אני פשוט מפורק

אני פשוט מפורק

אני גבר גרוש עם ילדים שיוצא עם אישה גרושה עם ילדים.
היחסים בינינו היו מעולים עד לפני כשבוע.
היינו בקטע איניטימי לאחר ששתינו אלכוהול.
גלשנו גם למשהו שבעבר הבהירה לי שהיא לא אוהבת.
עוד באותה סיטואציה שאלתי אם זה בסדר והיא ענתה שכן.
כעבור יום עלו לה הבזקים מאותו לילה והיא אמרה לי שהיא כועסת ומרגישה שבגדתי באמון שלה,לא יכולתי להשחיל מילה.
היא כנראה כועסת על עצמה שנסחפה לסיטואציה ולא עצרה זאת.
היא טענה שאני הגבר הכי טוב בעולם ואני לא אדם רע,אבל הרגשתי שהיא הופכת אותי לאויב תוך שניה בגלל אותו מקרה.
למרות שאיני מרגיש אשם,ביקשתי סליחה,כי כך היא מרגישה.
יש לציין שהאהבה שלנו גדולה ואמיתית.
בגלל שהיא אישה רגישה ומחמירה עם עצמה,היא הסתגרה בתוך עצמה בזעם וכעס כלפי וכלפי עצמה.
היא ביקשה ממני שאניח לה לכמה ימים ולא אצור קשר בכלל,כי זה לא עוזר לה להשתחרר מהרגשת הגועל שהיא מרגישה.
יש לציין שיש לי מפתח לביתה ויש לי שם ציוד ובגדים.
והחיים שלנו ממש מעורבבים אחד בתוך השני.
היא לא ביקשה להיפרד,רק שאתן לה כמה ימי פרטיות.
אני ממש מרגיש שהפרידה בדרך.
אוסיף ואומר שהיא אומרת לי כל הזמן כמה שאני טוב אליה,לילדיה ולבית.
השאלה שאני רוצה להפנות אליכן ואליכם,האם השקט שאני אתן לה יגרום לה להיזכר בכל הדברים הטובים שלנו?
האם הכעס כלפי יתרכך קצת בשעה שהיא לא תראה ותשמע ממני?
האם על דבר כזה מפרקים זוגיות טובה ומתאימה?
אין לי אנרגיות לכלום,לא תאבון..ממש אבל.
בבקשה,אשמח לעצות.

צר לי, אין לי עצות.

היא פשוט צודקת. ידעת שזה משהו שהיא מתנגדת לו, ובכל זאת ניצלת את זה שהיא הייתה שיכורה ועשית את הדבר שידעת שהיא נגדו. זו בגידה באמון וגם סוג של אונס, ולכן היא מרגישה תחושות כמו גועל, כעס, וכו'. אם היא מחליטה להיפרד ממך בגלל זה, זה מוצדק לחלוטין. מעבר ללקוות שזה לא יקרה ולעשות כל מה שהיא מבקשת, אני לא רואה מה עוד אתה יכול לעשות.

תודה על תגובתך,חייב לציין ששנינו היינו שיכורים,היא החיים שלי

אני לא אנצל אותה ואפגע בה לעולם,היא יודעת וגם אמרה לי זאת.
ואני לא יכול להיות הבוגר האחראי על כל סיטואציה שמתרחשת בינינו.
תודה על כך שאינך שופטת אותי.

זה לא משנה שהיית שיכור.

עשית מה שידעת שהיא בעקרון לא רוצה לעשות (וזכרת את זה כי אמרת ששאלת אותה תוך כדי), כשידעת שהיא שיכורה ו"כן" שלה הוא לא כן. היא סמכה עליך ולכן אפשרה לעצמה לשתות איתך, ואתה בגדת באמון שלה. אין דרך אחרת להסתכל על זה. להיות שיכור לא פוטר מאונס ולא מהריגה וכו'. אני בכלל לא בטוחה מה המצב מבחינת החוק ושאם היא תפנה למשטרה אין אפשרות שתורשע פה באונס פרופר ואפילו תשב על זה בכלא. במובן הזה בעצם אם היא "רק" עוזבת אותך, יצאת בזול.

kagome10

New member

אוי, כל כך לא בכיוון...

וזה כל כך מרגיז , כי זה כל כך שוביניסטי מה שאת אומרת פה....

זוג מבוסס בקשר ארוך ויציב, עם גבולות גזרה ברורים ומשותפים משתכר קצת וגולש לפסים שביומיום לא מגיע אליהם......
למה את מקטינה את האישה ומסירה ממנה כל אחריות?
זו אחריות משותפת של שניהם...

זה כמו שהוא עכשיו יאשים אותה... שהישקתה אותו ופיתתה אותו למשהו שהוגדר בניהם כאסור.

לא קשור לשוביניזם. גם אם זה היה הפוך

זה היה זהה, וגם אם היה מדובר בשתי בחורות או בשני בחורים. מה שמשנה הוא שמשהו היה ידוע לגמרי שלא מקובל על אחד הצדדים, והצד השני ניצל את העובדה שהוא שתה כדי לעשות את זה בכל זאת. שום שום קשר לזה שהיא אישה והוא גבר.

כשאת משתמשת במושג "ניצול"- את מעוותת את הסיטואציה.

ניצול יכול להתרחש כשצד אחד מעורפל מכל סיבה שהיא, והצד השני בהכרה ומודעות מלאה.....

אבל פה זה לא היה המצב... הם שתו ביחד, והיו מבושמים ביחד, והשתעשעו ביחד... והוא פירש את הסיטואציה לא נכון, כאיזו פתיחות רגעית למשהו חדש .
שגם בואי, לא מדובר במשהו כל כך קיצוני וקשוח שאי אפשר לטעות ולחשוב שקצת אלכוהול כן ייצר אליו חשק.

כמו אונס נגיד....
שאי אפשר לטעון שאם בחורה תשתה מספיק, יכול להיות שהיא תפתח לרעיון החדש והחביב הזה של אונס. לא . אין פה הגיון.
אבל אם בני זוג שותים ביחד , ומתבשמים ביחד ומשתעשעים ביחד- זו בדיוק הסצינה בה סביר לחשוב שזו קרקע נחמדה וחביבה לקצת התנסויות חדשות .

במשך שנה היא לא הסכימה,

הוא זכר שהיא לא מסכימה גם אחרי ששתה (לכן שאל אותה), ועשה את זה כשהוא יודע שהיא שתויה. אין סיכוי קלוש שהוא חשב שהיא כן רוצה פתאום או פירש את הסיטואציה לא נכון. מה שכן נכון הוא שכמו שאת (ואחרים פה) מזלזלת בכמה "מותר לה" להתנגד לדבר הספציפי הזה ("לא מדובר במשהו כל כך קיצוני וקשוח") שבמשך שנה היא הייתה ברורה מאוד לגביו, כך גם הוא. כולם מתייחסים לזה כאל "שטויות, מה כבר הבעייה בזה?" כאילו פשוט אין לה זכות להגיד "את זה אני לא רוצה שיעשו לגוף שלי".
ולגבי אונס את טועה. גם לשכב עם מישהי במצב של שכרות או כשהיא מסוממת זה אונס - היא לא צריכה להתנגד לא פיזית ולא מילולית, וזה גם לא צריך להיות אלים בשום צורה - היא כאילו "הסכימה לשכב איתו" אבל בעצם לא הייתה במצב שההסכמה שלה קבילה. וכנ"ל, שוב, גם במקרה ההפוך, וכו'. לא קשור לאישה מול גבר.

חייב להבהיר לך,רק בתחילת הקשר היא לא רצתה,מאז לא ניסינו..

זה לא שכל שני וחמישי ניסיתי והיא לא רצתה ואז ניצלתי סיטואציה ,ממש לא.
אם זה היה כך,אז ברור שאני כביכול מנצל את המצב ששנינו משוחררים כתוצאה משתית אלכוהול.

אז חבל שניסית דווקא כשהיא במצב

שההחלטות שלה משובשות ולא משקפות בהכרח את הרצון האמיתי שלה. הייתי רוצה לקוות שתבין את זה להבא ותנסה דברים שהפרטנרית שלך הביעה להם התנגדות רק במצבים שבהם היא לא שתתה - אבל מהתגובות שלך ברור שאתה פשוט לא חושב שעשית משהו לא בסדר, אלא אם כבר מישהו עשה משהו לא בסדר - זו רק היא. היא הייתה צריכה להזיז את הראש שלך, היא לא הייתה צריכה להיפגע, וכו' וכו'. אתה פשוט לא מבין.

אני דווקא חושב שאת לא מבינה,הרי לא היית בחדר ..כנסי..

בהתחלה התחלת את התגובות כלפי כאילו איזה פושע אני,
לשמחתי ירדת מהעץ ונשארת רק עם הכיוון המוסרי ערכי.
אולי את מדברת ממקום של הגנה וחמלה על אנשים.
שימי לה שאיני מכנה אותה בשמות ואיני פוסל אותה.
היא האדם שאני הכי אוהב ואני מדבר מתוך כאב אמיתי.
לפעמים בא לנו כאנשים נורמטביים קצת לפרוץ גבולות במסגרת האפשרויות.
לכן ישנו קצת אלכוהול שפותח אנשים גם חברתית ובסיטואציות שונות.
אז אוקיי טעיתי בחישוב הסיטואציה,את לא מעולפת,את בצחוקים איתי ונהנית מכל רגע
את בת הזוג שלי,את מכירה אותי שאני 100% איתך ביום יום
תני לי אפשרות הוגנת להבין את הסיטואציה ורק תאמרי לי ,היי זה לא מתאים גם לאחר שנה של זוגיות בינינו,הייתי מקבל זאת בהבנה.
&nbsp

לא, לא שיניתי את דעתי לגבי

איזה פושע אתה. אתה ידעת שהיא מתנגדת לזה, ותיארת את הידיעה הזאת מהרגע הראשון. אני מדברת ממקום של זכותו של אדם על גופו.
ולגבי זה שאתה לא מכנה אותה בשמות - בהודעה האחרונה שלך למטה כבר הבעת את הכעס והאכזבה שלה ממנה. עכשיו היא אשמה שעשית לה משהו שהיא לא רוצה לעשות כשהיא שתתה. מדהים ממש. והיא לא יכולה "להגיד שזה לא מתאים" כשהיא שתתה - זו בדיוק הנקודה. האלכוהול לוקח ממנה את האפשרות להביע את דעתה האמיתית, ולכן אסור היה לך "לנסות" כשהיא שתתה. אבל, שוב, אתה פשוט לא מבין ולא תבין. אתה חושב שלנסות כשהיא שתויה זהה ללנסות כשהיא לא שתויה, ואם היא לא רוצה היא יכולה פשוט להגיד. זה פשוט לא המצב. אפילו התגובה עצמה איטית עם אלכוהול והכמה שניות שלקח לך לעשות את זה יכולות להיות בדיוק הזמן שלקח לה להבין מה קורה בעצם ואת זה שאתה עושה לה מה שהיא ביקשה ממך לא לעשות.
ויכול להיות שהן אפילו לא מספיקות כדי להבין, ולכן רק בפלשבקים שהיו לה היא בכלל הבינה מה קרה.

לא אמרתי שכינית אותה בשמות. אמרתי

שאמנם לא כינית אותה בשמות, אבל כבר עברת להאשים אותה, לכעוס עליה ולהתאכזב ממנה, ואפילו לרגע אחד קט לא לקחת אחריות על מה שעשית לה, או הבעת הסכמה לזכותה לקבוע מה ייעשה בגופה, או הבנה לתחושות הבגידה והגועל של מי שמישהו שהוא אוהב ובוטח בו עושה לו משהו נגד רצונו. לרגע קלוש לא הבעת שבריר של הבנה שעשית משהו לא בסדר, או שזכותה להחליט שהיא לא רוצה את זה, או ש"הסכמה" בזמן שהיא שתתה היא לא הסכמה.

אתה חייב להבהיר, והיא חייבת להגיב....

בוא, היא תהיה זו שתגיד את המילה האחרונה.. לא יעזור לך בית דין.
שחרר.

כאשה קצת קשה לי עם הסיטואציה ולכן גם נמנעתי מלהגיב בדיון

אבל את צודקת לגמרי במה שכתבת.

למעלה