטאבר. זה לא משנה.
אני חושב שיש מתקשרים שנותנים עצות טובות. ויש כמובן גם אהבלים. כמו בכל תחום.

בקיצור, אני נגד פסילה גורפת.

---

טכנית, האדון פה מפרסם, ולכן ראוי למחוק אותו. אלא שמאחר וכתב בכל זאת דברי טעם (גם אם חולקים עליו), ולא פרסם טלפון או לינק ישיר - יישאר בינתיים.

[שוב: אני לא ממליץ עליו מרע ועד טוב. לא מכיר אותו.]

הספר של לואיז היי מעולה. מאוד פותח עיניים. אורן, אתה יכול

להסביר מה כוונתך בתרגיל שהצעת ש-"הידיים או האזור מתחמם"?
האם אתה אומר שרק אחד מהאזורים אמור להתחמם?

למעלה