הסופרלנד:יש ימים סגורים ליהודים ויש לערבים

טל אתה גזען

שונא ערבים אתה לא צריך שאלקט עבורך כמה פנינים ממה שכתבת כאן כדי להסביר לך איך הגעתי לתובנות האלה .
אתה מסוגל לשכנע אותי אחרת ? יאללה תפדל כולי אוזן קשבת

טל6881

New member
עכשיו אני אענה לך כמו שאת עונה לי ולאחרים:

אני לא חייב להוכיח לך כלום, הדיבור איתך זה בזבוז זמן, אני יוצא לשופינג, טוז. כמה קל לענות ככה , במקום להתמודד באמת עם הדברים!!

צודק למה אין צורך

בוא נסכם שאין טעם אתה בשלך ואני בשלי ,לא חייבים אתה יודע ואצא ממנהגי ואברך אותך בשבת שלום .

טל6881

New member
חבל, כי את באמת נשמעת כמו בחורה אנטליגנטית

שמעניין להתדיין איתה. אבל באמת לא מוכרחים. תודה ושבת שלום!

Manaf1

New member
פתט שפל מצח

אתה מתרברב שאתה משכיל כמו חולה שמתרברב בבריאותו.

Emile Zola

New member
את דווקא יכולה להצטרף לימים של היהודים.

נראה לי שגם את היית מעדיפה זאת.
את ימי הערבים תשאירי לסטריליים...

shamrockh

New member
נו ו..מה בדיוק אתה רוצה הגיד כאן?

חוץ מזה שמדובר בכתבה מלפני 5 שנים ? שיהודים לא עושים מהלומות?
חה חה

תודה באמת איזה נדיב אתה

תודה שאפשרת לערבושית שכמוני להצטרף לעם הנבחר
ו תודה אין צורך אני ממילא לא אוהבת מקומות כאלה

Emile Zola

New member
אין בעד מה.

המקום באמת מדהים.
האנשים שמגיעים אליו... פחות.

GuyN2

New member
יהודים מגיעים לשם רק ברמאדן

עצוב מאוד לדעתי
יהודים צריכים להגיע בהמוניהם כל השנה בלי לפחד

אני מחפשת בריכה לקיץ

בלי להיתקל באנשים שאני מכירה. בקיץ שעבר, נסעתי עם חברים לבריכה כדי להתקרר וכולי תקווה שלא אתקל באנשים שאני מכירה. היה נחמד עד שאחד החברים התחיל לשוחח עם צעיר אחד כי שניהם הרכיבו משקפיים והיה קשה להם לשחות בלי משקפיים... התפתחה השיחה, וכמובן, כמו ערבי אותנטי, הצעיר ההוא היה חייב לדעת מאיפה אנחנו. החבר שלנו כמובן ענה (אהבל) ואמר מנצרת, ואז הצעיר שאל: מאיפה הבדואית?". אמרו לי שבפעם הבאה אני אשתדל לדבר במבטא אחר, שלא יסגיר אותי.
השנה אני מתחזה לתימניה.

מה אכפת לך מהם

תלכי את לא חייבת לדבר איתםוהערבים תמיד חייבים לדעת מה את ומי את שונאת את זה ! יש בנצרת עלית במלון פלזה בריכה ותמורת תשלום ניתן לכנס ואין שם הרבה אנשים מהמעט שאני זוכרת ,אגב בעקבות סדרת בדיקות דם שעשיתי אז מסתבר שיש לי חוסר בויטמין D והרופא שלי אמר לי שיש לי מה שיש לכל הערביות כי אנחנו לא מספיק נחשפות לשמש איפה הימים שהייתי תמיד שזופה איפה ! היום אני מתבאסת להסתכל על הרגליים שלי אנ י לבנה צבע מגעיל

מעולם לא הייתי בסיני

הייתי בטאבה ואין סיכוי שאני אחזור לשם המקום הזה מקולל ולעולם לא אחזור לשם, אני גם לא מאלה שיזרקו על החוף וישנו בחושה זה מגעיל אותי אני לא יכולה לחיות ככה לא מדבר אלי כל הקטע של האנשים הזרוקים האלה והרוחניקים עלק ! , מה שכן אני מתגעגעת לניתוק מהטירוף אבל חייבת שזה יהיה בסטייל

Emile Zola

New member
לכל האנשים בארץ חסר ויטמין D

מהסיבה שכל האנשים מתקלחים, מסתבנים, ובמים יש כלור, כשכל אלה ביחד עוצרים את תהליך יצירת הויטמין בעור.
ואז, גם אם היית בשמש כל היום, ברגע שהתקלחת - אין ויטמין D.
לויטמין D לוקח 48 להיווצר בעור ולהיספג במחזור הדם.

http://www.avni-med.com/

http://www.studio123.co.il/index2.php?id=152&lang=HEB

אין בעד מה.

למעלה