שנאת נשים וכו'...

alongrin

New member
שנאת נשים וכו'...

מצורף לינק למאמר מאתר sheee שהכותרת שלו:

"חוכמת האקזיט: כך תזהי ותלכדי את החנון שבדרך למיליארד"

https://www.sheee.co.il/item/3228085

זו הפסקה הראשונה שלו..
"גם את רוצה את החיים של שי-לי שינדלר? בואי, תעמדי בתור, חמודה. ובנתיים, את יכולה להפסיק לרדוף אחרי ברמנים ודיג'יים ולהתחיל לחפש לך חנון מוצלח שגם יהיה הרבה יותר נחמד אלייך, וגם יש מצב שיעשה בסוף אקזיט. כך תזהי, תצודי ותתחתני איתו כשהוא עדיין קטן ואסיר תודה"

ההמשך הוא פשוט מדריך מפורט "לאיך ללכוד את החנון"

שום מילה רחמנא לצלן על אהבה, ערבות הדדית, חברות וכו'...

פשוט איך ללכוד את החנון בדרך למיליארד כדי שלך יהיו חיים כמו של שי לי.

אני מחכה למקהלת הצדיקות שיגידו מה פתאום...?
איזה מאמר שיטחי?
כל הנשים האחרות הן כאלה אני ב-ח-י-י-ם לא...

אני רק יכול להגיד שמדיה דיגיטלית זה דבר יקר.
כל קליק/חשיפה של דף אינטרנט שווה כסף, לכן העורכים מפעילים הרבה שיקול דעת כאשר הם מעלים דף ומקדמים אותו לאתרים אחרים.
אף אחד לא היה טורח לבזבז שטח מסך בעמוד הראשון אם לא היה למאמר כזה קהל משמעותי.

מה זה אומר?
אני מאיר לכל אחד לעשות את השיקולים שלו.

elvinnox

New member
זה הטבע, אנחנו חלק מהמשחק ולא נשנה את החוקים

אשה שואפת לצאצאים מהגבר הכי חזק,
היום זה מתרגם לכסף.
&nbsp
יחד עם זאת, כסף הוא רק פרמטר אחד מני רבים. ואם יש לך מספיק כסף לחיות טוב, למרות שאתה לא מיליארדר, אתה עדיין יכול להכיר ולקבל אהבה מהמון נשים.
&nbsp
זה נכון שאולי עם דוגמניות טופ אתה לא תצא כי אלו יכוונו לעשירים ביותר (כי הן יכולות)
&nbsp
לכל אישה חשוב העניין הכלכלי, מי שלא משקרת
יחד עם זאת, לא לכל אישה זה הדבר הכי חשוב, יש עוד הרבה דברים מעבר
&nbsp
אנחנו לא נשנה את הביולוגיה, צודק או לא, אלו החיים.
גם אנחנו לא בדיוק מסתכלים על כונפות שיש להן אופי מדהים, אם לא נמשך אליהן, אין שום סיכוי לשום קשר, אפילו לא לסטוץ
&nbsp

מי שכתב את הפרסומת בברור לא מבין נשים.

ליום ההולדת האחרון ביקשתי וקיבלתי שני הארד דיסקים.
אם בעלי היה כותב בברכה Thanks for the memories זה היה ממש חמוד...

תכשיטים לא אומרים לי כלום. יש לי רק שני תכשיטים שאני מאוד אוהבת (שגם אותם אני כמעט אף פעם לא עונדת, כי זה לא נוח לי ולא נעים לי) ואת שניהם בחרתי - טבעת הנישואין, ושרשרת שקיבלתי מאמא של בעלי לקראת החתונה (והחלפתי בשרשרת שאני אוהבת).

אני תוהה לגבי פרסומת מקבילה למתנות לגברים

אני עדיין לא ראיתי פרסומת מטילה אימה ( בהומור ) שמכוונת לנשים.
אם זה להטיל אימה על מישהו ( בהומור ), זה רק נגד גברים.
כי המסר הכללי, זה אל תהיה מקורי עם המתנות שלך.
תקנה לה תכשיט יוקרתי, וזהו. אח"כ תוכל להמשיך הלאה באופן חלק.
&nbsp
יתכן שאת מן חריג בטעם שלך במתנות או שאת צנועה.
אני בכל זאת תוהה אם יתכן שהפרסומאים מבינים בנשים יותר מרוב הגברים.

אני אוהבת תכשיטים.

כלומר, אני אוהבת שיהיו עליי: עגילים, שרשרת, טבעת או שתיים (כולל נישואין) וצמיד.
אבל אם יש דבר שאני לא מבינה הוא למה להוציא הרבה כסף על תכשיטים כשיש תכשיטים בגרושים שנראים כמו מיליון דולר. מספיק להסתכל באמזון ולראות שהם מוכרים סטים שלמים שמתאימים לאירועים הכי חגיגיים ב-20 דולר, לפעמים גם פחות. אין לי אף יהלום, למשל, כי מבחינתי כל עוד זה נראה יפה ועושה בדיוק את אותו הרושם ממש לא אכפת לי מה עלות האבן. חבל לי על כל גרוש להוציא על משהו שעולה הרבה יותר יקר וממלא בדיוק אותו תפקיד.
יש לי סט בסיסי להסתובב ליום יום ועוד 2 או 3 סטים שאני משתמשת בהם ליציאה שמתאימים לבגדים שונים, ובעלי מאוד אוהב כשאני עונדת תכשיטים יפים (שאני רכשתי בעצמי כאמור בגרושים כי אני יודעת לאיזה בגד מתאים מה).
התכשיטים היחידים שיקרים יותר יחסית לכל השאר (כי הם מזהב) הם הסט שאני עונדת ביום יום (כי האוזניים שלי לא מסוגלות לסבול שום מתכת אחרת לאורך זמן מאז הלידות). אבל גם בהם אין אבנים יקרות, כך שהמילה "יקר" כאן היא מאוד יחסית. חלק הוריי קנו לי לפני שנים וחלק בעלי קנה לי, גם מזמן, וכל עוד הם תקינים אני לא זקוקה לשום תכשיט אחר, ובטח לא תכשיט יקר.
אגב, לבעלי יש שרשרת וטבעת נישואים שגם תמיד עליו. את השרשרת הנוכחית אני קניתי לו אחרי שהשרשרת דומה שהוא קיבל מסבתא שלו עוד בגיל הילדות והייתה בעלת ערך סנטימנטלי רב נקרעה.
ליום הולדת האחרון בעלי קנה לי קינדל כי הקודם היה מאוד ישן ובלוי מרוב שימוש והסוללה כבר לא עבדה טוב. לא זכור לי מתי פעם אחרונה קיבלתי ליום הולדת תכשיט, והיו גם פעמים שיצא לי במפורש לבקש שלא יתנו לי במתנה תכשיטים כי אי לי צורך ביותר ממה שיש לי, ואם כבר - עדיף ספר טוב.
ליום הולדת שלו הוא קיבל ממני Sonos Beam, כפי שרצה.

יתכן שאת נוחה יותר מאחרות

אבל כמו שאני תופס את הטבע הנשי, נשים בדר"כ אוהבות מתנות יקרות ערך.
לא סתם תכשיט נוצץ... לא זכוכית קריסטל שנראית כמו יהלום.., אלא מתנת יקרות ערך באופן אמתי(!)
אם זה רכוש בעל ערך כספי ממשי באופן שמשדרג את רמת חייה של האישה בלבד, זה מדבר אל ליבה.
אם זה חיקוי זול, מעשי ופונקציונאלי, ולא נועד לשרור שנים ארוכות, אז כנראה שזה יאכזב את ליבה של האישה. האכזבה והתסכול מתורגמים לכעס / עלבון / ביקורת על קמצנות של בן הזוג ( של הגבר ).

האישה לעולם איננה מואשמת ולא נחשדת בקמצנות כלפי בן זוגה.
כספה שהיא מרוויחה, רכוש בלעדי, ייחודי, נשי בלבד, והוא נועד לקדם אך ורק את ענייניה הנשיים ( ולא השיתופיים אם יש כאלה ).
מתנותיה הזולות של האישה, לעולם מתקבלות בברכה ע"י הגבר. כדי שלא לעורר מהומה.

כמו שאני מכיר אותך אורחת, את דוחה את דבריי מכל וכל.

אין דבר כזה, "אישה". יש הרבה נשים שונות.

אני מכירה נשים רבות שממש לא מחפשות מתנות יקרות.
ואגב, זול אין פירושו שלא נועד לשרוד שנים ארוכות. יש לי דברים רבים, כמו בגדים ונעליים זולות, שקניתי לפני הרבה שנים ושורדים יפה מאוד. לעומת זאת, לא מזמן קיבלתי מחברה תיק ד של מותג ידוע ויקר (אישית, אף פעם לא קונה מותגים, זה פשוט לא מעניין אותי) שהתפרק אחרי חודש. אז עברתי לתיק זול שאימא שלי נתנה לי פעם, שעד כמה שאני מכירה אותו בטח נקנה באיזה שוק או סופר, והוא כבר מחזיק כמה חודשים יפה מאוד ואפילו לא בכיוון של להתפרק.

רק שדילגת על מתנות מגברים...

אם לא רשמתי זאת קודם, ארשום זאת כעת. דיברתי על קבלת מתנות מאת הגבר אל האישה.
יתכן מאוד שבין נשים לבין נשים, הכל הולך... יתכן שמתנה כמו תיק או פריט לבוש או תמונה לסלון, כל אלו הולכים חלק...אבל בדינמיקה שבין גברים לנשים, זה לא כך.
&nbsp
מרגע שהיחסים הם זוגיים, הגבר בדר"כ מסתבך...
או שטעמו רע, או שהוא קמצן, או שניהם.

וזה חל לא רק לגבי מתנות....

שוב, כמו שאני מכיר את הטבע הנשי, וגם מסרטונים של גברים אחרים שאני מקשיב להם ביוטיוב, נשים לא מעריכות חיסכון, לא מעריכות כסף שיושב בבנק, ולא מעריכות גבר שמשקיע באפיקים שזרים לה, לבת הזוג.
הן דורשות מהגבר שיוציא כספים, שיבזבז כספים, שיוצא כספים על מתנות עבורן ועל רכושם המשותף, גם אם בן הזוג מסכן את בטחונו, את עתידו, את מצבו הכספי, וגם אם הוא רוכש מוצר ( רכב / דירה ) שלא ברור אם הוא יוכל לעמוד בהחזרים.

זה גם הסוד הגדול ( כך לטעמי ) מאחורי התשלום על הדייט הראשון.
הגבר חייב להוכיח את עצמו בעיניי בת הזוג, חייב להוכיח שהוא BIG SPENDER, כמו בשיר של שירלי בייסי.
אין מקום לקמצנים...
אין מקום לחסכנים ששומרים את הונם ליום סגריר....
אין מקום למי שקונה לבת זוגו חיקוי זול ופונקציונאלי...
כל אלו מסוננים החוצה, במוקדם או במאוחר.

אתה לא מכיר את ה"טבע הנשי". אתה מכיר אוסף של סטריאוטיפים

שחלקם נכונים עבור חלק מהנשים.
ושוב, סרטונים אינם מייצגים את רוב האוכלוסייה, אלא אוכלוסיות ספציפיות מאוד. רוב האנשים שאני מכירה אינם עוסקים ביצירת סרטונים צהובים ומפגרים באינטרנט.
אגב, יש גם ססטריאוטיפים רבים על גברים, שאני מוצאת שהם כלל לא נכונים עבור הגברים שהם חלק מהחיים שלי: אבי, בעלי, ידידיי הרבים. ברור לי שהם נכונים עבור חלק מהגברים, אבל אלה לא הגברים מלכתחילה אני רוצה או משאירה בחיים שלי, ולכן הם לא רלוונטיים לחיי. ולא חסרים גברים אחרים, שהססטריאוטיפים האלה לא מאפיינים אותם כלל. אותו הדבר לגבי נשים. מי שמחפש אישה מסוג מסוים, שערכיה תואמים את ערכיו, סביר שימצא.
אני לא אוהבת קמצנים לא כי אני רוצה מתנות יקרות, אלא כי אני אוהבת אנשים טובי ורחבי לב בכללי, בין אם מבחינה חומרית או מבחינה אחרת. יש תכונות אופי שהן פשוט מכוערות בעיניי. אני בעצמי רחבת לב וקמצנות היא תכונה לא אטרקטיבית בעיניי. חסכונות ומעשיות דווקא בהחלט כן, ואני לא רואה כל צורך לבזבז כסף סתם. יש הבדל גדול בין נדיבות לבזבזנות. אבל אני בהחלט בעד רוחב לב במסגרת האפשרויות כשהנסיבות מבקשות זאת. כשחברה שלי התלוננה, למשל, שבן זוגה מתקמצן לתת תשר נורמלי למלצרית ששירתה אותם נאמנה במסעדה (וגם לא רצה שבת הזוג תיתן, כי ברמה העקרונית הוא לא רוצה שיבוזבז על זה כסף), בעיניי זה מכוער ואישית לא הייתי יוצאת עם אדם כזה. אני אישית הייתי מתה מבושה אילו הייתי מקבלת שירות טוב ולא הייתי משלמת עליו כראוי, והייתי מתה מבושה גם אילו בן זוגי היה נוהג כך. אין כסף או אין חשק לתת תשר? לא חייבים לאכול במסעדה. אבל לא לתגמל אדם שעבד ועשה את עבודתו נאמנה? איזה מין אדם עושה דבר כזה? בושה וחרפה. קמצנות מהסוג הזה בהחלט דוחה בעיניי.

רק בנוגע לטיפ

זה לאו דווקא קשור לקמצנות לפעמים זה עניין של עיקרון (כלבי אשמורת, ראית?).
מחיר המנה כולל גם את מחיר השירות, ועקרונית אין צורך להוסיף עליו. המלצר מקבל משכורת.
אני מכיר אנשים שאין להם לשלם 1000 שקל על ארוחה, אבל לא מוכנים לשלם גם 10 שקלים על טיפ. והם לא קמצנים.

עיקרון?

שום עיקרון, מי שלא מוכן לתת טיפ לאדם שמשלמחם לו גרושים ושבונה על טיפ כדי לצאת עם קצת כסף הביתה זה אחד מהשניים: חוסר אנושיות או קמצנות. ייתכן גם שניהם יחד. כך או אחרת, מי שעקרונות חשובים לו יותר מבני אדם לא ימצא פינה חמה בלבי, מצטערת.

אל תערבבי את העדפותייך האישיות עם אמירות נחרצות

לא ימצא מקום בליבך - סבבה זכותך. ואת לא צריכה להצטער , אני בטוח שאותם גברים יחזיקו מעמד גם בלי למצוא מקום בליבך.
מכאן ועד להחליט באופן גורף שמי שלא מוכן לתת טיפים הוא או חסר אנושיות או קמצן - יש קצת מרחק.
ואפשר גם להסתכל על זה מצורה שונה- שמי שנותן טיפים מקבע את המצב בו מלצרים עובדים בתנאים גרועים ובלי זכויות סוציאליות.
סך הכל זה עניין של מנהג ולא בהכרח עקב סיבה רציונאלית אמיתית. לראייה לא נדיר למצוא כוסות טיפים בדוכני קפה (ושם אלה לא מלצרים) אבל לא תמצאי כוסות טיפים בדוכני מק-דונלד

מלכתחילה התייחסתי לאיך שאני אישית רואה זאת.

אתה כמובן מוזמן לראות זאת איך שמתאים לך. העניין עם מלצרות הוא כך בכל העולם, וזה שנמנע טיפ ממלצר מסכן לא ישנה זאת, רק יגדיל לו את החור בכיס.

למעלה