סתם משתפת

סתם משתפת

לאחרונה שמתי לב שבעלי מכריח אותי לעשות דברים שאני לא רוצה, גם אם אני לא יודעת עדיין או לא החלטתי זה לא ממש משנה לו, הוא פשוט דוחף ודוחף וגורם לי לעשות דברים שאני לא מעוניינת בהם והוא בכלל לא מודע לזה, גם כשניסיתי להגיד לו שיש לי קצב יותר איטי משלו זה ממש לא עזר.
אני מרגישה שאני צריכה להתעמת איתו ע"מ להשמיע את ה-לא שלי, זה מגיע למצב שיש בינינו הרבה ויכוחים כי הוא בכלל לא מבין אותי, לפעמים אני מרגישה שהוא ממש "דורס" אותי ע"מ שהוא יצליח לקבל את מה שהוא רוצה. ההתנהגות והאמירות שלו מאוד אימפולסיביות ולפעמים אני לא מצליחה להתמודד עם זה...

מריוס זכריה

Member
מנהל
תודה ששיתפת.

יש איזו תגובה שהיית רוצה? שאלה?
את לא חייבת, גם סתם שיתוף זה טוב.
אבל אם יש שאלה או בקשה, תגידי מה היא.

Age Enhanced

New member
בזוגיות מצפים לשיתוף פעולה של הצד השני

איפה עובר הגבול, זאת שאלה אחרת. אבל אין דבר פסול בלבקש ולצפות מהצד השני לעשות דברים. מן הסתם גם את מצפה ממנו לדברים.

זה ברמה הכללית. אם תרצי תשובות יותר ממוקדות, תצטרכי לפרט מה סוג הבקשות שלו, מה את מכנה "דוחף ודוחף", כמה זמן אתם נשואים, מה את מכנה "לאחרונה", מה היה המצב קודם, ומה גרם לשינוי הזה.

דנדין40

New member
את בבעיה

או שהוא יותר בבעיה.
הוא רואה ואוליי גם מרגיש את הדברים הנוספים ובא הביתה בכדי לחוות אותם איתך.
אבל את לא נמצאת "שם" במשבצת שלו ולכן את אפילו לא מבינה מה פתאום הצורך הזה שלו.
תוסיפי לכך שהוא נפגע מזה שאת לא משתפת פעולה , ושאת נפגעת מזה שהוא לא מבין הצד שלך ..ויש לנו כאן בעיה משותפת.
במקרה הטוב את תסבירי לו שאת מעוניינת אבל יש דרך ויש דרך, והוא יהיה קשוב.
במקרה הפחות טוב הוא ירצה ואת תסרבי והוא יחפש את זה במחוזות אחרים ( ולאו דווקא בבגידה )
אז עצתי אלייך קודם כל לדבר על זה.
לנסות לראות עד היכן את כן הולכת ושאת מראה שאת מתאמצת ושהוא יבין שזה מה שיש וישלים עם כך שאת מתאמצת.
ו..
בהצלחה.

seeyou

New member
הוא פשוט דוחף ודוחף וגורם לך לעשות דברים שלא מעוניינת?

תשתמשי באותו נשק
פשוט לדחוף ולגרום לו לעשות דברים שהוא לא מעוניין או לא יכול

להתעמת איתו זה ביזבוז זמן לדעתי

בכול שיתוף(זוגיות) יש צד דומיננתי אחר ניגרר

יוסי

למעלה