זוגיות קשה מדי

מצב
הנושא נעול.

מריוס זכריה

Member
מנהל
אני שואל את עצמי מה הסיפור שלך

את לא לקוחת את עצמך ברצינות?
את לא לוקחת את הפורום ברצינות?
את לא לוקחת כלום ברצינות?

מה שבטוח, השאלה הקצרה שלך מלמדת על התנהלות כל כך לא רצינית, שמלמדת שמן הסתם יש איזו בעייה אצלך, שלא קשורה לזוגיות דווקא. מה היא? אין לי מושג. אבל אדם רגיל ונורמלי לא מנפק שאלה שכזאת. בטח שלא הייתה פה אחת כזאת בעשר שנים לפחות, אם לא יותר, שאני פה.

אם תרצי תשובה יותר טובה, תצטרכי להשקיע שלוש דקות מחייך ולכתוב משהו שלוקח בחשבון עוד מישהו חוץ מאשר את עצמך והצורך שלך כרגע.

howbouthat

New member

alongrin

New member
פשוט...

לעבור הלאה...
אם את רוצה שמשהו יעשה - תעשי אותו (אני לא מכיר קיצורי דרך).

adam33

New member
פעם למדו אותי ש..

פעם לימדו אותי שלפעמים כשאתה רוצה לעבור הלאה יש שני דברים שמקבעים אותך.
1.איך הסביבה תקבל את זה.
2.האם תה משפר את המצב האישי שלך או מרע לו.
לגבי הראשון זו כבר שאלה של חוזק נפשי.
באשר לשני אזיי מצאתי שגם אם אתה יודע שזה מרע לך או שזה מייטיב לך זה לא משנה כהוא זה כשאתה שבוי בחרדת נטישה או לחילופין באהבה לאדם שאתה איתו.
ולכן לפני שאת עושה צעד תשאלי את עצמך מספר שאלות ותהיי אמיצה גם לענות עליהן .
רק לאחר מכן תוכלי לחשוב על מציאת פיתרון.

Mrs Dolores

New member
לעבור הלאה

הדרך היא כמובן לקבל החלטה ולעמוד מאחוריה. כמובן שקצת פרטים היו עוזרים, אבל הבסיס הוא אותו בסיס תמיד. בפירוק זוגיות תמיד יש קשרים רגשיים ולפעמים כלכליים שצריך לפרום ולמלא את מקומם אחרת. אתייחס רק לפן הרגשי, על קצה המזלג. פרידה תמיד כרוכה בכאב רב. בדרך כלל נפרדים ממישהו שממילא גורם לנו כאב מתמשך, על בסיס יומיומי. אז המשוואה היא האם אנחנו מוכנים לשלם בכאב חד פעמי גדול, או בכאב במנות קטנות ומתמשכות, להמשיך בקשר ולשלם מחיר נפשי בתשלומים יותר קטנים כל פעם.

נהורית1

New member
להכיר מישהו אחר ולזרוק את הקיים.

לא יודעת לגבי מה נשאלת השאלה. האם המצב הכלכלי קשה ביניכם? או היחס זה לזה? אם הלכם לטיפול זוגי, דבר שיכול לתת פתרונות, ולא עזר כלום. אז חותכים את השרשרת, משתחררים מהכבלים הסוגרים עלייך ומנסים לבנות לעצמך עולם אחר ובמקום אחר.
מקווה שתצליחי.

עצתי להפוך לידידים, להישאר נחמדים זה לזה ולהשקיע בדיבור יותר מאשר במגע, ולתת לקשר להיעלם מעצמו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה