לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2391423,914 עוקבים אודות עסקים

פורום גרפיקה ודפוס

שלום לכולם וברוכים הבאים !
פורום גרפיקה ודפוס בתפוז הינו פורום מקצועי העוסק בקשת הרחבה של המימד הויזואלי משלב חומרי הגלם, דרך טכניקות ותוכנות עיבוד, עד לשלבי ההבאה לדפוס.
הפורום נפתח על מנת לתת מענה לצרכי העוסקים בתחום הגרפיקה בארץ והמעוניינים ליצור קשר עם אנשים נוספים בתחום בכדי להעביר ביקורת על עבודות, תכנות, החלפת ידע מקצועי וכו`.
תוך כדי שמירה על כללי האתיות והתמקדות בתחום הפורום, מתקיימת בעזרת כל משתתף - סביבה המספקת במה להצגת עבודות, התייעצות, דיווח על חדשות, הפקת לקחים מנסיונם של משתתפים, תמיכה והדרכה לכל דורש.
הערות חשובות:
1. שמות הגולשים המודגשים באדום - הלא הם מומחי הפורום כמובן!
2. הערות ויוזמות יתקבלו בברכה. יש לפנות אלי במסרים.
3. כל מי שמעוניין לפרסם מודעת דרושים - אשמח אם תפרטו ככל הניתן על אודות המשרה. כל שבוע יועלה שרשור דרושים.
4. מזכירה לכם שלוחות הפורום עומדים לרשותכם ועודכנו לאחרונה. כל מודעה שלא תפורסם בלוח המיועד לה - תימחק ללא התראה מוקדמת!
5. קישורי הפורום עודכנו גם הם ואשמח לקבל מכם לינקים להעשיר את המאגר שלנו.
6. כל פרילאנס/נותן שירות המעוניין לפרסם עצמו בתחום מוזמן לעשות זאת בלוחות  אינדקס מעצבים או באינדקס נותני שירות בלבד. אין לפרסם מודעות עצמאיות על גבי הפורום אלא רק בחלק של הקישור של מחפשי עבודה והצעות עבודה שהן גם רלוונטיות לפרילנסרים.
7. הודעות המבקשות עיצוב חינמי מחברי הפורום תמחקנה שכן זהו פורום לשאלות ותשובות בתחום המקצועי ואין אנו מעודדים עבודות עיצוב חינמית למטרה עסקית או כל מטרה שהיא. בקשות מיוחדות ניתן לשלוח אלי במסרים, ורק אם הם יקבלו אישור, ניתן יהיה לפרסמן. 

גלישה נעימה !

* לתשומת לבכם: --------------------- הודעה העוברת על חוקי הפורומים של תפוז, או בעלת תוכן הפוגע ברוח הדיונים בפורום או באופן אישי - תמחק, לרבות דיונים הקשורים במישרין או בעקיפין בתכנות גנובות וכיוצא בזה. פורום גרפיקה ודפוס שומר על זכויות יוצרים. עבודות לא מקוריות לא יזכו לתגובה והודעתן תימחק.

אודות הפורום גרפיקה ודפוס

שלום לכולם וברוכים הבאים !
פורום גרפיקה ודפוס בתפוז הינו פורום מקצועי העוסק בקשת הרחבה של המימד הויזואלי משלב חומרי הגלם, דרך טכניקות ותוכנות עיבוד, עד לשלבי ההבאה לדפוס.
הפורום נפתח על מנת לתת מענה לצרכי העוסקים בתחום הגרפיקה בארץ והמעוניינים ליצור קשר עם אנשים נוספים בתחום בכדי להעביר ביקורת על עבודות, תכנות, החלפת ידע מקצועי וכו`.
תוך כדי שמירה על כללי האתיות והתמקדות בתחום הפורום, מתקיימת בעזרת כל משתתף - סביבה המספקת במה להצגת עבודות, התייעצות, דיווח על חדשות, הפקת לקחים מנסיונם של משתתפים, תמיכה והדרכה לכל דורש.
הערות חשובות:
1. שמות הגולשים המודגשים באדום - הלא הם מומחי הפורום כמובן!
2. הערות ויוזמות יתקבלו בברכה. יש לפנות אלי במסרים.
3. כל מי שמעוניין לפרסם מודעת דרושים - אשמח אם תפרטו ככל הניתן על אודות המשרה. כל שבוע יועלה שרשור דרושים.
4. מזכירה לכם שלוחות הפורום עומדים לרשותכם ועודכנו לאחרונה. כל מודעה שלא תפורסם בלוח המיועד לה - תימחק ללא התראה מוקדמת!
5. קישורי הפורום עודכנו גם הם ואשמח לקבל מכם לינקים להעשיר את המאגר שלנו.
6. כל פרילאנס/נותן שירות המעוניין לפרסם עצמו בתחום מוזמן לעשות זאת בלוחות  אינדקס מעצבים או באינדקס נותני שירות בלבד. אין לפרסם מודעות עצמאיות על גבי הפורום אלא רק בחלק של הקישור של מחפשי עבודה והצעות עבודה שהן גם רלוונטיות לפרילנסרים.
7. הודעות המבקשות עיצוב חינמי מחברי הפורום תמחקנה שכן זהו פורום לשאלות ותשובות בתחום המקצועי ואין אנו מעודדים עבודות עיצוב חינמית למטרה עסקית או כל מטרה שהיא. בקשות מיוחדות ניתן לשלוח אלי במסרים, ורק אם הם יקבלו אישור, ניתן יהיה לפרסמן. 

גלישה נעימה !

* לתשומת לבכם: --------------------- הודעה העוברת על חוקי הפורומים של תפוז, או בעלת תוכן הפוגע ברוח הדיונים בפורום או באופן אישי - תמחק, לרבות דיונים הקשורים במישרין או בעקיפין בתכנות גנובות וכיוצא בזה. פורום גרפיקה ודפוס שומר על זכויות יוצרים. עבודות לא מקוריות לא יזכו לתגובה והודעתן תימחק.
x
הודעה מהנהלת הפורום
 המידע הניתן בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי אישי!
תפוז ומנהל הפורום לא יהיו אחראים לכל נזק שייגרם כתוצאה מהשימוש בו!
נוהלי הפורום רועננו - נא לעיין בהם, בתודה מראש.
המשך >>

לצפיה ב-' אדם שול מתארח בפורום '
אדם שול מתארח בפורום
<< ההודעה הנוכחית
31/07/2011 | 08:15
35
124
אדם שול, מהבכירים במעצבים הגראפיים בישראל, מגיע להתארח בפורום.
אדם יענה על שאלות הקשורות בעיצוב גראפי,
אתם מוזמנים לשרשר את שאלותיכם להודעה הזו ואדם שול יענה עליהם ביום שלישי 2.8.11 בין השעות 20:00 – 22:00

עוד על אדם שול
אדם שול - מייסד ומנהל סטודיו לעיצוב אדם שול אשר לאחרונה התמזג והצטרף אל קבוצת רועי גליץ בע"מ.
אדם עוסק כ-12 שנים בענף העיצוב, ההפקה והדפוס בישראל, וחתום על מבחר פרוייקטים בולטים בארץ הכוללים מיתוג, מיצוב ויצירת זהות גראפית לחברות במגוון תחומים, תוך הקפדה על יצירת מראה צעיר ומודרני בהתאם לחזון הלקוח.
אדם מכהן כסגן יו"ר אגודת המעצבים הגראפיים בישראל, אגודה הקיימת משנת 1965. הוא פועל לקידום מעמד המעצבים הגראפיים, ומוביל את ענף העיצוב אל חדשנות ומקוריות בתחומו. כל זאת באמצעות תחרויות ארציות כדמות תחרות "חתך הזהב" היוקרתית, תחרויות עיצוב לוגואים למשרדי ממשלה, תחרות בנושא איכות הסביבה ועוד.
בשנים האחרונות אדם מצטיין גם כמדריך בכיר בגליץ בית ספר לצילום, ולאחרונה אף מנהל את מחלקת הגרפיקה בבית הספר. הוא בעל ניסיון רב בהדרכת מגוון גדלים של קבוצות, החל משיעורים פרטיים, דרך כיתות של 20 איש ועד הרצאות אל מול קהל של מאות אנשים.
כמדריך ומעצב גראפי, אדם מתעדכן באופן שוטף בטכניקות החדשות ביותר, ובתוכנות ובטכנולוגיות של ההווה והעתיד. אדם מומחה לתוכנות אינדיזיין, אילוסטרייטור, פוטושופ, פלאש, Cinema4D, פיינלקאט, לייטרום, פיינטר, DreamWeaver, Fireworks, פרמייר, אפטר אפקטס ומגוון תוכנות ייעודיות למטרות ספציפיות.
תחום התמחותו של אדם הינו מגוון ביותר וכולל עיצוב גראפי, עיצוב ובניית אתרי אינטרנט, תלת מימד, עריכת וידאו ופלאש, עימוד, קופירייטינג, הבאה לדפוס והפקה.
בין פועליו הרבים, אדם הוא גם המעצב הראשי של מגזין הצילום "קומפוזיציה", מגזין הצילום של ישראל, מעת ייסודו ועד היום. אדם יצר את זהות המגזין, את הקונספט הגראפי שמלווה את המגזין מתחילתו, והוא אחראי על העיצוב של כל כתבה וכל גיליון מתחילתו ועד סופו.
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'תזכורת היום האירוח בפורום עם אדם'
תזכורת היום האירוח בפורום עם אדם
02/08/2011 | 07:39
7
3
שול! תבואו בהמונכם!!!
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'שאלה בנוגע ללימודי עיצוב.'
שאלה בנוגע ללימודי עיצוב.
02/08/2011 | 10:06
1
10
עיצוב גרפי זה תחום שמעניין ומושך אותי. אני יודעת שאלה לימודים מאוד אינטנסיביים וקשים. איך אני יכולה לדעת אם זה באמת בשבילי? יש שאלות שאני יכולה לשאול את עצמי כדי שאדע אם זה באמת מתאים לי?
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'לימודי עיצוב גרפי'
לימודי עיצוב גרפי
02/08/2011 | 20:17
16
שלום דוהרת,
אני בהחלט יכול להבין את המשיכה שלך לתחום, ואכן, לימודים הן דבר בהחלט לא דבר קל (בכל תחום, אגב).
דבר חשוב שאת צריכה לשאול את עצמך הוא - 'האם אני חיה עיצוב?'. עיצוב גרפי הוא דרך חיים וחשוב לקחת בחשבון שמדובר במקצוע קשה למרות כל ה"זוהר" שסביבו.
עיצוב הוא אומנות לכל דבר ועניין, ואם אומנות חזותית בכלל ועיצוב בפרט הוא חלק מאישיותך, התחום הוא בהחלט בשבילך.

אדם.
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'היי אדם,'
היי אדם,
02/08/2011 | 20:04
2
14
האם תואר בעיצוב עדיף על פני לימודי תעודה? אם כן במה הוא מעיל? (למעט ידע נוסף ורחב יותר)
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'שלום מירב'
שלום מירב
02/08/2011 | 20:27
1
16
אני חייב לציין שנגעת בנקודה מאוד מורכבת.
אני אנסה לענות בקצרה ככל שניתן:

לימודים מאפשרים להכיר כלים חדשים ודרכים מורכבות ומכריחים אותנו להיות שונים ויצירתיים במיוחד על מנת להצליח.
אבל... ליצירתיות יש חלק חשוב במיוחד להצלחה, לא חשוב מה כמות התארים ותעודות יהיו לאחד, שאין הוכחות בשטח לכשרונו וליכולות הטכניות שחשובות לעיתים לא פחות, סיכוייו להשתלב בשוק העבודה הם לא גדולים.

אך מעצב תמיד ישאר מעצב - זה חלק חשוב באופי, ולכן, תמיד ניתן להשתלב בשוק באופן עצמאי, דהיינו - לבד.

בהצלחה בהמשך הדרך.

אדם.
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'העיניין הוא לא חתיכת הנייר שנקראת תואר'
העיניין הוא לא חתיכת הנייר שנקראת תואר
03/08/2011 | 09:45
16
אלא הידע שנרכש במהלך 4 שנות לימוד.
מה גם שתואר נותן לך תוספת לשכר גם אם תחליטי לדוגמה ללכת לעבוד במקצוע אחר כשתסיימי את הלימודים ומאפשר לך להמשיך לימודים לתואר שני.

אני חושב גם שהתשובה שנתת היא מעט לא אחראית. היות שברור שאפשר להצליח לבד גם בלי ללמוד בכל תחום וגם בעיצוב. אבל הסיכוי שזה יקרה הוא מאוד קטן. וכמובן תלוי במה כל אדם מגדיר לעצמו בתור "הצלחה"...
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'איך יודעים'
איך יודעים
02/08/2011 | 20:19
1
13
מהו תמחור טוב לעבודה? הבנתי שיש מנעד רחב
בנושא הזה,כל אחד מציע לי משהו אחר,
אשמח לדעת יותר..
תודה
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'תמחור'
תמחור
02/08/2011 | 20:35
14
שלום שורדת,
נושא התמחור הוא נושא כאוב בשוק העיצוב.
בעבר אגודת המעצבים הגראפים הוציאו מחירון המבוסס על ניקוד לפי סוג העבודה ורמת המורכבות הכללית הכלולה.
העניין הוא שהיום השוק מלא גרפיקאים ומעצבים שמוכנים לעבוד עבור סכומים לא גדולי, דבר שמוריד את הרף הכללי.
עצתי היא - תמחרי לפי שיקול דעתך המקצועי, ותק, יכולות והכי חשוב - בטחון בעצמך ובאיכות עבודתך. מסתבר שלקוחות מוכנים לשלם כסף טוב עבר איכות.

גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'תודה על האירוח'
תודה על האירוח
02/08/2011 | 12:39
3
12
האם יש אתר פורטפוליו?
תודה.
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'מצטרף לשאלה.'
מצטרף לשאלה.
02/08/2011 | 15:04
1
15
לא מצאתי באינטרנט כל אזכור לעבודה שנעשתה. אני יודע שבאירוח נהוג לצרף גם מספר דוגמאות לעבודות.
מהחיפוש המהיר שעשיתי הגעתי לאתר של בית הספר גליץ. שם כתוב שזה בית ספר לצילום.
לא הבנתי האם אדם שול הוא מעצב או צלם.
בכל מקרה מאוד אשמח לראות עבודות - שזו הדרך הכי טובה להכיר מעצב...

ומדוע אתם לא מחליפים את האתר של גליץ. שנראה מאוד מאוד לא טוב. לא הגיוני שלבית ספר שמצהיר על עצמו כמוביל בתחום יש אתר כזה.
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'אתר גליץ בית ספר לצילום'
אתר גליץ בית ספר לצילום
02/08/2011 | 20:47
17
שלום פודיום6,

תודה על השאלה, אתה צודק בהחלט לגבי האתר, שהו אתר ישן שנבנה על-ידי רועי גליץ, מנהל בית הספר.
במסגרת הפרוייקטים הרבים שלנו - גם האתר הזה.
אני חייב לומר, שאחרי הכל, האתר אפקטיבי מאוד, ויש כמות הרשמות מכובדת של אנשים שמבקרים בו.

אני מעצב גרפי שמצלם ומדריך פוטושופ.

אדם.
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'עבודותי'
עבודותי
02/08/2011 | 20:42
13
שלום ירון,
לאחר איחוד הכוחות עם 'קבוצת גליץ' הפורטפוליו הורד ומתכונתו החדשה תעלה בקרוב.

ניתן להתרשם מהעבודתי בכל אחד מ-18 גליונות קומפוזיציה באתר של המגזין: www.composition.co.il

מהמיצוב של בית הספר בו אני מלמד: http://www.galitz.co.il/galitz.pdf

ומאתר טיולי הצילום של הקבוצה: www.phototeva.co.il

יש כמובן עשרות עבודות נוספות שיועלו עם הפורטפוליו המחודש בקרוב.

אדם.
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'האם זה נכון ש...'
האם זה נכון ש...
02/08/2011 | 13:03
2
9
לא משנה אם עשית תואר או קורס - העיקר הוא עד כמה אתה משקיע בצורה עצמית?...
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'השקעה בעיצוב'
השקעה בעיצוב
02/08/2011 | 21:01
1
9
שלום זמרה,

לימודים הם "קרש קפיצה" מצויין. אבל צריך לקחת בחשבון שלימודי העיצוב לעולם לא מסתיימים, והאחריות של כל מעצב היא להתעדכן על בסיס יומי, שבועי וחודשי בכל מקום שרק ניתן: אינטרנט, ספרים, מגזינים וכד' - ולא להפסיק.
דבר, אגב, שיש עימו הנאה גדולה :)

אדם.
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובה'
תודה רבה על התשובה
02/08/2011 | 22:10
4
לצפיה ב-'הבנתי מההודעה שאתה גם מלמד בבית ספר גליץ'
הבנתי מההודעה שאתה גם מלמד בבית ספר גליץ
02/08/2011 | 17:14
1
8
או משהו כזה, אשמח לשמוע יותר על מה שאתה מלמד שם ועל מה אתה שם את הדגשים בשיעורים שלך.
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'הדרכה'
הדרכה
02/08/2011 | 21:10
10
שלום מסטולה (!)

אני אכן מדריך בגליץ.

במסגרת ביה"ס אני מעביר קורס פוטושופ בסיסי, קורס פוטושופ מתקדם ולייטרום הכוללים כניסה לעולם העריכה הדיגיטלית, עבודה עם קבצי Raw, עבודה נכונה עם שכבות ומסיכות וטכניקות וטיפים רבים שיפור צילומים.
הדגש שלי הוא בעיקר על חשיבה בטרם אנו פונים לעריכה, שהרי פוטושופ הוא כלי מעולה למקצוענים בתחום מחד, וכלי מדהים לפיתוח קו אישי יצירתי מאידך.

ניתן כמובן לקבל את כל הפרטים באתר ביה"ס: http://www.galitz.co.il/courses/editing.shtml

אדם.

גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'WOW השם הולך לפנייך...'
WOW השם הולך לפנייך...
02/08/2011 | 17:15
3
14
לצפיה ב-'שאלה ממני'
שאלה ממני
02/08/2011 | 17:49
1
6
אני מאוד רוצה ללמוד עיצוב גרפי בשילוב עם צילום, יש לכם קורסים כאלה שאתה מלמד?

תודה מראש על המענה!!
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'קורס צילום בשילוב עם צילום'
קורס צילום בשילוב עם צילום
02/08/2011 | 21:16
8
שלום מגומדת,

רעיון יפה...

אבל אין לנו קורסי עיצוב משולבים בצילום.

אדם.

גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'תודה רבה הארדקור '
תודה רבה הארדקור
02/08/2011 | 21:13
8
לצפיה ב-'תחום התמחות מועדף'
תחום התמחות מועדף
02/08/2011 | 18:38
1
5

היי אדם,

שמחה לארח אותך בפורום שלנו!

שאלתי -

יש לך המון תחומי התמחות: עיצוב ובניית אתרי אינטרנט, תלת מימד, עריכת וידאו ופלאש, עימוד, קופירייטינג, הבאה לדפוס והפקה...

אין לך הרגשה של התפזרות על יותר מדי תחומים שכל אחד הוא עולם ומלואו? ואיזה תחום אהוב עליך ביותר?

תודה,
עירית
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'ריבוי תחומים בעולם המדיה!'
ריבוי תחומים בעולם המדיה!
02/08/2011 | 21:35
10
שלום עירית ושוב תודה על ההזדמנות להתארח פה.

שאלה מעולה!
העיצוב כבר מזמן לא מתחיל ומסתיים בפוטושופ ואילוסטרייטור (או פריהנד בזמני קדם). כאדם מאוד סקרן שכל הזמן מחפש חידושים, רעיונות וכלים רבים להביעה יצירתיות, הקפדתי ללמוד כל כלי חדש ו"נוצץ" שגירה את חושיי כמעצב. אני אפילו מודה שהתמכרתי לתהליך הבלתי פוסק - לדעת עוד וכמה שיותר. לדידי, אמשיך כך כל עוד הדבר יהיה אפשרי.
היום אני יודע שאני יכול לתת מענה כולל ללקוחותי בכל התחומים הללו, או לפחות הידע שלי מאפשר לי לקבל עבודות גם מתחומים הקרובים לתחום העיצוב הגרפי ולטפל בהן באופן מקצועי.
אני ממליץ בחום, לכל מעצב ומעצב לעתיד - לדעת כמה שיותר כלים או לכל הפחות לדעת שהם קיימים, זה עושה רושם מצויין על הלקוחות שבטוחים שבעל מקצוע אמיתי מטפל בהם.

כמובן שיש לי תחום מועדף והוא כמובן - עיצוב גרפי נטו - מיתוג, מגזינים, חוברות וכד'
אהבה גדולה נוספת היא תלת-מימד.

אדם.

גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'היי אדם '
היי אדם
02/08/2011 | 19:23
1
7
האם יש מקום בארץ למי שלמד עיצוב גרפי בחו"ל?
האם מסתכלים על זה בעין שונה (לטובה או לרעה) והאם לפי הניסיון שלך מעצבים גרפיים שנוטים יותר לאספקט הצילומי מאשר הציורי והאילוסטרטיבי יכולים 'להצליח' במקצוע? (כלומר לעבוד בתכיפות סבירה אני מניחה)

תודה :)
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'שלום "אבודה..."'
שלום "אבודה..."
02/08/2011 | 21:46
11
חד משמעית - כן!
עיצוב הוא אוניברסלי, חוצה גבולות, ימים ויבשות.
כל רעיון חדשני ומרענן מקפיץ את הניקוד של המעצב. "עין צילומית", הבנה טובה ועמוקה בתולדות האומנות, צילום, עיצוב, פיסול, שיר, סרט ובכלל!... רק יקלו על תהליך החשיבה בדרך להברקה ולהצלחה.

דבר חשוב נוסף הוא שיווק עצמי נכון וההתמדה ביעדים. אחרי הכל, אנחנו לא מעצבים לעצמנו :)

אדם.
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'שלום לכולם'
שלום לכולם
02/08/2011 | 20:09
3
10
שלום לכולם,
תודה רבה על ההזדמנות להתארח בפורום שלכם.
אתם מוזמנים לשאול כל שאלה בנושא עיצוב גרפי / גרפיקה / דפוס / צילום ואמנות דיגיטלית בכלל.

אשמח לשתף אתכם בידע שלי ולתת תשובות לכולם.

בברכה,
אדם שול.
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'היי אדם!'
היי אדם!
02/08/2011 | 20:17
5
שמחים לארח אותך בפורום ולשמוע מהניסיון שלך על שאלות שונות
שכבר נשאלו בתחילת היום...

שיהיה לכולנו אירוח כיף ומהנה!
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'רציתי לשמוע את דעתך,'
רציתי לשמוע את דעתך,
02/08/2011 | 20:25
1
5
בימים האחרונים ראיתי שאדובי הוציאו את הסרטון הזה בו תוכנה שנראת מעניינת מאוד ליצירת אנימציה בhtml5...
האם זה סופה של פלאש? האם זה יכול להוות תחליף הולם?
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'פלאש'
פלאש
02/08/2011 | 21:57
7
מירב, את נוגעת בנקודה שמאוד קרובה ללבי. עושה רושם שפלאש הולכת ומאבדת מכוחה לטובת HTML5 וג'אווה סקריפט, דבר שמשמח אותי אותי באופן אישי.
אנימציות, באנרים, מצגות אינטרקטיביות, ניגון סרטים ומוזיקה ואפילו אתרים שלמים יפנו את מקומם לטכנולוגיה החדשה והרעננה הזאת. ולדעתי - בצדק.
אך אם לשפוט לפי כל הדיווחים בשטח, פלאש תישאר בסביבת פיתוח המישחקים והאפליקציות המורכבות שלא ניתן יהיה לקבל עליהן מענה הולם ב-HTML5 ו-JS, לפחות לא כרגע.

אדם.
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'שלום רב,שאלה אחת קטנה'
שלום רב,שאלה אחת קטנה
02/08/2011 | 20:10
2
6
אני כבר הרבה זמן חושב על ללכת ללמוד את המקצוע הזה והשאלה שלי היא האם דרוש ידע מסוים או יכולת מסויימת לפני?או שאפשר פשוט לבוא ולהתחיל מה שנקרא מאפס?

תודה מראש.
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'עיצוב הוא דרך חיים'
עיצוב הוא דרך חיים
02/08/2011 | 22:10
1
9
הייתי ממליץ לך קודם לבדוק איך את מרגישה ביחס לעיצוב, האם פרטים ויזואלים קטנים, שלכאורה לא נראים חשובים בעיני אחרים יכולים לעורר בך פליאה, סלידה, כבוד וכד'
תשאלי את עצמך עם היית עושה את הדברים שאת רואה סביבך אחרת, מגניב יותר, מושך יותר, יצירתי.
מה את מרגישה כשאת רואה עלון, תמונה, חוברת, ספר או מגזין ששובר את המוסכמות ונראה בולט ומעניין יותר מכל השאר.

אם רק המחשבה על כך מרגשת אותך - שום דבר לא יעצור אותך, גם לא אפס ידיעה באיך הדברים נוצרים -  את זה בהחלט ניתן ללמוד.

הכי חשוב להתחיל ליצור וכמה שיותר, בקבלה למוסדות הלימוד, תיק עבודות (אפילו בסיסי) עוזר בהתרשמות ראשונית.

אדם.
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'בטעות סברתי שאתה בת'
בטעות סברתי שאתה בת
02/08/2011 | 22:15
7
לצפיה ב-' תודה רבה לאדם על שהקדיש..'
תודה רבה לאדם על שהקדיש..
02/08/2011 | 22:06
2
7
מזמנו ומהידע הרחב בתחום ותודה לכל הגולשים שהעלו שאלות
ולקחו חלק באירוח !

לילה טוב.
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'העונג כולו שלי '
העונג כולו שלי
02/08/2011 | 22:11
1
5
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
02/08/2011 | 22:43
5

הודעות אחרונות

14:14 | 09.10.16 ravitgili100
14:17 | 05.10.16 המכשפה הלבנה
21:22 | 03.10.16 האמיתית
13:19 | 29.09.16 SicTransit
13:26 | 24.09.16 nir w
09:46 | 22.09.16 זה כבר לא חשוב
08:38 | 22.09.16 ליאונרדו3
20:45 | 14.09.16 אמא מתגייסת
20:39 | 11.09.16 יכיר12345

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ