אי התאמה בתחביבים

cool210

New member
אי התאמה בתחביבים

היי, יודעת שאין לזה פיתרון אבל אשמח לשתף
התחלתי לטוס לחול די מאוחר בגיל 22 או 23 והיום אני בת 24 , ודי נכנסה בי קדחת נסיעות אני ממש אוהבת לסוע ורוצה לטוס פעם בחצי שנה, הבעיה שבעלי לא ממש אוהב לטוס ולא חושק בזה, אני יודעת את הפתרונות - לטוס עם חברות או לבד, אין לי חברות לטוס איתן הן טיפוס של הוסטל ואוהל ואני לא , ולבד בעייתי אני לא טיפוס שאוהב לבד , מה גם שכל הכיף שלי זה לטוס איתו כי איתו הכי כיף לי ובא לי את החוויות האלו איתו , עכשיו כל פעם יש ריבים וסאגות בנושא, בסוף הוא בא ומתמרמר שבוע לפניי וכאילו הוא "עושה לי טובה " מצד שני בטיול עצמו הוא בדכ נהנה , אבל להביא אותן לסוע בכלל בעייתי וכל ההרגשה שאני מכריחה אותו נוראית .. ובאמת אני לא מכירה הרבה אנשים שלא אוהבים לטייל הוא והמשפחה שלו מהבודדים שאנטי על זה , זה נשמע משהו פעוט אבל זה גורם לנו לריב מלא כשמגיע הרגע שבא לי לסוע

SupermanZW

Well-known member
דווקא יש פתרון - קאוצ'סרפינג

תוכלי להתארח בבית במדינת היעד ולהתחבר עם המארחים שגם יראו לך מקומות מעניינים בזמנם הפנוי, כך שתטוסי לבד אבל בטיול לא תהיי לבד לפחות חלק מהזמן.

cool210

New member
כנראה שאני אהיה ממש נואשת זה

זה יקרה
באמת שלא הבנת כמה אני לא עצמאית חחחח ובטח לא פתוחה וזורמת לדברים כאלו

SupermanZW

Well-known member
למה לא? מה יש לך להפסיד?

כתבת שמה שמונע ממך לטוס זה שאת לא רוצה לטייל במדינה זרה לבד, הצעתי לך פתרון. בהודעה השנייה כתבת שאת לא עצמאית לא פתוחה ולא זורמת. לגבי לא עצמאית קשה לי להאמין (אלא אם את לא בת 38, נניח לפחות 20 שנים פחות) לגבי לא פתוחה ולא זורמת, אולי כדי להדשים את משאלתך כדאי לך להתגמש ולהשתדל להפתח ולזרום. אם את מעוניינת למצוא פתרון כל מה שאת צריכה זה לזהות את המכשולים העומדים בפנייך ולהתגבר עליהם.

cool210

New member
תודה

אני טיפוס די מקובע בעצמי וביתי גם עד לא מזמן לא טבתי, קשה לי בשפה ובכללי אני אדם שגרוע לו להסתדר לבד די בתוך צמר גפן תמיד מקנאה באנשים הסופר עצמאיים, הלואי שאצליח להתגבר יעל המכשולים ולקבל אומץ.. גם אם אצליח עדיין יהיה מבאס בלעדיו

שילה1

New member
תשקלי קרוז

באוניה יש שלל פעילויות וכך מכירים אנשים. כוליי יתאים גם לבן הזוג.

הטיסות זה לא העניין

העניין שלבן הזוג יש דיעה משלו והוא מעז להתנגד לה. אני יכול רק לתאר לעצמי את החפירות בדרך ל"חופשה" ...

שניהם משחקים משחק מעוות, היא נעלבת שהוא לא רוקד לחליל שלה והוא פאסיבי אגרסבי "עושה טובה". כמה שנים אני נותן לנישואין האלה? לא הרבה. אפשר רק לשער מה יהיה אצלם בבית כשיהיו גם ילדים.

cool210

New member
גם הקטע

שממש בא לי שזה יהיה איתו אחרת זה מוריד לי את החשק.. אפשר אולי טיול מאורגן לבד אהל עדיין מבאס

SupermanZW

Well-known member
לא כדאי להכריח ולא כדאי לריב

הכי טוב בדרכי שלום וכבוד הדדי.

חוץ מזה, הדילמה שלך יכולה לקרות גם כששני הצדדים אוהבים לטייל אך קורה שכל צד רוצה למקום אחר ואף צד לא רוצה שהצד השני ירגיש מקופח. לי זה קרה: אני רציתי לטייל באלסקה ובת זוגי רצתה לבקר בישראל (אנחנו גרים בקנדה) באותו זמן שתכננתי להיות באלסקה, אז החלטנו שאני טס לאלסקה והיא טסה לישראל וכך היה.

cool210

New member
הלוואי שזו הייתה הדילמה

הלוואי שהיה בא ומציע מקום תאמין לי שישר הייתי מתפשרת כי על המיקום אני ממש לא בררנית לאור העובדה שהייתי רק 3 פעמים בחול בא לי לראות כל מקום בערך חוץ ממדינות ערב

SupermanZW

Well-known member
כתבת שהוא מקטר לפני טיסות אבל בטיולים נהנה

אולי הוא סובל מהטיסות עצמן? אולי חרדת טיסות עליה נמנע מלספר וסובל בשקט? אולי הוא באמת לא מרגיש טוב במהלך טיסות? נסי להציע שיט במקום טיסה ולנסות לגלות מה הסיבה שהוא מקטר לפני טיסות למרות שמהטיולים הוא נהנה. אולי יש לו בעיה בה את יכולה לעזור.

cool210

New member
אני יודעת שהוא חושש

מטיסות, אני גם חוששת אפילן בוכה בטיסות יותר גרועה ממנו.. אבל גם הידיעה על הבעיה וגם אם זה בגלל זה לא משנה את העובדה שבכללי איח לו שום עניין לטוס לחול ואם הוא עושה את זה זה בשבילי , ושוב אני מאמינה שהחרדה מהטיסה זו לא הסיבה היחידה

SupermanZW

Well-known member
אז נסי להציע שיט במקום

לשיט חרדת טיסות לא רלוונטית. אם יקטר גם על שיט כמו שקיטר על טיסות אז תיאלצי כנראה לטייל לבד או לבחור בקאוצ'סאפינג.

cool210

New member
עוד יותר גרוע

פעם אמרתי לו שיט ישר אמר שיש לו מזה בחילןת והןא לא אוהב.. חחחחחח

SupermanZW

Well-known member
עוד אפשרות - לחצות את אירופה ברכבות

https://www.eurail.com/en - אפשר לטוס מישראל לאיסטנבול (הטיסה הקצרה ביותר ממנה אפשר להגיע לתחנת רכבת של Eurail ומשם לנסוע כמעט לכל מקום באירופה. בדרך חזרה נוסעים לאיסטנבול וממנה שוב טיסה קצרה.

אני מניח שככל שהטיסה קצרה יותר פחות מפריע לו.

סטטיסטית, הסיכון להיפגע בתאונת דרכים בדרך לנמל התעופה

גדול מהסיכון להיפגע בתאונת תעופה.

YoniS007

New member

אייבורי

New member
אולי זאת הבעיה - הכמה שאת לא עצמאית

&nbsp
ואז העול של הטיול נופל עליו.
&nbsp
והשאלה השניה, מה את אוהבת לעשות בטיול ?
ומה הוא אוהב לעשות בטיולים ?

cool210

New member
זה לא הבעיה

יש זן כזה.. שהם נראה לי באמת מעטים , שפשוט לא מעניין אותם לסוע לחול לא אוהבים לא חושקים לא מעניין פשוט , דווקא תתפלא לשמוע שבטיול עצמו אנחנו די מתואמים במה אנחנו אוהבים וכשאנחנו במקום עצמו אין ממש חילוקי דעות על מה לעשות , שנינו אוהבים לטייל רגלים בעיר וברחובות פחות מוזיאונים ולנוח בין לבין לא להיקרע

למעלה