משבר קשה

נעמי2017

New member
משבר קשה

היי,
מעל כשנה אני חושדת שבעלי מנהל רומן עם אשת חברו, שכרתי חוקר ולא נמצא כלום, אבל עדיין האינטואציה אומרת שיש בינהם קשר יום יומי ועמוק.
היחסים כבר חודש לא תקינים, חוסר בתקשורת, ריחוק מצידו, ירידה באיכות ובתדירות הסקס, הוא עצבני וחסר סבלנות גם אליי וגם לילדים.

בהתנהלות היום יומית קשה לי מאוד, אני ללא מצב רוח, דכאונית, וחוסר להשקיע ולעשות דברים בשבילי. אני מרגישה שמשקרים לי ומרמים אותי קשות.

תקופה ארוכה שאני לא אומרת לו כלום על החשד שלי, רק אני אומרת שכרגע יש בעייה עם היחסים בינינו, הוא טוען שזה מה יש. וכחה הוא היה כל הזמן.

כבר תקופה ארוכה שאני רוצה לספר ליידע את בעלה על החשד, אבל אין לי אומץ...
בעלי לא יסכים ללכת לטיפול זוגי, אין לו רצון לדעתי לשנות הוא חושב שכחה אנחנו המצב תקין.
קבעתי פגישה עם עורכת דין לפתוח תיק,
פשוט כבר מיואשת כי לא רואה עתיד משותף איתו
מה חושבים?

מריוס זכריה

Member
מנהל
בוחן מציאות בעידן טראמפ

פעם, לפני עידן העובדות האלטרנטיביות, חכמי הנפש למיניהם נהגו לדבר על "בוחן מציאות". האם אדם מבין את המציאות ופועל בהתאם.

חשדת בבעלך בבגידה? אוקיי. שכרת חוקר פרטי, ולא נמצא כלום. מה אמורה להיות המסקנה?

המסקנה הייתה אמורה להיות שאת תבדקי את עצמך: למה את משוכנעת בתאוריה חסרת בסיס עובדתי? הרי על סמך השיכנוע הכוזב הזה את באופן פעיל הורסת את היחסים.

אני לא טוען שהכל מושלם אצלו או אצלכם. למען האמת, אין לי שום מושג מה קורה איתכם. לכל הזוגות יש אי אלו בעיות לא פשוטות להתמודד איתן. העניין הוא שלהמציא רומן שלא קיים זה לא דבר שתורם לקשר. זו האחריות הבלעדית שלך לעניין.

אבל היום בעידן ה"פייק ניוז" את יכולה בהחלט להתגרש על סמך עובדה אלטרנטיבית שאת בטוחה בה. ובסופו של דבר, מסתבר, עובדות אלטרנטיביות שמאמינים בהן מספיק יוצרות מציאות אמיתית בהחלט.

אם את שואלת אותי מה לעשות: בהחלט ללכת לטיפול זוגי, גם אם קצת קשה לשכנע אותו. ובמידה ולא הצלחת - לכי את לבדך לטיפול, לברר מה קורה איתך, ולמה את מדמיינת "עובדות" שאין להן בסיס עובדתי.

ההערכה שלי היא לא מסובכת מדי: יש לכם בעיות זוגיות, היחסים התקררו, ואילו עם אשת החבר בעלך מרגיש בנח. לכן הוא קר איתך, וסבבה לגמרי איתה, ולכן את מקנאת. זה מצב שקורה על ימין ועל שמאל, והוא לא מעיד על שום בגידה. הוא מעיד אך ורק על הידרדרות המערכת הזוגית.

נעמי2017

New member
תגובה

תודה רבה על התגובה המהירה,

לא פעם שמעתי שלאישה יש את האינטואציה הכי טובה וחזקה.
אני לא סתם חושדת, אני עוכבת אחריהם דרך הוואטאפ, הם מתחברים ומתנקים באותן שעות (זה קורה בשעות הבוקר המוקדמות, משך היום, או שעות הערב המאוחרות) וזה קורה הרבה...................

שילה1

New member
נו אז מה?ומעבר לדברים החכמים של מריוס-

המנעי מלשוחח עם בעלה של החברה.
גם כי החשד שלך לא סביר,גם אם כן-הבעיה שלך ושל בעלך ואל תגרמי משבר למשפחה אחרת.פתרי את הבעיות שלך.

מריוס זכריה

Member
מנהל
זה נכון שלנשים יש אינטואיציות חזקות

אבל אילו האינטואיציה הנשית הייתה כל כך חזקה כמו שאת חושבת, משטרה ושב"כ לא היו מוציאים הון תועפות על חוקרים מקצועיים שמחפשים עובדות בשטח. נכון? הם היו לוקחים איזה שתיים שלוש נשים ומבקשים מהן לפענח את כל המקרים...
&nbsp
אני לא מזלזל באינטואיציה שלך.
יכול להיות שהחוקר טעה.
יכול להיות שהוא מושחת והוא פנה לבעלך וזה שיחד אותו.
יכול להיות שהרומן הוא רק וירטואלי.
הרבה דברים יכולים להיות.
אבל למרות כל אלו, את לא יכולה להתייחס לאינטואיציה שלך כעובדה מוגמרת.
&nbsp
הרבה פעמים אינטואיציה מעלה תחושה נכונה, אבל הפרשנות שניתנת לה על ידי השכל היא מוטעית. למשל, יכול להיות שבעלך לא ברומן עם הגברת, אבל הוא כן מאוהב בה. והיא כנ"ל.
&nbsp
בקיצור, אפשר להפריח לאוויר הרבה תאוריות.
מעשית, אם יש בעיה, היא בינך לבין בעלך. שם צריך לבדוק.
לכן המלצתי מה שהמלצתי: או טיפול זוגי, או אם לא הולך, להתחיל לבד.
&nbsp
מה שלא כדאי בשום אופן לעשות זה לשקוע בתאוריות קונספירציה.
ובטח ובטח שלא להתגרש על סמך זה.
וגם אני לא הייתי משגע את בעלה של החברה על אינטואיציה בלתי בדוקה. אני שוב אומר: הבעיה שלך איננה החבר ואפילו לא אשתו. הבעיה שלך בינך ולבין בעלך.

הנסיך.

New member
גם אני חשבתי כמו מריוס

אבל אז ראיתי שאת כותבת ששמעת שלאישה יש אינטואיציה
וגם כתבת שיש לך אינטואיציה חזקה
מה גם שכתבת שאת בעצמך עוקבת אחריהם - שאפו על היוזמה.

אז זה בטוח נכון*

* כמו שכתבו לך קודם, נשמע שאת חיה בסרט ומחפשת לפרק את הקשר. אולי הרעיון של יעוץ זוגי דווקא לא יעזור פה, לא כי הוא באמת בוגד בך, אלא כי ניכר שהבחור חולק חיים עם בחורה שכנראה לו נועדה לו יחדיו.
בהצלחה בהמשך דרכך כרווקה :)

A לוןA

New member
אינטואיציה נשית

כי "בא לי להחליט דברים על בסיס כלום ואם החלטתי זה חייב להיות נכון" היה ארוך מדי

מה גורם לך לפקפק בתוצאות החקירה?

די נדיר שחוקר יפספס רומן, במיוחד שהצבעת לו על היעד המדוייק...

נעמי2017

New member
תגובה

אני מרגישה שהוא לא פה אלא שם, מהרגע שהוא מגיע הביתה הנייד צמוד אליו.....

ai21

New member
ואולי הסיבה הפוכה:

דיכאון, עצבנות, פאסיביות פאראנואידית, וחוסר השקעה מופגן, לצד התנהלות חשדנית לא מוסברת, גורמים לו להרגיש עצבני.
ובאמת כל אלו לא עוזרים לשום דבר ואף אחד.

ניסית מבחן אחד - וזה לא עזר.
נסי מבחן שני:
מרגע שבעלך מגיע הביתה את לוקחת בעלות על הטלפון שלו,
ומסמנת טריטוריה באופן הכי לא מתפשר שאפשר, כולל לקפוץ אליו לעבודה מדי פעם עם "הפתעות".
אבל מפסיקה עם כל מה שקשור להתנהלות הרס-עצמי: עצבנות, פאסיביות, ודיכאון.
דואגת להיות מדהימה.

נעמי2017

New member
תגובה AI21

היי,
תודה על התגובה, אין מצב שאני לוקחת בעלות על הנייד שלו, זה לא יקרה לעולם... הוא לא יסכים לזה....

ai21

New member
מה הוא כבר יעשה?

אם לא מדובר על אלימות פיזית,
הוא לא יכול לעשות משהו גרוע ממה שיקרה אם לא תעשי כלום.

"מהיום - כשאתה מגיע הביתה אתה איתנו והנייד אצלי".
אם אין לו סוד אפל במיוחד - הוא סתם יחשוב שאת מעצבנת,
ואם יש לו - הוא יאלץ לבחור.

ואם הוא יקרא לך קנאית - אל תכחישי ותתנצלי,
פשוט תבהירי - אתה שלי!

שירה190

New member
כמה דברים

נראה שאת רוצה לסיים את הקשר ומחפשת סיבה. אם חוקר פרטי לא מצא כלום, כנראה שאין כלום.
מי שמנהל רומן יקפיד להסתיר את זה. לא מאמינה שיסתובב עם הסלולרי כל הזמן ויראה חשוד.
גם אם החוקר היה מוצא משהו, אין סיבה לעדכן את בעלה. על אחת כמה וכמה כשלא נמצא דבר. אם הקשר ביניהם מפריע לך - תגידי לו ותבקשי שיצמצם מגע איתה. יש לי תחושה שגם אם ינתק ממנה קשר לגמרי, את עדין תחשדי שיש שם משהו. לכי ליעוץ ותבדקי למה את כל כך מחפשת ועל מה זה יושב אצלך.

גארוטה

New member
את לא רצה

מהר מידי???
ממתי על סמך חשד, לא מאומת, רצים לפתוח תיק גירושים?
בשביל תקשורת צריכים שניים, ואם לטענתך יש חוסר תקשורת
ז"א שלפחות 50% זה בידיים שלך...
אני חושבת שאת מעסיקה את עצמך בחשדות ואינטואיציות וחוקרים ומעקבים
בווטסאפ במקום להתעסק במה שבאמת חשוב .

מיכלי87

New member
לדעתי את צודקת בתחושה שלך

היי...
דעתי שונה מהתגובות שקראתי כאן. המצב שאת מתארת עם בעלך מצביע ומחזק בהחלט את הרגשתך, ואכן האינטואיציה שלך לדעתי אינה מטעה אותך.
עברתי משהו דומה, חשדתי בבעלי במשך שנה וקצת, ולבסוף גיליתי שאכן האינטואיציה שלי היתה נכונה לאורך כל התקופה. כל מה שאת מתארת שאת עוברת עם בעלך, מוכר לי, ואני מזדהה וכואבת את כאבך.
זה מצב של קשה של חוסר אונים, נוכח העובדה שאין גם עם מי לדבר.
אני מאמינה שיש לך דרך לגלות את האמת, כפי שאני גיליתי, ללא חוקר פרטי וללא בלשים.
לא הייתי פונה בשלב זה לבעלה מאחר ואין ודאות של מאה אחוזים, אך בהחלט אם תגלי שאכן זה נכון ויש ביניהם רומן, בעלה הוא הראשון שאת צריכה לשתף אותו, ושגם היא תישא בכאב ובתוצאות של מעשיה.

anesthesi

New member
סביר שאת צודקת

אבל אם את פותחת תיק גירושין, אולי כדאי שכן יהיו לך הוכחות.. ז"א לנסות שוב חוקר פרטי, אולי אחד אחר, ובכל מקרה ללמוד טוב טוב את הנושא של גירושין. זה צעד מאוד לא קל, לא להורים - ובעיקר לא לילדים.

למעלה